Opinie o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kerry Polska sp. Zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kerry Polska sp. Zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerry Polska sp. Zoo w Oleśnica

Brawo

Koza

Keryjczyk

No w Kerry teraz impreza wywaliło Małą(usunięte przez administratora) WKOŃCU życzę mu żeby co teraz nigdzie nie przyjęli hahahaha nikt nie jest wieczny Ty mały osrańcu

Zadowolony.
@Keryjczyk

Jest dobrze niektórzy znowu się uśmiechają. Plus dla przełożonego, zadowolenie w pracy to podstawa. Trochę muzyki i będzie OK.

Brawo Dyrekcja
@Keryjczyk

W końcu, najlepsza decyzja dyrekcji, szkoda tylko, że tak długo czekali. Koniec rządów małego i jego czopka... Nareszcie będzie dobra atmosfera w firmie. Napewno teraz będzie łatwiej o pracowników, bo z nimi nikt nie chciał pracować i ludzie uciekali. Super, Kerry teraz wolne od mobbingu. Od teraz firma będzie miała lepszą opinię bo będzie już tylko lepiej. Rok 2021 zapowiada się obiecująco. Jeszcze powinni pogonić Grubego z siostrzeńcem bo to ten sam pokrój co mały. Tylko komu teraz będą włazić w (usunięte przez administratora) Jak ich wodzu wyleciał.

Jp
@Brawo Dyrekcja

Jest jeszcze parę osób które za mobbing polecą .czas wszystko zweryfikuje . Jest jeszcze kolega małego w jednych butach chodzą ????

Fargad

W końcu karma wróciła pozdro

Aga

@Keryjczyk ale o kim piszesz i co takiego zrobił, że masz tak negatywne nastawienie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kerry Polska sp. Zoo spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Ten typ

Hej co mozecie powiedzieć o firmie jak atmosfera w pracy jak zarobki

@Ten typ

Atmosfera kiepska i brak szacunku. Pracownik dla nich jest nikim. Jeszcze zaczęli oszczędzać na środkach ochrony indywidualnej. Maseczki tak kiepskie, że nie widzisz różnicy czy masz maskę przeciwpylowa czy nie. Stojąc przy sicie idzie się udusić.Z resztą jak potrzebują ludzi to obiecują premie i dodatki a po wszystkim manager się wykręca. Dobrze mają tylko rodziny brygadzistów i mistrzòw bo zarabiają więcej od reszty a praktycznie nic nie robią. Ty będziesz skakał z jednej linii na drugą i jeszcze na myjnie a trzy osoby po hali się kręcą. Nikt z góry nie widzi że Dorianek i Kamilek to nieroby więcej przełażą w ciągu dnia bo wujek od nich nic nie wymaga. Albo ta księżniczka co tylko wprowadza dane do systemu. Sprawniej praca szła bez niej. Ona i tak więcej przegada niż robi. Ty nie mozesz na chwile przystanąć, bo musisz zrobić swoje i jeszcze za nierobòw nadrobić za mniejsza kasę.

Keryjczyk

Cos mi się wydaje że od jutra wszyscy będą sapa robić. Jak to było? Ci co potrafią więcej będą zarabiać więcej? W dodatku obywatelki Ukrainy mają więcej od Polaków którzy robią po5, 7 lat. To tak jakby masa Polaków więcej od Niemca zarabiała w Niemczech. Brawo morale pracowników poszły w górę nie ma co.

Pracownik Kerry
@Keryjczyk

I tu masz rację latają ci ukraince do J.P o podwyżkę dlatego trzeba ich dojeżdżać ile się da

To nie wiesz co się robi z takimi fanami? Za bramę niech wyjdą

Pytanko

Myślę czy by się do pracy tam nie przyjąć.. do kogo uderzyć o pracę? Z którym kierownikiem mógłbym pogadać, żeby się czegoś o pracy tam doweidzieć?

Jak wygląda teraz praca w Kerry? Faktycznie była redukcja do 3/4 etatu i 80% pensji czy to tylko plotki? Zostali jeszcze jacyś Polacy na produkcji czy już sami Ukraińcy? Przyjmują nowych pracowników na wakacje czy redukują etaty?

Witek
@Andrzej

Z tego co widać po ogłoszeniach to rekrutują przez agencje. A Ukrainców ubyło przez wirusa.

@Andrzej

Tak prawda, obniżyli pensję do 80 a i tak ludzie pracują po 5 dni w tygodniu. Więc robisz normalnie za gorsza pensję. Ta firma zawsze miała pracowników za nic ibrtljo patrzą jak oszukać pracownika. Zamówienia nie spadły lecz nawet wzrosly ale tłumacza to kryzysem.

Kerryjczyk

Nie pisz głupot, za każdy piątek pieniądze by wypłacane tyle, że nie z podstawą a premią, nockami. Są płacone 2 tygodnie po gołej wypłacie. Od czerwca firma robi normalnie czy to co miałeś przed wirusem dostajesz 100%

chłop do roboty

czy potrzebni są ludzie do roboty z kumplem chcilibysmy sie zatrudic jakie sa wolne miejsca?

pan maruda
@chłop do roboty

tutaj zawsze będą potrzebni ludzie do roboty, miejsca to pewnie nawet wszystkie są wolne

Sławomir
@pan maruda

Twoja opinia ma ironiczny charakter, co dokładnie sugerujesz? "Tutaj zawsze będą potrzebni ludzie do roboty", czyli rotacja jest aż tak duża? Co może na to wpływać? Opowiedz proszę o tym bardziej precyzyjnie.

Edyta

Jak szybko można awansować na managera w tej firmie ?

Arek
@Edyta

Parę razy musisz klęknąć i będzie git

guti
@Arek

Arku mimo że zabawne to nie pomagasz:)

@Edyta

Zależy jak będziesz ????????

@guti

No ale taka jest prawda o tej firmie ..

Opinia

Pracuje w tej firmie prawie 10 lat i są to moje ostatnie miesiące w tej firmie. Kasa mała (usunięte przez administratora) Menedżer tej śmiesznej firmy obiecuje kasę za przyjście w niedziele bo narobili bubli do znanej na caly świat Restauracji (usunięte przez administratora) bo czym nawet nie potrafi powiedziec chociaż dziekuje ,na halach pracuje juz tylko po 3-4 polaków (usunięte przez administratora) ,do końca roku do zostaną tam tylko Pan Menedżer i Ukraińcy .Nikomu nie polecam pracy w tej firmie im Wiejec Potrafisz Robić To Cię Wykorzystają do wszystkiego.zero jakiegokolwiek rozwoju

Jhony
@Opinia

Co ciekawe sami nasi koledzy za wschodniej granicy są bardzo zdziwieni, że zarabiają tyle samo co my + opłacone mieszkanie, a mniej potrafią. I gdzie tu dbanie o pracowników wieloletnich, którzy potrafią pracować na kilku stanowiskach. Atmosfera wśród pracowników wieloletnich jest bardzo negatywna.

@Jhony

Bo to jest program zero Polaków ???? ale zaczną się urlopy w wakacje i zobaczy pan Michałek jak to niepanimaju dadzą Sobie radę bez Polaczków

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Kerry Polska sp. Zoo?

Keryjczyk

A jak ma wpływać pod stołem? Podstawę dostajesz 25 dnia miesiąca, dodatki premia, nocki nadgodziny płacą 10 dnia miesiąca

Xx

Rozdzielane teraz nawet wyrównanie za styczeń wypłacają dopiero w tej firmie o wszystko cza się prosić

pracownik niedzielny

Czy to prawda, że na produkcji były ostatnio podwyżki dla pracowników? Jeśli tak to czy te podwyżki dotyczą też pracowników tymczasowych zatrudnianych przez pośrednika, czy tylko i wyłącznie stałych pracowników z umową podpisaną z firmą?

@pracownik niedzielny

Raczej tylko stałych pracowników .

Mieszkaniec

Niech Prezes Carry i właściciel firmy zatrudniający ukrainców zabierze sobie ich do własnego domu lub bliskiego sąsiedzwtwa i zobaczy jak się zachowują....Mam dośc politycznej poprawności .Prezesik i właściciel filmy pośredniczącej sobie zarabiają na nich kase a lokatorzy kamienic gdzie mieszkają ukraińcy musżą się z nimi męczyć.....Zabierajcie sobie ich !!!!!.....Dość tej chordy!!!!!!

Święta w Kerry

Ciekawe, czy tradycja w tym roku będzie zachowana. Firma kolejny raz się ośmieszy na święta z paczkami zrobionymi ze zwrotów od klienta. Kerry Żenada i brak szacunku do pracownika. Wzieli by przykład z innych firm i dali talony albo coś innego. Chociaż czego się spodziewać jak nawet na życzenia ich nie stać, chociaż ich rozumiem też bym się wstydził za te paczki wyjść i spojrzeć ludziom w oczy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Kerry Polska sp. Zoo?

Albert

Nigdy nie zatrudniono lidera z zewnątrz.

Helmut

Za leżenie to żadna firma nie będzie płaciła. Jaki zawód taka praca więc pretensje do siebie można mieć!

Pan Data

Przestrzegam wszystkich którzy chcą podjąć pracę w firmie Kerry. Praca bardzo Ciężka (20ton na 8h dziennie) a wynagrodzenie slabe. Niby rotacja pracowników,żeby mieli lżej a tak naprawdę pracownik w 5 dni musi przeżuć czasami 100Ton ręcznie. Zapylenie przekroczone parę razy ponad normę na niektórych halach. Atmosfera w pracy nie należy do najlepszych, ciągle gonią Cię do roboty i o 30 sekund postoju brygadziści potrafią zrobić awanturę. Na liniach pracownicy z Mołdawii i Ukrainy którzy nie wykonują tyle pracy co Polacy a mają wyższe wynagrodzenie i dodatkowo mieszkanie za darmo(dodatkowo nie mówią po polsku i nie rozumieją) Ogólnie Polaków prawie już nie ma, została garstka która już planuje zwolnić się z Kerry. Jak ktoś jest bystry i ogarnięty to wykorzystuję się takiego pracownika do wszystkiego, musi nadganiać za obcokrajowców a nic za to nie ma. Kadra kierownicza pozostawia wiele do życzenia , chociaż nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Nie polecam, jak ktoś powie lekarzowi że 20 ton dziennie przeżuca to lekarz od razu odpowiada- proszę się zwolnić bo na dłuższą metę kręgosłup do wymiany. Ludzi traktuje się tu jak roboty do przezucania worków- tylko Tony,Tony,Tony!!! Z pozytywow- płaca na czas

Meeee

Dokładnie a później to coś idzie na csłość, do zmiany imienia :P tyle ile wy się wyglądacie to spuszczam u flora ;) przykre że bliscy, ale cóż szmaty się nie szuka w innej dziedzinie Beata

Wojciech
@Meeee

Mógłbyś opisać jak wygląda praca w Kerry Polska? Myślę, że znasz firmę od środka, jestem ciekaw czy to dobre miejsce do pracy. Interesuje mnie głównie kwestia zarobków i atmosfery w firmie, mam nadzieję że będziesz mógł coś powiedzieć na ten temat, byłbym wdzięczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Kerry Polska sp. Zoo - Oleśnica

• Jak się pracuje w Kerry Polska sp. Zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Kerry Polska sp. Zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerry Polska sp. Zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kerry Polska sp. Zoo