Skibicki - technika transportowa

Skępe

Opinie o Skibicki - technika transportowa

anonim 2008-12-24 19:34:26
Słowa kojarzące się z Skibicki - technika transportowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna i rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry poziom .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są do przyzwyczajenia .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?(usunięte przez administratora)/ h
Najbardziej podobało mi się w Skibicki - technika transportowa:praca wsród ludzi , trochę fizyczna i umysłowa
Najbardziej nie podobało mi się w Skibicki - technika transportowa: dwuzmianowość , i niska temperatura w miejscu pracy.
mat 2009-08-11 21:34:46
Jaka praca taka płaca (usunięte przez administratora)
anonim 2010-01-26 17:42:03
mi fajnie sie pracowalo tam powiem szczerze zeby kazdy mial taka prace to by bylo super a glupi bylem ze odszedlem pawel
jacek 2010-08-14 22:11:58
praca jak praca moze byc tylko malo zorganizowana jako pracownik musisz szukac spawarki lub innego narzedzia kierownicy zmieniaja sie jak rekawiczki i niewiedza o co chodzi moge powiedziec ze szef ok tylko jego (usunięte przez administratora)
Hubert 2013-06-20 10:26:12
Leoś1, pracujesz teraz u Skibickiego? Możesz napisac, czy warto zanieść tam CV? Bo ta rozmowa wyżej jest godna pożałowania, nie można się niczego dowiedzieć.
pan x-men 2013-06-25 18:09:30
Co Was tak denerwuje? Macie pracę, parę groszy, jakoś żyjecie, wiem jest trudno tak jak mi. Ale co na to poradzę, jesteście potrzebni, trudno trzeba jakoś żyć, przykro mi że tak cierpimy, Wybaczcie please.
zdziwiony 2013-07-02 18:33:07
A dla kierownika(usunięte przez administratora)zabraklo miejsca?
xxxx 2013-08-07 10:35:08
Skoro jest tak zle to po( usunięte przez administratora ).. nadal pracujecie u niego. Jezeli jestescie takimi fachowcami to powinniscie bez problemu znalezc robote gdzies indziej.
rysiu peja 2013-10-08 23:12:05
co tak cicho u pydy rysia?zastraszyl ludzi ze nic nie pisza?czy moze go zamkneli w koncu?
antonii 2013-10-09 21:05:09
place sie poprawily sumienne wyplaty co tyddzien ,oby tak dalej nie ma co narzekac chociaz niezadowolony zawsze sie znajdzie.
wacek 2013-10-11 18:46:55
Ja tam bym wrócił ale jak jest możliwosć spawania Tigiem i nie mniej jak 35 na łapkę za godzinę pracy inaczej nie ma mowy. Ewentualnie mógłbym coś zjechać minimalnie :)
miras 2013-11-29 10:38:32
a tam pracowalem i 5 lat i wcale nie moglem narzekac.ci co tak pisza widac nie byli fachowcami
miras 2013-11-29 10:45:50
dziki panu ryskowi zdobylem uprawnienia na suwnice wiec nie jest az taki zly jak inni mysla
wacek 2013-12-06 15:45:48
do norin ja jak tam wcesniej robiłem to miałem 15 na łapke a te 35 to o działalność mi chodzi
skępe2013 2013-12-30 15:40:11
co ja zyskałem nic same długi przez te zaliczki które płacili i płacą nadal a atmosfera:dla szefa i dla kierowników (nie wszystkich) jesteś cytuję:głąbem,debilem,hu..jem,idiotą,oszołomem itp. róznie nazywa ludzi jak się przyjmowałem 4 lata wstecz obiecali mi złote góry stawki po 15-17 zł jako spawacz a z 17 się zrobiło przy wypłacie 10 zł atmosfera wsród pracowników nie jest zł 70 % załogi piję alkochol i jakoś sobie radzi 20 % to ludzie o mocnych nerwach i 10 % to (usunięte przez administratora) ja tam wytrzymałem 3 lata i więcej tam nie wrócę najlepiej jak pogadasz z ludzmi którzy odeszli to ci powiedzą całą prawdę
anonim 2013-12-31 13:29:12
jaka umowa człowieku jak już dostaniesz umowę to najniższą krajową stawki na umowie nie zobaczysz i najlepiej na początku swojej pracy kup sobie ubranie robocze ,szlifierkę,kilka tarcz,przewód do spawarki,przedłużacz bo tego nigdy nie ma
anonim 2014-01-04 10:02:54
wez się tam zatrudnij to się przekonasz bo żeby tu wszystko opisać to trzeba kilka godzin
skibka 2014-03-01 12:50:50
ja tam pracuje i jest tragedia... Wypłaty przez trzy lata to nie widziałem nigdy bo wypłatę to otrzymuje się raz w miesiącu i to całą a nie jakieś zaliczki po 300 albo 400zł raz na pół roku jest 500 albo 600zł (na święta dał nam 250zł) i to się dostaje raz w tygodniu to jeszcze fajnie a jak w piątek nie dadzą to będzie w poniedziałek a jak nie ma to w środę i takie błędne koło. Materiału brak czeka się 3 tyg za trzema arkuszami blachy przez co opóźnienia w realizacji zamówień są ogromne a później się dziwią że klienci uciekają albo że ludzie nic nie robią jak nie ma z czego robić. Maszyny się psują non STOP i nie ma pieniędzy na ich naprawę a w serwisach długi masakryczne! A ludzie pić będą bo w takiej firmie to każdy ma w du... czy go wyleją czy nie jak roboty nie ma kasy nie ma materiału nie ma nie ma czym robić na czym robić czym spawac nie ma gazów blachy innych pierdół to jak raz mu dniówkę potrącą to ch... tam:)
