Opinie o F.H.U. Meblodan w Kozienice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Meblodan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w F.H.U. Meblodan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Meblodan w Kozienice

peterw86

Witam, podzielam opinię Pani Jolanty, od czerwca walczę o zwrot pieniędzy za ławę, która była uszkodzona, telefony, maile pisane przeze mnie, nic nie dają, właściciel olewa całą sytuację, NIE POLECAM TEJ NIBY FIRMY, lepiej kupić gdzieś indziej, odradzam. Ps. pozostaje droga sądowa...

@peterw86

Dolacze sie chetnie do tej sprawy w sadzie bo to zlodziej jest nawet swoich pracownikow okrada WSTYD!!! powinno sie zamknac ten bajzel!!!!

Janusz

@Jacek, pracujesz w firmie? Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że oceniasz pozytywnie warunki pracy. Możesz napisać coś więcej dla osób zainteresowanych tam pracą? Jaka jest umowa, system premiowy, atmosfera w firmie? Drodzy użytkownicy, przypominam, że forum dotyczy opinii o pracodawcy dla osób zainteresowanych tam pracą. Proszę wszystkich o merytoryczne informację na temat firmy Meblodan jako pracodawcy.

elka_le

Sklep Meblodan w Pionkach to jakaś pomyłka. Kupiłam w lutym, a właściwie zamówiłam stół i krzesła. Oczywiście nie został dostarczony w umówionym terminie. Musiałam dzwonić i dowiadywać się. Kiedy już wreszcie miałam mebel w domu okazało się, że okleina stołu odkleja się. Oddałam towar do sklepu i tak trzy razy. Przy ostatnim razie okazało się, że stołu i krzeseł nie można złożyć, bo ma wady konstrukcyjne. Ponownie towar został oddany do sklepu, tym razem z żądaniem zwrotu gotówki. Pani w sklepie nie wystawiła formularza reklamacyjnego. Dlaczego? "bo nie wystawiamy". Na wyraźną prośbę, na rachunku pokwitowała przyjęcie towaru. No i zaczęło się. Kierownik sklepu odmówił zwrotu gotówki i nakazał wybór innego towaru. Tę "radosną" nowinę przekazała nam ekspedientka. Zarządałam uzasadnienia na piśmie ale pani nie czuła się kompetentna. Tak więc w tej sytuacji pozostaje mi droga sądowa z czego oczywiście skorzystam. Nie pozwolę sobie na takie traktowanie.

Niki

Czy ta cisza na forum to wynik dobrej pracy?

You
@Niki

hahahahah, rozbawiłeś/aś mnie do łez :D

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w F.H.U. Meblodan się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w F.H.U. Meblodan?

Michał ?:)

Jak odpowiedzialem niżej Irkowi, Atmosfera jest spoko, jak szefa nie ma i sis szefa (ucho). Ogólnie odradzam Ci zaczynać tam pracę.

Franek

Cześć. Chciałem dowiedzieć się kilka rzeczy odnośnie tej firmy. Proszę o odpowiedź na maila francik.1999@wp.pl

Jacek

Idealnych firm nie ma. Może praca w firmie nie jest dla dobrym miejscem dla niektórych osób?

Szymon

To jest jakaś porażka! Fatalna obsługa, zero profesjonalizmu a szef jeszcze gorszy niż Ci pracownicy... Mebli gorszych nie widziałem... Odradzam !!!

Daniel

Jedna z najgorszych firm z jaką współpracowałem. Meble juz lepsze z chin bym zamowil i by mnie po rękach calowali a nie odpowiadali jak prostak. Jednym slowem nie polecam

Irek

Szkoda, że pracownicy nie piszą. Myślę o podjęciu pracy w firmie.

Michał ?:)
@Irek

Właśnie zakończyłem pracę w tej firmie jeżeli tak ją można nazwać... Jeżeli szukasz pracy w której: * brak wypłaty ma czas * najnizsza krajowa na umowie jeżeli ją dostaniesz wgl. * Ciągle wydzierajacy się szef na Ciebie nie wspomnę o jego kulturze * psie pieniądze (dostajesz najniższą krajową a reszta to rzekoma premia, która Ci potraci jak na czymś straci.) To ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nie polecam :P Atmosfera w pracy fajna gdy szefa nie ma °.°

Odi

Zgadzam sie z toba ostatnio zistalem niemilo potraktowany przez pracownice z pionek. Zadzwonilem do szefa a on mnie olal twierdzac ze to niemozliwe ze mi sie cos pomylilo. Masakra wielka.

Nina

Fatalna obsluga. Jeszcze gorszy szef. Cynik i ignorant.

Miśka

Dziadostwo, niemiła obsługa i łaskę robią że ci coś sprzedadzą i masakra . Żałuję że tam weszłam. Panie właścicielu wyjeb te ekspedyientki bo psują interes

rena2627

Dostawe towaru obiecano w ciagu 5 dni.Niestety,...... po dwoch dniach telefonicznych reklamacji towar dostarczono,ale tu znowu niespodzianka.Przy kupnie powiedziano mi ,ze transport na terenie Pionek jest gratis ,a okazuje sie ze musze za transport zaplacic.Sklep nierzetelny i nie polecam!

Maria

Obsługa miła i profesjonalna za to kierownik pozbawiony kultury człowiek nie potrafi pomóc tylko tworzy problemy, że odechciewa się kupować.

Fatamorgana

Niestety i ja nikomu nie polecam tego sprzedawcy terminy wymiany, naprawy sa z kosmosu w srodku nocy potrafi przyjechac serwis aby zabtac mebel do naprawy jajosc wyrobow fatalna a ceny u konkurencji duzo kozystniejsze wlasciciel nie miły jak i obsluga

Riko

(usunięte przez administratora).. Jedyna pozytywna opinia to pewnie wpis bladi malujacej paaznokcie posiadajacej iloczyn zamiast ilorazu int. Wstyd tyle czasu bo nie zwracaja uwagi na klienta a tylko jedna poz. Opinia. Myla zamowienia ktore spuzniaja sie lub wcale nie sa realizowane...

Kaya

Ja też nie polecam tego pracodawcy to że nie daje umowy to każdy już wie albo daje ja po pewnym czasie wymagania stawia osoby pracujące tam tragedia trzeba robić wszystko za nie zresztą właściciel też dziwny człowiek chodzi i mamrocze ciągle coś do siebie a kobiety tam pracujące ciągle wszystkich obgaduja zdecydowane nie dla chcących iść tam do pracy

gggggggg

Nie polecam tego pracodawcy nikomu. Postępuje nieuczciwie, nie daje ludziom umowy. Po czym po miesiącu gdy przychodzi czas wypłaty stwierdza, że i tak nie wiązał z Tobą przyszłości i nie dostajesz ani złotówki... I tak pewnie usunie ten wpis.

Kornelia

Pani Gosiu twierdzi Pani że nikt nie podszedł gdy była Pani na sklepie wiec jak wprowadzono Panią w błąd z ceną? Nie jednokrotnie byłam w tym sklepie, umeblowałam całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolna z doradztwa Pań tam pracujących. Zdecydowanie polecam. Mają tam bardzo dużo mebli,szeroki wybór oraz różne półki cenowe jak i jakościowe.

Mars

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Otrzymałem produkt wadliwy a nawet z brakującą częścią. Zero kontaktu po zgłoszeniu. Koszmar. Nigdy, nigdy nic tam nie kupujcie tak brzmi moja rada.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Meblodan - Kozienice

F.H.U. Meblodan
1.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Batalionów Chłopskich 15
    26-900 Kozienice