Diehl Matering Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o Diehl Matering Sp. z o.o.

koleżanka 2012-01-29 18:21
to \"docenienie\" oczywiście w cudzy-słowie, ale jutro będzie lepiej, dla tych co mają oczy zawsze wschodzi słońce,nawet gdy z nieba leje się tylko woda. Powodzenia :)
pracownik 2012-01-30 17:59
Co za lizus tu pisze to znaczy jak na ciebie leją z góry to znaczy że pada deszcz.
Trochę szacunku do siebie byś miała?
Jasno 2012-01-31 14:31
no cóż szef nas docenia jak widać w końcu ciągle powtarza \"musimy trzymać się razem \" ale jak trzeba docenic pracownika to rączki umywa no ale cóż widać gdzie poszły nasze wysiłki w końcu nasi przedstawiciele i dyrekcja musiała siebie nagrodzić za swoje ciężkie wysiłki ..... szkoda,że zapominają, że gdyby nie \"CI ROBOLE NA DOLE \" to oni też by nie mieli !!!!!!!!!!!! no ale jak to wciąż powtarza nasza bardzo wykształcona KADRA KIEROWNICZA \" JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO DROGA WOLNA NIKT NIKOGO NA SIŁE NIE TRZYMA \" i tutaj właśnie widać jak bardzo szanują ludzi ...
ktoś 2012-02-02 14:37
148,1 % wypraowanego obrotu 48,1 % dla pracownika nieżle tylko pozostaje pytanie gdzie podziało się to 100 % czyżby asystentki ,asystenci i liczne awanse aż tyle kosztowały naszą firmę ???? a może szkolenia nadzoru produkcji są az tak drogie ???? no w końcu uczą się motywować pracowników do pracy :) ale chyba z odrwotnym skutkiem , bo ciągle powtarzają swoją starą śpiewke \\\" NA WASZE MIEJSCE JEST CALA MASA INNYCH \\\" ...szefie czy we Francji naprawdę tak motywuje się pracownika???
ktoś do ktoś 2012-02-03 00:54
ble,ble,ble.....co za osioł to tam pisał.Przecież każdy głupi wie,że 148,1% tzn. że dodatkowego zysku poza planowanym jest 48,1% Gdybyś miał swoją firmę to byś wiedział że między zyskiem planowanym i uzyskanym jest zawsze różnica - czasem na plus,czasem na minus...
No ale widać najłatwiej jest wszystkich o wszystko oskarżać - to łatwo przychodzi,żal mi tych wszystkich co siedzą (i też pracują) na górze...
Jasne że im lepiej i nie mają przynajmniej problemów z odpaleniem auta po nockach, ale nie możemy nikogo oczerniać,tylko dlatego,że nam na dole siadłaby lepsza kasa....ble ble ble..
PPPPP 2012-02-03 12:47
no tak same osły tam pracują nikt mądry za 1500 brutto by tak nie zapierdzielał
do ktoś do ktoś 2012-02-04 15:59
każdy głupi wie ,że to te 48,1% ponad te 100% ale czy nie pamietasz w zeszłym roku był mniejszy obrót i zysk a jednak premia była wyższa i to ponad 100% i nazywała sie wtedy premią roczną a teraz to premia zimowa hehe a raczej ble ble ble...
z... 2012-02-06 21:29
a ktoś z was pracował u gorszych pracodawców?? bo ja tak i szczerze nie ma co narzekać, każdy pracodawca kombinuje, by mieć jak najwięcej kosztem tych na dole, każdy wiedział jaka jest umowa! a firma się i tak utrzymać musi więc o co chodzi ?? a co do atmosfery ja lubię i mi się podoba, nie narzekam bo miałam już do czynienia z takimi pracodawcami co w konia robili ludzi a ludzie by spoko i też procowałam tam gdzie pracownicy byli nie w porządku w stosunku do pracodawcy a więc może róbmy swoje a na niektóre rzeczy i tak wpływu nie mamy

ps. dla kogoś tam z góry co pisał, nie każdy ma wykształcenie średnie albo zawodowe!! głupie i daremne ocenianie ludzi!
KZ 2012-02-10 08:22
I normy w góre masakra ... widac ze norma staje sie norma dla niektorych to normalne dla wiekszosci jednak nie ,jak tak dalej pujdzie to ludzie zaczna sie zwalniac . Zarobki tragiczne ewentualnie dla singla nie mowiac o rodzinie . Kto nie popracuje ten sie nie dowie lecz NIE POLECAM
mona 2012-02-19 17:44
Dosłownie [usunięte przez moderatora] już jetesmy zamykani na klucz nawet do szatni czy po wode nie można wyjść ..........hmmm ciekawe co w razie pożaru albo jakiegoś wypadku ?? czy ktoś wtedy będzie racjonalnie myślał i szukał klucza?? wątpie pewnie zostawią nas na pastwe losu w końcu na nasze miejsce jest masa innych ludzi to po co szanować tych co się ma...........
