Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

All

Swietnie! Mam nadzieje ze rusza z kopyta i sytuacja nam sie poprawi!

Ktos

Racja, pracownicy nie maja motywacji a centrala wydaje pieniadze na zorganizowanie szkolen z 'profesjonalnej obsllugi klienta'. Wydaje sie krocie na porabane projekty ktore pozniej sie porzuca np. idiotyczne oznaczenia woblery, plakaty itd ale dla pracownikow dadza nic zeby ich zmotywowac. Wieczne podwyzki rachunkow niestety zmuszaja do szukania innej pracy, a szkoda bo to jednak dobra POLSKA firma... Poprostu źle zarzadzana.

WOLNA

ZWIEKSZENIE SPRZEDAZY JEST POWIAZANE Z PRACOWNIKIEM KTORY MA KONTAKT Z KLIENTEM I ON MOZE SWOJA POSTAWA I OBSLUGA KLIENTA PRZYCIAGNAC ALE JESLI ON CALY DZIEN MYSLI O PREMII ,CZY BEDZIE I ZNOWU NIE MA , NIE MA BO..... I NIE MA CHETNYCH DO PRACY BO NIE MA ........ U NAS BRAK OD DAWNA 8 OSOB A PREMII NIE MA

P

Popieram to co piszesz. Masz tez racje co do tego żeby nie zajmować sie bzdurami. Przyda sie to w Olsztynie. Tylko plotki i obrażanie pracownikow. Szkoda ze tylko nam zależy na sprzedaży a Kraków nie widzi co sie dzieje. To nie my spędzamy cały dzień na krzykach i szukaniu afer. Związki zawodowe są nam bardzo potrzebne.

zuzia
@P

Taki " bałagan " jest wszędzie, w Trójmieście nic lepiej a może i gorzej.... A związki zawodowe są - w maju została zarejestrowana Solidarność narazie to "raczkuje ".....zarząd almowskiej solidarności jest w Sopocie.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Zrezygnowana i sfrustrowana

Jest coraz gorzej, zarabiamy coraz mniej, moze nie drastycznie ale z miesiaca na miesiac jest mniej o paredziesiat zlotych na koncie. Pan Mazgaj otwiera nowe sklepy, wiec kasa jest, wiem ze w wilanowie bedzie otwarcie we wrzesniu ale o podwyzkach nie ma mowy a wrecz to temat tabu. Rewolucja Pana Sobczyka odnośnie systemu wyplat to żart i kpina z kazdej ciezko pracujacej osoby na sklepie. Boli takie traktowanie ludzi ktorzy pracuja na sukces firmy i na to zeby prezes mogl zapalic swoje cygaro i urzadzic rezydencje w Monako. Co pracownicy maja w zamian? 1500 zl i smieszne 5% rabatu na karcie klubu konesera ktore przed swietami wzrasta do 15%. W innych firmach jest socjal dofinansowanie do wczasow dodatkowe premie za obrot czy darmowa opieka medyczna. Powiem wprost jesli sie nie zbierzemy i nie zlozymy jakiegos zbiorowego protest lub nie zalozymy zwiazku zawodowego to dalej nas beda wyzyskiwac. A i jeszcze jedno... Przestanmy w tej firmie zajmowac sie bzdurami tylko skupmy sie na zwiekszeniu sprzedazy.

Alma

Rekrutacja na kilku Almach idzie pełna parą. Dyrektorzy z przypadku którzy akurat byli pod ręka i sa efekty. Tylko czekać aż ktoś cos do tv wyślę. Teraz nikt z tym nic nie robi bo zawsze sie znajdzie inny gość do pracy za najniższa.

dilu di dilu da

ludzie nie bójmy się pisać jak jest na promenadzie. moze ktos to zauważy w końcu. Powyższy wpis strzał w 10. pseudo kierownicy. Damy bez herbu haha. połowa ludzi na zwolnieniach ile odeszło za mojej kadencji nie jestem w stanie policzyć. Im jak się nudzi za biureczkami to robotki na siłe nie szukaja sobie ale Tobie to by 10 na raz wymyślały. mam nadzieje, że tem Dyrektor bedzie fajny. Chociaz przy mistrzu to chociaz widac bylo kierownikow towar wykladajacych a nie pijacych kawke i zachowujacych jakby byli kierownikami w Mariocie:)

