Opinie o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diehl Matering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Diehl Matering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

zainteresowana

1. Czy firma gwarantuje transport pracowniczy? Jeżeli tak, proszę o informację na jakiej trasie. 2. Czy przyjęcia są bezpośrednio pod firmę czy działa tam jakaś agencja pracy tymczasowej? Chodzi oczywiście o stanowisko produkcyjne przy montażu. Pozdrawiam :)

PRACOWNICA
@zainteresowana

przujecia sa bezposrednio pod firmę , transport jest dwie linie z BABILONU A DRUGA Z KACZYC

Paulina

@PRACOWNIK a możesz powiedzieć co się dokładnie Ci się podoba w firmie Diehl Matering. Twój wpis jest za ogólny i inni użytkownicy zapewne chcieliby znać argumentację przemawiającą za tym stwierdzeniem. To wszystkich interesuje najbardziej.

Paulina

@pracownik czyli osoby odchodzące z firmy Diehl Matering potem żałują tej decyzji i wracają. Firma nie ma z tym problemu i normalnie ich przyjmuje z powrotem? Ty jesteś pracownikiem firmy i jesteś zadowolony z pracy? Możesz nam powiedzieć jak dokładnie wygląda Twoja praca?

PRACOWNIK
@Paulina

PODOBA MI SIĘ MOJA PRACA.......

Firma niegodna polecenia?Ale jakoś pracownicy którzy odeszli sami ,aby polepszyć sobie warunki pracy oraz płacy...wrócili do firmy ...chyba nie trzeba nic dodawać......

Czy po rozmowie w Diehl Matering Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Paulina

@były pracownik piszesz, że gratyfikacje nieznaczne, ale jakieś są. Możesz powiedzieć w jakiej formie się odbywają? A czemu nie da się żyć? Czemu uważasz, że firma Diehl Matering jest niegodna polecenia? Piszesz, że kierownictwo nie liczy się z pracownikami. Czy Ty miałeś taką sytuację, że ktoś nie posłuchał Twojego zdania?

Witam, niestety firma niegodna polecenia. kierownictwo nie liczy się z pracownikami. Śrubowane są normy, pochlebcy są faworyzowani, gratyfikacje pracowników nieznaczne. Spółka zdaje się nie zdawać sprawy z problemu ciągłej rotacji. Na przemian zwalniają\nie przedłużają umów i przyjmują nowych. Wielu ludzi ma dość i sami odchodzą bo się nie da żyć. Z PEWNOŚCIĄ firma NIEGODNA POLECENIA. TRZYMAĆ SIĘ Z DALA!!!!!

Paulina

@jeszcze nie jestem robotem dzięki za długą odpowiedź. Nie jestem pracownikiem firmy Diehl Matering. Jestem moderatorem forum gowork.pl. I chcę pomóc użytkownikom w tym, by dyskusja była merytoryczna. @Monter a czemu firma ma tak uważać? Co za tym świadczy według Ciebie? Warunki zatrudnienia Ci nie pasują?

Monter

Niestety dobre czasy Diehla już minęły. Czasem odnoszę wrażenie że"szefostwu" wydaje się że wciąż jesteśmy jedyną firmą w okolicy i ludzie kurczowo będą się jej trzymać bo nie mają dokąd iść . Otóż niestety albo i stety hale produkcyjne wyrastają jak grzyby po deszczu i to bardzo blisko. I może nadejść dzień że ludzie pójdą jednak na "bardziej zieloną trawę ". Zostanie jedynie Bolek i Lolek i ich WARTOŚCI.

aparat
@Monter

TO CO BYŁO NIEMOŻLIWE TERAZ SIĘ STAŁO panu wartościowemu mówimy do widzenia a tak było fajnie bo wymyślił BOLKA i LOLKA . Szkoda że TOLI nie dołączyli było by ciekawiej a tak jeden wykolegował drugiego a tak miało być przepięknie.