ogólnie praca ok ale płaca jak na sprzedaż naszych wyrobów TRAGICZNA większośc z nas po zapomogi do opieki musi chodzic , bo za taką pensje nie da się utrzymać!!!
były 2012-03-11 18:04
Jaka teraz norma? Na V3 250? Za moich czasów 200. A V4? 240? Na początek było ~150. Poważnie was zamykają? To już podchodzi pod paragraf. Pozdrawiam normalnych.
mily 2012-04-02 18:11
zamykają niestety na pierwszych i drugich zmianach bywa ,że jesteśmy zamknięcie nawet 1,5 godz dwa razy w ciagu jednej zmiany ............ paragraf hmmm no tylko kto znajdzie się taki odważny i gdzieś to zgłosi ? normy sa masakryczne a i tak dyrekcja wciąż ma za małe i twierdzi, że się opierdzielamy ...........
a taka jedna tam 2012-04-04 01:31
Co do norm - hm, ja tak jak wielu z nas wyrabiam, i wcale nie powiem że trzeba robić jak wół - no po prostu robi się i już, jak części są dobre to praca sama idzie, jak są gorsze - no to trochę trzeba ruszać rączkami -ale żeby z tego powodu tak narzekać???
A co do tego zamykania,to każdy głupi wie,że to z powodu mycia podłogi w szatni i na jadalni jest zamykane wyjście i to tylko na ten czas. Jak komuś się chce do kibelka iść,to na hali też jest toaleta,a jak ktoś chce pić,to może sobie zabrać picie przed sprzątaniem lub po- jak żeś zapomniał, to już chyba nie sprzątaczek wina. One też chcą swoją pracę zrobić porządnie,a nie \"po łebkach\". Jeśli już nie szanujecie swojej pracy,to może innych wysiłki uszanujcie. A co do pożaru-hm,znam wiele miejsc,gdzie na czas sprzątania zamyka się dane pomieszczenie i jakoś nikt z tego afery nie robi. Ale gdyby nagle zaczęło się palić,....no to miałaby ta zmiana pecha...hi hi
mlody oj 2012-04-11 13:30
siemanko mirometrowcy:) mowicie ze was zamykaja:) ale nie przesadzajcie wyjscie ewakuacyjne chyba wiecie gdzie jest:) Normy dzwigają no jak w każdej firmie i to ludzie ja dzwigaja pamietajcie!!!:) ale tak czy siak milo bede wspominal mirometr:) co do wynagrodzenia no jedyny minus. pozdrawiam wszystkich:)
luc 2012-05-30 11:32
Firma nie jest zła. Robota nie jest trudna. Czasem lekko, czasem zapieprz jak wszędzie. Na atmosferę i współpracowników też nie narzekam. Jedynie twierdzę, że stawkę mógłby pracodawca podnieść, a nie cateringi zamawiać.
kac 2012-06-06 21:22
Jakie zarobki to co dostajemy to jałmużna a nie zarobki nawet za festyn trzeba zapłacić i tego nie odpuszczą a jak wycieczki przyjeżdżają to parę dni się bawią za friko [usunięte przez moderatora]
a taki sobie jeden 2012-11-04 15:05
hmmm no cóż na czas sprzątanie można zamykać ale cas sprzątanie o 20 -30 minut a nie godzina czy półtorej , a normy ......... to jus pytanie , bo często majstowie i majstrzy twierdzą ,że ich nie ma a jak się zrobi nawet teoretycznie jakąś norme z poprzednich lat to zawsze się słyszy, że za mało ,że można więcej ........szkoda tylko,że jak wszyscy zrobią \\\\\\\\\\\\\\\"więcej \\\\\\\\\\\\\\\" żeby wysyłka poszła to nikt tego nie zauważa a my na koncie tym bardziej........ wielki wstyd z tymi naszymi zarobkami !!!!!!
lolo 2012-11-08 22:37
brak sprawiedliwości w tej firmie gdy wreszcie nadarzyła się okazja szkolenia ludzi z produkcji za granicą to dziwnym trafem pojechały żony dziewczyny i konkubiny kierowników oraz przyjaciółki i krewne kierowniczek a że zostało 5miejsc wolnych do dorzucili kilku roboli żeby ludzie się nie rzucali...nie ważne ile człowiek się stara i jakie normy wyrabia jeśli nie ma kontaktów na górze nie ma szans na lepsza płace i lepsze jutro:(
kolo1 2012-11-29 11:25
no cóż tak to u nas bywa , że szanse na lepsze zarobki i szkolenia ma rodzina i znajomi jednym słowem trzeba mieć plecy .... a poza tym jak to zawsze mówią nasi przełożeni jak sie nie podoba to wynocha podań mamy cały stus ........ [usunięte przez moderatora]
rotmistrz 2012-11-30 08:01
nepotyzm w prywatnej firmie? Nie żartujcie sobie? Zazdrość i zazdrość. Oczywiście, że pojechały osoby najbliższe majstrów, kierowników itd. Takie życie
ktoś 2012-11-30 08:54
brak słów co się zaczyna "wyprawiać" w tej firmie .... czego by człowiek nie zrobił i tak zawsze będzie zle ..........
