Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

ppppp

A kto jest teraz dyrektorem w Promenadzie?

KKKK
@ppppp

Dyrektor z Wilanowa nie znam nazwiska ponieważ się nam nie przedstawił..

pppp
@ppppp

Ale chyba będzie ok dyrektorem a nie jak ten poprzedni cwaniak co za dziewczynkami latał

Nn

Na Zwycięzców rozpoczął się nowy etap wyciągnięto kolejna białą kartkę ciekawe tym razem na jak długo poprzednia zapisała się dosyć szybko!!! Derewianym długopisem!!!

Nikt ważny

W PROMENADZIE ZOSTAŁA ŚWIĘTA TRÓJCA I TABLICA W BYŁYM GABINECIE MISTRZA.

JKS
@Nikt ważny

A kim jest ta święta trójca ? Czyżby chodziło o byłe koleżaneczki miszcza z ogólnospożywki ?

Nikt ważny
@JKS

NO OCZYWIŚCIE ŻE TAK...

momo
@Nikt ważny

Na zwyciezcow atmosfera poprawiona dzis po zebraniu wszyscy byli zadowoleni tak trzymac .Zamieciono pod podloge wszystko i jest czysto.

Ww

Na Zwycięzców był pasjonat rok nawet nie minął i go przenieśli (szacunek dla AM) postawił sklep na nogi po panu D. a teraz pani A. znowu go niszczy

nowe
@Ww

Tak tak to dobry byl dyrektor pracowal z ludzmi rozmawial, a teraz jest inaczej czyli zle ale tego nikt nie chce wiedziec sklep zlikwiduja a problemy rozwiaza sie wtedy bo juz tu nam nie pomoga ................................................

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Dd

ciekawe kogo pani dyrektor A. poprosiła o napisanie pozytywne opinii na swój temat bo znając pracowników WZW żaden z nich nie jest tak zapatrzony w szanowna panią dyrektor

@Dd

No dokładnie 20% premi maja od wysokiej sprzedaży na pracownika 30% premii z marży - straty 10% premi za tajemniczego klienta 40% za obrót Na dużym sklepie to jest ok 1200zł premi to niech maja nawet 50% z tego to jest 600zł a pracownik działu to ile ma?? 125zł!!!!

luzik

A jaka mają podstawę do tego?

al
@luzik

był mistrz ... i nie ma mistrza.A święta trójca została.

Miki
@luzik

jakieś 2700

ktoś

Premia za maj na Jutrzenki (sklep internetowy) to całe 30zł. brutto.

Almowicz

Pani dyrektor to mój czwarty dyrektor i nie narzekam. Narzekaliście jak była kierownikiem nabiału już. Ale naprawdę to nie wina dyrektora jak jest, tylko jeszcze wyższych szczebli......

@Almowicz

wyzsze szczeble nie kieruja sklepem tylko dyrektor .Pani A znala sklep obejmujac stanowisko dyrektora wiedziala o co chodzi miala ratowac a nie zwalniac kierownikow i NIC .Znowu mamy karierowicza nikt nie chce zw wyzszych szczebli zobaczyc prawdy a wiec do inwentaryzacji i nowego dyrektora .Porzebny na Zwyciezców pasionat

@Kasa nova

Moze dyrektor operacyjny- regionalny pozna prawde jak sklep funkcjonuje ze nie ma ludzi do pracy a reszta musi pracowac na kilku stanowiskach a jak jest w innych ALMACH

Miki
@Kasa nova

No żesz przecież to jest wymysł dyrektora operacyjnego!! Ciąć etaty i każdy ma robić wszystko!!! Czy ty od wczoraj w almie pracujesz?? Jego nie interesuje czy pracownicy są czy ich nie ma jemu płacą za wyniki i nie ważne jakim kosztem. Każdy ma teraz siedzieć na kasach w ramach potrzeb i każdy ma sprawdzać daty i wykładać towar. Powinieneś też wiedzieć że im mniej pracowników w sklepie to kierownicy mają większą premię, bo są premiowani od czegoś takiego jak średnia sprzedaż na pracownika!!!

@Miki

A TO CIEKAWE KIEROWNICZ MAJA PREMIE......... DOBRZE WIEDZIEC O TYM NIE WIEMY JESTESMY MAMJENI PREMIAMII A JE KIEROWNICTWO BIERZE.

sprawdz zanim napiszesz
@Kasa nova

premia jest liczona procentami nie wypisuj bzdur

Almowicz

Szanowna Pani/Panie WS- nie wiem skąd w Tobie tyle agresji co do Pani Dyrektor na Zwycięzców. Pracuję już tam kilka lat, teraz szukam czegoś za lepszą kasę.i uważam, że Pani A. zarówno jako kierownik nabiału jak i dyrektor się sprawdza, zawsze mogę przyjść jak mam problem albo pożartować i Ty zapewne też możesz. Nigdy mnie nie okłamała, a wręcz może nie finansowo, bo nie ma takiej możliwości, ale słowem, zawsze moją pracę docenia, a to mi daje większą mobilizację. Praca nie jest super, jest nas za mało, ale jeśli będziemy tam przychodzić z tak negatywnym nastawieniem, to nam się nie polepszy. Pozdrawiam wszystkich z Almy na Zwycięzców!!!!

@Almowicz

ludzie piszcie prawde a nie bzdury i nie prawde z pania Agnieszka zartowac mozna pierwsze slysze mproblemy rozwiazywac bzdura .Sklep upada to prawda brak ludzi brak premii brak kazdy pracownik wie czego brak .Prawda jest podstawa a nie czarowanie rzeczywistosci .To moj trzeci dyrektor a juz bylo siedmiu ludzie mowia .