Paulina

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi na temat pracy w Diehl Matering. Rozumiem, że może Wam się nie podobać sytuacja w administracji. A jeżeli chodzi o Waszą pracę czy próbowaliście rozmawiać o systemach motywacyjnych? Może jakieś benefity chociażby firma mogłaby Wam zagwarantować? Czy uważacie, że wspólna rozmowa mogłaby być kompromisem obu stron?

jeszcze nie jestem robotem
@Paulina

O ile każdą maszynę można zaprogramować, o tyle z zespołem pracowników jest nieco trudniej. Dlatego coraz więcej firm wprowadza systemy motywacyjne skoncentrowane na nagradzaniu za efekt, który w skomplikowanym procesie produkcyjnym jest celem nadrzędnym - tutaj jest TOP 20 - dziwny "twór" wytworzony tylko dla pewnej grupy osób bo czymże szczególnym można wyróżnić się na produkcji? Nowatorskimi pomysłami no to jest przecież - Idea Box - wszystkie pomysły, które usprawniają albo ulepszają produkcję i za to dostaje się nagrodę pienieżną. Mimo ciągłego rozwoju zaawansowanych technologii nadal to ludzie, a nie infrastruktura czy maszyny, tworzą środowisko produkcyjne. To dzięki nim firma może podnosić efektywność pracy i wydajność poszczególnych procesów, co realnie przekłada się na jej sukces.Specyfika branży produkcyjnej sprawia, że zadania wykonywane przez pracowników na hali produkcyjnej, ich powtarzalność i niejednokrotnie szybkie tempo pracy nakładają na pracodawcę konieczność pełnego wykorzystania zasobów – nie tylko finansowych, ale również szczególnego zwrócenia uwagi na motywację. (Z badań wynika, że programy motywacyjne oparte na nagradzaniu za efekty zwiększają produktywność pracowników o ponad 31%.) Pracodawcy podejmują również działania skoncentrowane na wzroście satysfakcji pracowników, bo jak wiadomo, zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Okazji do nagradzania i doceniania pracowników jest wiele – od nagród na urodziny, jubileusze pracy i święta, aż po nagrody za jakość wykonywanej pracy, prowadzenie szkoleń itd ale to wszystko przecież wie nowy Dyrektor do Spraw Zarządzania Zasobami Ludzkimi przez Wartości. Szczególnie istotne dla branży produkcyjnej są programy nagradzania za efekty. W firmie Diehl Metering działają WARTOŚCI chociaż w tym miejscu trzeba zaznaczyć że owe WARTOŚCI działały wśród pracowników już dawno bardzo dawno. Paulina czy pracujesz w Diehl Metering bo wydajesz się oderwana od rzeczywistościw w swej odpowiedzi

Jak to jest robimy lepiej ,szybciej ,więcej za mniej oto polityka firmy oto ich wartości . Oto ich przedstawienie, oto ich teatr a nasze życie .

fizyczny

TO CO NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ MOŻLIWE TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI ILE BIURO LUDZI POMIEŚCI Paulina troche pytań do Ciebie oczywiście jeżeli nadal pracujesz? Zakład a w zasadzie korporacja wielki moloch jak dba o swoich pracowników produkcji? Nie dawno w jednej z gazet mozna było przeczytać "..tak załoga to skarb" a jednak okazuje się że chyba nie. Ponieważ motywacja do pracy to sprawa indywidualna zalezna od człowieka.Niektórzy pracownicy są motywowani premią (TOP 20) inni własnym rozwojem czy poznawanie ludzi a jeszcze inni wspólnem celem firmy ale te punkty raczej odnoszą sie do administracji. Natomiast zwykli pracownicy zaczynają odczuwać brak motywacji do pracy no no niestety. A dlaczego bo satysfakcjonujące wynagrodzenie pozwala w pełni skupić sie na pracy zamiast szukać nowej pracy czy też dodatkowego źródła dochodu. Sprawiedliwe wynagrodzenie i system motywacyjny sprawiają że pracownicy szanują swojego pracodawcę. Byc może nie byłoby tego całego krzyku o wynagrodzenie gdyby administracja w zakładzie Dihel Metering nie była aż tak rozbudowana. Nadal panuje jedno wielkie dziwne kumoterstwo. Nagradzają sie osoby które juz się nagrodziły, podwyżki dostają dwa razy w roku te osoby które jak sie to mówi "więcej mówią aniżeli robią", zresztą jakosciowcy również są doceniani a jak to wszyscy wiedzą. Nadal panuje lizostwo ot takie prezenciki od swoich podopiecznych a w zamian zostają "docenione". Praca w wiodącym na rynku produkcji wodomierzy kuleje - dlaczego? Czy zwykli pracownicy produkcji odpowiadają za to że brak klintów lub też za przegrane przetargi, czy pracownicy muszą wybierać urlopy a administracja w tym czasie ma nadgodziny. Reasumując pracownicy produkcji maja przechlapane. Zakład pracy, który jest zarządzany przez wartości żadnych wartości nie wprowadza, sieje zamęt, nieporozumienia dziwne zachowania zwykłych pracowników, którzy się już pogubili. No cóż na koniec ciekawostka myślenie w tym zakładzie jest niewskazane. Jeżeli ktoś chce podjąć pracę to PROSZĘ BARDZO jest jeszcze trochę różnić miedzy zakładami koreańskimi ale tylko na ten moment, na tą chwilę, niebawem się to skończy i różnic nie będzie. A co do kamer, których brak na hali produkcjunej to tak szczerze powiedziawszy mogły by być ...

