Opinie o FOCUS CONTACT CENTER w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS CONTACT CENTER. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FOCUS CONTACT CENTER o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS CONTACT CENTER w Lublin

.....

Człowieku ponad 25 osób nie dostało nawet 1 złotówki za przepracowane miesiące, czytaj uważniej opinie to zrozumiesz! jak byśmy choc czesc dostali to super a nie dostalismy zupełnie nic

.....

Całą?? Co przez to rozumiesz? na umowie nie ma nic o dzieleniu się pensją a tym bardziej ze Focus Contact Center ma prawo nas oszukać i okraść. Odnosze wrażenie ze nowi pracownicy którzy się tu wypwiadają nie są do końca sprawni umysłowo :)

.....

Nowi pracownicy- będziecie inaczej cwaniakować jak nie zobaczycie pensji i będziecie ciągle słyszeli że są opóźnienia ale pieniadze napewno będą tylko niewiadomo kiedy :) [usunięte przez moderatora] oddajcie nam pieniadze które nam sie należą za wykonaną prace a nie przyjmujecie nowych pracowników by znów oszukać i okraść. [usunięte przez moderatora] i niec więcej

poszkodowani

Jaki trzeba mieć tupet żeby patrząc w oczy kilkudziesięciu osobom kłamać bez zająknięcia,,zaległe wypłaty za kwiecień wpłyną przed już naliczonymi majowymi......'' niestety bazarowy wygląd-bazarowa mentalność.Każde kłamstwo ma bardzo krótkie nóżki-szanowna pani słup-nibyprokurent jeszcze oprócz zaległych wypłat inspekcja ci dowali obiecane 30 000 tysi wtedy będziesz inaczej ćwierkać.Miłe zaskoczenie i szacun dla inspektorów z lubelskiej inspekcji pracy takiego oddania i pomocy pokrzywdzonym nikt z nas chyba się nie spodziewał.Trzymajmy kciuki może wreszcie uda się zamknąć tę [usunięte przez moderatora]

Firma FOCUS CONTACT CENTER poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
icoteraz

Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

icoteraz

Numer konta bankowego firmy: [usunięte przez moderatora]/> PKO BP SA - oddział Katowice Ciekawe co zrobi pani prokurent jak się okaże, że to ona wybrała pieniądze z konta firmy. Masz czas do 1go września. We do not forgive. We do not forget.

poszkodowani

szanowny anonimie-jeśli lubisz pracować za darmo,,w dobie kryzysu'' powodzenia życzy ci ponad 30 osób oszukanych przez focusa.Sprawa przeciwko pani ,,nibyprokurent'' w inspekcji pracy i w sądzie.

belmondo

do dzisiaj nie ma wypłat sprawa jest w sądzie 30 wniosków

poszkodowani

Kochani!!!! 17 czerwca ukazało się ogłoszenie dotyczące rekrutacji na 2-gą zmianę na stronce INDEED przez firmę FOCUS CONTACT CENTER - co wy na to??? Znowu szukają naiwnych na pracę bez wynagrodzenia??Uregulujcie wynagrodzenia osobom które pracowały za ,,free'' przez kwiecień ,maj, czerwiec.......potem werbujcie kolejnych JELENI....których mamy nadzieję tak szybko nie znajdziecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak zarobić można 8 zł na godzinę brutto, których Ci nie wypłacą bo firma nie ma pieniędzy, a jak się upomnisz o swoje to powiedzą że nie musisz pracować.

Z racji tego iż mam wakacje bede co jakiś czas przed godziną 8 rano spacerować przed firmą i ostrzegać ludzi oraz odradzać i opowiadać co to jest za firma by sobie[usunięte przez moderatora]. nie zawracali :-)

....

Ja skłądam wniosek do sądu tak czy tak a jak wypłate dostanę to wniosek wycofam - proste i bez dodatkowych nerwów. jeśli pieniążków nie będzie to sprawa i odszkodowanie jeszcze

