Komornik Sądowy

Lublin

Opinie o Komornik Sądowy

wiwiw

wydaje mi się, że można do nich teraz aplikować jako Aplikant komorniczy II roku lub asesor, le co dziwne rodzaj umowy jest określony jako "na okres próbny" no i to mnie troche martwi szczerze mówiąc, bo nie wiem czy to znaczy miesiąc czy trzy tak naparwde.

estera

I nie zapominajcie że komornik to taka "prawa ręka" wierzyciela (banku, zusu, us) i jak ma od niego nakaz żeby zająć coś to MUSI to zrobić inaczej grozi mu odpowiedzialność cywilna za narażenie wierzyciela na szkodę. A jeżeli ktoś ma problem z kwotą prowizji komornika i uważa że jest za wysoka to niech na Wiejską w Warszawie się skieruje.

estera

Pracowałam przez wiele lat w kancelarii, zrobiłam aplikację i asesurę - co mogę powiedzieć o tej pracy: ludzie którzy tam pracują są naprawdę normalni nie zapominajcie że pracownicy kancelarii to nie krwiopijcy, nie jest to ciężka biurowość ale nawet dla pracownika biurowego może być obciążająca psychicznie - od problemów ludzi którzy tam przychodzą nie uciekniesz, a problemy są ogromne i ważne dla tych ludzi, jednak dla Ciebie to musi być TYLKO PRACA.

uyuyt

Pan komornik zaintresowany nabiciem swojej kabzy-alimentów dzieciom nie ściągnie, za mała prowizja dla niego żeby sie pochylić nad tym co innego jak licytacja jakaś....Zapomnijcie Kobiety ,ze Wam komornik pomoże.....jak zechce nic nie zrobi i nic jemu nie można zrobić .Wydeptałam ścieżkę,wskazałm kiedy i gdzie ściągnąć zaległości ,wypłakałam się Panie pokiwały głową i nic.(w odpowiedzi na moje zapytanie wskazał że nie podałam numeru konta eks męza!-parodia.Żenada .

natalia

moi rodzice sa przez tego komornika pokrzywdzeni nie dosc ze zabiera mojemu tacie pół pensjii to jeszcze teraz zablokował mu konto wiec pieniedzy na zycie zadnych bo bank ma swoje procedury ktorych musi przestrzegac moja mama dwa lata temu zlamala reke zabieral jej wtedy zasilek pielegnacyjny ktory jest ponoc wolny od zajec komorniczych kontaktu z tym czlowiekiem tez zadnego nie liczy sie z ludzmi w ogóle na takiego to tylko skarge napisac

ixi

miałem okazję go poznać - ze złej strony

dyzio

[usunięte przez moderatora]

polak

Jeżeli są osoby pokrzywdzone przez pana [usunięte przez moderatora] proszę o informacje na maila soliders1908@interia.pl Razem możemy więcej. Złóżmy zbiorowy pozew na człowiek który nie ma serca!!!!

fakty

PAN [usunięte przez moderatora] JEST BEZCZELNYM CZŁOWIEKIEM KTÓRY ŚĆIĄGA LUDZIOM Z RENTY SOCJALNEJ Z ZUSU CHOĆ TO LUDZIE SĄ SPECJALNEJ TROSKI JAK TAK MOŻNA ROBIĆ NA CHORYCH LUDZIACH SIĘ DORABIAĆ TO TRZEBA PORUSZYĆ TEN W MINISTERSTWIE MINISTERSTWO TRZEBA NIE MIEĆ SERCA ŻEBY TAK ROBIĆ LUDZIOM BOGATYM SIĘ DODAJE A BIEDNYM SIĘ ZABIERA NA RĘKĘ ZOSTAJE TYLKO 387ZŁOTYCH NA MIESIĄC I JAK TU ŻYĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE I JAK TU SIĘ LECZYĆ JAK BRAKUJE NA LEKI

wierzyciel

Ciekawe czy byłbyś zadowolony będąc jego klientem ? ? ? ?

Zostaw opinię o Komornik Sądowy - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy