Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Roki

Jak firma z managerów robi przedstawicieli to oznacza że się uwstecznia, a tak właśnie się dzieję w TC tylko Pana z Krakowa nie zrobią przedstawicielem bo nie ma pojęcia o sprzedaży "głodnemu chleba nie sprzeda"

Wq
@Roki

Poszukaj na necie, zwykli pracownicy rekrutują już potencjalnych RPH. To dopiero jaja.

Roki
@Wq

Nazywają takie akcje poleceniami he he he ja bym największemu wrogowi nie polecił tam niczego.

Teraz My

Korzystajcie byli jak i obecni handlowcy z artykułu 764 w kodeksie cywilnym. Zapoznajcie się z tym. Chodzi o świadczenie wyrównawcze dla agenta. Po tym co tu się wyprawia, ja z chęcią skorzystam.

Bw

Już jeden meldował, źle skończył...

Bw

Nikogo, odniosłem się jedynie do słów pewnego polityka który też meldował wykonanie zadania, już go w polityce nie ma...

Kris

Bo atmosfera jest gęsta, ciekawe kiedy zarząd się obudzi i rozwali tą spółdzielnie

Faul
@Kris

Gęsto to już z 4 lata jest, zarząd nie widzi problemu i dopóki przynoszą ilość pos około 20 miesięcznie nic się nie zmieni, JH wie i nic nie robi a dodatkowo dorzuca im kasę z boku.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

Jakub

Jak to komu Samemu (usunięte przez administratora) bo przecież już nie ma kogo kantować he he he

????

Ciekawe komu tak bardzo zależy aby "systematycznie" usuwać wszystkie negatywne opinie o (usunięte przez administratora). ? Nikt już nie chce u Was pracować?

Jeremy

Praca jak to praca. Wszystkie podstawowe warunku tutaj spełniają. Na razie nie mam zamiaru zmieniać pracy, bo jest mi tu dobrze.

@Jeremy

Jak sprzedajesz 8-10 sztuk terminali miesięcznie zadzwoń do mnie załatwię ci prace za dwa razy tyle. Będzie ci o niebo lepiej.

@Misza

czyli ile jesteś mi zaproponować za 1 szt przy 10 szt ?

@zainteresowany

Co najmniej dwa razy tyle ile masz w TC. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany i jesteś poważny 3/4 ludzi pracujących w TC ma do mnie tel. poproś kogoś i do mnie zadzwoń porozmawiamy, BĘDZIESZ BARDZO ZADOWOLONY ze zmiany firmy i poziomem pracy oczywiście wynagradzaniem najbardziej.

@Misza

to znaczy ile to jest dwa razy tyle ? konkretnie proszę

@zainteresowany

Problemy z komunikacją czy że zrozumieniem ? Napisałem zadzwoń a numer telefonu załatw u obecnych pracowników większość Posiada na mnie namiary

@Misza

Nie będę pytał o telefon jak nawet nie wiem do kogo i nie wiem czy Twoje "dwa razy tyle" będzie atrakcyjne więc po prostu napisz cyfrę czy warto sobie głowę zawracać

?

ponad 700

zainteresowany

Buhahaha pracowałem w tej firmie co Ty pracujesz i znam jej sposób wynagradzania i nie fantazjuj bo tyle nie płacą, co do zatrudniania to zrobiłem mały wywiadzik i nie jesteś wstanie mnie zatrudnić za cienki jesteś :P od zatrudniania są ważniejszy niż Ty. Co do pracy w TC jest ok nie narzekam :P

@zainteresowany

Skoro pracujesz w tej firmie może jesteś w stanie się wypowiedzieć co do mojego pytania o wynagrodzenie ?

@Potencjalny

nie pracuję w biurze więc nie wiem ale chyba najprościej jest wysłać CV i wszystkiego się dowiesz u źródła a nie z trzecich rąk

@zainteresowany

Ja nie pytam o biuro są ogłoszenia specjalista d/s wsparcia sprzedaży ale takie same obowiązki co regionalny handlowiec a skoro pracujesz w firmie to wiesz ile płacą ? Czy może piszesz żeby popisać ?

Potencjalny

Ale w ogłoszeniu jest etat czyli umowa o prace to jaki mam zus płacić ? Jest umowa o pracę to narzędzia muszą zapewnić no chyba że to firma która sama zarabia a pracownik to śmieć ! ale dziękuje za ostrzeżenie.

@Potencjalny

specjalista do spraw wsparcia sprzedaży to praca biurowa z tego co wiem ja jestem PH i nie interesowałem się zarobkami w biurze tak jak pisałem najprościej wysłać aplikację do ogłoszenia i dowiesz się wszystkiego a nie informacje z trzecich rąk które nie muszą być miarodajne

@zainteresowany

Ja chce pracować jako handlowiec to ile płacą na początek?

