Opinie o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diehl Matering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Diehl Matering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

Firma beznadziejna jeśli myślisz że będziesz się starać i stawać na głowie i coś to da to zapomnij ....jesteś tutaj numerkiem i nigdy nic więcej tutaj nie osiągniesz. O rozwijaniu się zapomnij ....jak trzeba kierowników to najlepiej wybrać z zewnątrz broń Boże nie dać awansować komuś z firmy.

I bardzo dobrze , na kierownika powinien być wybierany ktoś z zewnątrz . Już zbyt długo było inaczej ….ktoś kto awansuje z produkcji na takie stanowisko nigdy nie będzie sprawiedliwy i obiektywny . Zawsze będzie miał „swoich świętych „

Dzień dobry, czy pracownicy są zadowoleni z warunków i traktowania przez przełożonych ?

@Gość

To zależy na którym dziale pracujesz ponieważ o dobrego kierownika to w tej firnie jest nie lada wyzwanie znajdzie się jeden kierownik na dziale liczydeł spokojny zrównoważony kulturalny ludzki który traktuje ludzi z szacunkiem bez presji tak to powinno wyglądać oby więcej takich kierowników przyjął ten zakład to pracowało by się spokojniej bez stresu

XYZ Nowy wpis

Jaka umowę proponują na początku przy zatrudnieniu?

Pracownik DIEHL Nowy wpis
@XYZ

Na początku zatrudnienia- umowę zlecenia.

XYZ Nowy wpis
@Pracownik DIEHL

A w ogłoszeniu "zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Diehl Metering" czyli co, kłamstwo?

Jastrzebiec
@Gość

Pracuje tu 3 miesiąc i nie przedłużam umowy . Majster nie zbyt mnie chyba polubił praca fajna była

Gość Nowy wpis
@Gość

Czy Diehl Matering Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy po rozmowie w Diehl Matering Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy firma Diehl Matering Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Onaxyz

Byłam na spotkaniu z dyrekcją. Na pytanie o wynagrodzenie dyrekcja opowiada o podwyżkach z października. Mamy czerwiec. To brzmi jak kpina!

Jak dużo osób pracuje w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Nowa

Dzień dobry, Chciałabym się zapytać jak wygląda praca na liczydłach (czy jakoś tak) otrzymałam ofertę pracy i chciałabym wiedzieć czy warto? Jak atmosfera? Liderzy ok?

Tylkoja
@Nowa

Zależy z kim pracujesz. Jak wszędzie są ludzie i są parapety. Ja tam nie narzekam. Robisz swoje masz spokój. Praca lekka.

Iza

Jak wyglądają warunki na umowie? Jak wygląda kwestia premii? Są stałe co miesiąc?

Rekrutor

Jaka jest atmosfera wsrod pracowników i kierownictwa na wodomierzach?

Nikt

Pragnę poinformować, że obiecane przez rządzących podwyżki czyli pensa zależna od naszych kwalifikacji to jedno wielkie kłamstwo. 100, 200 zł różnicy.. Żenada.

@Nikt

napisałeś "zależne od kwalifikacji" to komu dali więcej i za co tak właściwie? 200 to jednak max?

Agatka
@Iza

W tej firmie i nie tylko liczy się arogancja tupet i chamstwo , nie wiedza prawdziwe wartości i wieloletnie doświadczenie. Firma w ten sposób pozbywa się ludzi doświadczonych na rzecz ludzi pyskatych cwaniaków hełpiących się przed ....... eksperci od wszystkiego.

@Agatka

Ale to co doświadczeni pracownicy sami odchodzą, czy firma sama ich zwalnia? Bo tak nie do końca zrozumiałem. Jak są zwalniani to z jakiegoś konkretnego powodu? Trudno uwierzyć, że firma by sama sobie szkodziła pozbywając się specjalistów. No ale może jest inny powód?

Ktoś

Po prostu wymyślą byle co i pracownik do wylotu. Niby tyle ludzi jest potrzebne a są w stanie zwolnić po kilku dniach bo nie robisz tak jak pracownik z wysokim stażem, wyszkolą może z kilka minut na stanowisku, a plotki i pełno dziwnych sytuacji jest na porządku dziennym

Kowal

Jak się nie podoba, święta doprowadzi do twojego zwolnienia. Po trupach do celu.

Zarząd i kierownicy z PH wytwarzają tylko miłe pozory. Na rozmowie jest obiecywane wszystko a później nie ma nic. Szkolenie stanowiskowe może trwało z 10 minut i po takim szkoleniu wymagają pracy jak wieloletni pracownik, a jeżeli nie to po kilku dniach wypad. Codziennie normy są zawyżane przez pewnego kombajnistę. Mimo, że 'nowy' w firmie pracuje za 2 to taki pracownik pod firmą może latać co chwilę do kibla i gapić sie w telefon, ale najlepiej zwolnic 'nowego'. Kierownictwo to jakieś nieporozumienie, lecz nie wszyscy.

