Opinie o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kerry Polska sp. Zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kerry Polska sp. Zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Aneta

A jak relacje szefostwo-pracownicy, te relacje się układają? Ciężko mi sobie wyobrazić co masz na myśli, więc opisz przykładową sytuację tego traktowania

Figa
@Aneta

Znajdzie się 2 lub 3 pracowników któży obgadują dgryzają słownie innym próbują wźiąśc resztę pod swoje kopyto a kierownictwo kładzie na to lache bo liczą się normy ton prześianych to ryba psuje się od głowy .I ja tu mówię tylko o jednym dziale np śita pakowanie .

Czy w Kerry Polska sp. Zoo możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Magdalena

A co tam, odszedłeś z pracy? Skąd takie pożegnanie, ciekawa jestem. Czy zwolnili Cię? Łatwo tam ogółem zwalniają ludzi czy trzymają pracowników?

Nie rozumiem

W piątek tracimy pół zmiany na jakiś dzień o zdrowiu, żeby w 6maja odrobić 2 mają? I tylko lab magazyn i produkcja?. A przepraszam biura to inny zakład jest ? Coś mi umknęło czy z ludzi robicie na siłę d*ebi*li??

Julia
@Nie rozumiem

Ale to jest obowiązkowy udział w tym dniu o zdrowiu, powiedz na czym to dokładnie polega i zawsze musicie to odrabiać? A gdyby ktoś nie chciał brać w tym udziału to ma jakieś konsekwencje np potrącenie pensji ? Rzeczywiście 2 maja byliście w pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kerry Polska sp. Zoo spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Monia

Czy ciężko dostać prace w biurze (kadry, księgowość, administracja) w Kerry? Ktoś z was wgl tam pracuje? Fajna atmosfera? Jakie zarobki?

Cześć, szukam tu info o pracy jako Specjalista ds. kontroli jakości. Obecnie trwa rekrutacja. Chcą od kandydata komunikatywnego angielskiego. A wiecie czy jest opcja doszkalania jeśli ktoś ma nieco niższy poziom? Firma dopłaci do takiego doszkalania?

@Anna

Składaj cv. Angielskim aż tak się nie przejmuj.

Herbuś
@Anna

Zdecydowanie nie polecam działu jakości. Leserstwo i sprzedawanie bajek przez kierownika. Pracowałam więc wiem. Słynny pokoik nr 13.

@Herbuś

Co masz na myśli z tymi bajkami? W sensie że obiecują coś czego potem nie ma czy o co chodzi? A czy w tym dziale chociaż dobrze zarobić można? Ile na start proponują?

Xx

Będą rewolucję. U pana od pszczółek już sa. Także panowie brygadziści albo na koniec linii albo aut. Skończyło się walenie w(usunięte przez administratora)na wózek już są Ukrainki ????

@Xx

Juz dawno ten ruch powinien byc zrobiony a brygadzista pan M i pan A powinieni przejsc przeszkolenie na stanowisku koncowego na lini

Kamila
@Byly pracownik

Moglibyście jakoś napisać bardziej zrozumiale o czym mówicie? Jakie rewolucje się zapowiadają i jakie to będzie miało konsekwencje dla szeregowych pracowników? Chcę tu aplikować i nie wiem czy to robić.

Dajana
@Kamila

Czyżby Agnieszka zmienila sie teraz w Kamilke :-) ? Ale dalej ten sam styl inteligencji . Chcesz aplikowac aplikuj sama zobaczysz co i jak .

@Xx

Brygadzista pan M wie jak uniknac stania na koncu lini jego obrona to jest podpierniczanie ludzi

@Xx

Teraz pan od pszczólek zrobi rewolucje na nowej zmianie i tak powinno byc tylko niech to wszystko robi z glowa a Pan Piotr niech wezmie sie za pana brygadziste M wtedy nastapia zmiany

GILOTYNA
@Byly pracownik

TAK JEST! też jestem tego zdania,z tym że u Jarka nie widzę żeby dziewczyny jeździły wózkiem,a Piotr powoli ale konsekwentnie działa z roszadami-szkoleniami pracowników!! A co do pana brygadzisty M zgadzam się w 100% ,niestety ale z tym charakterem i osobowością nie nadaje się na zarządzanie i kierowaniem ludźmi :( chyba nikt za nim nie przepada co mówi samo za siebie- fałszywy i tyle !

@GILOTYNA

O co chodzi z roszadami i w czym mają pomóc? Pracowałam kiedyś w miejscu, gdzie robili coś takiego. Czy to nie wpływa negatywnie na atmosferę w zespole?

Justyna
@Magdalena

Chodzi tylko o to aby jak najwięcej przemielić ludzi z Kielc.

Jep
@Justyna

Nooo Kielce to brylowaly zostały spady które o produkcji pojęcia nie mają zielonego. Chwala się zarobkami po znajomości.

Hala d

Pseudo brygadzista A.L kto go mianował ? Gość który sita nie ogarniał został brygadzistą brawo. Mobbing i leserstwo w najlepsze trwa dno dna.

