Opinie o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diehl Matering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Diehl Matering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

Lovely

Jak z atmosfera pracy . Obgadywanie ,krzyki może ktoś z was spotkał się z mobbingiem bądź rasizmem? Ile jest przerwy ? Można pracować 8godzin zamiast 12? Jak wyglada „nauka” na stanowisku i czy się odpowiada za „szkody” w trakcie nauki ?

Karo
@Lovely

Nie no spoko szkolenie ok kierownicy też i pozdro dla liderki Reni bo zarąbista babka wytłumaczy nie dają cię na trudne na poczatek

Iza
@Karo

No jeśli na początek nie to dobrze, szkoda się zniechęcić, a co potem? Jak dalsza ścieżka stanowiskowa tu wygląda?

Nikt

A żal ściska że się liderkom nie jest? Chcesz się zamienić

@Nikt

Nikt ponoć można już zrezygnować z liderstwa więc nikt nikogo nie zmusza! Robicie z siebie meczenikow ha ha a same nieroby i kombinatorzy, przynajmniej na mojej zmianie!Z pięciu robi jedna, resztę wygonić w(usunięte przez administratora)

Dominika
@Monter

I nikt nie widzi tego że tyle osób sobie w kulki leci i nie pracuje?

Wkurzona

Oj biedactwo no tak nierobstwo też męczy. Jak jest rozdawana najcięższa robota one gdzieś znikają. Błagam wybierzcie jeszcze kilka (co jedna to wieksze ego ma) to będzie ich więcej od innych dziewczyn. Czyli na każdej zmianie są liderki ok(zwłaszcza te które są od dawna) i są takie które ważniejsze od kierowników

Ona

Hmmm. Jeden kierownik siedzi kilka liderek udaje że coś robi (może 2 z nich coś robi) reszta zapiepsza.Dzień jak co dzień brakuje części. Dziewczyny z linii obslugują maszyny wpisują do komputerów i zapiepszają. Ot cały Diehl

Czy po rozmowie w Diehl Matering Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Wiesz mi , tam jest więcej takich leni, którzy udają , że pracują i liderzy o tym wiedzą, kumoterstwo w tym zakładzie jest na porządku dziennym

Witold
@888

Lenistwo to oczywiście przykra przypadłość. Ale jaki jest cel, by wytykać konkretną osobę z imienia i nazwiska?

@Witold

Ktoś podbił zdolność do pracy temu Panu wymienionemu wyżej. To skoro jest zdolny to niech pracuje jak wszyscy, przy obecnych wysokich normach i niskich zarobkach nie dziwię się, że ludziom puszczają nerwy na takie przyzwolenie do lekkiej pracy. Takich osób jest zresztą kilka, na laserze też siedzi pewna Pani, która ma pretensje o wszystko i do wszystkich, mogłaby już kilka lat siedzieć na emeryturze, ale pazurami trzyma się lasera i co!?!? I wkurza wszystkich, a obchodzą się z nią jak z porcelanowym jajkiem, żeby przypadkiem się czasem nie obraziła.

Sama prawda

lila

DO 666 .... Starsza Pani która trzyma sie pazurami,,,ohooh Tylko gdyby nie ta starsza Pani ciekawe skąd by były obudowy hmm chyba z nieba by spadły ... problem macie taki ze jak kogoś posadzono na laser to od razu ze nie ,ze nuda ,.. zamiast opisywać kogoś i jeszcze podawać dane tej osoby jak tego Pana MAMY RODO .... chwyć się pracy bo widzę ze brak ci życia osobistego i interesujesz się kimś czymś bezpodstawnie ... żal mi takich osób....

On

Do tych co nami rządzą i zarabiają grubą kasę .. Dotrzymajcie obietnicy złożonej na wczorajszym spotkaniu i dajcie nam na produkcji godnie zarobić.

jedyny
@On

Obiecanki cacanki i tyle z tych spotkań wynika i zawsze wynikało bo ja nic nie mogę tylko inni mogą itp. itd. szkoda słów

Dariusz

Tak trudno dostać tu umowę z firmą, bo czytałem ze dość długo trzeba mieć umowę z agencją. Mnie bardziej zależałoby na pracy bezpośrednio pod firmą bo wtedy i benefity lepsze i większa stabilność. Po jakim czasie dostaje się normalną umowę na czas określony?