Grażyna
@Potencjalny

Nie nadajesz się, uciekaj na targ jabłka sprzedawać

Bożena

a no wnoszę po sposobie i treści zadawanych przez Ciebie pytań, nie trzeba być zbyt bystrym, aby zauważyć że chcesz wciągnąć co niektóre osoby w swój niecny plan. Twój plan to sprowokowanie "awantury" na forum, ewidentnie jesteś osobą podstawioną nie szukającą pracy, ot zwykły tchórz i internetowy awanturnik.

Potencjał
@Bożena

Oj bustera jesteś jak woda w klozecie. Ja chcę się czegoś dowiedzieć a konkretnie wynagrodzenia o nic innego nie pytam, ale widzę że ty szukasz pracy jako pracownik gowork.

@Potencjał

a ja myślę że nie czytasz ogłoszeń a jeżeli tak to wyślij aplikację i się wszystkiego dowiesz, jeżeli tego nie zrobisz będziesz się opierał na niesprawdzonych informacjach ja Ci mogę powiedzieć tylko że ja zarabiam bardzo dobrze ale jestem na samozatrudnieniu i nie mam co zarzucić partnerowi

@zainteresowany

Bardzo Dobrze pojęcie względne skoro jesteś tak zachwycony powinieneś nie mieć oporów z pochwaleniem się kwotą. No chyba że twoje wpisy to ściema. Albo wyimaginowane fantazje.

Potencjalny

Trudno tu dostać informacje o tym stanowisku, czyżby nikt nie pracował i nie wie ile dają na rękę, a może ktoś jednak będzie pomocny, ktoś mi poda kwotę ?

Potencjalny

Proszę o informację na temat pracy na stanowisku specjalista do spraw wsparcia sprzedaży ? Wyszło ogłoszenie i nie wiem czy warto wysłać CV. Proszę o wartości wynagrodzenia netto. To co czytam mówi mi iż raczej nie warto.

Hulk

Rzeczywiście, atmosfera zaczyna się robić kiepska, po kilku latach pracy w TC zaczynam rozglądać się za czymś innym.

A.Z.

Ja pracuje już długo w Topcard i dostałem konkretną propozycje od dużej firmy, faktycznie za 10 terminali wychodzi około 700 zł za sztukę, tylko ten diabelski zakaz konkurencji mnie trochę blokuje ale myślę za do końca roku przejdę bo już mam dość tego ciśnienia.

Junior
@A.Z.

Zakaz jest do obejścia. Porada u adwokata 100zl, polecam.

A.Z.
@Junior

Niestety pracuje u nich na etacie a więc trudniej obejść. Ale cały czas kombinuje.

B

To akurat jest normalne, w każdym banku idąc do pracy masz taki papier do podpisu. TC nie jest wyjątkiem

B

Banki jako instytucję dałem dla przykładu, wiele firm handlowych stosuje takie zapisy.....

smok wawelski

nie jest aż tak źle w tym TC, wiem co piszę bo jestem już tu kilka lat.jak wszędzie, czasami lepiej, czasami rzuciłbym tą robotę(usunięte przez administratora)Jednym słowem: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

P.M.

Jestem przedstawicielem regionalnym w TopCardzie i uważam, że ta praca jest bardzo w porządku. Realizuję plany więc kasa jest spoko. Wypłaty zawsze w terminie przychodzą. Ogólnie lubię tą pracę.

Pawcio
@P.M.

To chyba tylko ty realizujesz 14 terminali, bo wszyscy 30-tu ph podpisują w miesiącu 100 posów! skoro wystarcza ci za realizacje wygórowanego 2700 złotych to musisz non stop ziemniaki jadać, pokaz mi firmę gdzie wypłaty nie wpływają na czas? W jakich ty czasach żyjesz ?

Hanna

@Feniks, kiedyś właśnie widziałam na goworku wywiad udzielony przez TopCard i było tam wspomniane o tych projektach i premiach. Jeśli możesz uszczegółowić, to czy co miesiąc jesteś w stanie zrealizować zamierzone cele i mieć większą wypłatę?

Feniks

Jak pracujecie systematycznie i skrupulatnie to na wynagrodzenie nie narzekacie. Firma nie płaci za leżenie w domu, ale dobrze wynagradza za realizowanie planu, a jest realny do zrobienia

Finks

niech każdy zajmie się swoją pracą i będzie spokój. Skupcie się na swoich ogródkach

Voksa

a dla mnie pomimo tych Waszych hejtów jest okej i te wasze komentarze nie bardzo mnie ruszają

Hej

przecież wiadomo, że pracownicy między sobą dzielą się takimi informacjami. Widzę, ze strasznie Wam TC musiało zajść za skórę, skoro tak się angażujecie

widz

No cóż i to ma być rzetelna opinia o pracodawcy ? Całe to forum wygląda jak jedna wielka wendetta jakiegoś frustrata i niewiele ma wspólnego z rzetelną opinią o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.