Opinie o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kerry Polska sp. Zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kerry Polska sp. Zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Ojdebile :)

Nie zwracajcie uwagi na większość tych opinii, w szczególności w temacie Ukraińców. Niestety większość polskiej załogi, czy to na magazynie, czy na produkcji to ludzie prości, im mniejsza inteligencja tym więcej mają "ale". Niestety prawda jest taka, że duża część tych Ukraińskich pracowników ( nie mówię że wszyscy) to ludzie inteligentnii, dobrze wykształceni a stoja z takimi matołami ramię w ramię i dźwigają tak samo, albo i więcej bez ciągłego narzekania. Mnóstwo mitów krąży, jak to im lepiej i w ogóle. Wyjedźcie za granicę, zatrudnijcie się przez agencje, to pewnie też dostaniecie łóżko, czy pokoik w wieloosobowym mieszkaniu. W tym wszystkim najzabawniejsze jest to, że osoby, które piszą te komentarze w większości pewnie nie potrafią podstawowej tabliczki mnożenia, nie potrafią złożyć pełnego poprawnego zdania po polsku, a uważają się za takich lepszych, polskich, inteligentnilych. Ha ha.. Ah te kerry. P.S. Nie masz kompetencji to dlaczego oczekujesz, że będziesz wyżej od nich i będziesz miał lepiej ? Jak pracują w biurach widocznie byli lepsi... upss sorry :)

????
@Ojdebile :)

Twoja ksywę należy poprawić na (usunięte przez administratora) i będzie się zgadzać co do Twojej osoby

@Ojdebile :)

Tak tylko wiekszosc tych ukraincow robi pozory ze pracuja z tego co widzialem to chowaja sie po katach i siedza bo im jest wolno sa nietykalni

@Byly pracownik

No to czemu nikt tego nie zgłosi? Bo raczej jakby głośno się taki temat poruszyło t wątpię, żeby tak "nietykalność" wciąż działała

@Ojdebile :)

Następny odklejenie (usunięte przez administratora) Mać , a na zachodzie płacą ci za mieszkanie przez rok ? Dają ci kawę cukier i herbatę do domu ? Ścigają twoich benkartow i też za nich płacą ? Pozwalają ci tam się opierać o ściągacze i palety Czy sam jesteś tym (usunięte przez administratora) Banderowcem i piszesz z panem google a może to ty z tego biura co tam poszedł ?

Mhn

Zgadza sie

Keryjczyk
@Ojdebile :)

Tylko szkoda, że Ci niby inteligentni w biurach nie ogarniają. Na magazynie dziewczyny to juz całkowicie minęły się z powołaniem. A tych dezerterów wszystkich to bym gonił do broni, bo takie (usunięte przez administratora) a podkulily ogon i pouciekały. Śmieszni dezerterzy ani do obrony ani do pracy się nie nadają.

Lisichka
@Keryjczyk

Keryjczyk milo Ciebie goscic ponownie na forumowisku . Dziekujemy za cenne opinie ktore głosisz jako głos społeczeństwa kerryjskiego.

Swag

dzieki za czapeczkę, czekam jeszcze na lancuch z trytytek i pasek z taśmy z napisem Kerry

Kierowca dsv

Bardzo nie miła obsługa pracownicza gdy podjeżdża się do ramp rampowy nie ma za grosz kultury osobistej (usunięte przez administratora)ZA GROSZ SZACUNKU DO KIEROWCÓW BRAK JAKIEGO KOLWIEK SŁOWNICTWA WULGARNY MOIM ZDANIEM NIE ODPOWIEDNIA OSOBA NA STANOWISKU..(usunięte przez administratora)

Bucio
@Kierowca dsv

No fakt . Magazyn przejęły Kielce gusniak czy kusniak co dużo krzyczy i nie zna angielskiego. Jest pierwszy w każdej wizytacji. I ma dwie stopki w mailu. (usunięte przez administratora) Że starej ekipy magazynowej został już tylko despero dziadek.

@Kierowca dsv

Masz rację frytek nie powinien być na tym stanowisku potrafi tylko wszystkich obrażać

Bob

Wszyscy tacy sami frytek tez wszystkich pracownikow ma za idiotow , sam uważa sie za najlepszego z najlepszych. Tyle w temacie .

Nie wazne

Firma dla ktorej licza sie ukraince a gdzie polak w tym wszystkim?