Nowy pracownik

Praca owszem jest lekka siedząca w 90% a rzeczy wykonywane ważą nie raz kilka deka ale.. jak jesteś z agencji jakiejkolwiek jesteś tam każdego niewolnikiem pracują tam praktycznie same kobiety i jak jesteś mężczyzna niezależnie czy kobiety mają po 20 lat a tym 65 masz im wszystkim usługiwać jednocześnie zrobić sam własną normę na własnej przypisanej maszynie jak nie zamierzasz im pomagać czyli robić za nie bo one mają coś do pogadania, po klikaniua w smartfonie lub na papieroska jesteś ich największym wrogiem i masz (usunięte przez administratora) SŁANE SĄ LIECZNE INSYNUACJE DOTYCZĄCE TWOJEJ OSOBY I JETSEŚ WZYWANY NA DYWANIK DO LIDERÓW I CHYBA SĄ TO MAJSTROWIE PROBLEMEM JEST TO ŻE NORMY SA BARDZO NISKIE I NOWY PPRACOWNIK WYRABIA BEZ PROBLRMU MAJĄC NAWET 65 LAT 200% NORMY A KAŻĄ MU WPISYWAC TYLKO MAX 90-100% ABY UTRZYMAC FIKCJĘ FIKCJA POLEGA NA TYM ŻE RACOWNICY ETATOWI PRACUJĄ PRAKTYCZNIE NA 50% WYRABIAJAC NORMĘ W 100% GADAJAC CHODZĄC SMARFUJAC PALĄC PAPIEROSY I TO IM ODPOWIADA O CZYM DYREKCJA NIE WIE ŻE FAKTYCZNIE NOWYM NA KAŻDYM STANOWISKU SĄ ZANIŻONE O 50% I PRZYCHODZI NOWY PPRACOWNIK Z AGENCJI I OD RAZU ROBI W PIERWSZY DZIEŃ 150% NORMY JEDNOCZESNIE JEST ZMUSZANY DO POMOCY WSZYSTKIM PANIĄ BO JETS NP MĘŻCZYZNĄ NIE WAŻNE ŻE PANIE MAJĄ PO 20-30 LAT A MĘŻCZYZNA MA LAT 65 PRACOWNICY ZMUSZAJĄ NOWYCH PRACOWNIKÓW DO WPISYWANIA NIŻSZTCH WARTOSCI ICH PRODUKCJI ABY NIE PISAĆ Z ZROBIŁO SIĘ 150% ALE TYLKO 80 MAX 100% ABY TA FIKCJE UTRZYMAĆ ABY DYRRKCJA NIE WIEDZIAŁA ZE NORMY SĄ ZANIZONE A JAK SIĘ NIE ZGODZIŚZ MASZ (usunięte przez administratora) WCZORAJ DOPROWADZONO MNIE DO STANU ZAGROŻENIA ZYCIA MUSIAŁEM WEZWAĆ POGOTOWIE KTÓRE STWIERSZIŁO STAN ZAGROZENIA ZYCIA BYŁEM LECZONY ODAWANO MI LEKI PRACUJĘ OD 5 DNI SPRAWĘ KIERUJE DO PROKURATURY JETSW TAM JAWNA DYSKTYMINACJA ZZE WZGLĘDU NA WIEK PŁEĆ ORAZ W ZWI ĄZKJU Z RTYM ZE PRACUJĘSZ JAKO PRACOWNIK AGENCJI A SAMA PRACA NP WKRETARKA GDZIE WKRĘCA SIĘ 6 ŚRUB GDZIE PĘKA PLASTYK SUBY SA ZRYTE DO TEGO STOPNIA ŻE NIE MAJĄ GŁÓWEK! NIE MOZNA ICH JAK PĘKNIE PLSTYK WYKRĘCIĆ TYLKO TZREBA WYŁSMAĆ CO JETS NIEBEZPIECZNE NIE DOSTANIESZ TEŻ BUTOW OCHRONNYCH ALE KAZA CI JEŻDZIĆ WUZKIEM WIDOWYM TO SKANDAL CZĘŚĆ PRACOWNIKÓW TO OSOBY WYNATURZONE O SKLONNOSCIACH SADYSTYCZNYCH TYLKO ABY IM DOBBRZE BYŁO LEPIEJ SZUKAJ INNNEJ PRACY CHYBA ZE ZATRUDNIĄ CIĘ NA ETAT TO MOZE POTRAKTUJĄ LEPIEJ NIŻ MNIE

