Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Jakie są mocne strony pracodawcy TopCard sp. z o. o.?

Czy w TopCard sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Olo Nowy wpis

Nie, nigdy takich rzeczy tam nie było.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TopCard sp. z o. o.?

Jenna Nowy wpis

TopCard istnieje już tylko na papierze, nie ma biura, więc i żadnych narzędzi pracy ani możliwości zatrudnienia.

Czy można liczyć w TopCard sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

G.

TopCardu praktycznie już nie ma po przejęciu przez PeP. Ale nie, nigdy nie było prywatnej opieki medycznej.

Jok
@G.

A pep przejął Nets.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ino

Ja na robote nie narzekalem, sporo się nauczylem, jak dla mnie TopCard to dobry pracodawca

Arczi

Dla mnie normalna robota. Nie mam czego wychwalac, ale narzekac też nie ma co, bo jest ok

Koniec

Pep po zakupie wywalił cały dział handlowy koniec firmy krzak

Monia

W Biurze Obsługi Klienta pracują same kompetentne osoby, które rozmowy z klientami prowadzą bardzo profesjonalnie. Udzielili mi wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wszystko dokładnie wytłumaczyli. Nie byli przy tym znudzeni czy zniecierpliwieni, a pytań miałam faktycznie sporo :)

@Monia

pytałaś o to jak mają cię przepisać do pep ?

AdrianS
@Monia

To akurat nie jest prawda. (usunięte przez administratora) Wpychają 3 terminale a przy rozwiązaniu umowy trzeba zapłacić 1700zl. Przedstawiciel mówi ze jeśli firma będzie zawieszona lub zamknięta to będzie bez kosztów. Firma robiąca durniów z małych przedsiębiorców !

Byly
@AdrianS

Tak nas uczono i tak nam kazano sprzedawać...W imieniu byłych pracowników przepraszam.

Marlena

Terminal od TopCard sprawuje się świetnie! System jest niezawodny i co najważniejsze nie zawiesza się. Polecam

@Marlena

przecież tc już sprzedane

Jakto
@korona

A co to, oddali klawiaturę JH? Tyle wpisów pozytywnych w tak krótkim odstępie czasu? Haha znowu na aukcji kupili poprawę wizerunku

Kazik

Pragnę polecić termilane TOP cardu. U mnie sprawdzają się nieźle

@Kazik

Kaziu co to jest termilan ? top card ? przecież już przepisałeś umowe na pep

ciekaw jestem

Jacka? bo niestety już fotek nie ma

Ilona

Dzielenie się prywatnymi zdjęciami pracowników TopCard na forum jest mocno nie w porządku. Nie wstawiajmy tego typu linków. Jesteś pracownikiem firmy? Czym się tam zajmujesz?

Bardzo dobre usługi na terminal Jestem zadowolony z produktu, który zakupiłem!

Pracowałem od maja do listopada jako PH na województwie pomorskim. Dlaczego do listopada? Wyjechałem z kraju, ale gdybym nie musiał tego robic, to dalej bym pracował w TopCard. Ludzie piszą bzdury o złej atmosferze w firmie i złym dyrektorze. Moim dyrektorem był Jacek H. człowiek o złotym sercu, wyrozumiały, ale tez wymagający, profesjonalny i z ogromnym doświadczeniem, mimo swojego stanowiska, zawsze pomagał każdemu PH, gdy ten potrzebował pomocy. Mój RMS Adam Z., ludzie, życzę każdemu takiego menago, każdemu, wspaniały człowiek, super kolega, nauczył mnie wiele nie tylko w pracy, ale tez w zyciu. Koledzy z teamu tez super, do dzisiaj mamy kontakt i ze sobą rozmawiamy. Auto firmowe, rowniez do użytku prywatnego, flota, serwis na koszt firmy, płyny eksploatacyjne tez, ale nigdy nie wysłałem faktury na płyn do spryskiwaczy, bo to śmieszne. Sprzęt, ostatnio wymieniali telefony na nowe, dostałem nowego lapka, używana drukarkę, ale co z tego jak działała super. Czegokolwiek potrzebowałem, wszystko było. dziewczyny z biura-Agata, Karolina, Ola, super dziewczyny, zawsze miłe i w porządku. Nie było multisporta i prywatnej opieki medycznej, ale na litosc, aż tak tego używacie? Ciężko Wam zapłacić 100zl za karnet na siłowni, albo wejście na basen? Ludzie.. Kasa? Spoko! Zacząłem od 2500 netto, po 3 miesiącach miałem już 2800netto, plus oczywiście premie. Nienormowany czas pracy, można sobie załatwić swoje sprawy w trakcie dnia, naprawde nie ma się do czego przyczepić. Jedynym minusem były uciążliwe raporty samochodowe w piątek, bo jak już człowiek wysiadł z auta i mu się wieczorem przypomniało, to leń wygrywał:D niby 5minut, ale się nie chciało hahah Pozdrowienia dla ekipy TC!❤️

żal
@Piotr

nie ma już kogo pozdrawiać kolego bo firma została sprzedana i jej nie ma

Mr.Nobody
@Piotr

Śmiech na sali. Fake af. Ta sprzedajna firma to jakiś żart. Nie robią nic o co się ich poprosi, życzliwi i mili są tylko na pokaz, każdemu tyłek obrobią. Co do dziewczyn - lekko mówiąc bym polemizował. Sztuczne, zadufane w sobie, ich stanowiska to nic a wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają. Zwłaszcza niekompetencja jednej z Pań (Karolina B. pozdro), która jedynie udaje, że coś robi. Czekam na moment, aż ta firma w końcu będzie zamknięta, a księżniczki spadną ze swoich stołków. Nie pozdrawiam.

fakt
@Piotr

Jacku przecież ty nigdzie nie wyjechałeś, w suchym lesie kredyt płacisz po co bzdury wypisujesz ? przecież prezes ci zabronił

POZAMIATANE

Witam wszystkich już nie ma sensu pisanie o pracy w TopCard sp. z o.o. bo firma się sprzedała i nikt już tam na całe szczęście nie będzie.

Klaus
@POZAMIATANE

Biedny dyrektor co on teraz pocznie....

Pozamiatane
@Klaus

pójdzie na bezrobocie, albo żona go utrzyma

Ilona

Ktoś napisze ,jakie jest średnie wynagrodzenie na stanowisku Przedstawiciel handlowy? Jak wyglądają premie i dodatki?

INFO
@Ilona

Umowa o prace około 2000 netto z premią (jak uda się wyrobić) dodatki ? jakie dodatki ? Działalność czyli umowa agencyjna wyjdzie podobnie może dostaniesz więcej ale dochodzą koszty działalności paliwa i innych Wniosek lepiej odpuścić albo iść do Biedronki na kasę bo ci więcej zapłacą.

Lisek

Myślę, że jak chce się pracować to się wszędzie odnajdzie. Jak robisz swoje to jest dobrze,da sie zarobic.

@Lisek

Wynagrodzenie jest rzeczywiście takie, jak opisał pracownik niżej? Zastanawiam się, czy w widełkach tych ujęte zostały już premie. Bo zapewne ze względu na charakter pracy są takowe w TopCard?

micki
@Ilona

Premie oczywiście są i to naliczane wg algorytmu znanego najlepiej jedynemu i niezastąpionemu dyrektorowi HJ. On na koniec miesiąca zbiera dopiski, czyli mówisz ile bedziesz miała :-))) a nie ile masz a potem obiecujesz w nieskończoność, że to podpiszesz. masz na to pewnie ze 2 miesiace. na ogół tego nie robisz, ale ma zmartwienia on tez to tylko obiecuje swoim przełożonym a oni pewnie właścicielowi. i tak jada na wirtualnych obiecankach. a jak trzeba wynikow to przepisujemy klientow od jednego partnera co nas juz wydymał do nastpenego, który niebawem to zrobi. dyrektor jak go poznasz przekaze ci swoja maksyme sprzedazy ,ze dla niego licza sie tylko nowe pozyski (w sensie stare) , bo za to go rozliczaja, a starzy klienci moga odchodzic. pewnie tym sposobem niebawem sciagnie firme na dno mam nadzieje ze zdaze wyskoczyc na czas bo znajac HJ, to nie bedzie schodził z pokladu ostatni, tylko juz robi dobrze konkurencji

