Opinie o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diehl Matering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Diehl Matering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

ktoś

brak słów co się zaczyna "wyprawiać" w tej firmie .... czego by człowiek nie zrobił i tak zawsze będzie zle ..........

rotmistrz

nepotyzm w prywatnej firmie? Nie żartujcie sobie? Zazdrość i zazdrość. Oczywiście, że pojechały osoby najbliższe majstrów, kierowników itd. Takie życie

kolo1

no cóż tak to u nas bywa , że szanse na lepsze zarobki i szkolenia ma rodzina i znajomi jednym słowem trzeba mieć plecy .... a poza tym jak to zawsze mówią nasi przełożeni jak sie nie podoba to wynocha podań mamy cały stus ........ [usunięte przez moderatora]

lolo

brak sprawiedliwości w tej firmie gdy wreszcie nadarzyła się okazja szkolenia ludzi z produkcji za granicą to dziwnym trafem pojechały żony dziewczyny i konkubiny kierowników oraz przyjaciółki i krewne kierowniczek a że zostało 5miejsc wolnych do dorzucili kilku roboli żeby ludzie się nie rzucali...nie ważne ile człowiek się stara i jakie normy wyrabia jeśli nie ma kontaktów na górze nie ma szans na lepsza płace i lepsze jutro:(

Czy po rozmowie w Diehl Matering Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
a taki sobie jeden

hmmm no cóż na czas sprzątanie można zamykać ale cas sprzątanie o 20 -30 minut a nie godzina czy półtorej , a normy ......... to jus pytanie , bo często majstowie i majstrzy twierdzą ,że ich nie ma a jak się zrobi nawet teoretycznie jakąś norme z poprzednich lat to zawsze się słyszy, że za mało ,że można więcej ........szkoda tylko,że jak wszyscy zrobią \\\\\\\"więcej \\\\\\\" żeby wysyłka poszła to nikt tego nie zauważa a my na koncie tym bardziej........ wielki wstyd z tymi naszymi zarobkami !!!!!!

kac

Jakie zarobki to co dostajemy to jałmużna a nie zarobki nawet za festyn trzeba zapłacić i tego nie odpuszczą a jak wycieczki przyjeżdżają to parę dni się bawią za friko [usunięte przez moderatora]

luc

Firma nie jest zła. Robota nie jest trudna. Czasem lekko, czasem zapieprz jak wszędzie. Na atmosferę i współpracowników też nie narzekam. Jedynie twierdzę, że stawkę mógłby pracodawca podnieść, a nie cateringi zamawiać.

mlody oj

siemanko mirometrowcy:) mowicie ze was zamykaja:) ale nie przesadzajcie wyjscie ewakuacyjne chyba wiecie gdzie jest:) Normy dzwigają no jak w każdej firmie i to ludzie ja dzwigaja pamietajcie!!!:) ale tak czy siak milo bede wspominal mirometr:) co do wynagrodzenia no jedyny minus. pozdrawiam wszystkich:)

a taka jedna tam

Co do norm - hm, ja tak jak wielu z nas wyrabiam, i wcale nie powiem że trzeba robić jak wół - no po prostu robi się i już, jak części są dobre to praca sama idzie, jak są gorsze - no to trochę trzeba ruszać rączkami -ale żeby z tego powodu tak narzekać??? A co do tego zamykania,to każdy głupi wie,że to z powodu mycia podłogi w szatni i na jadalni jest zamykane wyjście i to tylko na ten czas. Jak komuś się chce do kibelka iść,to na hali też jest toaleta,a jak ktoś chce pić,to może sobie zabrać picie przed sprzątaniem lub po- jak żeś zapomniał, to już chyba nie sprzątaczek wina. One też chcą swoją pracę zrobić porządnie,a nie "po łebkach". Jeśli już nie szanujecie swojej pracy,to może innych wysiłki uszanujcie. A co do pożaru-hm,znam wiele miejsc,gdzie na czas sprzątania zamyka się dane pomieszczenie i jakoś nikt z tego afery nie robi. Ale gdyby nagle zaczęło się palić,....no to miałaby ta zmiana pecha...hi hi

mily

zamykają niestety na pierwszych i drugich zmianach bywa ,że jesteśmy zamknięcie nawet 1,5 godz dwa razy w ciagu jednej zmiany ............ paragraf hmmm no tylko kto znajdzie się taki odważny i gdzieś to zgłosi ? normy sa masakryczne a i tak dyrekcja wciąż ma za małe i twierdzi, że się opierdzielamy ...........

były

Jaka teraz norma? Na V3 250? Za moich czasów 200. A V4? 240? Na początek było ~150. Poważnie was zamykają? To już podchodzi pod paragraf. Pozdrawiam normalnych.

mona

Dosłownie [usunięte przez moderatora] już jetesmy zamykani na klucz nawet do szatni czy po wode nie można wyjść ..........hmmm ciekawe co w razie pożaru albo jakiegoś wypadku ?? czy ktoś wtedy będzie racjonalnie myślał i szukał klucza?? wątpie pewnie zostawią nas na pastwe losu w końcu na nasze miejsce jest masa innych ludzi to po co szanować tych co się ma........... ogólnie praca ok ale płaca jak na sprzedaż naszych wyrobów TRAGICZNA większośc z nas po zapomogi do opieki musi chodzic , bo za taką pensje nie da się utrzymać!!!

