ABiO

Opinie o ABiO

:):):) 2009-10-29 14:33
Firma Dziad... [usunięte przez moderatora] ... a dyrektor - brak słow
asterix12345678 2009-11-02 18:59
firma przekręt,[usunięte przez moderatora]
Magik 2009-11-20 10:15
[usunięte przez moderatora] ,lipa,jak,ktos,lubi,pracowac,w,stresie,bez,premii,i,sie,denerwowac,to,praca,w,sam,raz,dla,niego,karczewska18,Abio
koszalek opalek 2009-12-20 13:41
Polecam bardzo, jeśli chcesz być traktowany jak murzyni za secesji z jednymi z najniższych zarobków w Polsce, podglądany non stop poprzez system GPS jak w Big Brother, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawie za wszystko ,to jest to praca dla Ciebie .
paulinkazzz 2010-10-13 15:43
a ja pracuję dla tej firmy w regionie południowym i tam wszystko działa bez zarzutów. Ludzie mili i wszystko do dogadania. A w Warszawie jak jest każdy wie...
anonim 2011-01-11 15:24
Nie przesadzajmy. Obsługa jak na dzisiejsze realia w branży pracy tymczasowej na naprawdę spoko poziomie, koordynatorzy na tle konkurencji też dają radę. Tak więc ja osobiście POLECAM!!!
ela34 2012-02-20 09:48
nie zgodzę się z tym firma uczciwa nigdy nie było problemów
aneta32 2012-02-20 11:13
ja pracowałam i nie narzekam wszystko w jak najlepszym porządku.
wiechu50 2012-02-20 11:58
[usunięte przez moderatora] Ja pracuję W ABIO już kilka miesięcy i moim zdaniem jest ok.
miszka 2012-02-22 21:16
Bardzo rzetelna firma, pracuję od listopada i nie mam zastrzeżeń. To, co miałem obiecane w umowie jest w rzeczywistości. Żadnych zastrzeżeń
przemek 2012-02-23 10:49
w pełni się z tobą zgadzam ja też nie miałem problemów a pracuje już rok
ula 2012-02-23 19:38
I ja tam pracuje i wszystko jest w porządku
hatman 2012-02-23 20:23
Dobra Firma, porządni ludzie. Fachowo wykonują swoją robotę. Polecam ich każdemu
zofia 2012-02-24 07:39
dobrze mi się pracuje w Abio zawsze było wszystko w porządku
Hiacyntaa 2014-01-21 10:55
Zarobki najniższe na horyzoncie brak premii opóźnienia w dostarczaniu pasków oraz innych dokumentów a jeśli już są to sporo błędów i niejasności, brak kontaktu,lekceważenie pracownika brak odpowiedzi na jakiekolwiek prośby i pytania w Szczególności przez (usunięte przez administratora)Ogólnie na początku wszystko ok ale z czasem szukają dziury w całym.
misiak 2014-07-11 14:01
Firma jest ok, sympatyczna atmosfera wśród pracowników, dobre warunki pracy. Pensja zawsze w terminie. Szczerze polecam
lucyna 2014-07-14 12:25
Hey nie wiem skąd te negatywy. Ja pracowałam jakiś czas w ABIO i mogę stwierdzić Firma jest jak najbardziej w porządku i godna polecenia. Firma uczciwa w 100%. wszystkim życzę takiego pracodawcy. pozdrawiam
pracownik 2014-12-20 09:23
Powiem tylko tyle, że ABIO w uznaniu za trud pracy daje na święta czekoladę za 2zł i gumy do żucia. Znakomita premia/prezent - jestem pełen uznania dla hojności tej firmy. Ciekawe czy koordynatorzy pracowników tymczasowych,też dostali po czekoladzie i gumie do żucia....
Mój staż 5 lat w Abio/Wadwicz 2016-02-29 17:40
Po moich doświadczeniach to oszuści i tyle. Najniższe zarobki z godz dla pracownika, ucinanie możliwe godzin (wysyłanie wcześniej do domu) brak stałych umów. Drożejące benefity - Karta Multisportu początkowo za 94 zł potem ok 130zł. Chociaż wiedzieli, że nas zwolnią za pół roku, to obiecali nam ich przedłużenie i podwyżki uzależnione od wyników do końca trwania obecnych umów, byśmy więcej robili :) Ogłaszając zwolnienie za 3 mc obiecali wszystkim zasiłki, po paru mc-ach ludziom brakowało nawet po 20-100 zł w jednym miesiącu wypłaty brutto, by w ciągu ostatnich 18 mc pracy uzyskać 12 pełnych odprowadzonych składek (wymóg do zasiłku po utracie pracy) Perfidni oszuści i tyle. Jak musicie - to idźcie tam do pracy, ale nie wierzcie szefostwom. Kłamią w oczy byle więcej na ludziach zarobić. Róbcie swoje w pracy w ich uczciwość nie liczcie.
Mój staż 5 lat w Abio/Wadwicz 2016-02-29 17:44
Podkreślam jednak że zatrudniają w wielkich przedsiębiorstwach więc tymczasowo praca jest okay. Ale nie dorobisz się tam, nie wierz w obietnice :)
kurkuma 2016-06-17 09:34
@makon - na samym początku - a jak długo ma trwać ten "początek"?
Joanna 2017-06-06 09:27
@Mój staż 5 lat w Abio/Wadwicz a jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się, czy zaszły w niej jakieś zmiany. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy Abio?
OLAF 2017-06-18 14:23
Uwaga tylko nie praca za pośrednictwem agencji. będą was kroić na kasie, będziecie na nich pracować, jeśli zostanie ochłap to wy dostaniecie, pracodawca obniża koszty agencja zarabia, pracownik robi za grosze na wszystkich. Szukajcie tylko pracy bezpośrednio....
Joanna 2017-08-11 11:56
Od zawsze wiadomo @OLAF, że praca przez agencję polega na pozyskiwaniu wpływów z troszkę mniejszej pensji pracowników. Często agencje umożliwiają zatrudnienie, a po jakimś czasie pracownik sam zatrudnia się bezpośrednio. Czy takie sytuacje mają miejsce też w ABiO?
Zostaw swoją opinię o ABiO - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABiO