Opinie o Databroker S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Databroker S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Databroker S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Databroker S.A. w Warszawa

Lady Gaga

Na samym wstępie zaznaczę, że piszę tą opinię jako były pracownik Data Broker. Praca w tej firmie to jedna wielka porażka i żenada!! Tak w skrócie można to określić. Jeżeli zastanawiacie się nad złożeniem CV, to zadajcie sobie jedno proste pytanie: Czy w czasach kiedy jest wojna i szalejąca inflacja kupilibyście jakąś bzdurę przez telefon? Wątpię. Dlatego odpuście sobie, bo praca tutaj polega na wciskaniu kitu ludziom. Nie ma żadnego poszanowania dla pracownika, a warunki zatrudnienia są uwłaczające: umowa zlecenie (bez możliwości przejścia na umowę o pracę) i najniższa krajowa. Supervisorzy może i są w porządku, ale za głupawy uśmiech i żarciki nie wykarmisz rodziny i nie zapłacisz rachunków. Kierownicy projektów to już inna sprawa... Są to osoby bez pomysłu na życie, których nie obchodzisz jako człowiek- dla nich liczą się tylko cyferki. Dodatkowo biorą projekty o których sami nie mają pojęcia, a winą za niepowodzenia obarczają pracowników. Praca jest niesamowicie stresująca i siada na psychikę. Nikt na szkoleniu i spotkaniu rekrutacyjnym nie mówi tego głośno, ale: nie realizujesz projektu=kończysz pracę wcześniej i jesteś zwalniany do domu. Nikogo nie obchodzi, że masz rodzinę na utrzymaniu i być może jest to twoja jedyna praca. Błagam nie wierzcie w te bajeczki o wynagrodzeniu sięgającym 4900 netto i w te nieliczne pozytywne opinie tutaj... Gdyż są one pisane prawdopodobnie przez panie z rekrutacji lub przymuszonych pracowników. A jeżeli chodzi o te obiecywane na szkoleniu premie to także jest kłamstwo- z tego co udało mi się dowiedzieć, to każde rozmowy są odsłuchiwane i wystarczy że przekręcicie jedno słowo a już macie zabierany bonus! Szanujcie się i szukajcie firmy z lepszymi warunkami, bo tutaj jesteście tylko maszynką do robienia pieniędzy i leczenia kompleksów przełożonych i szefostwa.

@Lady Gaga

Dziwna opinia - mam wrażenie, że autor/autorka nie była w stanie skupić się na pracy. Sugeruję przejście na konstruktywną krytykę z wrodzonego krytykanctwa.

Czy pracownicy w Databroker S.A. dogadują się między sobą?

Tak - fajni ludzie:)

Magda

Oceniam pracę tutaj na duży plus. Praca jest fajna bo nie trzeba sprzedawać kolejnego abonamentu itd. wiadomo też nie jest łatwo ale uważam że trochę chęci i się da. Atmosfera w pracy bardzo fajna. Kierownictwo pomaga gdy jest jakiś problem także mogę polecić pracę tutaj:)

Magda Nowy wpis

Xxxx

Witam serdecznie nie polecam pracy na stanowisku ubezpieczenia Unika w Radomiu, szef jest nie zrozumiały krzyczy na pracowników i zwalnia jak się nie ma wyników lub ucina godziny pracy, każdy się samemu zwalnia bo nikt z nim nie wytrzymuje psychicznie .

@Xxxx

Szkoda, że wprowadzasz nieprawdziwe informacje:) Od początku , już na szkoleniu mówią jakie są stawki i oczekiwania - w pracy niestety trzeba pracować!!

Czy pracownicy w Databroker S.A. dogadują się między sobą?

Zależy o co pytasz. Czy o to jakie stosunki są między pracownikiem, a kierownictwem, czy np. między dwoma zwykłymi pracownikami pracującymi na słuchawce. Jak sprzedajesz to tak, jak nie idzie Ci sprzedaż to już nie bardzo jeżeli chodzi o supervisorów. Natomiast jeśli chodzi o pozostałych pracowników pracujących na słuchawce to raczej się między sobą dogadują. Poznałam tam parę fajnych osób, nie powiem, że nie :)

Barbara

Czyli jak nie idzie sprzedaż, to taki kierownik jakoś pomaga i wspiera, czy co robi? Nie za bardzo, czyli atmosfera gęstnieje tylko, czy są też jakieś konkretne konsekwencje?

@Barbara

Na początku pracy owszem są pomocni i opiekuńczy. Natomiast jak już popracuje się trochę odbędzie się szkolenie z słuchawki i minie tzw "ochronka", która trwa bodajże miesiąc i dalej sprzedaż nie idzie to już atmosfera robi się gęstsza. Tak to wygląda. Trzeba po prostu sprzedawać, a dobry pracownik, który ma dużą sprzedaż ma tam dobrze :)

Maja

A co jeśli się przydarzy gorszy miesiąc i ta sprzedaż nie idzie? Jakieś plany naprawcze są? Czy od razu rozwiązują umowe? Jak duże są w ogóle plany sprzedażowe?

@Maja

Ogólnie wygląda to tak, że jak Ci nie idzie (nie musi to być miesiąc, tu wystarczy tydzień) to supervizorzy intensywniej i częściej (nawet codziennie) przesłuchują Twoje rozmowy, wzywają Cię do Siebie i dają Tobie do przesłuchania ostatnią Twoją rozmowę i mówią wprost jakie błędy w Niej popełniłaś. To jest w sumie na plus, bo wiesz jak te błędy przy następnej rozmowie skorygować oraz dają rozmowę innego konsultanta do przesłuchania zakończoną sukcesem do porównania. Rozwiązywać to od razu nie rozwiązują. W moim odczuciu wyglądało to tak, iż czekali, na moją decyzję (sama zrezygnowałam). Więc raczej nie rozwiążą jak będzie dobrze szło. Ogólnie praca spoko tylko dla ludzi, którzy są spokojni, opanowani i zlewczy.

Ewka

Tak - atmosfera jest tutaj fajna

Kamila

Dobrze, że przynajmniej pracownicy się między sobą dogadują. Wypłaty uzależnione są od sprzedaży, czy pensja jest stała? Ile tak przeciętnie MSC wychodzi? Umowy to zlecenie czy o pracę?

@Kamila

Wiesz co. Z moich obliczeń wynika, że ogólnie płacą Ci od godziny. Czyli ile godzin w pracy jesteś w danym miesiącu tyle Ci wypłacają. Oczywiście jak sprzedaż idzie super, hiper to wtedy masz premię do pensji. Tak to wygląda. A jak nie to po prostu płacą za godziny :)

Grzegorz

Co w tym oczywistego? A jak ktoś chciałby dostać urlop i mieć za to zapłacone, to czy jest tu takie rozwiązanie? Z doświadczenia wiem, że niektóre firmy się na to decydują, również przy zleceniu.

vin
@Grzegorz

Urlop to dzien wolny za ktory ci nie płaca

Beata

Aha, dobrze wiedzieć. A to dużo osób się tutaj na tą premie od sprzedaży łapie czy raczej ciężko ją uzyskać? Na jaką kwotę tej premii można mniej więcej liczyć?

Tak - fajni ludzie:)

Lady Gaga

Aleksander
@Lady Gaga

Rzeczywiście z Twojej opinii nie wygląda to tak dobrze. Skoro odsłuchują rozmowy i przy błędach zabierana jest premia to czy są szkolenia wprowadzające, czy pracownik sam z marszu na swoich błędach się uczy?

@Lady Gaga

Trochę dziwna i niesprawiedliwa opinia - pracowałam w firmie databroker S.A , z dobrymi wynikami sprzedażowymi i sprawdziły się wszystkie informacje podane podczas procesu rekrutacji.

Ewka
@Lady Gaga

W databroker jest dobra atmosfera i otwartość na pomysły:) Jak osiągasz przejęte założenia biznesowe to z bonusami można nieźle zarobić. Polecam:) Oczywiście nie jest to praca dla osób, które chcą posiedzieć przez 8 godzin i nic nie robić:)

Isiek
@Lady Gaga

Heja. Bardzo Ci dziękuję za opinię i szczerość. Więcej pracowników powinno wyrażać swoją opinię na temat pracodawców, może ta horrendalna, po-komunistyczna etyka pracy wreszcie odejdzie do smutnej przeszłości, opuszczając nasz piękny, obdarzony inteligentnymi ludźmi kraj. Jednocześnie przykro mi, że spotkały Cię takie a nie inne okoliczności w tej pracy. Niemniej Twoja wypowiedź z pewnością przysłuży się wielu osobom. Co do samego pracodawcy, powiem tylko tyle - kolejna telefoniczna mielarka. Wstyd.

Olga
@Lady Gaga

Dziwna opinia, chyba ktoś ekstermalnie niedoświadczony - nie ma na rynku firmy call center, która nie miałaby wymagań dotyczących wyniku czy jakości obsługi klientów. Nie ma niestety bezstresowej pracy , gdzie nie ma żadnych wymagań. Jako były pracownik DB uważam, że są naprawdę w porządku.

Telemarketer

Zostalem zaproszony poinformowany o stawkach i czym sie zajmuje firma bardzo fajnie milo i bez natrectwa

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Polecam, Bardzo dobra atmosfera, niezłe pieniądze i bonusy. Super miejsce!!

Olga

Polecam, Dobra atmosfera, niezłe warunki, super lokalizacja

Edzia

Pracę w call center co do atmosfery, widać że oceniacie dość pozytywnie. PRACOWNIK CONTACT CENTER, dokładnie tym stanowiskiem jestem zainteresowana, napisano, że wynagrodzenie składa się z podstawy plus prowizji, zakładam, że prowizje bywają różne w zależności od miesiąca, natomiast chciałabym wiedzieć ile wynosi sama podstawa?

Krzysiek

Pracowałem już w wielu Call Center. W jednym było lepiej, w drugim gorzej, jednak najważniejsze jest zrozumienie i szacunek do pracownika. W Databroker jest zarówno kapitalna atmosfera, jak i wsparcie ze strony kierownika. Warunek to bycie lojalnym i szczerym a gwarantuje, że otrzymacie to samo, plus zostaniecie docenieni za prace, jaką wkładacie. Polecam każdemu pracę w tej firmie.

Wiki

Pracuje tu już trochę i na prawdę nie mogę narzekać. W porównaniu do innych firm, atmosfera jest bardzo luźna, a współpracownicy mili i pomocni, dzieki czemu aż chce się tu przychodzić. Polecam:)

Jarek

Pisze to jako obecny pracownik firmy, dzial InPost. Atmosfera w firmie jest super. Kordynatorzy oraz kierowniczka zawsze z checia pomoga. Wyplaty zawszeze na czas. Ogólnie polecam :)

Konwalia

Firma z super nastawieniem do pracownika, wszystko już na rozmowie rekrutacyjnej wytłumaczone co do umowy, prowizji i zasad trwania szkolenia. Szkolenie trwało 3 dni potem następne 2 dni są jeszcze wdrożeniowe, ale już na sali z resztą zespołu. Pracuję już miesiąc i mam super nastawienie do firmy, nie ukrywam, że komentarze na portalu dawały mi sprzeczne sygnały czy iść na rozmowę rekrutacyjną i dzisiaj jestem sobie wdzięczna, że na nią poszłam i sprawdziłam na własnej skórze jak to wygląda, bo ani ja ani osoby z mojego szkolenia nie miały żadnych nieprzyjemnych sytuacji, które są wspominane na portalu

Mikołaj
@Konwalia

Czyli same pozytywy. Chce też aplikować na pracownika contact center. Rozumiem że szkolenie z wdrożeniem trwa 5 dni. Ten czas jest normalnie płatny jakby się już pracowało i wcześniej podpisują umowę? Wolę jasną sytuację i wcześniej wiedzieć jak to wygląda żeby nie być tydzień w plecy w pieniędzmi.

G
@Mikołaj

Pierwsze 3 dni szkolenia nie są płatne, 2 ostatnie dni są już płatne

Kacper

Pracuję w tej firmie od września firma jest świetna wypłaty zawsze na czas. Pani która mnie rekrutowała bardzo miła i sympatyczna również Panie które prowadziły szkolenie były miłe i przyjazne, Supervisorka jest bardzo pomocna na początku zawsze jak miałem jakiś problem mogłem liczyć na pomoc.