CLI 2014-03-08 10:49:00
SKĄD JA TO ZNAM HAHA
cwany 2014-03-09 11:42:17
w piątek kasy nie było to od razu jakieś zebranie zarządu i postanowienie że za alkohol mają być zwolnienia dyscyplinarne haha :) to chyba 80% załogi musieliby zwolnić :) i można ludziom mordy zamknąć żeby kasy nie chcieli? Można a jak będą się odzywać to się bujde puści że 20% załogi do zwolnienia i następny tydzień z głowy :) i pracujcie za 400zł na dwa tygodnie.
do rene 2014-03-21 22:51:47
jak nie wypijesz z rana to dnia nie przerobisz skiba wpada na hale wyzywa wszystkich a ty po alkoholu masz wszystko (usunięte przez administratora)no i dniówkę oczywiście którą dostaniesz za 4 miesiące ale masz pozdro.
skępiak 2014-08-17 17:53:20
a jak tam boroś ze słynnego serwisu dalej wali ryśka w rogi z lewymi naprawami ten to ma gdzieś opóznienia z wypłatą on wypłaty sam sobie robi
Alan 2014-10-09 21:32:39
Zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną - na stanowisko biurowe.
Warto iść? Ile płacą ludziom w biurze sprzedaży? Nie ma tam przypadkiem jakichś przekrętów? Mam na myśli - czy nie zostanę w nic wrobiony?
Alan 2014-10-10 16:59:23
Michał, aleś doradził... może to wszystko i prawda, ale nie bardzo się zgodzę, że to lider w zabudowach wywrotkowych.
Jednak mnie bardziej interesuje atmosfera w dziale sprzedaży (handlowcy) i pieniądze - ktoś może coś bliżej napisać? Oprócz tego - jakie zaplecze sprzętowe: laptop, tablet, auto służbowe - sprawne i do dyspozycji prywatnej także? Jak tam z tymi aferami z przed kilku lat? Wszystko ucichło?
aj 2014-11-02 19:56:52
KIEROWCO ! - Zgodnie z prawem należą Ci się: Diety Noclegowe, Diety Żywieniowe, Płatne Nadgodziny.
Czy wiesz, że pracodawca ma obowiązek zapewnić ci godne warunki noclegowe - poza ciężarówką?.
Jeżeli obecny lub były pracodawca nie stosuje się lub nie stosował do obowiązującego prawa? Masz prawo do odszkodowania!!!. Pomożemy wywalczyć najwyższe odszkodowanie wahające się od 30 000 do 100 000 PLN !!!.
NAWET DO TRZECH LAT WSTECZ !!!, NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH !!!.Prowizja, tylko za wygraną sprawę !!!.
www.servitutes.pl telefon: (usunięte przez administratora)
mahaj 2014-11-10 21:38:00
BOROŚ MA RYŚKA W D....E POWIEDZIAŁ ŻE SIĘ NA NIM ZEMŚCI ZA SŁOWA CO RYSIEK POWIEDZIAŁ ŻE FIRMA SKIBICKI URATOWAŁA MU ŻYCIE I DLATEGO BOROŚ Z SERWISU UTRZYMUJE SAM SIEBIE A DLA RYŚKA JAK ZOSTANIE TO MU DA A JAK NIE TO WSZYSTKO W RAMACH GWARANCJI
wrrr 2015-01-04 10:52:21
znowu przed świętami zaliczki jak tu żyć kiedy będą normalne pensje ja się pytam
spawacz 2015-01-16 13:50:02
ja na dzień dzisiejszy mam 11 tyś do wybrania od firmy jak mi w poniedziałek nie wypłacą to składam wypowiedzenie dosyć tygodniówek po 300 zł
gogo 2015-01-30 21:19:15
znowu przyszedł nowy dyrektor a firmy na rękawice nie stać dla ludzi w magazynie wałki kręcą antek tylko fuszki napier. la niekraś lachę na wszystko kładzie i jak tu żyć jak pieniędzy nie ma
mano 2015-02-09 22:48:56
a jak jest teraz z noclegami i stołówką ?
kazio 2015-02-15 16:15:29
dyrektor za wszelką cenę chce zwolnić kędraka i niekrasia mówi że to hieny zakładowe co żerują na pracy innych a i za magazyn się wezmie bo kręcą lody jak wycka kiedyś z pawłem
Greg 2015-02-22 22:33:12
Pozdraswiam Rysia ... że pozwoił mi się zwolnić... teraz zarabiam ..:))) Dzięki Rysiu..
spiker 2016-03-20 19:32:21
fIRMĘ JUŻ DAWNO POWINNI ZAMKNĄĆ A WŁAŚCICIELA ZA KRATKI ZA WYPROWADZANIE PIENIĘDZY ZE SPÓŁKI.NIE PŁACI ZOBOWIĄZAŃ I ZATRUDNIA NA CZARNO!!~!!!
Robert Seklecki 2016-06-01 21:48:02
Pracowałem w tej firmie w latach 90, pchodze z wloclawka i w tamtych czasach raz było lepiej a raz gorzej , ale jednego co nie zapomne , firma Skibicki nauczyła mnie fachu jakim jest spawacz i dla Pana Ryszarda- pozdrawiam-. zawsze bede miał szacuek
emilk 2016-06-17 11:18:21
Hej! Ktoś może opowiedzieć, jak wygląda rekrutacja w firmie?
Zostaw swoją opinię o Skibicki - technika transportowa - Skępe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skibicki - technika transportowa