Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

olcia

Bardzo dobry pracodawca. Terminowe wypłaty i bardzo dużo ofert pracy. Polecam !!!

mateuuuuuuusz

Bardzo fajny pracodawca- słowny, uczciwy. Wszystko tak jak zostało ustalone na rozmowie i zawarte w umowie odbywa się od 3 mies mojej pracy

Brak slow

Dziwne ze dwa pochlebne komentarze są dodane w przeciągu 10 minut. Wielkie brawa! Żałosna strategia pisania samemu opini.

tak to ja

Praca jak praca. Dla mnie jest na prawdę okej- kasa zawsze na czas, wszystko odbywa się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. No i atmosfera na 5+

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

anonimek

Dobre wynagrodzenie, fajne warunki pracy, atmosfera też na duży plus. Bardzo dobre miejsce dla osób rozpoczynających swoją karierę.

tak ma być

Powiem tak: wszystko tak jak powinno być i uczciwie i sympatycznie. Dla mnie bardzo fajnie jest

lab

Potwierdzam firma nie jest godna uwagi. Rotacja pracowników na wysokim poziomie. Kierownik Regionalny daje propozycję pracy i zmienia zdanie ... Szkoda czasu na takiego pracodawcę.

rozczarowany
@lab

w sumie to się ciesz że jednak nie :D

Pracuję

Ja niedawno rozpocząłem tu pracę i okazało się, że nie było się czego obawiać. Jak na razie wszystko jest dobrze i nie mam zastrzeżeń

Damia
@Pracuję

Żenująca próba ratunku reputacji. Słabe te wpisy .... poprawcie PR

WWW
@Pracuję

Niema kto tam poprawiać PR bo niema tam nikogo sensownego do pracy!!!

@WWW

Czytam i czytam.. aż się wierzyć nie chce jak jedna osoba może wylewać swój jad na firmę.. Ten kto pracuje wie jak jest a jedna niezadowolona osoba nie zniszczy pozytywnej opinii o firmie

Xpaul

Pracuję dłuższy czas i jestem zadowolona.. Czasami jakieś marudy klienci się zdarzają, ale trzeba z tym żyć. W Top Card każdy klient może stanowić punkt w zrobieniu targetu, więc o każdego trzeba dbać tak samo i trochę się przyłożyć..

Www
@Xpaul

To dlaczego dziś 9 sierpnia zamykacie miesiąc czerwiec ? Żeby spiąć wynik! Żenujące wpisy pana (usunięte przez administratora)

@Xpaul

Wypłata na czas, wszystko w terminie i każdy zna swoje miejsce. Mi to pasuje

nowy

Jestem tu nowy, ale na pierwszy rzut oka wszystko mi tu dobrze wygląda. Atmosfera przyjemna, nikt na nikogo jakoś krzywo nie patrzy i ogólnie podoba mi się póki co.

Były
@nowy

Jacku dyrektorze nie pogrążaj się już i tak jesteś człowiekiem bez twarzy i honoru

@nowy

Każdy może mieć swoje zdanie, a nie zaraz że dyrektor czy coś, ludzie naprawdę zluzujcie. Ja tam nie narzekam wiem co powinienem robić, jaki jest zakres moich obowiązków i działam, nie narzekam.

Pracuje

Niby mówią, że trzeba sporo się napracować, ale przy tym jak pracowałem to w sumie nie wiedziałem co to znaczy :D trochę presji na wyniki jest, ale nie aż tyle żeby się zajeżdżać do granic wytzymałości

pracuje

Firma rzetelna, dba o pracownika. Mi się tutaj na dzień dzisiejszy podoba.. Wiadomo, że nie ma co mówić i zachwalać na zaś, ale jestem dobrej myśli.

@pracuje

NA jakiej podstawie wnosisz że rzetelna i jak dba o pracownika ? Ile czasu pracujesz na jakim stanowisku

nickowy
@pracuje

też złego słowa powiedzieć nie mogę, ale jak widać niektórzy myślą że praca to wczasy pod gruszą.. wiadome chyba, że pewne normy trzeba wyrabiać, więc niech każdy oceni swoją pracę a później pisze.. ja daje radę i nie narzekam, bo jak ktoś się postara to i się opłaca

Doma

Z perspektywy klienta mogę powiedzieć, że firma dba o klienta i wszystko kompetentnie umie przedstawić co i jak z pozytywnym nastawieniem.. z taką firmą chce się współpracować. Pozdrawiam

@Doma

A jaka klient ma wiedzę na temat pracy o której pisze się opinie na gowork?