rotmistrz 2013-01-23 20:05
Mnie to tam nikt nie popędza, nikt nie mówi, że jest źle, a swoje robię. Może pracuję na innej zmianie. Zawsze jak ci nie odpowiada praca to się zwolnij. To najprostsze rozwiązanie.
ala 2013-06-28 22:47
Mam pytanie ile teraz zarabia się w Mirometrze ? I jak tryb zmianowy macie 3 czy 2 ? I JAK SIĘ TAM PRACUJE ALE PROSZĘ O ODPOWIEDZ TYCH KTÓRZY NADAL TAM PRACUJĄ?
,,,, 2013-09-22 19:42
i oto wypowiedż kogos kto nigdy nie pracował w tej firmie, bądz kogoś kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże !!!!!!!!!!!!!!! jeśli jesteś osobą nie zależna to trzeba było sie przedstawić .... no chyba ,że twoja wypowiedz jednak nie jest taka obiektywna i jednk masz kogoś znajomego na konkretnym stanowisku !!!!!!!!!!!!!!!
Żabojad 2013-09-24 20:22
Witam,
Ta firma to jeden wielki syf. Ludzie którzy tam pracują przychodzą od razu po szkole, ale widzac taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uciekaja jak najdalej zostaja tylko desperaci, albo powiazani z kadra kierownicza. Wyzysk maksymalny a płaca oczywiscie minimalna. Normy ludzie w obawie przed zwolnieniem sami sobie dzwigaja istny wyscig szczurow
pracownik 2013-12-22 17:41
Uważam, że w Mirometrze jest ok i uczciwie, nie można narzekać
ktoś 2013-12-22 17:48
Bardzo przyjemną robotą w Mirometrze jest praca na stanowisku Altair V3 do wody ciepłej. Jest to ciekawa i urozmaicona robota i bardzo ciekawie się ją wykonuje. Wodomierze Altair V3 do wody ciepłej to wodomierze o bardzo solidnej budowie. Składają się one m.in. z koralików i bardzo istotne jest, żeby dać koralik i o nim nie zapomnieć. I zapamiętaj: "KIEDY NIE DASZ KORALIKA, MOŻESZ MIEĆ PRZECHLAPANE U [usunięte przez moderatora]". Są pracownicy, którzy nie lubią składać Altair V3 do wody ciepłej, bo za dużo roboty, ale są tacy, którzy bardzo lubią.
Marek 2014-04-01 06:35
Tak dzisiaj mówisz,a nie wiesz co Cię jutro czeka.Jeszcze tak może być w twoim życiu,że będziesz prosił o pracę nawet za 1500 a nie będziesz mógł dostać.
jan-o 2014-09-02 17:26
Witam,ile na dzień dzisiejszy zarabia sie w tej firmie i jak się tam pracuje ,dwie zmiany czy trzy?....
pracownik 2014-09-10 22:40
Na dzien dzisiejszy mamy trzy zmiany-idzie sie przyzwyczaic. Zarobki takie jak wszedzie-startuje sie od najnizszej krajowej,a potem minimalnie podwyzszaja-ale to nie sa WIELKIE pieniadze. Praca nie jest ciezka,choc trzeba byc troche obrotnym i po prostu chciec pracowac. Poza tym ludzie sa OK (przynajmniej na mojej zmianie).
Waterkeener 2014-10-25 16:43
Firma się rozwija, co widać gołym okiem. Niestety za rozwojem firmy nie idzie rozwój wypłaty. Ludzie są generalnie w porządku.
Waterkeener 2014-11-24 20:49
0 śmieciówek. Nawet jakbyś miał pracować 1 miesiąc to masz zawsze umowę o pracę i to jest duży plus.
kaaaaccc 2015-02-08 11:43
Witam , czy moglby mi ktos powiedziec jak wygladaja zarobki w tej firmie ? Jakie umowy i czy trzeba chodzic duzo na nadgodziny ?
Bardzo prosze o odpowiedz.
Zawiedziony 2015-02-27 23:19
Jeden wielki syf...nie warto zaczynać tu pracy...zero szacunku do człowieka....
