TopCard sp. z o. o.

Toruń

Opinie o TopCard sp. z o. o.

Misza 2017-09-28 18:57
Jak sprzedajesz 8-10 sztuk terminali miesięcznie zadzwoń do mnie załatwię ci prace za dwa razy tyle. Będzie ci o niebo lepiej.
Voksa 2017-09-29 14:57
a dla mnie pomimo tych Waszych hejtów jest okej i te wasze komentarze nie bardzo mnie ruszają
Finks 2017-10-02 12:31
niech każdy zajmie się swoją pracą i będzie spokój. Skupcie się na swoich ogródkach
Prezes 2017-10-02 17:40
Ze stoickim spokojem zajmuje się pracą, a że wasz ogródek jest moim ogródkiem przekopuje systematycznie bo niema to jak dbać o grunt.
Feniks 2017-10-03 10:06
Jak pracujecie systematycznie i skrupulatnie to na wynagrodzenie nie narzekacie.
Firma nie płaci za leżenie w domu, ale dobrze wynagradza za realizowanie planu, a jest realny do zrobienia
Prezes 2017-10-03 15:06
Wszystko się zgadza systematycznie i skrupulatnie piele twój ogródek wyrywając tylko dobre tematy zostawiam wam chwasty, no i faktycznie moja firma mi za to dobrze placi.
Hanna 2017-10-04 10:41
@Feniks, kiedyś właśnie widziałam na goworku wywiad udzielony przez TopCard i było tam wspomniane o tych projektach i premiach. Jeśli możesz uszczegółowić, to czy co miesiąc jesteś w stanie zrealizować zamierzone cele i mieć większą wypłatę?
Zorro 2017-10-04 17:39
Pani Hanno Feniks nie może uszczegółowić czy co miesiąc jest w stanie realizować plany i premie bo to wypowiedź Dyrektora sprzedaży. Nie ma celów jak Handlowcy i ma stałą kasę na fakturę bo współpracuje na umowie agencyjnej.
zainteresowany 2017-10-04 20:33
czyli ile jesteś mi zaproponować za 1 szt przy 10 szt ?
P.M. 2017-10-05 14:46
Jestem przedstawicielem regionalnym w TopCardzie i uważam, że ta praca jest bardzo w porządku. Realizuję plany więc kasa jest spoko. Wypłaty zawsze w terminie przychodzą. Ogólnie lubię tą pracę.
Misza 2017-10-05 19:38
Co najmniej dwa razy tyle ile masz w TC. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany i jesteś poważny 3/4 ludzi pracujących w TC ma do mnie tel. poproś kogoś i do mnie zadzwoń porozmawiamy, BĘDZIESZ BARDZO ZADOWOLONY ze zmiany firmy i poziomem pracy oczywiście wynagradzaniem najbardziej.
Pawcio 2017-10-07 16:23
To chyba tylko ty realizujesz 14 terminali, bo wszyscy 30-tu ph podpisują w miesiącu 100 posów! skoro wystarcza ci za realizacje wygórowanego 2700 złotych to musisz non stop ziemniaki jadać, pokaz mi firmę gdzie wypłaty nie wpływają na czas? W jakich ty czasach żyjesz ?
były RMS 2017-10-07 16:28
witam,
zła wiadomość dla TC nie zapłaci nikt wam tej kary bo wyrobiłem się z wypowiedzeniami.\
ps. w tym miesiącu stracicie razem około 100 terminali. miłego zbierania sprzętu he he he
żal mi was ludzie 2017-10-09 20:08
Hahahaha, jest od cholery firm w których nie wypłacają kasy terminowo. Co za żenada. Powiedz mi lewpiej w jakim Ty ŚWIECIE żyjesz :D Płatność w terminie może nie jest jakimś nie wiadomo czym, ale bardzo często firmy spóźniają się z wypłatami więc uważam informację o wypłatach w terminie za bardzo przydatną. Nie pozdrawiam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Pawcio 2017-10-09 21:35
Pokaz chociaż jedną firmę z branży operatorów terminali wymień nazwę, firmy która się spóźnia z wypłatą !! nie jesteś w stanie ? prześmiewco za 3 grosze.
Pawcio 2017-10-09 21:39
Po za tym dzwoniłem do TC w sprawie kasy której mi nie wypłacili od stycznia 2017 roku, czy nadal jesteś w stanie mi powiedzieć że wypłata wpływa terminowo, bo mi wiszą jakieś 3000 złotych od 10 miesięcy. Jak śmiesz pisać że brak kasy przez rok to jest terminowo ?
Romano Italiano 2017-10-10 10:38
Potwierdzam mi też nie wypłacili kasy za miesiąc pracy czekam już dwa miechy i zero odzewu jakbym był z kosmosu zero kontaktu nikt nic nie wie. Zawsze wysyłali zestawienie do wystawienia faktury a teraz nawet telefonów nie odbierają żenada to mało powiedziane!!!!!! Omijać z daleka dobra rada. Myślałem że tylko klientów oszukują ale teraz wiem że pracowników też.
zainteresowany 2017-10-10 11:17
to znaczy ile to jest dwa razy tyle ? konkretnie proszę
Misza 2017-10-10 12:13
Problemy z komunikacją czy że zrozumieniem ? Napisałem zadzwoń a numer telefonu załatw u obecnych pracowników większość Posiada na mnie namiary
smok wawelski 2017-10-10 14:14
nie jest aż tak źle w tym TC, wiem co piszę bo jestem już tu kilka lat.jak wszędzie, czasami lepiej, czasami rzuciłbym tą robotę w cho...ę. Jednym słowem: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!
zainteresowany 2017-10-10 22:32
Nie będę pytał o telefon jak nawet nie wiem do kogo i nie wiem czy Twoje "dwa razy tyle" będzie atrakcyjne więc po prostu napisz cyfrę czy warto sobie głowę zawracać
? 2017-10-11 17:53
ponad 700
B 2017-10-12 09:01
Chyba hrywien....
zainteresowany 2017-10-12 09:49
ela tyle płaci ? Wiesz ściemniasz jak diabli siedzę w branży 10 lat i nikt mi tyle nie płacił za terminal a moje ostatnie trzy lata w Es to całkowita porażka , więc sorry ale już nie chcę telefonu
? 2017-10-12 14:09
Bo chłopcze nie wiesz o czym piszesz ja tyle place i nie chrywien tylko zlotych
!!!! 2017-10-12 14:11
Nawet byś telefonu nie dostał a jeśli nawet załatwił byś to bym cię nie zatrudnił!
B 2017-10-12 16:09
Haha co Ty palisz? Podziel się, musi być dobry towar:)
!!!! 2017-10-12 18:04
Takie są fakty tak się na rynku płaci, tylko nie w topcard, a z nowych wieści RMS-ka została znowu ph. Musicie mieć straszne braki kadrowe za taką dobrą kase jaką płacicie. he he he Śmieszna firma z nie rynkowymi warunkami. RMS dn z POD WAWY też się nie sprawdził musicie mieć strasznego pecha, jeszcze tylko jedna spółdzielnia w Krakowie działa. Słyszałem że nawet w swych strukturach macie handlowców którzy polecenia z banku podpisują na firme konkurencyjną, to jest dopiero liberalna firma.
!!!! 2017-10-12 18:05
!!!! 2017-10-12 18:09
Teraz też powiesz że coś palę ? może w czymś się pomyliłem ?
Topcard płaci za pozyskanie niecałe 200 złotych za pos razem z instalacją przy dziesięciu 2000 złotych na umowę agencyjną i to ma być wynagrodzenie na fakturę ? ktoś musi być imbecylem żeby tam pracować!!!!
Oszukany 2017-10-12 21:30
Kto z was dostał aneks do umowy jednostronny który zobowiązuje do zapłaty 10000 złotych za złamanie zakazu konkurencji. Najlepsze jest to że jak umowa o współpracy zostanie rozwiązana nikt ci nie będzie płacił ani złotówki za to że nie podejmujesz pracy w branży. Ewidentnie jednostronny zapis,
B 2017-10-12 22:16
To akurat jest normalne, w każdym banku idąc do pracy masz taki papier do podpisu. TC nie jest wyjątkiem
:) 2017-10-13 08:47
W takim razie jesteś totalnym jak to powiedziałeś imbecylem bo pracowałeś i dalej byś pracował gdyby Cię nie zwolnili i jak widzę dalej Ci żal z tego powodu :))
B 2017-10-13 11:05
Widać Twój kret, z miasta o numerze kierunkowym 42 dobrze działa, szacun!