Jatoja

^^ Coś w tym jest, ludzie są w porządku, ładne dziewczyny ;D i pośmiać się można... aczkolwiek ostatnio atmosfera jest [usunięte przez moderatora]przez te wypłaty. Padło za wiele słów więc trzeba to wyjaśnić. Wszystko przez to, że nie ma klarownej informacji dlaczego tak się dzieje. "Przecież jesteśmy na bieżąco informowani" - Zgoda, ale historii o pełnomocnictwie jest już nieaktualna skoro "Kita już nie jest prezesem". A skoro nie ma prezesa, to przychodzą na myśl czarne scenariusze. Bo kto to wszystko utrzyma w ryzach? Czy kita zawinął się z pieniędzmi? Czy kita sprzedał akcje firmy? Jeśli tak to komu? Kiedy zbierze się zarząd? Jaka jest gwarancja, że kolejny prezes nie wyprowadzi pieniędzy z firmy i nie ogłosi upadłości? Nie srajmy do własnego gniazda. Kierownicy czekają tak samo jak pracownicy. Najgorsze jest to, że człowiek zapierdala czasem za kilka osób, dla siebie i innych, bo przecież wiele osób jest w jednym projekcie... i nic z tego nie ma. Prawda jest taka, że z atmosfery się nie wyżyje, śmiechem się nie najemy, nie mówiąc już o realizacji swoich planów czy życiu na poziomie.. Czy to jeszcze Polska czy Białoruś? Jeśli kogoś można winić, to te osoby na najwyższych szczeblach, jednak nie wiemy kto za ten bajzel odpowiada i jakie są przyczyny. Może firma musi dać zwrot do Urządu Skarbowego, może Prezes wyprowadził pieniądze z firmy, może zobowiązania finansowe przewyższają wypłaty z projektów. Można gdybać i nic z tego nie wyniknie. Domyślam się, że prawdy nie poznamy bo prawdopodobnie wzburzyła by pracowników jeszcze bardziej... Mam tylko nadzieję, i wierzę w słowo honoru dyrekcji, że wypłaty kwietniowa i majowa będą w tym miesiącu. I wam też tak powiem, aby cierpliwie poczekać na wypłatę. Przy sprawach sądowych i odwołaniach ze strony firmy wyjdzie na to, że jakikolwiek rezultat będzie osiągnięty pod koniec czerwca, więc jeśli pieniądze zostaną przelane do tego czasu to na jedno wyjdzie, a zaoszczędzimy nerwy. Co nie zmienia faktu, że jestem teraz w domu bo nie mam na dojazd do firmy, a projekt który do tej pory reanimowałem leci z wynikiem w dół. Pozostaje nadzieja, że CZTERY projekty przeleją pieniądze w tym miesiącu i zobaczymy te wypłaty.

belmondo 40cm w bicepsie

dodam jeszcze że nie lubię złodziejstwa - belmondo 40cm w bicepsie ! :-)

ktoś

w ogóle nie zalezy im na pracownikach,lepiej jak sami odchodzą to wtedy firma FOCUS ma wieksze pole do popisu i zbywania z wynagrodzeniami. Ciagle że jutro napewno będą możecie być pewni - juz bez mrugnięcia oka tak mówią a potem sie śmieją z naiwności pracowników. Ludzie nie dajcie się oszukiwać tylko zbieramy się i wszyscy do sądu niech w końcu nie ujdzie im to na sucho bo będą oszukiwać kolejnych niewinnych ludzi

belmondo

ta firma Focus z Lublina przy chopina 11może PIP odpada, ale ich postepowanie podchodzi pod[usunięte przez moderatora], to już kary grzywny i więzienia, celowo zatrudniają ludzi by ich[usunięte przez moderatora], to [usunięte przez moderatora], oby ludzie to czytali i nigdy tam pracy nie podjęli, trzeba tępić takie pseudo firmy

Nagminne zatrudnianie ludzi by im nie wypłacać pensji jest ewidentnym[usunięte przez moderatora]a to już Kodeks Karny i odsiadki.To już ostatnie dni na przelew - mam dowody na wyłudzenie i czekamy na wypłate . Ody teraz wszyscy szukajacy prace w telemarketingu, (praca na słuchawce) min Focus przeczytali te opinie i nawet nie przychodzili na rekrutacje.Wasi wspaniali i lepsi od Was pracownicy

ktoś

No kozaki w necie to samo mówimy w biurze a jeśli ktoś nie zna znaczenia słów takich jak jutro to chyba szefostwo bo jak dla mnie to oni powinni cofnąć się do podstawówki chyba w pierwszej klasie uczy się znaczenia dziś jutro wczoraj. Prawda jest taka, że codziennie słyszymy, że wypłaty już jutro będą a każdy kto jeszcze tam pracuję to tylko po to żeby odzyskać pieniądze.Ci co odeszli pewnie mogą tylko pomarzyć o pieniądzach tylko sąd im zostaje.Poza tym ubiegłe wakacje były już rok temu więc masz szczęście,że wtedy wypłacali choć cwaniaku teraz to zobaczymy czy się będziesz dobrze wypowiadał.

dawny pracownik FCC

Przesadziliście, możecie być wkurzeni na firmę i na to co w tej chwili dzieje się z wypłatami ale nie oczerniajcie ludzi na temat których nie macie pojęcie. To nie tylko krzywdzące ale żałosne. Opinie na poziomie dzieci z podstawówki. Jak się komuś praca nie podoba chyba wie gdzie są drzwi, nikt nikogo do pracy nie zmusza. Ok, firma Was wkurzyła i brak wypłat ale zachowujecie się okropnie. Wypowiadacie się na temat ludzi o których nie wiecie nic. Idzie sobie do PIPu i zgłaszajcie firmę ale nie ludzi, którzy tak jak Wy tam zapieprzają i też czekają na wypłaty. Opanujcie się i dorośnijcie, macie coś do powiedzenia ruszcie tyłki do biura. "Kozaki" w necie, **** ....

tak wypłaty za kwiecień jak nie było tak nie ma.... ciekawe czy skoro już tam nie pracuje to mogę jeszcze o swoich pieniądzach chociaż pomarzyć.... A najbardziej bezczelne jest to, że regularnie pojawiają się nowe ogłoszenia Rekrutacja wciąż trwa. Drogie kierownictwo trochę pokory...

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS CONTACT CENTER - Lublin

FOCUS CONTACT CENTER