syl

Całkiem serio !!!! Pracowałem krótko w TopCard, zmieniłem pracodawcę ze względu na inną ofertę pracy z całkowicie innej branży. Na podstawie kilku tygodni pracy, oceniam dyrektora i innych pracowników NAPRAWDĘ na wysokim poziomie kultury wobec podległych pracowników. Niektórzy pracodawcy powinni brać przykład z TopCardu odnośnie szacunku wobec szeregowego pracownika, co się przekłada na zaangażowanie i chęć pracy jak i wydajność. TopCard podszedł bardzo profesjonalnie do szkolenia, również bardzo uczciwie do kwestii finansowej. Jeszcze raz dziękuję za całokształt, gdyby trzeba było wrócić do TC to nie zastanawiałbym się nad tym pracodawcą. Pozdrawiam(usunięte przez administratora) Wpis w 100% prawdziwy dokonany przez byłego pracownika.

Da
@syl

Ty tak serio?

Zadowolony

Ja pracuję i nie narzekam.. warto się postarać, a wyniki i wypłata są zadowalające, pozdrawiam

BOSS
@Zadowolony

Ludzie hasło zadowalające to ogólnik nikomu nic nie mówiący, takie pierdy to w podstawowej szkole można opowiadać, no ale widać poziom zadowolonych niby pracowników żenującej firemki

pozdroo
@BOSS

Czego nie rozumiesz i piszesz takie bzdety? Firma ma określone koszty, które musi ponosić, a Ty jako handlowiec musisz te koszty pokryć. Nie wiem czy potrafisz racjonalnie myśleć, ale firma działa po to żeby osiągać zysk, a jeśli firma zarabia, to zarabiają pracownicy...

Rob
@pozdroo

Firma nie składa się tylko z handlowców, są też osoby na umowach o współpracy. Jakie koszty niby oni generują? Wszytko trzeba mieć swoje łącznie z papierem do drukarki....

Boss
@pozdroo

Firma zarabia ale w przypadku pracowników w topcard niestety niezaraabiaja

zainteresowany

Ktoś się orientuje czy są jakieś przyjęcia w firmie? Dzięki z góry za odpowiedź

Hanna

@www, dziękuję za zareagowanie na mój wpis. Ważne, aby konkretnie na tym forum przedstawiać wszystkie spostrzeżenia dotyczące zatrudnienia w TopCard. Na jakim stanowisku w tej firmie pracujesz? Jakie natomiast relacje występują między współpracownikami?

Hanna

@Damia @WWW, dlaczego uważacie, że nie można mieć pozytywnej opinii o TopCard? Może jednak są osoby zadowolone ze swojej pracy w tej firmie. Trzeba mieć na uwadze to, że każdy ma inne potrzeby i to, co dla jednych jest nie do zaakceptowania dla drugich może być.

Hanna

@BOSS, czy mógłbyś w takim razie przedstawić własne doświadczenie z TopCard? Na pewno są osoby, zainteresowane zapoznaniem się z Twoją wypowiedzią dotyczącą współpracy z tym pracodawcą.

Boss
@Hanna

Oczywiście że tak,(usunięte przez administratora)wynagrodzenie to jałmużna w okolicach 2000 złotych netto, gdzie u innych firm z branży jest około 1500 więcej za tą samą pracę. Ogólnie pracodawcę trzeba omijać szerokim lukiem.

Mouh

Rzetelna firma z bardzo dobrym podejściem do pracowników. Niewiele jest już firm które tak dbają o swoich ludzi - zarówno pracowników jak i klientów. Słuchajcie wypisywanych w internecie opinii jakichś frustratów lub konkuruencji, to daleko zajedziecie... Pozdrawiam :)

WWW
@Mouh

SKORO TAK DBACIE O PRACOWNIKÓW TO SKĄD TAKA ROTACJA I TYLU NIE ZADOWOLONYCH FRUSTRATÓW ?

Mouh
@WWW

Rotacja? Zgadza się, zawsze znajdzie się paru łebków, którzy chcą brać pieniądze i nie pracować. Przychodzą, są zwalniani i biegną do następnej firmy. Jest duże grono pracowników, którzy pracują w firmie od lat i nie narzekają, oj nie :) Niezadowoleni frustraci? Jak wyżej, no i trzeba dodać wpisy konkurencji. Ot co. Pozdrawiam.

As

Nie czepiaj się Jacka, on jedyny wie jak sprzedawać i prowadzić tę firmę. Zarząd nie ma o tym zielonego pojęcia. Bez niego by zginęli. Sam mówi, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale Topcard bez niego to by zginał, wiem to z pierwszej ręki. Nie jesteś na tyle blisko ,zeby to wiedzieć.

Ola
@Mouh

Potwierdzam Twoją wypowiedź mam takie samo doświadczenie z tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.