@Nie wazne

zaczynaja sie zwolnienia mysle ze pierwsi poleca Polacy bo ukraina jest pod ochrona a z tego co widzialam to wiekszosc ukraincow robi tylko duze pozory ze pracuja tylko patrza jakby sie poopierniczac

N
@Byly pracownik

Żebyś wiedział że tak jest

@N

Aha? A skąd takie coś się tutaj bierze?

***
@Nie wazne

To prawda. Ukraińcy są traktowani, jakby byli na wczasach. I te dodatki. Czy polscy pracownicy i ich rodziny nie potrzebują wsparcia ? Dlaczego nas się nie wspiera w opłacaniu mieszkania albo w pokrywaniu części kosztów dojazdu ? Zauważam ogólną tendencję do faworyzowania Ukraińców i Ukrainek. Polki robią na produkcji a słabo mówiące po polsku Ukrainki pracują w biurach. Żeby choć miały kompetencje. Co to się porobiło?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kerry Polska sp. Zoo spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
UwagA

Uważajcie nawet na przełożonych i mistrzow Kazdy wszystko juz wie

@UwagA

Co wiedza

No
@Byly pracownik

Pewnie wiedzą o tym o czym jest tu pisane na ich temat. Ciężko jest czytać im prawdę. Powodzenia wam życzę :D

Jasiu
@No

Mozesz rozwinąć temat cos wiecej napisać?

@Jasiu

No ja też liczę na zbiorcze podsumowanie tematu niż po krótce z każdego wątku się czegoś dowiadywać.xd Chociaż Ty widzę pracujesz aktualnie, to czemu w sumie nie wiesz?

Jasiu
@Agnieszka

Na magazyn nie wszystkie informacje spływają co sie dzieje , dowiesz sie po fakcie jak juz wszyscy w kolo wiedzą .

@Jasiu

A to czemu tak tam jest? Jakiś brak zaufania czy jakieś dziwne rzeczy się dzieją?

Wkurw...

Zaczniecie wypłacać wczasy pod grusza przed urlopem czy u was już to norma jest że wszystko w tej firmie wypłacie z opóźnieniem? W dodatku trzeba dzwonić i się prosić o swoje tak jak śmieszne jubileuszowe pod grusza i o wypłatę czasami.i zastępstwa za przełożonych. Wstyd !!!!!!!taka wielka korporacja na cały świat a drobnych nie umie na czas wyplacic

xxx
@Wkurw...

a czego ty sie tu żalisz ? nie potrafisz isc do J.P i się go zapytać kiedy zostaną przelane pieniądze ? Cwaniaki w necie a tak naprawde nic nie potraficie powiedzieć na żywo

+jeden
@xxx

Ale pieprzysz nie potraficie powiedzieć , idź do Jana,cwaniaki . Tak sobie myślę o ile Jan ma to wszystko między pośladkami to chodzenie nie ma sensu ,o ile Jan jest deko niemota nie ogarniając istniejącego problemu to chłodzenie też nie ma sensu.Nie bądź taki odważny ,pójdziesz i masz przechlapane w układzie krzywd się nie zapomina. Tutaj pod dywan ciężko zamieść. Nie bądź taki oburzony lyknij herbatki z melisy.

Xxx pracownik kerry

Jak to możliwe że wypłaty pod grusza są z takim opóźnieniem wypłacane? W du..pe se wsadźcie te wypłaty skoro człowiek idzie na urlop to One powinny już być a tu mija ponad miesiąc od złożenia wniosków i dalej zwlekanie ja rozumiem że jest jakiś określony czas na to itd ale przez takie akcje każdy wyzywa PMI od złodziei i kłamców ... Nie pozdrawiam mam nadzieję że wszyscy tam w tym biurach rachunkowych będziecie się smażyć i klima Wam wysiądzie z wiatrakami ..

@Xxx pracownik kerry

Ja dostałem 4 miechy po wczasach

xxx
@H

to idz do Pana J.P , od jest odpowiedzialny za te przelewy

Urlop

Jednym udziela się miesięcznych urlopów, a innym z łaską podpisuje świstek na jeden dzień. Dobre, dobre, sprawiedliwość pełną parą.

Kuba

Fajnie to czytać.Mysle że poza robolami to cała reszta ma to głęboko, dobrą kase na koniec miesiąca przytulić to wszystko. Jest jeszcze głębsze dno. Napiszcie lepiej jak sobie załatwić Ukraiński paszport może wtedy zakład coś dołoży i mojej rodzinie. Droga władzo sami robicie Ukraińcom wrogą robotę tym nierównym traktowaniem ,szkoda że nie słyszycie tych pokątnych dyskusji . Pamiętajcie wszystko się kiedyś skończy a bazą tej firmy zostaną ci którzy mają w Polsce korzenie.Obcy zawsze nas wykręci ,na lekcjach historii należało nie przysypiać.

Hm
@Kuba

Super napisane . Brać przyklad

@Hm

Naprawdę oni więcej dostają? Czemu?

Byly pracownik

Panowie mistrzowie otworzcie oczy bo brygadzisci nic nie widza lub nie chca widziec jedynie potrafia duzo krzyczec a malo robic bo na stanowiskach pracy jest samowola

Najgorzej mnie denerwuje jak brygadzisci uwazaja sie za bogow i wszystko wiedzaczych a jak do czegosc dojdzie to nic nie wiedza jedynie wiedza jak stac przy stole i obmawiac i nasmiewac sie z pracownikow ktorzy na lini tony przezucaja

Maniuś

Najlepszy jest Marcinek za plecami pracowników napiernicza na Michałka, a przy Michałku na pracownikow . Zresztą reszta nie lepsza .

Od ludzi wymagaja i agresywnie sie brygadzisci zachowuja chyba najgorsza sytuacja jest na hali B

Xx
@Maniuś

Szybki zawsze taki by,ł zwykła faja jak reszta tej śmiesznej zmiany

@Xx

Na tej zmianie wszyscy brygadzisci sa na jedno kopyto przerobieni pozostalosci po bylym mistrzu

Byly pracownik

Jestem ciekaw czy mistrzowie i menadrzer nie widza tego jak pracownicy na stanowiskach pracy uzywaja prywatnych telefonow nawet nie kryjac sie z tego co wiem ze kiedys byl taki zakaz chyba ze teraz cos sie zmienilo . Zamiast skupic sie na pracy swoje skupienie poswiecaja wpatrujac w telefon poprostu samowolka jest w zakladzie

Hmm
@Byly pracownik

Jeszcze nie widziałem żeby ktoś na linii wpatrywał się w telefon A tyle lat tu pracuje

@Hmm

Albo nie chcesz tego widziec albo klapki masz na oczach jak to mowia widze co chcem widziec

@Byly pracownik

Widocznie jakiś kierownik z ciebie albo nierób zajmujesz się tym czym nie powinieneś

@H

zajmowalem sie praca wiec widzialem co sie dzieje bo na stanowisku pracy kolega telefonem sie bawil dobrze ze juz kilka miesiecy nie pracuje bo kazdy widzi to co chce widziec ale ze sa lamane zakazy to juz tego przelozeni nie widza

@Byly pracownik

Jeśli tak jest to już przełożeni takiego kogoś muszą pouczyć

M

Pewnie wiele osób zagląda na tą stronę, więc na tym forum chciałabym się pożegnać ze współpracownikami. Dziękuję wszystkim mi życzliwym za cztery lata razem, za pomoc i koleżeństwo. Tym, którym tak bardzo przeszkadzałam, że musieli się na mnie skarżyć przed kierownictwem i przez których opinie zostałam zwolniona, życzę żeby zostali tak ocenieni i potraktowani jak ja. A oto moja opinia o Kerry i pracownikach. Zakład funkcjonuje z pominięciem logiki, nie liczy się z ludźmi, swoimi decyzjami demotywuje pracowników. Propaganda Kerry zachęca do zgłaszania nieprawidłowości chyba tylko po to, żeby rejestrować osoby, które będą niewygodne, których trzeba się pozbyć, bo za dużo mówią. Obłuda i fałszerstwo. W dokumentacji do Irlandii piękne słowa a w rzeczywistości nadużycia, omijanie i lekceważenie problemów, dyskryminacja kobiet, pracowników konkretnych działów i hal, Polaków. Co powiedzieć o pracownikach ? Są ludzie i ludziska. Nie zmienia to faktu, że niektórzy funkcjonują na specjalnych zasadach i cieszą się licznymi przywilejami, o których inni mogą tylko pomarzyć.Bylam naiwna wierząc w dobro ludzi. Przekonałam się boleśnie, że niektórzy ( a może nawet większość ) pracownicy Kerry są fałszywi, obłudni, że to obrzydliwi konfidenci. Osobom szukającym pracy zdecydowanie odradzam zatrudnienie się w Kerry Oleśnica. Szkoda zdrowia, nerwów. Żadne poświęcenie i starania nie są doceniane. Żadne pieniądze nie są warte tego, aby być tak traktowanym. Każdemu, komu się wydaje, że jest nietykalny i niezastąpiony w Kerry życzę doczekania momentu zwolnienia. To, co przeczyta na decyzji o wypowiedzeniu otworzy mu oczy, że dla firmy, niezależnie od swoich zasług jest NICZYM. Pozdrawiam pracowników i życzę dużo sił fizycznych i psychicznych.

