Opinie o F.H.U. Meblodan w Kozienice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Meblodan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w F.H.U. Meblodan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Meblodan w Kozienice

Gosia

Niestety tak ciągle jest rotacja wśród pracowników co chwile widać nowe osoby. Musi tam być nie ciekawie zresztą przyjechałam że zwolenia do pionek i nikt do mnie w sklepie nie podszedł czułam się osaczona wzrokiem a gdy robiłam zdjęcia mebli było jeszcze gorzej. Mebli nie zamówiłam chociaż ekspozycja jest bardzo ładna wprowadzono mnie w błąd podając nie prawidłową cenę. To chyba powinno być do osoby która prowadzi ten sklep.

Gosia

phunter

Otrzymał zniszczone łóżko, reklamacja nie uwzględniona ze względu na brak spisania protokołu w obecności kuriera. Następnym razem poproszę kuriera o pomoc w rozpakowaniu i sprawdzeniu czy wszystkie elementy dotarły niezniszczone. Pewnie się ucieszy.... żałosna firma i postępowanie.

Danusia

Panie Sławoj ma Pan rację ! Ja jestem rozczarowana postepowaniem Pań tam pracujących a zamawiałam meble na które czekałam ponad trzy miesiące a gdy się pojawiałam na salonie byłam zwodzona a meble i tak dalej przyjeżdżały nie w takim wymiarze i nie w takim kolorze jeszcze mi wmawiano że zamawiałam ciemny kolor jak w domu miałam meble te same lecz w kolorze innym - i też jak wchodziłam do pomieszczenia tych Pań czułam się nie zręcznie zresztą w mojej obecności prowadziły pomiędzy sobą rozmowy i niczym się nie krepowaly że klient jest zwłaszcza Pani w krótkich ciemnych włosach bardzo nie miła traktująca klientów z góry. Zresztą Pan który odbierał oddanie telefony też nie należał do najmilszych. Nie potrafił udzielić mi żadnej informacji która by mnie zadowalala na temat zamówienia. Poddzielam Pana opinie. I raczej odradzam w sklepie zakupy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w F.H.U. Meblodan się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sławek

Kilka dni temu wraz z żoną byliśmy w sklepie - przez 20 min chodzenia po salonie nie podszedł do nas nikt. Panie siedzące w swoim pomieszczeniu tak bardzo były zaabsorbowane rozmową pomiędzy sobą że nie raczyły do nas podejść. Pani w krótkich włosach nawet nie raczyła na nas spojrzeć ponieważ tak bardzo była zajęta rozmową. Na salonie pełno kurzu i niestety bardzo zimno, nie wybraliśmy mebli ponieważ nikt do nas nie podszedł nie raczył zadać podstawowych pytań słyszeliśmy nie za dobre opinie o tym salonie ale nie spodziewaliśmy się że jest aż tak źle. Pani siedzące w swoim pomieszczeniu mierzące wzrokiem i nie wychodzące do klienta . Wszystkim którzy chcą dokonać tam zakupów odradzam lepiej przejechac się do Radomia o wiele przyjemniej robi się zakupy w sklepach meblowych.

paweł

Zamówiłem w październiku 6 krzeseł. Po przelaniu pieniędzy na konto zostałem poinformowany, że nie otrzymam krzeseł od razu, a dopiero 6-7 grudnia. Zaproponowano mi zwrot pieniędzy, zdecydowałem czekać. 12-go grudnia po niedotrzymaniu terminu postanowiłem się przypomnieć, na co w odpowiedzi dostałem zapewnienie, iż towar będzie wysłany 21-22 grudnia. Niestety po raz kolejny firma nie dotrzymała terminu. W odpowiedzi na mojego kolejnego maila, otrzymałem informację, że opóźnienie jest spowodowane niedostarczeniem krzeseł przez producenta mebli FORTE, obiecano mi dostawę po Nowym Roku + 5% RABATU od producenta. Czekając 2 miesiace na towar tydzień szybciej czy tydzień dłużej nie robił już różnicy, biorąc pod uwagę fakt, iż święta już minęły... w końcu krzesła dotarły 29 grudnia, ale 5% RABATU nie otrzymałem! Firma Meblodan brak zwrotu należnego mi rabatu przyznanego przez producenta tłumaczy tym, że krzesła przysłali przed Nowym Rokiem a nie po Nowym Roku jak pierwotnie zakładał producent. Mam w dupie Wasze 5%, przepraszam - nie Wasze, producenta... Wy nie zaproponowaliście nawet złotówki za niedotrzymanie terminu. Nie interesuje mnie tłumaczenie, że producent nie wywiazuje się z umowy czy terminów. Takie sytuacje i umiejętność zachowania się fair decydują o Waszej renomie i poziomie obsługi klienta. Z pewnoscią to była nasza pierwsza i ostatnia transakcja. Wy nie zubożejecie, a ja nie będę się więcej denerwować. Mam tylko nadzieję, że być może kolejni Wasi przyszli klienci zastanowią się 2 razy zanim coś kupią, a nawet jeśli kupią to będą wiedzieli, że idąc za moim przykładem, muszą uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam

Niezadowolony klient

Obsluga nieprofesjonalna. Nie informuja o zasadach dostarczenia towaru. Po ustnym upomnieniu "pracownika" w rozmowie tel. zostalam pouczona ze pracownik ze sklepu w Pionkach przy ul zwolenskiej napewno mnie o wszystkim poinformowal. PAN byl przy tym cyniczny i arogancki. Po przywiezieniu towaru kierowca nie pomogl go nawet zdjac z samochodu...choc uwazam ze maja taki obowiazek. Przygladal sie z zalozonymi rekami. Nie polecam. Brak kultury i profesjonalizmu.

waldi

szkoda, że opinia o jednym pracowniku może i niekompetentnym psuje opinię całej firmy @gocha72, dobrze że się wypowiedziałaś to jest jakiś inny punkt odniesienia

Zdecydowanie NIE POLECAM! NAJGORSZY sprzedawca z jakim miałam do czynienia. Po długim czasie oczekiwania na stół, sprzedawca nawet nie raczył się skontaktować, trzeba dzwonić samemu. Kiedy stół w końcu dotarł, okazało się, że jest niekompletny i wadliwy, został zwrócony z opcją wymiany na nowy. Od tego czasu minęło pięć miesięcy! W dzisiejszych czasach to kpina! Sprzedawca, cały czas przekłada termin dostawy stołu i nawet nie raczy poinformować o tym klienta czy przeprosić, bo takiego słowa pracownicy sklepu chyba nie znają. Trzeba dowiadywać się samemu. Przed chwilą właściciel sklepu podczas rozmowy rozłączył się. Zupełny brak szacunku do klienta. W dzisiejszych czasach kiedy jest taki wybór towaru, nie polecam nikomu! Tylko strata czasu i nerwów!

@Anna

Dodam jeszcze, że opinia dotyczy sklepu w Pionkach na ul. Zwoleńskiej

zocha

Czy próbowałam Pani odstąpić od umowy?

skandal

Skandaliczny poziom usług oferowanych przez tą firmę. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Nigdy nie zdarzyło mi się spotkać z tak niekompetentnymi osobami i z tak wręcz bezczelnym podejściem do klienta. O jakości sprzedawanego towaru nie wspomnę.

tragedia

Kamila, ktora tu pisała to zapewne sprzedawczyni bo taka zadowolona i to chyba ta z przesadzonym solarium. Obsługa tego sklepu to nawet do obory się nie nadaje bo o niczym nie mają pojęcia. Realizacja zamówienia jest przesuwana z tygodnia na tydzień a potem przyjeżdżasz a to nie to co mialo być i wszyscy zdziwieni. Chamstwo i przekrzykiwanie na każdym kroku ale oczywiście jak już zapłacisz choćby zaliczkę bo potem to zlewka totalna. Nawet nie ma co próbować przyrównywać tego do sklepu. Jestem tak zawiedziony, że Urząd Kontroli Skarbowej, Wojewódzki Urząd Kontroli Handlowej i UOKiK będą ich stałymi gośćmi od teraz i zamkną tą budę.

Oszukany

Firma niepoważna!!! Uwaga to oszuści!!! Obsługa niekompetentna, sami nie wiedzą co sprzedają. Oszukują ludzi i naciągają. Towaru z reklamacji mają pół magazynu w Aleksandrówce. Po złożeniu pseudo zamówienia okazuje się po dwóch tygodniach, że towaru nie ma a szczególy zamowienia "Pani" ustala telefonicznie z czego później potrafi się wykpić i albo zabierasz to co jest, albo przepada zaliczka. Stanowczo odradzam. Jakość handlu z poziomu sznurówek!!! Każdy kto miałby chociaż cień nadzieji, że to uczciwa firma zawiedzie się sromotnie. To nie jest hejt, to jet święta prawda i tyle.

gocha72
@Oszukany

Dziwne jest to co piszesz, kupowałam tam już wielokrotnie i pewnie będę kupowała jeszcze niejedne meble. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, nie miałam nigdy żadnych problemów, zawsze doradzą i pomogą

gocha72
@Oszukany

Jolanta

Jestem bardzo zawiedziona postawą tej firmy. Kompletny brak profesjonalizmu, odpowiedzialności i zadbania o klienta. Mam wrażenie, że ważne dla nich jest, aby sprzedać i zgarnąć kasę. Nie reagują na żadne maile, reklamacje i inne pisma. Towar, który do mnie dotarł był w opłakanym stanie i od kwietnia do dziś walczę o jego wymianę. Zakładam, że czekają aż odpuszczę. Niestety będę musiała wystąpić na drogę sądową. To bardzo przykre, że w dzisiejszych czasach firma o tylu pozytywnych opiniach pozwala sobie na takie sytuacje...

Gal Anonim

Sklep to tatalna porażka. Obsługa zupełnie nieprofesjonalna, nie informują o szczegółach zamówienia. Kupując meble z katalogu w tym sklepie o wszystko musisz pytać samemu, a jeśli o czymś zapomnisz możesz liczyć na wielką niespodziankę podczas odbioru zamówienia !! Oczywiście nie uwzględniają żadnych reklamacji i zażaleń.

Agata

meble slabej jakosci , obsluga w Pionkach na ul Zwolenskiej tragedia zero profesjonalizu, na gwarancje trzeba czekac pare miesięcy

Anka
@Agata

Meble fatalne. Co chwilę wychodzą jakieś skazy. Nie od razu widać wady. Np. stół. Niby ok. Po rozłożeniu, wstawiane części są szersze... masakra. I tak ze wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Meblodan - Kozienice

F.H.U. Meblodan
1.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Batalionów Chłopskich 15
    26-900 Kozienice