Opinie o Metro Service S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metro Service S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Metro Service S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Service S.A. w Katowice

XXX

Ja tez z Katowic.spotykamy sie i jedziemy z nimi :)

magda

ja z biaegostoku tez nie dostalam wyplaty za grudzien....

klaudyna

minerelka - 2013-02-27 09:14:40 W jakim sklepie pracowaliście w grudniu?Tesco w Rudzie Śląskiej

minerelka

W jakim sklepie pracowaliście w grudniu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metro Service S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
klaudyna

arrr - 2013-02-25 17:26:26 witam poszukuje osob sszukanych z biura katowic trzeba cos z tymi oszustami zrobic dalsze info na forumEj no nie wierzę,że tylko my w dwójkę jesteśmy z katowic ;/

arrr

aaa - 2013-02-26 20:51:19 A co wam ludzie da to, że pójdziecie w 20 osób do biura i zrobicie awanturę? Skoro Ci pracownicy biurowi nie mają wpływu na to kiedy dostaniecie kasę, przelewy wychodzą z krakowa więc tam jeździe. Oddziały dostają tylko polecenia od góry co mają mówić... a w rzeczywistości to do końca nie wiedzą co jest prawdą, a co nie :/ To, że biuro w Katowicach jest otwarte świadczy tylko o pracownikach, że nie mają nic do ukrycia. Żal mi tych babek, bo się im obrywa za to, że Ci u góry popełniają błędy. Z tego co z nimi rozmawiałam, też nie mają wypłat - więc nie tylko my nie mamy kasy jeśli was to ludzi interesuje.fafszywcu pewnie jestes z tej samej kliki tam sie nadajesz palo ciagnac lachy pa lancie/cimno krotko i na temat robisz im [usunięte przez moderatora]

Aga

cała prawda jest taka że ten leader to totalne dno,jeśli nie potrafią wywiązać się z umów,których nawet nie potrafią wysłać w terminie!! jestescie żałośni!!! Jesteście tutaj tak pięknie opisani przez pracowników ,że ja na waszym miejscu po prostu bym znikła,wyparowała .Nie ma dla was tu MIEJSCA!!! Przez was ludzie nie mają pieniędzy !!!! I ci ludzie mają dzieci !!!!! Ale czy wy to rozumiecie?? No nie ,bo jesteście TOTALNYM DNEM !!!!!

Meg

Witam wszystkich.Piszę w imieniu pracowników ze Skierniewic.My także nie dostaliśmy wynagrodzenia za pracę dla tej firmy.Krótko mówiąc i podsumowując-OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!!

arrr

aaa - 2013-02-26 20:51:19 A co wam ludzie da to, że pójdziecie w 20 osób do biura i zrobicie awanturę? Skoro Ci pracownicy biurowi nie mają wpływu na to kiedy dostaniecie kasę, przelewy wychodzą z krakowa więc tam jeździe. Oddziały dostają tylko polecenia od góry co mają mówić... a w rzeczywistości to do końca nie wiedzą co jest prawdą, a co nie :/ To, że biuro w Katowicach jest otwarte świadczy tylko o pracownikach, że nie mają nic do ukrycia. Żal mi tych babek, bo się im obrywa za to, że Ci u góry popełniają błędy. Z tego co z nimi rozmawiałam, też nie mają wypłat - więc nie tylko my nie mamy kasy jeśli was to ludzi interesuje.to jezeli tam robia w zlozdziejswtwie to biotra jakas odpowiedzilnosc ja tez robilem w sklepirejak cos komus nie odp to musialem swiecic oczami jakas odp za ta bralem robia w [usunięte przez moderatora].w to niech myslaa nie wymyslaja bzdury czlowieku ic i [usunięte przez moderatora] za marne grosze ten kto ma to nie na rzeka ha ha ha ha ha palo

czekam na moja kase !!!!

żenada po prostu żenada,dzwonisz...nie odbierają albo kładą słuchawkę obok i możesz sobie pogadać...co za banda *********** !!!! Życzę LS szybkiego zabrania [usunięte przez moderatora] z rynku pracy !!!!

minerelka

Ja jestem z Warszawy i bardzo chętnie się do tego przyłączę tylko,że jutro rano mam bardzo ważne spotkanie i niestety nie mogę dołączyć do was. Z tego co wiem,jutro biuro jest nie czynne więc nie ma z kim rozmawiać...Za to,jestem umówiona do radcy prawnego i dam wam znać co mi powiedział. Pozdrawiam

Ala K

Jutro tj 27/02 o godzinie 09:00 spotyka się parę osób oszukanych przez te firmę pod biurem w Warszawie, chcemy się dogadać i złożyć pozew zbiorowy. Jeśli jesteście z Warszawy to zapraszam serdecznie na 09;00 pod siedzibę oddziału na Jaktoworską 4. Jak ktoś chce to pisać na mój email k78ala@wp.pl. Im nas więcej tym lepiej. Pozdrawiam

aaa

XXX

Byłem dzisiaj w Leader Service w Katowicach i odesłali Mnie tak jak zawsze z tekstem ze to nie ich winna.I ze może kasa pojawi sie w piatek na koncie.Kasy za grudzień jeszcze nie mam a zbliża sie marzec..To jest smieszne. Moze lepiej sie zebrać wiekszą grupą i tam pójsc bo zaraz sie okaże ze firma splajtuje i wgl.nie odzyskamy swoich pieniedzy..

x

narzekacie i oskarżacie oddziały, kadry, itd a to nic nie winni ludzie którzy też pracują i też ich oszukano a pracują nadal bo boją się że stracą prace... dostali polecenie służbowe i je wykonują to zarząd, ci prezesunie wszystko winne. szwajcarskie konta zapełnione a winę i całą odpowiedzialność zrzucają na oddziały itp. PIP wątpię że pomoże lepiej złożyć pozew od razu- tylko w sądzie cywilnym to lepiej zebrać sie grupą i zbiorowy złożyć...

bail

biuro w rzeszowie dzis bylo otwarte 4 godziny.

minerelka

Ale ja niestety jestem z Warszawy, a stąd nikt się nie zgłasza.

minerelka

Ja też bardzo chętnie się wybiorę. Ale najpierw zajrzę do radcy prawnego, na jutro jestem umówiona...Zobaczymy co powie mi na temat umowy i pokieruje co dalej robić w takiej sytuacji. CZY ODDZIAŁY LEADERA SĄ CZYNNE? WARSZAWIE KOLEJNY DZIEŃ ZAMKNIĘTE.

arrr

Klaudyna - 2013-02-26 15:05:57 arrr - 2013-02-26 14:18:40 pamietajcie samemu jak sie pojdzie to nic sie nie zdzialaMogę iść z tobą ;)ok to w kontakcie poczekajmy moze tez sie ktos od warzy

Klaudyna

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Service S.A. - Katowice