Opinie o Skibicki - technika transportowa w Skępe

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skibicki - technika transportowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Skibicki - technika transportowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skibicki - technika transportowa w Skępe

spiker

fIRMĘ JUŻ DAWNO POWINNI ZAMKNĄĆ A WŁAŚCICIELA ZA KRATKI ZA WYPROWADZANIE PIENIĘDZY ZE SPÓŁKI.NIE PŁACI ZOBOWIĄZAŃ I ZATRUDNIA NA CZARNO!!~!!!

Greg

Pozdraswiam Rysia ... że pozwoił mi się zwolnić... teraz zarabiam ..:))) Dzięki Rysiu..

kazio

dyrektor za wszelką cenę chce zwolnić kędraka i niekrasia mówi że to hieny zakładowe co żerują na pracy innych a i za magazyn się wezmie bo kręcą lody jak wycka kiedyś z pawłem

mano

a jak jest teraz z noclegami i stołówką ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Skibicki - technika transportowa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
gogo

znowu przyszedł nowy dyrektor a firmy na rękawice nie stać dla ludzi w magazynie wałki kręcą antek tylko fuszki napier. la niekraś lachę na wszystko kładzie i jak tu żyć jak pieniędzy nie ma

spawacz

ja na dzień dzisiejszy mam 11 tyś do wybrania od firmy jak mi w poniedziałek nie wypłacą to składam wypowiedzenie dosyć tygodniówek po 300 zł

wrrr

znowu przed świętami zaliczki jak tu żyć kiedy będą normalne pensje ja się pytam

mahaj

BOROŚ MA RYŚKA W D....E POWIEDZIAŁ ŻE SIĘ NA NIM ZEMŚCI ZA SŁOWA CO RYSIEK POWIEDZIAŁ ŻE FIRMA SKIBICKI URATOWAŁA MU ŻYCIE I DLATEGO BOROŚ Z SERWISU UTRZYMUJE SAM SIEBIE A DLA RYŚKA JAK ZOSTANIE TO MU DA A JAK NIE TO WSZYSTKO W RAMACH GWARANCJI

aj

KIEROWCO ! - Zgodnie z prawem należą Ci się: Diety Noclegowe, Diety Żywieniowe, Płatne Nadgodziny. Czy wiesz, że pracodawca ma obowiązek zapewnić ci godne warunki noclegowe - poza ciężarówką?. Jeżeli obecny lub były pracodawca nie stosuje się lub nie stosował do obowiązującego prawa? Masz prawo do odszkodowania!!!. Pomożemy wywalczyć najwyższe odszkodowanie wahające się od 30 000 do 100 000 PLN !!!. NAWET DO TRZECH LAT WSTECZ !!!, NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH !!!.Prowizja, tylko za wygraną sprawę !!!. www.servitutes.pl telefon: (usunięte przez administratora)

Alan

Michał, aleś doradził... może to wszystko i prawda, ale nie bardzo się zgodzę, że to lider w zabudowach wywrotkowych. Jednak mnie bardziej interesuje atmosfera w dziale sprzedaży (handlowcy) i pieniądze - ktoś może coś bliżej napisać? Oprócz tego - jakie zaplecze sprzętowe: laptop, tablet, auto służbowe - sprawne i do dyspozycji prywatnej także? Jak tam z tymi aferami z przed kilku lat? Wszystko ucichło?

Alan

Zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną - na stanowisko biurowe. Warto iść? Ile płacą ludziom w biurze sprzedaży? Nie ma tam przypadkiem jakichś przekrętów? Mam na myśli - czy nie zostanę w nic wrobiony?

skępiak

a jak tam boroś ze słynnego serwisu dalej wali ryśka w rogi z lewymi naprawami ten to ma gdzieś opóznienia z wypłatą on wypłaty sam sobie robi

do rene

jak nie wypijesz z rana to dnia nie przerobisz skiba wpada na hale wyzywa wszystkich a ty po alkoholu masz wszystko (usunięte przez administratora)no i dniówkę oczywiście którą dostaniesz za 4 miesiące ale masz pozdro.

cwany

w piątek kasy nie było to od razu jakieś zebranie zarządu i postanowienie że za alkohol mają być zwolnienia dyscyplinarne haha :) to chyba 80% załogi musieliby zwolnić :) i można ludziom mordy zamknąć żeby kasy nie chcieli? Można a jak będą się odzywać to się bujde puści że 20% załogi do zwolnienia i następny tydzień z głowy :) i pracujcie za 400zł na dwa tygodnie.

CLI

SKĄD JA TO ZNAM HAHA

skibka

ja tam pracuje i jest tragedia... Wypłaty przez trzy lata to nie widziałem nigdy bo wypłatę to otrzymuje się raz w miesiącu i to całą a nie jakieś zaliczki po 300 albo 400zł raz na pół roku jest 500 albo 600zł (na święta dał nam 250zł) i to się dostaje raz w tygodniu to jeszcze fajnie a jak w piątek nie dadzą to będzie w poniedziałek a jak nie ma to w środę i takie błędne koło. Materiału brak czeka się 3 tyg za trzema arkuszami blachy przez co opóźnienia w realizacji zamówień są ogromne a później się dziwią że klienci uciekają albo że ludzie nic nie robią jak nie ma z czego robić. Maszyny się psują non STOP i nie ma pieniędzy na ich naprawę a w serwisach długi masakryczne! A ludzie pić będą bo w takiej firmie to każdy ma w du... czy go wyleją czy nie jak roboty nie ma kasy nie ma materiału nie ma nie ma czym robić na czym robić czym spawac nie ma gazów blachy innych pierdół to jak raz mu dniówkę potrącą to ch... tam:)

wez się tam zatrudnij to się przekonasz bo żeby tu wszystko opisać to trzeba kilka godzin

jaka umowa człowieku jak już dostaniesz umowę to najniższą krajową stawki na umowie nie zobaczysz i najlepiej na początku swojej pracy kup sobie ubranie robocze ,szlifierkę,kilka tarcz,przewód do spawarki,przedłużacz bo tego nigdy nie ma

skępe2013

co ja zyskałem nic same długi przez te zaliczki które płacili i płacą nadal a atmosfera:dla szefa i dla kierowników (nie wszystkich) jesteś cytuję:głąbem,debilem,hu..jem,idiotą,oszołomem itp. róznie nazywa ludzi jak się przyjmowałem 4 lata wstecz obiecali mi złote góry stawki po 15-17 zł jako spawacz a z 17 się zrobiło przy wypłacie 10 zł atmosfera wsród pracowników nie jest zł 70 % załogi piję alkochol i jakoś sobie radzi 20 % to ludzie o mocnych nerwach i 10 % to (usunięte przez administratora) ja tam wytrzymałem 3 lata i więcej tam nie wrócę najlepiej jak pogadasz z ludzmi którzy odeszli to ci powiedzą całą prawdę

wacek

do norin ja jak tam wcesniej robiłem to miałem 15 na łapke a te 35 to o działalność mi chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Skibicki - technika transportowa - Skępe

• Jak się pracuje w Skibicki - technika transportowa?

Zobacz opinie na temat firmy Skibicki - technika transportowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skibicki - technika transportowa?

Skibicki - technika transportowa
2.1/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Spółdzielcza 8 A
    87-630 Skępe