Opinie o FOCUS CONTACT CENTER w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS CONTACT CENTER. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FOCUS CONTACT CENTER o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS CONTACT CENTER w Lublin

gość

i ciągłe podsłuchiwanie rozmów,cokolwiek nie zrobisz jest źle.Raz mówią mów to i to , potem że to jest źle.Zastanówcie sie czego wy chcecie od pracowników!Już nie mówiąc że oczywiście nie ma wypłat od kilku miesięcy

kaska

Pracowałam w wakacje w ubiegłym roku, na wypłaty nie narzekałam były terminowe. Co prawda kontrola rozmów jest trochę stresująca ale czasami udzielają ważnych wskazówek i powiem szczerze że szkolenie i rady jakie otrzymałam od kierownikow bardzo mi sie przydały chociaż by w obecnej pracy bo nawet niektorzy pracodawcy nie umieją przeprowadzić szkolenia pracownika.

gosc,,,,,,

Wlasnie dobrze powiedziane 30 a tu nic to moze teraz z szefostwa ktos powie jak mamy dalej zyc gdzie trzeba zrobic oplaty itp

ktos

Ja na koncie do tej pory przelewu nie mam jak nie patrzec dzisiaj juz 30. A co dalej ........

Firma FOCUS CONTACT CENTER poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
belmondo

Co robić, gdy pracodawca nie płaci wynagrodzenia? Zobacz artykuły na temat:odpowiedzialność pracodawcyprawa pracownikawynagrodzenie Zdarzają się niestety przypadki, kiedy pracodawca nie płaci pracownikom wynagrodzenia. Jest to bardzo przykre dla pracownika, który zostaje często bez środków do życia. Sytuacja taka może się odmienić i to dla pracodawcy niewypłacania wynagrodzenia będzie przykra. Sprawdź jak walczyć z pracodawcą, który nie wypłaca wynagrodzenia. Jak pracownik może walczyć o swoje wynagrodzenie? Pracodawca ma obowiązek terminowego wypłacania wynagrodzenia każdemu pracownikowi. Pracodawca ma obowiązek wypłacania wynagrodzenia co najmniej raz w miesiącu, w stałym z góry ustalonym terminie. Wynagrodzenie należy wypłacać za miesiąc z dołu (pod koniec miesiąca), niezwłocznie po ustaleniu jego wysokości, nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Co więc robić, kiedy pracodawca nie przestrzega tych zasad. Pracownik ma na szczęście parę możliwości. Poniżej przedstawiamy różne rozwiązania. Przyczyn niewypłacania lub nieterminowego wypłacania wynagrodzenia jest wiele. Nie ma to znaczenia dla pracownika. Pracownik ma bowiem prawo do wypłaty wynagrodzenia w określonej wysokości i w określonym czasie. Zobacz: Wynagrodzenie za czas przestoju Rozwiązanie 1 Skarga do Państwowej Inspekcji Pracy Pracownik może zawiadomić okręgowego inspektora pracy o tym, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia. Inspektor w związku z zawiadomieniem może wszcząć kontrolę i zażądać od pracodawcy złożenia odpowiednich wyjaśnień. Jeśli inspektor stwierdzi, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia lub wypłaca je z opóźnieniem może: nakazać pracodawcy wypłatę wynagrodzenia za pracę oraz innych świadczeń przysługujących pracownikowi (nakazy takie podlegają natychmiastowemu wykonaniu), wszcząć postępowanie w sprawie popełnienia wykroczenia przeciwko prawom pracownika. Rozwiązanie 2 Pozew do sądu pracy Pracownik ma prawo wnieść do sądu pracy pozew. Będzie to pozew o zapłatę wynagrodzenia za pracę wraz z odsetkami z tytułu opóźnienia plus karę przeważnie ok 10 000zł

gość

wspiera mnie wielu przyjaciół i napewno dam rade odzyskać co moje, zapłacą mi za wszystko.

gość

Sąd na takich pracodawców nakłada kary od 1000zł do 32000 zł, nic tylko wybrać się do sądu :-)

...

Poprzednicy mają racje, dla pracodawcy liczy się to że plan ma być zrobiony a to że pracownicy po przepracowanym miesiącu ( charytatywnie) nie mają na dojazdy do pracy, zapłacenie za mieszkanie, na chleb i nie wspominajac że niektórzy są jedynym żywicielem w domu to szef ma to daleko w poważaniu....on głodny nie chodzi. Irytujące jest to ciagłe tłumaczenie że czekamy na przelew, robimy wszystko by pieniądze jak najszybciej wyszły jak i to że rozumiemy że nie przychodzisz do pracy - śmieszne i poniżające

nie płacą i kłamią kiedy kasa będzie od 15 do dziś dnia nie ma nie wspomnę o osobach co już odeszły z pracy ci nawet za marzec jeszcze nie mają.

Czemu kłamiecie pieniądze wychodzą ale nie dochodzą.Jakie zaangażowanie jak ludzie po 2 miesiące czekają na wypłatę i nie mają za co dojechać do pracy to nie przychodzą. Co nas obchodzi że mówicie że już jutro będą i tak dwa tygodnie.To co robicie to jest świństwo i dobrze o tym wiecie[usunięte przez moderatora] i nie pisz głupot że wiemy o co chodzi bo wiemy że[usunięte przez moderatora]

ktoś

atmosfera z tego co słyszałem dość napięta,ludzie rezygnują z pracy.a moi znajomi przychodzą pożyczyć 20zł na chleb. Wypłatę mieli mieć wczoraj,i niby dzisiaj.ale niestety kolejny raz nic z tego.dzisiaj też nie dostali.firma wszystkich na wolne wysłała.nie pracowałem tam ale z opowieści znajomych zdecydowanie nie polecam.

natala

ja do firmy nie mam nic bardzo fajna atmosfera mili ludzie fajnie sie pracuje

AAA

Odniosę się do kilku słów krytyki firmy FCC. Po pierwsze nikt nikogo nie oszukuje i nazywanie kogoś oszustem jest mocno krzywdzące. Po drugie wynagrodzenia zawsze są realizowane niestety ostatnio z opóźnieniem, a jeżeli nie potrafiliście zrozumieć dlaczego, to już indywidualna sprawa. (przecież jesteśmy na bieżąco informowani). Po trzecie "oczekiwanie Bóg wie czego" i "straszne wymagania"- nikt w tej firmie nie wymaga rzeczy niemożliwych, jeżeli ktoś jest na tyle mało ogarnięty, że sobie nie może poradzić z realizacją wyniku to również indywidualna sprawa...(choć może dla kogoś faktycznie punktualność, zaangażowanie i realizacja określonych celów to jest niestety za dużo) Firma generuje przychód realizując określone cele, więc wymagania dotyczące wyniku są chyba naturalne. Pozdrawiam byłych, obecnych i przyszłych pracowników FCC- i polecam trochę samokrytyki!

Nie pozostaje nic innego jak zebrać się i razem odwiedzić inspekcje pracy... nie zamierzam pracować za darmo i sie starać a oni za plecami sie śmiać jacy jesteśmy naiwni. [usunięte przez moderatora]ludzi na pensje przy czym maja straszne wymagania co do wykonywanej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS CONTACT CENTER - Lublin

FOCUS CONTACT CENTER