Końcowy
@Hala d

czemu pseudo? jaki mobbing? jak już to gość ma wylane po całości :) napisz szczerze że żal ci ściska że on a nie ty, Mistrz chyba wie lepiej komu dać ten stołek, na kim może polegac, nie???

A.L.
@Końcowy

Czyżby Sławomirowi żal ściskał, że to nie on. Odezwał się ten co ogarnia. Czasami mam wrażenie, że on nie wie gdzie jest i co ma robić.Lata po zakładzie jakby się zgubił.

R

R

Lesiu
@A.L.

A.L Kretynie lepiej powiedz jak się nazywasz a nie używasz Inicjałów mojego imienia i nazwiska taki odważny jesteś to powiedz to prosto w twarz a nie na go worku

Sławek
@A.L.

Szanowny Panie A.L. zapraszam na kawę, przy której porozmawiamy o moim stosunku w kwestii brygadzisty hali d, jak również bezpośredniej mojej personalnej opinii wywołanego do tablicy niejakiego Adriana. Proszę się nie obawiać rozmowy bezpośredniej, wszak na tym polegają stosunki między ludzkie. Pozwolę sobie również na skwitowanie podniesionego mojego tragikomicznego "żalu" o to stanowisko - Nie mam i nigdy go nie miałem bo nigdy oficjalnie nikt mi nie przekazał, że moja skromna osoba brana jest pod uwagę na to stanowisko a jako osoba wykształcona nie wchodzę w tak małostkowe przepychanki. Pozdrawiam serdecznie Sławek

Pracownik Hala D
@Hala d

Adi staje na głowie by ogarnąć jakoś ten (usunięte przez administratora) Na Hali D...jako jedyny... śmiem twierdzić że nie ma on wywalone...a gdy może to pomoże na celkach i znajduje czas na swoje obowiązki

Ona
@Pracownik Hala D

O jak słodko sie zrobiło .

@Hala d

Teraz pracownicy sami sie brygadzistami mianuja a w sumie rzeczy nic nie potrafia a chyba potrafia podpierniczac

Pole
@Hala d

No w końcu ktoś prawdę napisał w kwestii mobbingu. Cała ta firma stoi mobbingiem.

@Pole

A czy poza forum ktoś myślał, żeby to gdzieś zgłosić? Jeśli faktycznie jest tak źle, jak mówisz… czy zdarzyło się, że ktoś odszedł z pracy z tego powodu? Można powiedzieć, że jest spora rotacja czy nie?

Byly pracownik

A w biurach to chyba tez trzeba by bylo roszade zrobic

Teresa

Szykują się jakieś zmiany? Ciężko wyczuć po tym co piszecie, a do tego pierwszy komentarz jest wykropkowany. O co chodzi z tymi roszadami? Wyszło to na plus w tym drugim zakładzie?

Mój facet zainteresował się ogłoszeniem na technika utrzymania ruchu do firmy. Wiecie może na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? I jakie są dokładnie możliwości rozwoju? Bo jest o tym wspomniane w ofercie, ale żadnych szczegółów. Dzięki z góry za pomoc!

Robson

Witam zamierzam aplikować do Kerry możecie powiedzieć na jakie pieniądze można liczyć na start ?

Chcialbym przyjąć się do firmy mieszkam poza Oleśnicą , dojazd w jedną stronę 29km. Z informacji od znajomych dowiedziałem się że zakład dokłada do kosztów przejazdów. Proszę o informację czy to generalnie dla wszystkich czy tylko wybrańcy mogą liczyć na tą pomoc opinie są podzielone a pieniądze w miesiącu zapewne dość znaczne. Dziękuję.

@Kandydat

Dokładają teraz wiem na pewno. Ja na stanowisko robotnicze więc na tą kasę nie mam szans. Jak pracujesz w biurze to z czasem dowiesz się więcej. Chyba wybiorę firmę obok.

Pracowniczka
@Kandydat

Nie dostaniesz ani grosza. Nie w tej firmie. Tu niestety patrzą na czym mogą jeszcze zaoszczędzić zwłaszcza jeśli chodzi o pracownika.Za dojazdy nie płacą Ci co mają auta firmowe. Kadra zarządzająca na sobie nie oszczędza. W tej firmie tylko pracowników się nie szanuje. Podwyżki najniższe w okolicy. Dodatków żadnych. W porównaniu z innymi firmami, w Kerry pokazują kompletny brak szacunku do pracowników którzy robią na nich. Dla dyrekcji liczą się tylko oni reszta nie.

Pracowniczka
@Kandydat

Kerry zaprasza, a doświadczysz niesamowitych wrażeń na własnej skórze. Dowiesz się co to jest brak szacunku. Zapomnisz co to socjal i dodatki. Poznasz co to (usunięte przez administratora)i poniżanie. Dyskryminacja Polaków. No chyba, że jesteś za wschodniej granicy, to Ci do mieszkania dorzucą i stawkę lepsza niż Polakom. Zapraszamy, jeśli jesteś Polakiem nie zapomnij o wazelinie, będzie mniej bolało jak Cię zakład będzie (usunięte przez administratora). Powodzenia w szukaniu dobrej pracy. Jeśli lubisz wyzwania to Kerry jest dla Ciebie.

Dejawu

Ciekawe co by zrobili jakby ludzie do pracy nie przyszli skoro wypłaty nie ma i nikt nie raczy poinformować że będą jakieś opóźnienia. A aneksy ? Jakie aneksy w normalnej firmie ludzie wiedzą w listopadzie albo grudniu o podwyżkach atu? Śmiech na sali. Ty masz dla nich zrobić wszystko w terminie ale jak oni dla ciebie to mają cię za nic korpofaje..wstyd

Kuba
@Dejawu

Tak jest jak firmą zarządza żydostwo. Oni kasę zarobią za efekty wypracowane naszymi rękami. A może to taka globalna polityka Kerry. Jak będziemy robili coraz więcej ton to nigdy ich nie wywalą. Wszystko działa super ,audyty na piątkę nic nie zakłóca produkcji Irlandia zadowolona władzy nie zmieni. A może jednak. Niech ta wojna kończy się szybko i do domu,później pogadamy o wynikach.

Niedługo były Pracownik Kerry

Podwyżki 8-12% to jest jakaś kpina zakład obok dostał 20% podwyżek Plus 1000zl dla pracowników zatrudnionych powyżej 5lat A tu to jakiś żart z pracowników raz że zerowy przepływ informacji....przy obecnej inflacji...pozdrowienia dla kierownictwa i wszystkich wyżej tak właśnie walczycie o nas ,,najlepsi w Europie"haha..ja się żegnam z Tą firmą składam wypowiedzenie ...wolę czterobrygadówkę i uczciwe pieniądze niż wyzysk i kpina z pracowników i zerową walke o uczciwe pieniądze dla pracowników...nie zdziwię się jak większość odejdzie w najbliższym czasie....pozdrawiam wszystkich z którymi mogłem pracować hala A,B,C,D,i miksery .. nie dajcie się i walczcie o to co wam się należy...

Mikołaj

Pierwszy dzień roku 2023. Od Mikołaja dla pracowników Kerry wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń,zdrowia szczęścia w rodzinie,godziwych podwyżek. O to ostatnie życzenie zadba Dyrekcja, trzymam kciuki. Dla kolegów z Ukrainy Mikołaj życzy szybkiego zakończenia wojny zdrowia dla rodzin i szczęśliwego powrotu do domów. MIKOŁAJ.

Agnieszka
@Mikołaj

:) ciekawa jestem czy Dyrekcja odwiedza forum i czy w firmie już się jakoś do tych życzeń odniosła? Jeśli macie mieć już wprowadzane jakieś podwyżki to kiedy zazwyczaj jest to zapowiadane? Z jakim wyprzedzeniem?

Artur

Zapomoga na święta? Chyba premia? Czy jest tak niska że nazywasz ją zapomogą?

Aleks

Witam jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna do Utrzymania ruchu? O co pytają?

Aleksa
@Aleks

Pytania kwalifikacyjne zna kierownik .Z tego co słyszałam to wychodzi że trzeba mieć bardzo wysokie kwalifikacje. Powodzenia.

Biały.
@Aleksa

Co wysokie? Chyba mniemanie o sobie.

Zuzanna
@Aleksa

Trzeba mieć bardzo wysokie kwalifikacje? Czyli jakie? Powiesz więcej?

Biały
@Zuzanna

O ile jesteś pracownikiem to możesz na korytarzu socjalnym przeczytać ofertę pracy. Personalny również udzieli Tobie informacji starczy zadzwonić nie jest to żadną tajemnicą. O to co robi faktycznie mechanik pytaj na hali tam pracownicy widzą więcej.j.Powodzenia .

Zwiazkowiec

Ostatnio sporo się mówi o założeniu związków zawodowych w firmie ,wszystko jednak tak jakoś ukradkiem i właściwie nikt nic nie wie.Moze ktoś naświetli temat , będę wdzieczna.

@Zwiazkowiec

Ciekawe kto sie na to odwazy

Alex

Witam jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna do Utrzymania ruchu? O co pytają?

Byly pracownik

Panowie mistrzowie otworzcie oczy i ruszcie tylki a nie siedzicie w kanciapie bo to co sie dzieje na produkcji to porazka

OPC351
@Byly pracownik

"ale urwał" :D skąd wiesz co robią skoro podpisujesz się jako "były pracownik"? no i niby czemu porażka? pewnie ty byś umiał lepiej zarządzić :) a jakbyś był premierem to węgla by nie brakowało, a jakbyś był selekcjonerem to byśmy wygrali z Holandią ?

@OPC351

Co ma wegiel wspolnego do mistrza produkcji poprostu mistrz powinien conajmniej kilka razy sie pokazac na kazdej hali aby podwladni czuli respekt ze ktos ma kontrole nad tym co sie dzieje na halach bo pseudo brygadzisci nie ogarniaja zarzadzaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Kerry Polska sp. Zoo - Oleśnica

• Jak się pracuje w Kerry Polska sp. Zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Kerry Polska sp. Zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerry Polska sp. Zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kerry Polska sp. Zoo