Taaa a prezesik zgarnia po 200tys. miesięcznie. człowieku tam jest wyzysk i to jest chore , zagraniczne firmy płacą więcej niż Alma. Wyciskają ostatnie poty z szarego pracownika żeby Mazgaj się wzbogacał i podwajał swoje miliony.

RozeMario

Podsumowując. W Delikatesach Alma zarabia się najniższą krajową, produkty są najdroższe, jakość najniższa. Kurna kto tam jeszcze chodzi kupować i pracować?!

k;ops

Największy klops w handlu....

super pracownik

Alma Klif Warszawa ul.Okopowa to dopiero porażka.Wielkie delikatesy a wynagrodzenie jak w ekipach sprzątających lub ochronie. Dyro nienormalny wszystkie rozumy zjadł codzieni robi obchód i ciagle jest nie tak dzis ustawmy po lewej stronie jutro juz stoji po prawej i takimi podobnymi glupotami sie tam zajmuja zamiast czyms konkretnym jak np."obniżeniem strat" ktore ten sklep ma kosmiczne.pracownikow brakuje a jak juz ktoś jest do łatania dziur w etatach to "mocno" niedoświadczeni ludzie za wschodniej granicy zatrudniani przez agencje pracy za jeszcze gorsze pieniadze niz pracownicy na etatach.Wiecznie czegoś brakuje:torby papierowe, reklamowki czy rekawiczki jednorazowe do obslugi klientow na dzialach świerzych.Ten sklep to porażka i dla pracowników i klientów robiących tam zakupy

ilona
@super pracownik

tak jest w każdej almie w polsce

klops

Otóż to!!!!!!!!!!!!!!!! Takie rzeczy tylko w Almie. Najbardziej prestiżowy sklep a najmniejsze zarobki we wszystkich marketach w Polsce!!!!

nn

"Moje kasjerki w odróżnieniu od tych z innych sklepów nie noszą pampersów, pracują w bardziej komfortowej atmosferze. Mogą w każdej chwili skontaktować się ze mną za pomocą bezpośredniego maila. Nie zwalniamy pracowników, wspomagamy ich w trudnej sytuacji. (...) Dofinansowujemy lekcje angielskiego, robimy imprezy dla dzieci pracowników, wspólne wyjścia do kina – wyjaśniał Mazgaj w wywiadzie dla GK. " Czy ktoś odczuł, że pracujemy w tak przyjaznej firmie? Czy to nie my zarabiamy najmniej ze wszystkich marketów..?

ktoś

- Mam trzy miesiące, żeby przygotować dla siebie rezydencję w Monako. W Polsce zadziała kula śniegowa – na jesieni wygra PiS, a ja nie chcę żyć w IV RP - mówi  w rozmowie z pb.pl Jerzy Mazgaj.Właściciel sieci delikatesów mówi, że przedsiębiorca, nie może stresować się tym, że o 6 rano zapukają do niego służby, a niestety to całkiem prawdopodobne...

@ktoś

Ciekawe czy w tym Monako znajdzie pracowników za najniższą krajową!!??

@ktoś

HEh ciekawe dlaczego. pewnie ma coś na sumieniu

WS

Szanowni pracownicy Almy na Zwycięzców obecni i przyszli(chociaż wątpię, żeby znalazł się ktoś jeszcze taki głupi kto chciałby tam pracować)wasza nowa pani dyrektor a raczej nazwijmy rzeczy!!!!!!!!! po imieniu osoba pełniąca obowiązki dyrektora jest kłamczuchem nie wierzcie w ani jedno jej słowo. Kłamie od zawsze!!! mówiąc, że ktoś inny to powiedział, albo zrobił, podczas gdy ona jest winna całemu zamieszaniu. Dobrze,że nie rośnie jej przy tym nos, bo już dawno miałaby problem z wejciem do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!

tosia

Byłam na rozmowie w almie w opolu i dostałam skierowanie na badania wstępne ale dostałam dziś lepszą propozycje pracy zrobiłam już badania ale nie tam gdzie mi mówili w almie czy mam dzwonić do almy powiadomić ich o zmianie pracy czy iść do tej lepszej

IKS
@tosia

co za pytanie idz do tej lepszej .Sama sobie odpowiadzasz na pytanie .Zrobiłas badania do almy a do lepszej pracy sie dostałas

Gibon

To po co pracujecie w almie za najniższą krajową to mało?

Gibon
@Gibon

+ mobbing gratis :D szczoto a24 Sopot odradzam

zxcvb

Jeśli chodzi o Wilanów to cała prawda. Nie jednokrotnie moja osoba była świadkiem takiego zachowania wymienionych przez "nikt ważny" osób... Niestety jest tam tyle podlizywaczy którzy trzęsą portkami, że nikt nie chce się do tego przyznać... Oczywiście publicznie, bo za plecami wygląda to TROSZECZKĘ inaczej

xxxx
@zxcvb

(usunięte przez administratora) prawda co dotyczy sklepu w wilanowie jeżeli ktoś nie wie to niech nie pisze takich kłamst, tylko pracownik który się mści na innych jest w stanie to napisać nikt inny i jeszcze kłamie i zmyśla niestworzone rzeczy tylko po to żeby się zemścić na innych!

blabla

Do WKW wierzę w to dla takiego dyrektora warto pracować i zazdroszczę.

WKW

Teraz w Piasecznie jest spokój solidniej wykonuję swoją prace niż był z nami krzykacz.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market