Nie jestem robotem
@fizyczny

W pełni zgadzam się z Twoją wypowiedzią , nawet powiem więcej wróżę administracja jeszcze większy rozrost jeszcze może nie w tym roku ale od przyszłego na pewno . Wielkie są ambicje ,ambitnych braci.

Paulina

@Someday a czy Ty nadal pracujesz w Diehl Matering? Na jakim stanowisku jest taka sytuacja? Ktoś ma podobne doświadczenia? Na stronie intranetowej firma mówi o pomocy w zdobywaniu doświadczenia osobom młodym, co świadczy o niej pozytywnie. Na przykład jest stworzony program studiów dualnych, która umożliwia pracę i studia. Ktoś był na tym programie i mógłby się nim wypowiedzieć?

Someday

Jak nie masz pleców to musisz lizać du***o kierownikowi i jego pupilkom. Jak nie to nara. Szczerze? Za te stawke i system 3 zmianowy? Szkoda zachodu. Szkoda czasu, nerwów, słów i po prostu szkoda zachodu.

miła

Czy może mi ktoś powiedzieć jak zostać kierownikiem aportowania ?

Paulina

@zbirek, a co najlepiej wspominasz z pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

ona
@Paulina

A wszyscy aporują do kierownika........

ona

jedno ,jest pewne nie powinni na tym samym dziale pracować, powiązani rodzinnie .np popieram zachowanie B.S i jej męża ...on kierownik szanuje jego :) jeszcze w głowie się jemu nie poprzestawiało

zbirek

Pracowałem prawie 3 lata ,na dziale PH ludzie rożni .od normalnych po lizusów ,zazdrośników !! Jak można komuś tak cukrować bo jego bliska osoba jest na wyższym stanowisku ale cóż .Szkoda mi tam co nie których ludzi ...bo są normalni ,,,nie szukają akceptacji to są brani za dziwaków ,Ludzie plotkawi okropnie ;;;zakłamane koleżanki i koledzy ...

Paulina

@Hulk24 dziękujemy za Twój komentarz. Na jakim stanowisku pracujesz?

Hulk24

Ogólnie to syf jeśli chodzi o ludzi poniektórych jeden drugiego obgaduje,plotki,romanse,każdy z każdym jak moda na sukces (usunięte przez administratora) praca nie jest zła spoko,tylko nie liczą sie z ludzmi jak maja dużo zamówień to przyjmuja jak mało to zwalniają tych co przyjeli nie liczą się z człowiekiem czy maja rodzine na utrzymaniu czy nie jedno wielkie shit..nie polecam.. Nie warto się starać bo itak zwolnią majstrowie tępi,jak liderzy praca dla niemyślących karierowiczy.

@wojcie w tej chwili nikogo niestety nie poszukują - chyba, że jakieś ogłoszenie gdzieś mi umknęło. Zero rotacji wśród pracowników, to w zasadzie dobrze wróży :)

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Matering Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Matering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diehl Matering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 190 ocen.

Diehl Matering Sp. z o.o.