Nikt

Mam pytanie? Czy informacja kto otrzymał tzw 3(oprócz liderek) jest ogólnie dostępna? Bo mam wrażenie że na naszej zmianie el1 jest to tabu...

Ona

1 czy 2 czy 3..tylko nas skłóciły i poróżniły. Ludzie kilka złotych śmiesznej podwyżki a my skaczemy sobie do gardła

Ona

Niektórzy zadowoleni zwłaszcza niektóre liderki.. Liderzy i 2 osoby z produkcji zostały wybrane. Wybór słuszny? Zostawiam to sumieniu kierowników

@Ona

No niestety wybór nie słuszny znowu mydlenie oczu trzeba mieć znajomosci miało być że w trzeciej grupie miały być osoby pracujące na stanowiskach a nie liderzy którzy nie pracują na lini do tego osoby które zaczynaja się uczyć na lini,są często na chorobowym tacy pracownicy są doceniani ;(

;(;(
@Ona

To jak zostali wybrani liderzy to niech pracuja na lini dowiedzą się co to robota ???? a nie siedzenie ploteczki cztery,pięć razy fajeczka ciekawe że na innych zmianach chodzi się trzy razy a jedna zmiana czyli L2 do pięciu razy układziki ????????????wychodzą nawet te co nie kurzą ????????????

@;(;(

L2 przynajmniej ma fajnego kierownika...To nie są układziki tylko gość jest fajnym facetem.... Wyrozumiałym... Pozdrawiam Pana Wojtka... Zapraszamy na L3 jak komuś czegoś brakuje... ;—) będziecie chodzić jak w zegarku

@@@
@666

To niech się zamienia liderki z L3 na L2 beda się miały dobrze a te z L2 naucza się roboty i beda chodzic jak w zegarku bo to lenie i nieroby i za to są docenione mają za dobrego majstra a te liderki co robią nie są doceniane na innych zmianach

@666

Czyli nic się nie zmieniło w tej firmie za czasów majstrowej Barbary były doceniane liderki bo to koleżanki a teraz omotały nowego majstra żenada

@@@@

Chodzi Ci o te marne parę groszy podwyżki? 100 zł nie dostałaś? Liderki mają też, powiem Ci, dużo na głowie... Ja im nie zazdroszczę... P. S pracę zawszę można zmienić

@666

Pracuje na szczęście w firmie gdzie doceniają pracowników ciekawe co maja za dużo na głowie raczej nie robotę No chyba że robota nazywa się teraz siedzenie i plotkowanie …..

@456

Skoro nie pracujesz u nas to nic ci do tego kto co robi w naszej firmie... Jakoś sobie poradzimy bez ciebie:-) powodzenia

Monter
@@@@

Zawsze mamy spotkanie kwartalne z Dyrekcją.Więc bardzo proszę o wypowiedzi na temat podwyżek na tym że spotkaniu. Z doświadczenia wiem że nikt się nie odezwie i to jest smutne. Tylko tu potraficie pyski otwierać

@Monter

Właśnie... Sami fałszywce... Dbają o własną (usunięte przez administratora) tylko a jak co do czego to... Narzekają... Większość pamięta czasy jak powstał zakład i trzymają się tego.... Do przodu nie za bardzo...

@@@@

To tylko świadczy o kierowniku,że nie umie docenić swoich dziewczyn.

On

I się wylało. Z choinki się URWALIŚCIE? KIEROWNICZKA KIEROWNIK . BRAK JAKILKOLWIEK CECH DOBREGO SPRAWIEDLIWEGO PRZYWÓDCY. CIEKAWE KIEDY KTOŚ ZACZNIE ROZLICZAĆ ICH Z WSZYSTKICH ZŁYCH DECYZJI.

????????
@On

Nikt ich nie rozliczy sprawiedliwości nie ma, nie było i nie będzie ;(

@????????

Szkoda tych pracowników którzy naprawdę pracują kiedy ktoś na to zareaguje .Sprawiedliwym kierownikiem była p.Anna.N POZDRAWIAM

A pracujesz za nią i za siebie?

Chciałbym tylko poinformować wszystkich pracowników produkcyjnych że nowo przyjęci do pracy dostali 3600brutto a starym pracownika utra gębę kwota 3440 .Nie jest to błędna informacja ani pomyłka jak próbują nam wmówić zakłamani kierownicy. Nowo przyjęci sami się chwała tym ile dostali na umowie. Najlepiej byłoby jakby wszyscy starzy pracownicy rzucili im zwolnieniem może by się obudzili

Iza

No to ładnie... Aż ciekawa jestem najbliższej reakcji po wrzuceniu tego info, bo kolorowo to bardziej nie będzie. Oni są świadomi, że czymś takim mogą zaszkodzić w wielu aspektach, bo i motywacja spada i ludzie raczej zbyt mili dla siebie to nie będą? :/ To ilu teraz tych nowych sobie przychodzi na taką stawkę?

@Iza

Ci co przyszli w tym tygodniu do pracy

Nieomylny

Większej bzdury już dawno nie czytałem. Każdy z nowo zatrudnionych pracowników agencji otrzymuje 3430 zł. + premia co daje 3600 zł. To samo tyczy się wszystkich pracowników, którzy do tej pory pod firma nie mieli takiej kwoty na umowie o pracę. Koniec i kropka! Po co wprowadzasz ludzi w błąd!?

Precyzyjny
@Nieomylny

O proszę, jaka szybka reakcja. To nie bzdury ale fakt, który zaistniał. Trudno to teraz odkręcić będzie.

@Nieomylny

Nieomylny to wytłumacz mi dlaczego od ponad tygodnia na stronie urzędu pracy była właśnie taka oferta pracy. Z kwota3600 plus premia? I jak wytłumaczysz to że sami nowo zatrudnieni otwarcie mówią o tym ile mają na umowie? Bzdury to wy wmawiacie pracownika na których najbardziej powinno wam zależeć.Koniec i kropka. Zresztą to co napisałeś idealnie pokazuje jak się traktuje pracowników. Nowy ma tyle co ten co 15lat w firmie przepracował.... Tu serio nie ma czego bronić

Iza

A od kiedy konkretnie w tym urzędzie to wprowadzili? Bo może firma potrzebuje czasu, żeby to ewentualnie wyrównać, raczej tak z dnia na dzień każdemu podwyżki dać nie mogą? Ile osób tu właściwie teraz pracuje?

Dla zasłużonych starych pracowników jak ktoś tyle wytrzyma jest stażowe uwaga kosmos 500 zeta za pierwsze pięć lat pracy i tak przez kolejne pięciolatki naprawdę szacun dla kołchoźników.

Nowi dostali tyle co starzy. 3440 na start i premia. Coś usłyszał niedosłyszał i plotki szerzy.

Iza

ta premia nie przekroczy 160 pln? pytam, bo tak wyżej chyba padło i się zastanawiam za co ona przysługuję w tej wysokości...

Witam to co się wyprawia w tej firmie to jest szok.Normy są tak wysokie że pomału brakuje już czasu by wyjść do toalety .Najlepiej jakby ludzie pracowali po12godzin mając jedna przerwę . Szczególnie "starzy " pracownicy są tu traktowani jak tania siła robocza bo pewnie każdy myśli że taki już się nie zwolni.

Bo tak jest pracuję już kilka lat przychodzą nowi i na start otrzymują więcej niż ja obecnie zarabiam . wciskają kit o wartościach , żenada

@pracownik

(usunięte przez administratora) , ostatnio wprowadzili nową politykę likwidacja starych pracowników , stary niewydajny.....

Monter
@pracownik

Ale że co? Uśmiercają starych? Tych co cały czas chodzą na L4 powinni wywalić z roboty... Rozumiem sytuację jak człowiek ciężko zachoruję... Większość ma L4 na zawołanie chyba... Nie wiem tylko jak się to załatwia... Nikt nie zwalnia nikogo ze względu na wiek...

Pakowacz

Przez kombajnistę Radka Brudnego ze zmiany Michała zawyża normę celowo. Dla przykładu w dniu 6 grudnia 2022 puścił 940, w dniu 7 grudnia 910 sztuk czyli więcej niż przewiduje norma. Przez takie osoby które również składają i pakują takie ilości później normy idą do góry. Ludzie sami sobie robią krzywdę

Zażenowana
@Pakowacz

Szanowna osobo, która napisała powyższy komentarz - Czy zastanowiłeś się nad tym co napisałeś? Czy wiesz, że istnieje RODO? Czy nie potrafisz po ludzku podejść i powiedzieć tego prosto w oczy, tylko wylewasz swoją frustrację na forum publicznym?

Tina
@Pakowacz

Niestety taka prawda szkoda tylko że większość ludzi tak jest zaślepiona tymi ilościami że tego nie widzą boją się odezwać zainterweniować.a chodzenie z tym do biura to dziecinada przecież tam była cała prawda napisana

Tina
@Zażenowana

Chodziło o to że opisany wcześniej kombajnista poszedł z tym do biura niepotrzebnie prawda go zabolała i wyszła cała prawda przez kogo my tyle ilości robimy i ciągle nam podwyższają.brudna sprawa

Też pakowacz
@Pakowacz

Osoby znieważające innych nie mogą pozostać anonimowe i bezkarne tylko z tego powodu, że zniewag dopuszczają się za pośrednictwem forum interneto

Pakowacz
@Tina

Witam. Uważam że prawda jest bardziej złożona jeżeli chodzi o ilości i wszyscy o tym wiedzą. Natomiast nie rozumiem określenia ,,brudna sprawa '

Ojej
@Pakowacz

Jak sie komuś nie chce robić to niech idzie na urlop albo l4 a nie beczy na gowork

Wiktoria
@Pakowacz

Może jest jakaś premia za wyrabianie więcej niż normy? Dlatego pracownicy się tak starają?

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Matering Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Matering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diehl Matering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 190 ocen.

Diehl Matering Sp. z o.o.