@Nowy pracownik

No jest fałsz i obłuda, tak jak wszędzie zresztą... 5 dni to trochę mało żeby poznać zasady... Jeden musi robić na wszystkich działach, wyrabiać, a są osoby które pracują 10 lat na tym samym stanowisku, są nie tykalne, kasę mamy na koniec miesiąca taką samą... Więc o co tu chodzi?

Szczęściarz
@Nowy pracownik

Zgadzam się, że atmosfera ciężka i nawet nie chodzi tutaj czy dotyczy to pracowników agencyjnych czy nie. Pracowałem w tej firmie kilka lat normalnie na etacie i ludzie mega negatywni. Uwielbiają plotkować i wymyślać niestworzone rzeczy, zwłaszcza Panie z działu liczydeł. Nie wiem czy z nudów, czy z własnej głupoty, ale wymyślają takie plotki, że spokojnie można zgłosić sprawę na policję odnośnie pomówień. A pomówienia są karane w tym kraju. Nie polecam nikomu tej pracy, już nawet nie chodzi tutaj o słabe zarobki, ale o ludzi, którzy wzajemnie robią sobie na złość. Uważam że pracownicy powinni trzymać się razem. Nie polecam, takich ludzi zawistnych i plotkawych nigdzie indziej nie spotkałem w tak dużym gronie. Pozdrawiam ????

Praca sama w sobie nie jest zła, warunki nie są najgorsze, płaca tak jak wszędzie - najniższa krajowa plus dodatek nocny, więc bez nadgodzin nie ma co liczyć na 2400. Nieprawdą jest to, że przechodzi się po 3 miesiącach pod firmę, bo było ponad 9 pod agencja i cisza o umowie. Biorą pod firmę tylko wtedy jak ludzi brakuje i boją się że Ci z agencji zrezygnują. Jeśli przyszły pracownik ma dzieci, trudna sytuację życiową lub zdrowotną odradzam, nie liczy się to że normy wyrobione na każdym stanowisku który przypisza, dodatkowe godziny wtedy też nie mają znaczenia wystarczy że pewnej osobie się to nie spodoba i nieprzedluzaja umowy - gdybyś się sam nie zapytał, poinformowali by w ostatnim tygodniu umowy.

Student

Jak wygląda praca na stanowisku handlowym w firmie Diehl? Plusy - minusy, pozytywy - negatywy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Diehl Matering Sp. z o.o.?

precyzyjny

Niestety są zgrzyty,plotki, niewyjaśnione sprawy, zawiść. To wszystko powoduje stres. Nie ma pozytywnej atmosfery. a na spotkaniach z Zarzadem sztucznie wytwarzana miła i dobra atmosfera.