Jak szefostwo w Databroker S.A. traktuje ludzi?

wiktoria

W firmie wszyscy się traktują na równi nieważne jakie są ich szczeble kariery, już nie pracuje w db, ale byłam tam 3 lata miałam swoją ścieżkę rozwoju i awansów, a pomimo odejścia (ze względu na zmiane miejsca zamieszkania) jak tylko jestem w Warszawie wpadam do biura, żebyśmy mogli się przywitać i powspominać stare czasy

Fajna atmosfera, dobra lokalizacja i bardzo ładne biuro

@Monika

Oooo no to fajnie, bo ja bardzo doceniam atmosferę w pracy. Sama znalazłam dla sobie ofertę w necie na stanowisko kierownik projektów (B2C - Vectra) CC project manager. No i czy takie dobre relacje i atmosfera, to jest tylko między pracownikami na tym samym poziomie, czy właśnie tyczy się też wyższego kierownictwa i managerów?

K
@Monika

Zgadzam się jestem 2 rok w firmie super atmosfera pomiędzy pracownikami i piękne widoki

Czy ktoś dostał pracę we firmie poprzez formularz kontaktowy? Firma pisze, że potrzebuje fajnych ludzi, a nie cv, więc stąd moje pytanie. Z kolei na stronie mają ofertę dla pracownika contact center i dają gwarantowaną podstawę, może zna ktoś tę kwotę? Jestem też ciekawa czy jest jakaś minimalna ilość telefonów do wykonania w ciągu dnia, bo to praca na słuchawce.

Anonimka

Jestem nowym pracownikiem firmy, piszę tą opinię bo wolę ze względu na poczatek swojej drogi w firmie się jeszcze nie wychylać. Firma. Jest naprawdę super, cały zespół jak i koordynatorki czy dziewczyny z rekrutacji zawsze uśmiechnięte i pozytywne. Naprawdę mi się tutaj podoba. Natomiast jedna rzecz mnie na początku martwiła, ale stwierdziłam, że sie przemęczę- chodzi o nastawienie Trenerki, która jest bardzo nieprzyjemna, traktuje wszystkich z góry i nie jednoczy w żaden sposób grupy. Ja osobiście nie miałam większych starć z jej osobą, natomiast były osoby na szkoleniu, które miały mniej przyjemne sytuacje po symulacjach. Tak naprawdę było to kilka dni i teraz naprawdę przychodzę z super nastawieniem do pracy bo ekipa jest super i to niezależnie z jakiego szczebla w pracy, a z trenerką już się nie widuję. Firmą naprawdę ma super nastawienie i nie jest typowym korpo, które traktuje pracowników jak numerki

Może na przestrzeni tych 2 ostatnim lat powstała możliwość zatrudnienia na umowę o pracę? Jest to dla mnie priorytet. W ogłoszeniu dla PRACOWNIK CONTACT CENTER nie została przedstawiona forma umowy. Wynagrodzenie podano jako podstawowe plus fajne prowizje. Powiedzmy, że jestem przeciętnym pracownikiem ile dałbym radę w takim miesiącu pracy wyciągnąć?

Pisze ten post jako były pracownik. Mamy ostatni luty a do tej pory nie mogę się doprosić pita żeby rozliczyć się z urzędem skarbowym. Nie polecam tej firmy z całego serca wiecznie problemy

Cześć, a jakieś konkretne informacje? Chodzi o pracę tutaj, jak rozumiem, tak? Bo ja właśnie myślę nad wysłaniem cv i szukam informacji głównie o pensji. Słabiutko też z wynagrodzeniem? Jaka jest pensja lub stawka godzinowa obecnie jako konsultant??

Ale zleceniówka jest na początek, a po takim jakby okresie próbnym dają uop czy w ogóle normalna umowa nie wchodzi w grę? Jeśli dają początkowo zleceniówkę to na jaki zwykle czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Databroker S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Databroker S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Databroker S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Databroker S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Databroker S.A.?

Kandydaci do pracy w Databroker S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Databroker S.A.