!!!! 2017-10-13 12:31
Ale jeśli odchodzisz z pracy to dostajesz kasę za niepodejmowanie pracy u konkurencji a w tc nie. Poza tym TC nie jest bankiem.
!!!! 2017-10-13 12:37
Mi nie jest żal bardzo się cieszę że nie pracuje już i nie daje się juz okradać jak miało to miejsce. Oszukiwano na wynagradzaniu mnie i przedstawicieli co zresztą ma miejsce do dzis tylko teraz nikt o tym nie mówi W końcu pracuje i jestem doceniany i wynagradzany jak należy i nie dostaje już marnych groszy jak w tc.

!!!! 2017-10-13 12:42
NIemam kretów jak ty ja mam kolegów z miasta o numerze 63 który to dzięki mnie zmienił firmę i zarabia jak człowiek nie biały murzyn. Skąd w tobie tyle jadu ? Musisz mieć duże problemy i niska samoocenę.
B 2017-10-13 14:57
Banki jako instytucję dałem dla przykładu, wiele firm handlowych stosuje takie zapisy.....
B 2017-10-13 15:02
Kolego, moja samoocena jest na odpowiednim poziomie, martwiłbym się raczej o Twoją. Pamiętam jak na wykładach z psychologii wykładowca powiedział : osoba stawiająca więcej niż trzy wykrzykniki ma w większości przypadków zaburzenia osobowości......
!!!! 2017-10-13 15:34
Tak zgadzam się powinieneś trafić do psychologa. Psa nie masz kolegów nie szukaj. Wiele firm ma zapisy o zakazie konkurencji ale nie są te zapisy jednostronne jak to jest w tc.
A.Z. 2017-10-13 19:32
Ja pracuje już długo w Topcard i dostałem konkretną propozycje od dużej firmy, faktycznie za 10 terminali wychodzi około 700 zł za sztukę, tylko ten diabelski zakaz konkurencji mnie trochę blokuje ale myślę za do końca roku przejdę bo już mam dość tego ciśnienia.
Junior 2017-10-13 19:39
Zakaz jest do obejścia. Porada u adwokata 100zl, polecam.
A.Z. 2017-10-13 21:32
Niestety pracuje u nich na etacie a więc trudniej obejść. Ale cały czas kombinuje.
Junior 2017-10-14 10:46
Być może, w przypadku własnej działalności aneks jest nie ważny, tzn jest paragraf dzięki któremu żadna firma go nie wykorzysta, kto mieczem wojuje od miecza ginie....
Hulk 2017-10-16 08:52
Rzeczywiście, atmosfera zaczyna się robić kiepska, po kilku latach pracy w TC zaczynam rozglądać się za czymś innym.
zainteresowany 2017-10-16 11:22
Buhahaha pracowałem w tej firmie co Ty pracujesz i znam jej sposób wynagradzania i nie fantazjuj bo tyle nie płacą, co do zatrudniania to zrobiłem mały wywiadzik i nie jesteś wstanie mnie zatrudnić za cienki jesteś :P od zatrudniania są ważniejszy niż Ty.
Co do pracy w TC jest ok nie narzekam :P
Wesolek 2017-10-16 12:55
Pracowałeś ? Zero fantazji czyste fakty. Co do tego czy jestem w stanie i co jestem w stanie to ty masz kiepski wywiad, 6 pH z topcard zatrudnilem. Ja nie jestem nikim ważnym po prostu ważne są relacje. Skoro nie narzekasz dowiedz tam nikt cię nie zamierza wyciagac z bagna w którym ewidentnie siedzisz. Tak samo w poprzedniej firmie pracowałem tylko po to żeby wyciągnąć od was 12 handlowców każdy ma swoje cele mój jest ja prawie zrealizowany. Niedługo nie będziesz miał zajęcia
Iw 2017-10-16 15:20
Poczekamy aż powstanie MiszaPay, wtedy wszyscy przyjdziemy do Ciebie :)
Misza 2017-10-16 19:50
Nie zapraszam,
Potencjalny 2017-10-17 12:02
Proszę o informację na temat pracy na stanowisku specjalista do spraw wsparcia sprzedaży ? Wyszło ogłoszenie i nie wiem czy warto wysłać CV. Proszę o wartości wynagrodzenia netto. To co czytam mówi mi iż raczej nie warto.
Zostaw swoją opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TopCard sp. z o. o.