KZ

I normy w góre masakra ... widac ze norma staje sie norma dla niektorych to normalne dla wiekszosci jednak nie ,jak tak dalej pujdzie to ludzie zaczna sie zwalniac . Zarobki tragiczne ewentualnie dla singla nie mowiac o rodzinie . Kto nie popracuje ten sie nie dowie lecz NIE POLECAM

z...

a ktoś z was pracował u gorszych pracodawców?? bo ja tak i szczerze nie ma co narzekać, każdy pracodawca kombinuje, by mieć jak najwięcej kosztem tych na dole, każdy wiedział jaka jest umowa! a firma się i tak utrzymać musi więc o co chodzi ?? a co do atmosfery ja lubię i mi się podoba, nie narzekam bo miałam już do czynienia z takimi pracodawcami co w konia robili ludzi a ludzie by spoko i też procowałam tam gdzie pracownicy byli nie w porządku w stosunku do pracodawcy a więc może róbmy swoje a na niektóre rzeczy i tak wpływu nie mamy ps. dla kogoś tam z góry co pisał, nie każdy ma wykształcenie średnie albo zawodowe!! głupie i daremne ocenianie ludzi!

do ktoś do ktoś

każdy głupi wie ,że to te 48,1% ponad te 100% ale czy nie pamietasz w zeszłym roku był mniejszy obrót i zysk a jednak premia była wyższa i to ponad 100% i nazywała sie wtedy premią roczną a teraz to premia zimowa hehe a raczej ble ble ble...

@do ktoś do ktoś

Tak dzisiaj mówisz,a nie wiesz co Cię jutro czeka.Jeszcze tak może być w twoim życiu,że będziesz prosił o pracę nawet za 1500 a nie będziesz mógł dostać.

PPPPP

no tak same osły tam pracują nikt mądry za 1500 brutto by tak nie zapierdzielał

ktoś do ktoś

ble,ble,ble.....co za osioł to tam pisał.Przecież każdy głupi wie,że 148,1% tzn. że dodatkowego zysku poza planowanym jest 48,1% Gdybyś miał swoją firmę to byś wiedział że między zyskiem planowanym i uzyskanym jest zawsze różnica - czasem na plus,czasem na minus... No ale widać najłatwiej jest wszystkich o wszystko oskarżać - to łatwo przychodzi,żal mi tych wszystkich co siedzą (i też pracują) na górze... Jasne że im lepiej i nie mają przynajmniej problemów z odpaleniem auta po nockach, ale nie możemy nikogo oczerniać,tylko dlatego,że nam na dole siadłaby lepsza kasa....ble ble ble..

ktoś

148,1 % wypraowanego obrotu 48,1 % dla pracownika nieżle tylko pozostaje pytanie gdzie podziało się to 100 % czyżby asystentki ,asystenci i liczne awanse aż tyle kosztowały naszą firmę ???? a może szkolenia nadzoru produkcji są az tak drogie ???? no w końcu uczą się motywować pracowników do pracy :) ale chyba z odrwotnym skutkiem , bo ciągle powtarzają swoją starą śpiewke \" NA WASZE MIEJSCE JEST CALA MASA INNYCH \" ...szefie czy we Francji naprawdę tak motywuje się pracownika???

Jasno

no cóż szef nas docenia jak widać w końcu ciągle powtarza "musimy trzymać się razem " ale jak trzeba docenic pracownika to rączki umywa no ale cóż widać gdzie poszły nasze wysiłki w końcu nasi przedstawiciele i dyrekcja musiała siebie nagrodzić za swoje ciężkie wysiłki ..... szkoda,że zapominają, że gdyby nie "CI ROBOLE NA DOLE " to oni też by nie mieli !!!!!!!!!!!! no ale jak to wciąż powtarza nasza bardzo wykształcona KADRA KIEROWNICZA " JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO DROGA WOLNA NIKT NIKOGO NA SIŁE NIE TRZYMA " i tutaj właśnie widać jak bardzo szanują ludzi ...

Co za lizus tu pisze to znaczy jak na ciebie leją z góry to znaczy że pada deszcz. Trochę szacunku do siebie byś miała?

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Matering Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Matering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diehl Matering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 190 ocen.

Diehl Matering Sp. z o.o.