Opinie o BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o w Warszawa

M Nowy wpis

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

e Nowy wpis

@Janusz nie rozumiem a dlaczego miaalby nie istnieć? czy slyszales może cos wlasnie na ten temat hm?

janusz Nowy wpis

napiszcie mi czy ta firma jeszcze istnieje?

Mariusz Nowy wpis

@kanarekova dowody to każdy mam z oszukanych przez firmy należące do (pana) Wojtasika. Wyroki sądów, brak wpłaty za faktury... Firma może radzi sobie dobrze jak oszukuję podwykonawców i zamiast im płacić, zostawia sobie pieniądze dla siebie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Mariusz

Mariusz

pluch

zapewniam,że nie jeden ma dowody na niewypłacalność tej całkiem nieżle radzącej sobie firmy, uważajcie na tych oszustów

hahaha

Właściciel BMC ma już trzecią spółkę, a po co? do krojenia podwykonawców. Nowa spółka nowy kontrakt i nowa kasa. Od lat zalega nie tylko podwykonawcom ale i pracownikom.

marek

jak teraz ta firma się nazywa

Bond

miał juz ktos problemy z odzyskaniem tzw. Bonda ? generalnie powinien przyjsc jakos po poł roku u mnie cisza , miał juz ktos tak ? niby pare stowek ale dla mnie az pare ...

typten

Myślę że ciężko zrezygnować z pracy, nawet jeśli jest cieżka i męczy człowieka, jeśli nei ma się pewności że dostanie się szybko inną. Przecież każdy chce mieć za co żyć i nie być głodnym ani nie zostać na przysłowiowym lodzie. Swoją drogą są jakieś wolne miejsca w BMC teraz? może bym szwagrowi polecił, to w sumie jego bajka

paluch

proszę dzwonić na mój tel (usunięte przez administratora) jak ma ktoś problemy z BMC i również proszę o informacje na temat Pana (usunięte przez administratora)

bukiet_trol and toudi

firma jest ok. nigdzie takiej na świecie nie znajdziecie, nożna się dorobić .... na nie robieniu nic, nie znając się na rysunku tech. i na kasowaniu ludzi którzy mają więcej pojęcia o robocie niż taki jeden majster który w razie draki mówi że on tylko cieślą jest i umywa ręce. a szanowny AS dom i mieszkanie nie stoi na Pana(usunięte przez administratora). więc nie ma co mieszać osób trzecich. pozdrawiam wszystkich pracowników,

as

Ja piszę gdzie mieszka obecnie Pan Wojtasik, mieszka w Słupnie pod Warszawa i ma jeszcze mieszkanie w Markach a dokładnie Marki-Pustelnik.

Kazik

Panie paluch jak Pan piszesz jaka to ogromna kasa to Podaj Pan kwote,co Pan pisze że Urząd skarbowy bezradny zna Pan nowe przepisy nie zapłacił za fakturę 180 dni ma VAT do zwrotu z odsetkami.Panie paluch zapomnij Pan o odzyskaniu kasy przepadła

as

Firma znajduję się w Słupnie pod Warszawą, między Markami a Radzminem. Znam dokładny adres, gdzie mieszka oszust wraz z konkubiną.

paluch

(usunięte przez administratora)Przekonałem się na własnej skórze. Wiszą mi ogromną sumę za wykonanie prac. Adwokat powiedział mi, że na rachunku firmowy mają osiem zajęć egzekucyjnych innych dłużników, nie mają zarejestrowanych pojazdów na spółkę, urząd skarbowy jest bezradny. Generalnie sytuacja nie wygląda dobrze. Jet to sposób działania tej firmy, a nie chwilowe trudności finansowe. Byłbym wdzięczny za udzielenie informacji na jego temat, np. gdzie mieszka itp.

patyk

widze ze nie można nic napisać o panu prezesie bo i tak drogi administratorze to wykasujesz. więc nie jest tak super w tym kiciołku

WMB

509 86 58 49 jak mieliście problem z firma BMC to dzwońcie do mnie to założymy mu sprawę zbiorowa i wtedy na pewno wygramy mu problem z prezesem opisałam komentarz wyżej więcej o mnie informacji o mnie na stronie brukarstwo-luczak.pl

WMB

To nie prawda że musisz mieć umowę. Ja mam umowę, protokół zdawczo odbiorczy i faktury wystawione firmie BMC podpisane przez prezesa (usunięte przez administratora) i co z tego (usunięte przez administratora) z tym wszyscy którzy zostali poszkodowani przez firmę BMC jeżeli chcecie to namawiam was żeby się skrzyknąć i sprawę nagłośnić w mediach i założyć pozew zbiorowy przeciwko panu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o - Warszawa

BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o