@M

Jakas przyczyna musiala byc ze do tego doszlo tak ot bez niczego nie zwolnili a za spanie w pracy nie placa

M
@Byly pracownik

Za siedzenie w szatni poza przerwą również. Każdy ma coś na sumieniu, tylko nie każdy jest z tego rozliczany.

@M

Ty tak serio czy głupsza jesteś niż brat? Spanie na hali na każdej zmianie według ciebie jest to w porządku wobec innych pracowników , notorycznie brak maski, kłótnie ze wszystkimi do koła , jak miałaś oklejać worki to jakby ci ręce ucięli kobieto najpierw popatrz na siebie a nie na innych. I przepraszam jakie poświęcenie ? W weekend brak twojej osoby każdą wolną chwilę patrzyłaś aby łeb położyć między kolanami i spać . Brata zwolnili , mistrz się zmienił i juz nie miał kto cię bronić a sama jesteś sobie winna. Bo upomnień miałaś tyle że się w pale nie mieści i co z tym zrobiłaś ?nic. A skoro zakład tak bardzo ci nie odpowiadal to co tu robiłaś tyle czasu.? Teraz weź brata męża homonto i w pole tam się wyśpisz.

@M

No i za wychodzenie na fajke w czasie godzin pracy po 2 /3 razy a ci z magazynu to juz sobie chodza palic kiedy chca ich nie obowjazuje sustem pracy wazne aby pluca byly zadowolone

Honorata

A w weekendy każdy pracownik musi pracowac? Czy mozna samemu sobie wybrac?

Czemu ta faja M.S nie podpisuje listy dla Hali D będzie tak zalegał z kasą że go pracownicy niedługo z wyniosą za bramę a wtedy wiadomo co się stanie ....(usunięte przez administratora)

Kerryjczyk

Przez takie i inne sytuacje pracownicy go nie szanują i nie traktują jego obietnic powaznie

@Kerryjczyk

Święta prawda , kerryjczyk ty to jesteś gosc wszystko wiesz co kto z kim , kto komu robi dobrze .

Chinczyk

Jest 4 trenerów niby trenerka i babka która nic nie robi.. a na co ona tam siedzi jak nawet nie wie jak sito wygląda czego ona uczy ? Czy może coś innego trenerom robi?

Maria
@Chinczyk

A skąd niby wiesz, że nic nie robi?

Chińczyk
@Maria

Wiem, a co prawda w oczy kole ?

Matt

Firma kerry szczęśliwa bo OleśnicaInfo napisała jak to bardzo są za Ukrainą. Niech lepiej popatrzą od drugiej strony co tam się dzieje. Polaków pozwalniali bo wolą ukraińców. Mobbi ng , brak szacunku. Brygadziści nic nie robią i jeszcze dużo można by wymieniać. I właśnie to powinno być nagłaśnianie w pierwszej kolejności

@Matt

Dluga lista jest co by zmienic u brygadzistow nie wpominajac juz o mistrzach uwazaja ze sa pepkiem swiata i bogami

@Matt

Na tyle braci i sióstr to niewiele ,darow czemu nie zrobic ze jedna sobota pracujaca w miesiacu idzie na osoby potrzebujace z Ukrainy . Taki cykliczny event narodowy ?

Klepie?
@Kielecki

Ty jestes zdrowy? Mieszkania im opłacają , przychodzą sobie jak chcą do pracy ,zwolnić ich nie da rady bo wojna i jeszcze soboty chcesz oddać Amy to co tynk mamy jeść? (usunięte przez administratora) może w ogóle się wyprowadzamy z kraju

@Klepie?

Spokojnie ja nie napisalem ze to My Polacy mamy przychodzić i oddawać swoje. Nam nikt nie sponsoruje mieszkań tak jak piszesz , zwolnic nie mozna gdyz dola za nowego pracownika przejdzie kolo nosa naganiaczowi. I jeszcze inne benefity , jak to mowia reka rękę myje .

Ktoś
@Klepie?