Zarobki zależnie od wyników 3000-3500zł używając własnego samochodu, z firmowym zarobki wynosiłyby tylko 2300-2800zł. Samochód firmowy mimo że jest wymianiany w ogloszeniu jako narzędzie pracy ciężki do zdobycia dla nowej osoby. Praca w miłej i pomocnej atmosferze. Szkolenia przygotowujące do pracy to żart, jednak można było liczyć na wsparcie RMS, zawsze był chętny do pomocy. Umowa zlecenie (wymagana legitymacja co jest śmieszne w takiej firmie) lub DG. Miło wspominam jednak nie polecam.

Stefan

Zastanawia mnie dlaczego posiadając własny samochód zarobki są o wiele wyższe? Jeżeli w ogłoszeniu o pracę samochód firmowy jest wymieniony jako narzędzie pracy, to nie powinno być problemu z jego otrzymaniem. Czy są jeszcze jakieś inne powody dla których nie polecasz pracy w TopCard sp. z o.o.?

@Stefan

Używając własnego samochodu firma w ten sposób dokłada się do jego eksploatacji - nie interesuje ich wymiana opon czy jakieś naprawy (czego koszty pokrywają w przypadku samochodów służbowych) dlatego dokładają kilka stów do wypłaty

Co za perfidne brednie!!! Firma w żaden sposób nie dokłada za użytkowanie własnego auta! Przez trzy lata pracy u Was nie dostałem złotówki dopłaty. Kłamiecie pięknie, wróżę wam karierę w polityce....

Najwyraźniej byłeś zatrudniony na innych warunkach, przyjmując się do pracy w 2019 roku takie były warunki, być może trzy lata temu było inaczej jednak teraz mało istotne jest jak było kilka lat wstecz

nie kupie

Topcard na sprzedaż !!! Ciekawe czy znajdzie sie kupiec ? Ja bym złotówki za nich nie zapłacił

PEP
@nie kupie

Polskie Płatności kupią i wszystkich zwolnią a na pewno Pana Liska

Minios

Krótko pracowałem ale nie narzekałem. Jak na taki start to wg mnie warunki są znośne. Kasa zawsze na czas, a to było dla mnie najważniejsze.

Daniel
@Minios

Tu sie zgadzam. Obsuwy z wyplatami nie bylo, robota jak robota, pozytywnie bo czlowiek jak swoje zrobil to nie bylo problemow

Damianek
@Minios

I wszystko jasne, każda pochlebna opinia wystawiana jest przez osoby które już nie pracują. Jakby było tak dobrze nie byłoby rotacji pracowników i to dużej. Chyba że to strategia firmy pracownik na 3 miesiące. Jak już tak zachwalasz dyrektorze pod różnymi nickami tą firmę rób to z głową!

Mistsz
@Damianek

NO i KASA zawsze na czas Pan Dyrektor zatrzymał się mentalnie 20 lat temu i nie rozumie zasad ze teraz jest rynek dla pracownika nie dla pracodawcy, przykre.

Patryk

Pracowałem w TopCard jakis czas i nie narzekalem - dobre pieniadze, fajne warunki, generalnie ok. Po zastanowieniu, naprawde nie ma sie o co przyczepic

Damian
@Patryk

Masz rację, pracuje tu od początku i nigdzie się nie wybieram. Wspaniała firma;)

Konkret
@Damian

Damian, Patryk konkrety a nie pierdy brzydkie puszczacie

Patryk
@Konkret

Prosze, konkrety ponownie: dobre pieniadze, fajne warunki, generalnie ok.

Konkret
@Patryk

Dobre pieniądze(czyli jakie?), fajne warunki (czego ?) np. prywatna opieka medyczna ?

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.