Opinie o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kerry Polska sp. Zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kerry Polska sp. Zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Mechanik

Przeczytałem anons o przyjęciach do pracy na mechanika działu utrzymania ruchu nie mam znajomków w waszej firmie więc o informację trochę trudno. Mam doświadczenie chciałbym pracowac bliżej domu może ktoś przybliży mi jaki zakres obowiązków ,atmosfera na co można liczyć w kwestii zarobków.Z góry dziękuję.

Wkur....

Gdzie jest wypłata????

Cześć. Szukam obecnie pracy. Czy są u was przyjęcia? Gdzie należy kierować CV? Dziękuję za pomoc.

D
@Zainteresowany

CV można zostawić na recepcji

Daj sobie spokój
@Zainteresowany

Nie polecam tam roboty . Brygadziści to są chyba z łapanki spod Żabki niepotrafia w ogóle zarządzać ludźmi a nawet z nimi rozmawiać a zostali nimi bo kiedyś robili tony i podpiera... sie nawzajem. (usunięte przez administratora) ukrywają i udają że się nic nie dzieję . Na końcu będziesz robił miesiąc bo nikt nie ma czasu zrobić ci szkolenie które trwa 10 min. Ogólnie nie polecam jeszcze ciągle te maski a w tym nawet oddychać się nie można

Honorata
@D

Ja też miałam właśnie pytać o to, czy obecnie można zatrudnić się w firmie Kerry. Gdzieś słyszałam, że każdemu pracownikowi oferują tam możliwości rozwoju kariery zawodowej. To wydaję się być ciekawe. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych możliwościach rozwoju?

Nk
@Daj sobie spokój

Czy pracuje tam ktoś z Gruzji?

Dobra rada
@Zainteresowany

Nie polecam, ludzie się zwalniają teraz a nie przyjmują w tej firmie. Nastąpiła zmiana dyrektora i jest tylko gorzej. Wprowadza oszczędności na pracownikach, jeszcze trochę i nikt nie zobaczy premii w tej firmie. Poprzedni oddział kerry którym zarządzał już nie istnieje. Oleśnicę też to czeka jak tak dalej będzie. Uciekają nie tylko ludzie z produkcji i magazynu ale również z biur i stanowisk kierowniczych. Było źle a teraz jest strasznie. Atmosfera w firmie kiepska i oszczędności ale na kieszeni pracowników.

Potrzebuje odpowiedzi
@D

Pytanie?! Kiedy zejdziecie z niebiańskiego królestwa do robotników i usunięcie niekończące się konflikty i nauczycie mistrzów i brygadzistów komunikować ze swoimi podwładnymi? Kiedy skończy się nepotyzm i pokrewieństwo w tym zakładzie? gdziekolwiek pójdziesz po zakładzie tak ojciec łub chrzestny, brat albo swat, i nie ma nikogo do pracy !!! i ciągną się nawzajem na nadgodziny a innym zaś, przyjdziesz wpisać się na sobotę lub niedzielę to dla ciebie nie ma miejsca. I wspinają się po szczeblach kariery tylko z klanu, i podwyżki dostają. A ty dawaj (usunięte przez administratora) Tak wielu dobrych ludzi już zwolniło, a pozostają tylko głupie bydło, które oprócz przeklinania nic nie chce robić a tylko rządzić. To co ma pracownik zrobić żeby doszło my mamy tego dość??? Może ścierek trzeba w worki narzucać i wysłać do McDonald's?

Pracownik kerry
@Honorata

Pracuje tu 6 lat i nie ma mozliwosci rozwoju. Awans jest wtedy gdy podpierdalasz, robisz tony i zwalnia sie stanowisko zarzadzające. Ogolnie nie polecam.

Drużyna A

Marcin z hali C to jest gość, dba o pracowników

D???

Z czego to wynika?

Hala C

Sam to pisałeś szybki ?

Cipcian
@Hala C

Adam. Trochę wieje tej nocy. Jutro przyjdź 15 min szybciej do pracy. Więcej śmieci będzie do zbierania na podwórku. Pozdrawiam. Szef

Adaš
@Hala C

Do dzisiaj dzbanie nie ogarnales spacji przed znakiem zapytania haha. Biura do dzisiaj maja polewkę z analfabety ????????

Czopek Adam.
@Drużyna A

Niby jak dba, bo jakąś tego nie zauważyłem? Przecież jest rotacja i codziennie się zmieniamy. Nie ma stałych pracowników na lini. Następnym razem Szybki pomyśl zanim napiszesz takie bzdury.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kerry Polska sp. Zoo spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kuba

Co jest grane żadnych opinii ? Może ktoś z biura coś napiszę .

Po co

Po co to wypisujecie jak nikt z góry tego nie czyta, idźcie do Jana niech robi z nim porządek ale nie zapomnijcie paszportu ukraińskiego po Polaków jasiu nie słucha.

Polak
@Po co

To prawda Polaków nikt nie słucha i wszystko jest zamiatane pod dywan. Polaka nie dość że nie wysluchaja to jeszcze będzie na celowniku. Już kilka razy było to przerabiane. Przeważnie dochodziło do zwolnienia pracownika bo się pożalił albo tracił premię i rzucali na najgorsze stanowiska. Tu tylko reagują jak Ukraina albo Moldawia pójdzie na skargę. Niestety w Kerry polak jest pod obcokrajowcami.

Polak
@Po co

I jeszcze jedna sprawa zero dyskrecji. Pójdziesz na skargę to nie zdążysz dojść do hali już osoba na którą złożyłeś skargę wszystko wie. Po to aby mogła się powyzywać na tobie zanim Cię zwolni. Nagle pracownik nie nadaję się do pracy. Po skardze zaczynają się żale na pracownika. Tak to nie powinno wyglądać najpierw powinni zbadać sprawę i dopiero poinformować że skarga złożona. Po zbadaniu sprawy.

Iii

Podaj przykłady wybrańców grubego?

Kerry

Idźcie załatwić to wewnętrznie u kierownika, lub personalnego, a nie piszecie takie rzeczy na forum. Ludzie to czytają i później nie chcą przychodzić do pracy. W sumie się im nie dziwię, po tych wszystkich komentarzach można wywnioskować ze to jeden wielki psychiatryk

Praca średnia, zalezy gdzie będziesz pracować. Przestrzegam jedynie przed zmianą J. K. w szczególności na hali B. Gruby Adam robi sobie tam co chce. Facet poczuł się chyba już kierownikiem tego zakładu. Jego odzywki do pracowników nie na miejscu, chyba zapomniał że nie jesteśmy jego kolegami z ławeczki. Upatrzył sobie garstkę ludzi i stosuje na nich Pawełkowe praktyki. Panie kierowniku, dziwię się że Pan znowu się tym nie interesuje. Wyplewił Pan ostatnio dwa takie chwasty, a tu wyrósł Panu następny. Natomiast Panie Jacku Pan też niech pilnuje tego co mówi, bo ten gościu to taka plotkara, już nie raz słyszeliśmy jak obrabia Panu (usunięte przez administratora) Współczuję że ma Pan kogoś takiego.

Dobrze i niedobrze

Trzeba zaznaczyć na początku jedną kwestię- praca na produkcji marzeniem nie jest, dosłownie w każdym zakładzie jest coraz gorzej i Kerry oczywiście też to dotyczy. Generalnie to praca jest bardzo prosta w swojej złożoności, ale też bardzo obciążająca fizycznie- co też nie jest regułą bo na jednej linii robi sie więcej, na innej mniej. Tak czy owak trzeba liczyć się z częstymi bólami rąk/pleców/nóg lub wszystkiego na raz. Kolejną kwestią jest zapylenie- ja nie wiem jak można tak bagatelizować słabe działanie odciagów pyłów,(usunięte przez administratora). Maseczki przeciwpyłowe są tak gówniane, że i tak zawsze sie tego syfu nawdychasz- ważne że firma ma podkładkę, że nosisz środki ochrony indywidualnej i nic ci nie grozi- szkoda że tylko na papierze, równie dobrze można ich nie nosić, ochrona praktycznie tak sama. Można zaryzykować stwierdzenie że jest duza szansa, że wszyscy pracownicy robiący przy sitach będą chorowac na pylicę jeśli dłuzej popracują. Najśmieszniejszą rzeczą jest to jak ciśnie się produkcję o tony, często kosztem jakości bo szybko szybko nie ma czasu trzeba jechać jak najwięcej i robi się byle jak, ale jak już audyt przychodzi to tony nieważne wszystko ma być picuś glancuś jak w instrukcji hhaha. Brygadziści oczywiście typowi poganiacze, jak zrobisz normy albo je przekroczysz to nigdy dobrego słowa nie usłyszysz, jak sie nie uda normy zrobić (często nie z twojej winy) to oczywiście marudzenie, poganianie i nieprzychylne spojrzenia. Są wyjątki, ale tylko potwierdzają regułę, bo jest kilku bardzo spoko brygadzistów i chwała im za to- jeśli to czytacie to się nie dajcie naciskom z góry- pracownik pod wami to też człowiek, któremu może być ciężko przerzucać ciągle tyle ton. Podsumowując: praca jest prosta, ale bardzo wymagająca fizycznie, jest często duze zapylenie utrudniające oddychanie, bardzo szybko pojawia się monotonia i rutyna bo jest po prostu nudno (może warto pomyśleć o powrocie muzyki? na nockach to usnąć z nudów można...), brygadziści non stop poganiają, ale to to najlepiej olewać i robic swoje- i tak nigdy nie dogodzisz choćbyś codziennie 20 ton przy normie 11 ton robił to za mało będzie, ALE do pracy się można przyzwyczaić i jakoś uciec z pakowania np na miksery bo pakowanie to najgorsze (usunięte przez administratora) na tym zakładzie

Tragedia

To planowanie to jakiś cyrk

Co jaki czas w Kerry Polska sp. Zoo można ubiegać się o podwyżkę?

Kerryland

Codziennie mozna dostac podwyżkę tonową.

Kuba

A kto z twojej rodziny tutaj pracuje? Jest ot potrzebne do oceny przy wysokości podwyżki. Tak na marginesie podwyżki mają jedni i coś tam drudzy, raz w roku i jest to związane chyba z jakąś " inflacją".

Podwyżki dla każdego

Podwyżkę dostaniesz tonarzu i obowiązków. Codziennie może być więcej. A ile nie zrobisz to i tak będzie mało. Tu nikt nie docenia pracy, zawsze tylko narzekania. Brygadziści tylko narzekają że mogło być więcej, że za wolno szło. Robi się takie tonarze, że masakra plecy ludziom siadają. A spróbuj przystanąć na chwilę to już z płaczem brygadzista leci do Pana Michała albo mistrza. Zachowują się jak przedszkolaki( Panie Michale a ten czy tamten usiadł albo zawolno sypie proszę zabrać mu premie). Jeszcze im smoczki dać na wyposażenie i śliniaczki. Bo się slinią jak semolina idzie bo będą tony.

Szukampracy

Czy są w chwili obecnej przyjęcia? Szukam nowej pracy mam dość dojazdów do wro. Napiszcie coś więcej o firmie, ile osób pracuje, jak z socjalem? Dzięki i może do zobaczenia.

Kerryland
@Szukampracy

Dawaj smialo biora wszystkich do przezucania ton potrzeba nam ludzi .

Szukampracy
@Kerryland

Cześć Dzięki za odpowiedź, ale myślałem o czymś bardziej ambitnym. Mam już jakieś doświadczenie i kilka lat pracy na różnych stanowiskach. Ale nadal nie wiem jak socjal, podwyżki takie przyziemne sprawy jak u was wyglądają.

Tony tony

Praca tak ciężka, że można się (usunięte przez administratora), dosłownie. Taka już specyfika pracy na produkcji, że stracisz tu zdrowie

Magazynier

Poniżanie , poganianie ( ciągle mało , mało , mało ton ) wyzywanie i pakowanie ludzi do jednego wora !!! Wszyscy liderzy w Firmie Kerry , którzy pracują na stanowisku dłużej niż ROK , powinni zostać zwolnieni !!! Wydaje im się ,że są bogami i mogą wszystko . Siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach i śmieją się gdy pracownik jest spocony . Pracownik ,który dźwiga i wykonuje swoją pracę " czasem nawet w temperaturze 38 stopni !!! (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora)

Zwykły pracownik

A więc... Jaka jest praca w Kerry? Bardzo ciężka fizycznie, traktują cię jak śmiecia bo zrobiłeś sobie przerwę w pracy żeby złapać oddech ponieważ na hali napuje taki zaduch i zapylenie ze to się w pale nie mieści, co do atmosfery w pracy serdecznie nie polecam Pana P. S który rozpowiada prywatne spawy pracowników ogólnie nie polecam,cieszę się jak nikt inny że tu nie pracuje :)

Można?

Od kiedy na Lini 02 można spać na krzesełku? No i dlaczego koleżanki nie obudziły pani Marty po nocnej zmianie? Ktoś to widzi? Brata już nie ma a dupka dalej chroniona.

Brawo!

Brawo, brawo Bijcie wszyscy brawo!

Jaka stawka na początek dla zwykłego operatora i jaka dla człowieka z uprawnieniami udt?

Nędza

Ciekawe jakie podwyżki dostali w biurach? bo napewno nie takie, jak ludzie na produkcji. Szkoda gadać, pracownik produkcji zarabia prawie tyle co lider

Pan Michał

Podwyżki były takie słabe bo trzeba było pani Pawłowi wypowiedzenie zapłacić 4.5 miesiąca i grusze. Sorry chłopaki

Zostaw merytoryczną opinię o Kerry Polska sp. Zoo - Oleśnica

• Jak się pracuje w Kerry Polska sp. Zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Kerry Polska sp. Zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerry Polska sp. Zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kerry Polska sp. Zoo