Bo racja jest.Twojsza jest bardziej niż mojsza....hehe.Tak w ogóle to im się kurna wszystko należy nawet jak nie było wojny

Czy ktos ma kontrole nad Paniami ktore zostale przyjete z tego co widze to chyba nie bo wiekszosc z nich robi co chce a nawet im sie nie chce bo wiekszosc czasu poswiecaja na siedzeniu a firma Kerry im placi nawet za siedzenie

A co najciekawsze to sie jawnie Panie smieja z brygadzistow i mistrzow ze pozwalaja im na 8 godzinne sciemnianie w pracy bo twierdza ze sa nietykalne

K,

A dziwisz się przeciez maja wieksze popoarcie niz Polak w koncu to "amerykace" z dalekiego kraju przybyli .

Nie mila atmosfera brygadzisci sa od podpierniczania a mistrzowie tez bagatelizuja swoje obowiazki kazdy patrzy aby jemu bylo dobrze

PMi

a co ten brygadzista może "(usunięte przez administratora)" jak byleś szkolony 2 tygodnie i jeszcze ci za to płacą + masz robotę jak prostą jak budowa cepa hmm przecież robisz ją idealnie ;)

Żałosna firma. Nie wiem za kogo się brygadziści uważają, myślą ze mają jakąkolwiek wiedzę a się okazuje ze to kompletne pustaki i (usunięte przez administratora) Szacunku do nikogo nie mają, nawet do kobiet. Każdy tam każdego obgaduje. Tak brygadziści, pracownicy mają z was bekę i w sumie co się dziwić. Nie zasługujecie na żaden szacunek i nie wiem jakim cudem wogóle jesteście brygadzistami, ktoś kto was dał na te stanowisko musiał mieć założone klapki na oczach. Wiecznie im się coś nie podoba, zawsze znajda pretekst by się dojeqqać. Księżniczki z obsr nymi majtkami.

Brygadzisci od podpirniczania i nic wiecej albo straszania bo nic wiecej nie potrafia

Borys

Józio juz zapisany jest na koleje mycia z góry za 100 % na najbliższe termiy :-) . Reszta nie lepsza kazdy lata tak samo . Więc dopóki sie daje brać ciągnąć ile wejdzie.

Klasyka gatunku

Odkąd tylko pamiętam to Józek zaliczał każde możliwe mycie w miesiącu :D Nawet jak był na urlopie to potrafił w niedzielę podczas jego trwania przyjść na to mycie zarobić dodatkowy hajs, także to już jest Kerryjski klasyk - jedyny pracownik Kerry, który potrafi zaliczyć 7 niedziel w miesiącu ;)

Borys
@Klasyka gatunku

Można ? Pewnie ze można. Brawo Józef brawo On. Co na to szef produkcji ?

XD
@Klasyka gatunku

Jedyny któremu żona rogi doprawiła przez Kerry hahahaha. Józek to by rodzinę sprzedał za kerry , nieudacznik bez szkoły , granatem od pługa oderwany . jak połowa tych brygadzistów kółeczko wzajemnej adoracji , jeden na drugiego gada a potem sie po plecach klepią haha

D:
@Klasyka gatunku

A mistrzy w całe nie jest lepsze. Kowalik ma każdy piątek po drugiej i trzeciej zmianie wolny. Myślę że Michał o tym nic nie wie! A brygadziści to ukrywają i nawet zamieniają jego żeby potem też mieć z tego zysku. Bo tak działa dzegarek ty mi a ja tobie. Poprawiają godziny odbić w systemie i od cuda masz 100% za 8 godzin! Co na to panowie dyrektorzy i kierowniki? Na co baczę dział ekonomiczny?

XOXO
@D:

Szczegolnie niedzielne mycia do weryfikacji.

Marcin hala C
@D:

Co do godzin to często są kombinowane. Smierdziel ze Smolnej z Pchłą co sobotę i niedzielę wychodzą szybciej tylko na zmianę się odbijają. Jacek ślepy nie widzi, że go robią jak chcą. Nie równe traktowanie jednym wszystko wolno drugim nic.

Miecio
@Marcin hala C

Ty Marcinek patrzaj co czynisz. Nie takich zwalniają. Sfrustrowaniec jesteś. Naparzasz a sam walisz w ch.... Zespół

Zostaw merytoryczną opinię o Kerry Polska sp. Zoo - Oleśnica

• Jak się pracuje w Kerry Polska sp. Zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Kerry Polska sp. Zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerry Polska sp. Zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kerry Polska sp. Zoo