Stanowczo odradzam!!!! Będąc na urlopie wychowawczym kończyła mi się umowa w czerwcu.Chcialam wrócić na stałe do pracy we wrześniu gdy moje dzieci pójdą do przedszkola. Przed końcem umowy skontaktowałam się z kadrami w firmie i powiedziano mi że mam się skontaktować z głównym kierownikiem Działu elektroniki Panią Anną N. Po rozmowie telefonicznej z Panią Anną i przedstawieniu jej moich chęci o powrocie do pracy ona na to że nie przyjmnie mnie spowrotem pod firmę tylko może mi zaoferować pracę przez agencje na 1 lub 2 miesiące a później się zobaczy... dodała jeszcze tylko tyle że musi się popatrzeć w komputerze jak wyglądały moje umowy i oddzwoni do mnie. Minęły 3 dni a telefonu od tej Pani nie było w tym czasie skończyła mi się umowa... Patrząc na moje potraktowanie to mam wrażenie że nie dzieje się w tej firmie dobrze i to ich głupie wymaganie od pracownika kultury a oni w biurach jak się okazuje nie mają żadnej kultury... jak tak można traktować ludzi- jak można tak potraktowac matkę która była wczesniej zatrudniona pod firmą a teraz została bez pracy. Lepiej zatrudniać Ukraińców i ludzi z agencji (nawet co mają żółte papiery) a swojemu pracownikowi co był zatrudniony pod firmą i miał już pojęcie o pracy lepiej nie przedłużyć umowy. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam a zwłaszcza matką.

lala

Zgadzam się, bardzo dobrze napisane

Nie wytrzymałam tutaj za długo, atmosfera specyficzna, nowe osoby nie mają łatwo.

Nowy pracownik

PRACUUJ E W TEJ FIRMIE OD TYGODNIA atmosfera jest okropna a robią ją pracownicy etatowi praciwnikom z agnecji mnie wczoraj doprowadzili do takiego stanu że wezwałem pogotowie a lekarz pogotowia stwierdził stan zagrożenia życia i zwiózł do szpitala powód (usunięte przez administratora) JAK JETSEŚ PRACIWNIKIEM AGENCJI MUSISZ BYC NIEWOLNIKIEM KAŻDEGO ETATOWEGO PRACOWNIKA I ROBIĆ ZA NIEGO I WYKKONAĆ SWOJĄ PRACE NA MEDAL ZMUSZAJĄ MNIE DO JAZDY WÓZKAMI ALE DO DZIŚ NIE WYDALI MI NAWET BUTÓW OCHRONNYCH METODY MONTOWANIA I SKRĘCANIA SĄ RZENUJĄCE WKRĘTARKI NISZCZA WKRĘTY TAK ŻE JAK PEKNIE PALSTYK NIE MOZNA ICH ODKRECIĆ MASZ WYŁAMYWAC PLASTYK ŚRUBOKRETEM PODWAŻAJĄĆ CO STANOWI ZAGROZENIE BO JAK POPUŚCI MOZESZ SOBIE TEN ŚRUBOKRĘT WBIC W BRZUCH TO CO ROBIĄ TO ROBIĄ BUBLE WSZYSTKIE SRUBY MOCUJĄCE WKRĘTY MAJĄ ZJECHANE ŁEBKI DO CNA TAK Ż NIE MOŻNA ICH ODKRĘCIĆ JAK EKNIE PLATYK JESTEM NA TEJ STRONIE ABY UZYSKAĆ POWIERDZENIE TEGO CO SAM NA WŁASNE OCZY WIDZĘ OD TYGODNIA LIDERZY KIERWNICY NIE POTRAFI,. NIC DOSLOWNIE NIE MAJĄ POJĘCIA JAK OBSŁUGIWAĆ SIĘ WKRĘTARKĄ I KAZĄ ROBIĆ TAK ŻE PLATYKI PEKAJĄ/ KAZĄ MOCNO SKRĘCAĆ OD RAZU Z JEDNEJ STRONY ZAMIAST SKĘCIĆ LEKKO WSZUSRKIE WKRĘTY A POTEM JE DOKRĘCIĆ DO KOŃCA I JESZCZDE SIĘ DENERWUJĄ ZĘ IM TEŻ PEKA JEDEN CYRK LUDZIE BEZ POJĘCIA Z IQ 50 I ONI MNIE UCZĄ

Paulina

Witam czy w firmie Diehl Matering Sp. z o.o., znajdę pracę dla kobiet? Bo z tego co się orientuję to szukają tylko mężczyzn, więc może ktoś z obecnych pracowników podpowie czy jest szansa zatrudnienia sie?

