Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Kar

Solidna, terminowa firma, polecam

@Kar

Tak wszyscy już tu wiedzą że wypłaty macie na czas(usunięte przez administratora)

Brałem udział w rozmowie kwalifikacyjnej i musze szczerze przyznać, że wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przygotowani i kompetentni. Pytali o moje doświadczenie, ale dowiedziałem się, że zostanę dobrze przeszkolony. Mam nadzieję, że dostane tą pracę, bo zaoferowali mi fajne warunki. Ktos ma jakieś doświadczenia związane z rekrutacją do tej firmy??

Maciej
@Paweł

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Ciekaw jestem tych szkoleń...

@Paweł

A co frytki Ci RMS w Mc kupił? Bo rozmowy tylko tam przeprowadzane bo za darmo salka. Nie ma to jak samemu takie bzdury wypisywać, jesteście słabi w tych wpisach...

NIko

Wypłaty zawsze na czas, dobre warunki współpracy. POLECAM

Miły ale szczery
@NIko

Napisz jakie to są dobre warunki współpracy ?

Mistsz
@NIko

jaka prace w syfcard wykonujesz zawsze na czas

Mouh

A pozew to przepraszam w jakiej sprawie? Też napiszę, że składam pozew przeciwko jakiejkolwiek firmie i co, znaczy to, że ta firma jest zła? Brawo za konkrety.

Mistsz
@Mouh

Ja zgłosiłem sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

Dawo99

Bardzo dobry pracodawca, wypłaty zawsze w terminie bez żadnych opóźnień, dobre wynagrodzenie i to co dla mnie najważniejsze w pracy- atmosfera na 5 z plusem! Polecam

Dżejdżej
@Dawo99

Jacek, zawsze jak się na tym forum wpisujesz po wymyślonym nickiem, to o tym wynagrodzeniu na czas (usunięte przez administratora) jak o wielkim bonusie -placimy połowę ale na czas! Słaby marketing, jak na dyrektora. Wiesz ludzie mają wypłaty na czas mamy 2019 rok. Gdzie Ci nie zaplacili, że to tak przeżywasz?

@Dawo99

Świetny, wystarczy spojrzeć na wasze ogłoszenia o pracę na olx, niby jedna firma A każde ogłoszenie inne, 1000zl różnicy w wynagrodzeniu....to już pokazuje jaki u Was jest chaos.

Srt
@Dżejdżej

Niech wpisuje po prostu leśnik, każdy będzie wiedział o co chodzi i o kogo;)

wkuuurzony66

Najlepszy pracodawca z jakim było mi dane pracować. Nie wiem skąd tutaj tyle negatywów. Jak widać zawiść ludzka nie zna granic. Ludzie ogarnijcie się i do pracy- nikt Wam nie zapłaci za ładne oczy

Rms
@wkuuurzony66

Jacek, do roboty łobuzie A nie po forach się udzielasz...

byłypracownik

Uwaga jest ogłoszenie na wrocław!!! odradzam nie dają nawet samochodu!!!!!! kiedyś dawali i20. Firma mega słaba, negatywne komentarze cała prawda.Zarobki od 2000netto do max 2400 netto. Deklaracja obrotu przez przedsiębiorce przy podpisaniu umowy.Więcej demontaży niż podpisywania. Brak rynkowych warunków. Rekrutacja pewnie w platinium palce.

Mc
@byłypracownik

Rekrutację przeprowadza się w naszym biurze, mamy je prawie w całym kraju. Mc;)

Arnold
@Mc

(usunięte przez administratora) biuro a raczej hala przypominająca magazyn jest jedno na Starołęckiej 7 i tyle tych biur macie.

radny
@byłypracownik

i zero odpowiedzi od tych zadowolonych

Ono

Na Katowice to samo....

dokładnie tak

dokładnie tak

obecny pracownik
@byłypracownik

w ogłoszeniu piszą że oferują 4000-6000 wtf?? szkoda że nie piszą iż to jest kwartalnie;) nikt w tej firmie tyle nie zarabia, nie dajcie się nabrać!

Prawda to, że Pan DS jest do końca stycznia?

Info

Skoro firemka sprzedaje 10 terminali miesięcznie to po co rms jest potrzebny za 5tys miesięcznie na działalności

Były

Rms już nie ma, podziękowano im. Został tylko jeden z KRK

rozczarowany
@Były

czyżby Damian ?

@rozczarowany

Tak

Radny

(usunięte przez administratora) Polecam popracować okres próbny żeby doświadczyć jak nie powinna wyglądać praca!!!

Bezradny
@Radny

W pełni zgadzam się z opinią powyżej,(usunięte przez administratora)

Świadomy
@Bezradny

Dokładnie w szczegółach tkwi sprawa (usunięte przez administratora)

Niepracuje
@Świadomy

Brawo my byli pracownicy i współpracownicy tej (usunięte przez administratora) firmy

gringo
@Radny

Potwierdzam i nie zaprzeczam (usunięte przez administratora)

radny
@Radny

strategia obrony przed prawdziwymi opiniami

żart
@radny

dokładnie wpisy co 4 minuty pozytywne i kasa zajefajna jezeli dla kogos 2000 tysiace miesiecznie to dobra kasa

Hanna
@żart

Obrona obrona niczego was panie Dyrektorze nie uczą najlepsza obroną jest atak

Dagmara

Bardzo uczciwy pracodawca. Wypłaty zawsze w terminie, fajne godziny pracy no i atmosfera

Gross
@Dagmara

Pracuję w tej firmie dłużej niż 2 lata i żadnej Dagmary nie znam....

Hanna
@Dagmara

Po jakich doświadczeniach wnosisz ze uczciwy ? A która firma teraz nie płaci na czas ? Fajne godziny pracy TO ZNACZY że 4 godziny dziennie pracujesz ? Atmosfera konfidencji to jest rewelacja.

lulu

Generalnie całościowo wszystko ok, pracowałem tam trochę czasu-szef w porządku, płaca też ok. W TopCard największym plusem jest to, że dotrzymują słowa w 100%. Pozdro :D

Glow
@lulu

A jakiego Ty masz szefa? Jeden rms lubi jak się tak do niego mówi,rośnie wtedy;)

powaaażny

bardzo fajna firma, generalnie wszystko ok no i kasa mega

aaaaaaaaa89

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Stała praca, wynagrodzenie ekstra. Są ludzie którzy pracują tam parę ładnych lat i raczej nigdzie się nie wybierają :)

PAPAPAA

Firma jest na prawdę rzetelna, szefostwo wyrozumiałe i pieniądze w porządku

jaaa888

Polecam współpracę z TopCard, genialna atmosfera, pieniądze zawsze na czas. Oby więcej takich firm.

pracuś tatuś

Firma jest naprawdę porządna, można się dogadać odnośnie podwyżki. Trzeba się tylko starać. Wiem z własnego doświadczenia :)

Firma na prawdę godna zaufania, realizacja w ustalonym terminie. Polecam gorąco Marek

Pani Ania

Solidna, terminowa firma, która zapewnia kompleksową obsługę.

nono

Przyjemne miejsce do pracy. Można czuć się bezpiecznie, a na zarobki nie ma co narzekać. Cała ekipa jest zgrana.

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.