Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

W

Szkoda ze niewygodne komentarze są na biezonco usuwane.

miłek

200% prawda robota robota i grosze nie wynagrodzenie

Nie narzekam na pracę w tej firmie,bo sumie nie ma na co. Przełożeni spoko, bez spiny da się z nimi dogadać w kwestii nadgodzin czy wolnego, warunki ok, dostajesz wszystkie potrzebne narzędzia do pracy w biurze.

Pracowniczek
@pracownik

Chyba nie jesteś do końca „prawdziwym” pracownikiem skoro tak zachwalałasz. (usunięte przez administratora) potrzebne rzeczy? Hmm, do tego akurat nie ma się co przyczepić, ale kosza na śmieci Ci nie kupią :), urlop? Urlop w zależności od humoru przełożonego.

zdziwiony
@Pracowniczek

Moim zdaniem praca jest dobra, oj nie rozumiem ludzi którzy narzekają że coś im sie nie podoba, jak komuś się coś nie podoba to niech tam nie pracuje. Dla mnie firma dobra jest, kierownik wymagający ale jaki ma być, po za tym wypłaty masz na czas. I robisz swoją robotę i nikt ci nie stęka nad głową. Ja polecam prace.

Daniel

Boże, się wypowiadają ci co zapewnię już nie pracują. Dla mnie firma jest na plus. Nie rozumiem was, w innych firmach też może być coś nie tak, nie rozumiem was. Ja się ciesze że chociaż mam robotę i mam za co żyć. Nie jeńcze że mi źle a pracuje i nie obijam się, bo nigdy nie jest kolorowo.

Obrończyni

Z tak '' inteligentbym'' człowiekiem nie ma co dyskutować. Szkoda literek nie zmienia to faktu że jednak ludzie pracują w tej' '' złej'' firmie i nie narzekają

Facet

Zatkało Kakao ? Jakieś argumenty obrońców ?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

Yu

3000zl i to na fakturę? No to jest najlepszy obraz zarobków w tej firmie hehehe. Odlicz ZUS,podatek , amortyzację auta, przy tym wynagrodzeniu to raczej amortyzacja roweru, to na rękę zostanie 800zl WTF.

Robert

Za bałagan w dokumentach obciążacie?

Zain

Bardzo obiektywna opinia

Kibic

Ale jest skuteczny w tym co robi a wy nie poradnie się bronicie

Hanna

@Han, czy praca w soboty jest obowiązkowa? Czy później będzie można odebrać za nie dodatkowe dni wolne lub odpowiednie wynagrodzenie? @Zain, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w TopCard sp. z o. o. czy z czystej ciekawości? Widziałam, że na stronie internetowej znaleźć można kilka aktualnych ofert pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam: https://www.topcard.pl/pl/praca.html

Zain
@Hanna

Czysta ciekawość po czytaniu nie chcę u nich pracować

Rms

Tak to już jest z tymi leśnikami...

Bodzio

Praca specyficzna i musisz to lubić. Bo oferując produkt po pierwsze musisz go dobrze znać, a po za tym potrafić to sprzedać - przekonać klientów do produktu. Pracuje oczywiście na stanowisku handlowiec

Facet
@Bodzio

A ile zarabiasz na tym stanowisku i czy umowa o pracę czy działalność?

xxx

100% prawda

tim

Każdemu w biurze nie dogodzi. Siedzisz za biurkiem i źle, podpisujesz papiery i źle, pracujesz przy komputerze źle. Mi tam odpowiadało bo mieliśmy całkiem fajne godziny pracy, nadgodziny można było robić i były płatne extra!

RPH

Rekrutacje ruszają przynajmniej w 2 województwach teraz, jak nie w 4 :D Na pewno łódzkie i podlaskie

ty
@RPH

Właśnie wyrzucili kolejnego PH......

InnyTy
@ty

Gdzie ?

Ty
@InnyTy

Wrocław

agent

Topcard po odejściu dwóch kompetentnych RMS (usunięte przez administratora) którzy wiedzieli co to sprzedaż i zarządzanie ludźmi i wszystko co z tym związane a więc odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach przestał być firmą w której warto pracować i osiągać jakiekolwiek wyniki już nie ma tam osób z którymi warto współpracować, niestety za dużo błędów popełniono i wierzono dyrektorowi który jest niekompetentny i nie szanuje podwładnych jak i współpracowników.(usunięte przez administratora)

Słaby
@agent

Masz 100 % racje, widać to po tym że odeszła połowa ludzi ze sprzedaży

Witek

Super firma! Zawsze jest ktoś, kto nie jest zadowolony, ale cóż, takie jest życie. Ja osobiście bardzo polecam

Bv
@Witek

Naprawdę Super! Chyba już jedna z nielicznych co pracownika i klienta ma za zło konieczne......

Mietek

Widzieliście ulotkę TOPCARD dzierżawa od 35 zł prowizja od 0,55% doładowania rabat 5%. Jak zobaczyłem mało ze śmiechu nie padłem, a gdzie są rynkowe warunki ?

Ciekawy

Widziałem ogłoszenie jakiegoś nieświadomego PH który zamieścił wpis że TC bierze udział w POLSKA BEZGOTÓWKOWA he he he chyba brak szkoleń i brak podstawowej wiedzy się szerzy. (usunięte przez administratora)chociaż wszystkich coraz mniej

Hgv

Zarząd może nie, ale Pan Dyrektor:)

Gu

Ciekawe jak po spotkaniu RMSów w Poznaniu. Ktoś coś wie? Co nas czeka?

Gu

A co tam można ukraść? Kartę sim? Klienta? Ja pozyskuje, buduje relację, więc klient jest mój.

Alladyn

Grubo

A M
@Alladyn

Widocznie nie mają już pracowników do obrony kontraktów i ślą maile, no cóż koniec jest już bliski

Alladyn
@A M

Rekrutacja idzie pełną parą:)

bmx

Jak zawsze przecież 2000 złotych netto to ogromna kasa za 12 terminali. Ciekawe czy w Polsce Bezgotówkowej będą brali udział? Wtedy to zarobki serwisantów po szybują na maxa w górę 12 % z 0 dochodowości to 0 zł więc powodzenia życzę

Tonik

Miałem zamiar aplikować do firmy i po lekturze wpisów jestem zaskoczony. O czym wy piszecie??

Rambiko
@Tonik

Zależy na kogo chcesz aplikować :)

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.