@Paulina

Oczywiście! Większość pracujących na hali to dziewczyny i kobiety. Właśnie poszukują ludzi do pracy, są przyjęcia. Praca jest spokojna i lekka nie urobisz się.

xxx
@Paulina

wszystkim odradzam prace w tej firmie zarobki żenada chyba,ze ktos ma układy ,nie ma żadnych dodatków za prace na stole tłokowym czy na pakowaniu.Niektórzy tylko składają i skręcają jak w przedszkolu i nie maja żadnej odpowiedzialnosci a tyle samo zarobia albo nawet wiecej niz ci którzy pakuja i puszczaja na kombajnie.Teraz wymaga sie od operatora,by robił norme i patrza strasznie na czasy.Strasznie to jest pokopane,bo zrobisz norme alboo nawet wiecej a jeszcze majster cie ochrzani,że za długi przestuj na stole byl.Chore to jest.powinni kontrolowac czasy ale tym inzynierom w biurze,bo ich zdecydowanie za duzo jest i nie maja co z soba zrobic azarabiaja gruba kase i wygrywaja Topy pytam sie za co!?kiedys jak był Mirometr to była całkiem inna atmosfera a teraz ciągle wymyslaja głupoty jakies chore ekrany kontrolujace czas pracy a szukaja oszczednosci tam gdzie nie trzeba .JEDNYM SLOWEM TA FIRMA ZESZŁA NA PSY,TOTALNE DNO!!!

Paulina
@xxx

Twoja opinia na temat pracy w firmie Diehl Matering Sp. z o.o. jest bardzo negatywna. Może masz jakieś sugestie dla pracodawcy co należałoby zmienić, aby polepszyć sytuację pracowników? Czy gdyby wprowadzono odpowiednie dodatki na stanowiskach, o których piszesz byłbyś bardziej zadowolony z pracy w firmie?

Ada
@xxx

W tej firmie pracuje pewna pani która pracowała w firmie promot z której została zwolniona za mobing koleżanek w pracy ..pamietam tę panią ....

@xxx

ZGADZAM SIĘ TA FIRMA TO TOTANE (usunięte przez administratora) A RACZEJ LUDZIE TAM PRACUJĄCY KIWEROWNICY I LIDERZY

Młody bezrobotny

Witam! Chodzi mi o pracę na stałe jako monter precyzyjny czy osoby pracujące lub byłe polecają tą pracę? Wokół Diehla jest dużo fabryk hal produkcyjnych i z tego co słyszę to diehl jest najlepszym i polecanym zakładem produkcyjnym. Czy polecacie? Czy jest to praca dla chłopów i czy jest ciekawa? Czy są jakieś dodatki prócz płacy zasadniczej? Jak atmosfera, ludzie nie ma kłopotów jak u koreanców? A jak nie tu to gdzie polecacie pracować?

Kombajnista
@Młody bezrobotny

Diehl metering to najgorsza firma w regionie pod względem zarobków. Osoby, które pracują po 8-10 lat a zarabiają zaledwie 3.000 brutto. Normy idą do góry, a Ci co wymyślają coraz większe głupstwa nie mają bladego pojęcia o pracy na stole tłokowym. NIE POLECAM! Odradzam zatrudnienie w tej firmie.

Olka

Uważam że powinny być kary za obgadywanie wtedy co niektórzy zajęli by się sobą a nie tym co ich nie dotyczy wtedy pracowało by się lepiej