Myslący 2015-03-15 22:36
Mirometr to miejsce gdzie przyjmują chętnie ludzi i naprawdę dbają o nich, pieniądze, premie, atmosfera jest OK. Ale jeżeli ktoś lubi używać mózgu to tam nie pasuje. Niestety wasz głos nie będzie się liczył, o wszystkim decyduje jedna osoba.
nic 2015-03-24 19:04
PPG Polifarb Cieszyn rządzi!! Gdyby jeszcze to byli ludzie kompetentni i pracowici, ale to są tylko karierowicze...
joy77 2015-03-24 23:53
Witam....;-(hmm chciałabym tam pracować,ale cv wysłałam i nic i nie wiem kogo zapytać ..Pozdrawiam
jedyny 2015-03-31 17:43
pracuje już kilka lat ale jak zjawiają się Niemcy czy francuzi to kierownictwo ma nasrane w spodniach i trzepoczą galotami ale ogólnie jak dla mnie jest spoko ale to wszystko zależy od tego czy komuś chce się pracować czy nie
Waterkeener 2015-04-15 22:58
Mirometr, obecnie Diehl Metering samo produkuje ponad 1 mln wodomierzy rocznie, a z tego co wiem to w planach jest więcej. Na hali pracują różne osoby, nawet po teologii. Co do postępowania w czasie wizyt to się zgodzę, ale każdy chce wypaść jak najlepiej przed tymi z góry. Zarobki - zaczynasz od stawki minimalnej. Zatrudnienia są co jakiś czas.
Czesław 2015-05-17 11:16
Odszedł na zawsze Czesław ,najstarszy pracownik Mirometru,szef zmiany,dobry człowiek,dobry organizator,koleżeński,nigdy nie odmówił nikomu pomocy i swojego czasu.Był też w tym wszystkim samotny w swojej ułomności i gdzie zabrakło pomocnej ręki,ale zato został zwolniony - porzucony przez firmę.Następnie pozbyto się drugiego najstarszego.Czy tak sie dziękuje pracownikom?
Waterkeener 2015-06-01 12:11
Alkus i gościu co nie umiał kompa obsłużyć?
rozczarowany 2015-09-26 19:47
Wszystko w porządku gdyby nie liczyły się tylko znajomości i plecy jeśli ich nie masz jestes nikim. Dostaje się podwyżki i wyższe stanowiska jeśli się ma tam rodzine a tak to nie wiadomo czego się spodziewać. Co roku są zwolnienia miedzy wrzesniem a listopadem bo jest mniejsze zapotrzebowanie i mniej częsci wiec mimo że się starasz bądź znasz się na maszynach a np stary pracownik nie ma o nich pojęcia lub osoba ktora ma na to wyjebane ale ma np męża, brata gdzieś wyzej to spodziewaj się ze tak czy tak wylecisz. Zarobki swoją droga 1300 na ręke i nie ma co marzyć o znacznej poprawie.
Marek 2016-05-11 11:29
@wojcie w tej chwili nikogo niestety nie poszukują - chyba, że jakieś ogłoszenie gdzieś mi umknęło. Zero rotacji wśród pracowników, to w zasadzie dobrze wróży :)
Hulk24 2017-01-04 23:34
Ogólnie to syf jeśli chodzi o ludzi poniektórych jeden drugiego obgaduje,plotki,romanse,każdy z każdym jak moda na sukces [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca nie jest zła spoko,tylko nie liczą sie z ludzmi jak maja dużo zamówień to przyjmuja jak mało to zwalniają tych co przyjeli nie liczą się z człowiekiem czy maja rodzine na utrzymaniu czy nie jedno wielkie shit..nie polecam.. Nie warto się starać bo itak zwolnią majstrowie tępi,jak liderzy praca dla niemyślących karierowiczy.
Paulina 2017-03-06 14:51
@Hulk24 dziękujemy za Twój komentarz. Na jakim stanowisku pracujesz?
zbirek 2017-03-14 15:43
Pracowałem prawie 3 lata ,na dziale PH ludzie rożni .od normalnych po lizusów ,zazdrośników !!
Jak można komuś tak cukrować bo jego bliska osoba jest na wyższym stanowisku ale cóż .Szkoda mi tam co nie których ludzi ...bo są normalni ,,,nie szukają akceptacji to są brani za dziwaków ,Ludzie plotkawi okropnie ;;;zakłamane koleżanki i koledzy ...
ona 2017-03-15 09:45
jedno ,jest pewne nie powinni na tym samym dziale pracować, powiązani rodzinnie .np popieram zachowanie B.S i jej męża ...on kierownik szanuje jego :) jeszcze w głowie się jemu nie poprzestawiało
Paulina 2017-03-17 14:18
@zbirek, a co najlepiej wspominasz z pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?
ona 2017-06-01 17:36
A wszyscy aporują do kierownika........
miła 2017-06-01 17:55
Czy może mi ktoś powiedzieć jak zostać kierownikiem aportowania ?
Zostaw swoją opinię o Diehl Matering Sp. z o.o. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diehl Matering Sp. z o.o.