@Kombajnista

SAMA PRAWDA JESTEM PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY OD TYGODNIA WCZORAJ DOPROWADZILI MNIE DO ROZSTROJU ZDROWIA ZE MUSIAŁEM WZYWAĆ NA ZAKŁAD POGOTOWIE A TO ZAQWIOSŁO MNIE DO SZPITALA STOSUJĄ TAM (usunięte przez administratora) ZWŁASZCZA JAK JETSES Z AGENCJI MASZ WTENCZAS WSZYSTTKIM POMAGAĆ I SWOJE ZROBIĆ JAK NIE DO MASZ (usunięte przez administratora) METODY FASZYSTOWKIE JAK NIE CHCESZ BYĆ NIEWOLNIKIEM PRAXIWNIKÓW ETATOWYCH TO MASZ PROBLEM JESTEŚ NEKANY KIRU.Ą OBCZERSTWA POD TWOIM ADRESEM ABY CIE ZWOLNIĆ BO NIE WIDZA W TOBIE KANDYDAKA NA NIEWOLNIKA JAKZ WOLNISZ ETAT PFRZYJDZIE Z AGENCJI KOLEJNY JAK NIE BĘDZIE CHCIAL BYĆ ICH NIDEWOLNIKIEM BĘDZIE MIAL TO SAMO LIDERZY KIEROWNICY TOBIĄ TO SAMO STOSUJA (usunięte przez administratora) WCZORAJ DOPROWADZILI MNIE DO ROZSTROJU ZDROWIA ŻE MUSAIŁEM WEZWAĆ POGOTOWIE I ZAWIOZŁO MNIE DO SZPILATA BO NIE DALI RADY MI POMŁÓC NA MIEJSCU TAM POWINIEN WKROCZYĆ PROKURATOR

Obiektywnie

Bardzo dobra Firma jeśli chodzi o atmosferę w pracy. Świetny, zgrany zespół, wspaniali ludzie. Ogromna kreatywność pracowników. Porządek na terenie Zakładu jakiego mogły by pozazdrościć inne duże Zakłady w Polsce. Można liczyć na pomoc i wsparcie, bardzo kolezenski i zgrany zespół. Obecnie bardzo dobry i konkretny Dyrektor Zarządzający Zakładu. Życzę mu wszelkiej pomyślności w rozwoju tego Zakładu. Ludzie pracujący w tym Zakładzie są prawdziwym skarbem. Jeśli to prawda o zarobkach pracujących na produkcji to rzeczywiście powinni być lepiej zmotywowani. Drobne korekty w systemie motywowania i będzie to jeden z najlepszych Zakładów w Polsce.

Naprawdę_obiektywnie
@Obiektywnie

Ten wpis jest tak obiektywny i prawdziwy jak wiadomości w TVP1

Halinka
@Obiektywnie

Szok i niedowierzanie

@Naprawdę_obiektywnie

ZGDZAM SIĘ ŻE WPIS ŻE TAM JEST FAJNIUE TO ŚCIEMA PRACUJE TAM I WCZORAJ DOPROWADZILI MNIE LLIDERKI I TE KIEROWNICZKI Z KIEROWNIKIEM NA CZELE DO ROZSTROJU ZDROWIA ZA TO ZE ZROBIŁEM 135 % NORMY TAK ZE MUSIAŁEM WEZWAĆ POGOTOWIE I RATOWANO MIŻYCIE BO STOSUJE SIĘ MOBBIGN I OBCZERNIANIE METODY WREĆZ FASZYSTKOWSKIE

Hela

Byłam w tej firmie niedawno,przez 1 dzień i nikomu nie polecam. atmosfera okropna ludzie wiecznie na głos gadają ze mają dość roboty dużo a wypłata do.... Nie na tam kierowniczek bo wszystko liderki robia i strasznie nie fajne sa

Ktoś

Witam.. Fakt pandemia to problem z którym firma próbuje sobie poradzić.My z naszej strony musimy dostosować się do zobostrzeń.. Zadziwił mnie ostatnio dokument na którym widniały nowe obowiązki pracowników liderów natomiast oprócz wydawania koszulek zapomnieli wypisać obowiązki kierowniczek... Bo to chyba one powinny nas prowadzić!Jednoczyć zmianę a nie kłócić, chwalić motywować i nagradzać... Powinny być ponad wszystko..A nie są... Przynajmniej niektóre... Niektóre panie kierowniczki i liderki do zmiany ponieważ nic dobrego nie wnoszą oprócz zamętu i swojego przerośniętego ego... Coronavirus to coś co odbija się w codzienności naszego życia ale przy okazji.. Prosze nie zapominajmy być dla siebie ludzcy

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Matering Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Matering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diehl Matering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 190 ocen.

Diehl Matering Sp. z o.o.