Deus ex machina
@dilu di dilu da

Do obu Pań Brak Wam elementarnej wiedzy na temat co robią kierownicy, za co odpowiadają i z czego są rozliczani, z punktu widzenia lady serwisowej czy też półki na prawdę tego nie widać, zamiast pisać bzdury proszę o wykładanie towaru i wzorową obsługę klienta. Jeśli nie podoba Ci się praca w Almie Promenadzie proponuje zajrzeć w czasie wolnym od bezsensownego bełkotu (usunięte przez administratora) Zawsze możecie awansować i poznać to wszystko od środka, o ile nie brakuje Wam odwagi, odporności na stres i odrobiny nieskalanej lenistwem inteligencji. Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu w życiu zawodowym.

taka wariatka

To co się na promenadzie teraz dzieje to jest porażka. I tak zastanwiam sie czy rzeczywiscie wsdzystko jest wina operacyjnego i pani królowej.. oni też rządzą na skoroszach i innych sklepach i tam tak nie narzekaja ludzie. Na promenadzie to trzeba skończyć wychodzenie kierowniczek leniuszków o 14. i wekendow od piątku:) jedyny ogarnięty dział z ogarnietym kierownikiem to warzywa. Niestety nie dane mi tam być:) oczekuje się zapieprzania i podlatywania na inne działy. Trzeba MELDOWAC się za kazdym wyjsciem nawet do sracza. Jeśli tam się za kierowników nie wezma to nigdy się nie zmieni. Jak siądzie grupka na palarni to śmieszki heheszki ale nie daj bo zeby kogos przyczaiły, że za ,, Często''lata na papieroska:) Patologia i jeszcze raz patologia. pozdrawiam :)

Olsztyn

No i sie w końcu Olsztyn budzi. Można by zrobić jakaś akcje wspólna. Każdy ma dość.

zdziwiony

Rynsztok to malo powiedziane. kazdego dnia slychac na sklepie 'łacine podwórkowa'. Dziwi mnie tylko jak kobieta na tak powaznym stanowisku może tak okropnie sie wypowiadac, tak bluzgac. Tak nie da sie pracowac. Przeciez tam przychodzi mnóstwo ludzi z zewnatrz. To ma byc wizytowka firmy i jej przedstawiciel? A Olsztyn jest mały, więc szybko mozna stworzyc sobie opinię.

Była

Widzę ze takie same teksty jak w Olsztynie miał ten dyrektor. Ja juz mam to za sobą ale Almy nikomu nie polecę. Moje pol roku to juz spory staż w tym sklepie. Jest paru fajnych ludzi ale z "góra" nie ma rozmowy. Jeden wielki krzyk i teksty jak w rynsztoku. Nawet wspominać tego nie chce. Do tego ta wypłata.

petter

Odradzam pracy na kasie w Promenadzie bo pani K.. wykorzystuje kasjerk jeszcze trochę to siądzie im psychika sama nie usiadzie tylko zabiera pracowników ze spozywki zeby siadali na kasy

nygus

To fakt alma w Promenadzie sie sypie zostaje coraz mniej pracowników. Patrzec tylko kiedy ja zamkną

blabla

a co na klifie sie stało?

nygus

Nie

Mistrz

Jak ktoś nie wie za co MISTRZ z pracy wyleciał to niech się lepiej nie wypowiada i nie pisze głupot!!!!!!!!!!

Bleble

MISTRZA NIE MA ALE ZA TO ZOSTAŁA BANDA ZŁODZIEI ZZA BIURKA(NIE WSZYSCY)!!!!!!!!!!!!! TOWAR PO TERMINIE Z MOLAMI NA SKLEPIE W PÓŁKACH,RYBY 3M-CE PO TERMINIE W LADZIE SPRZEDAŻY DLA KLIENTÓW. DYREKTOR BYŁ PO PROSTU NIE WYGONY,O WSZYSTKIM WIEDZIAŁ I CHCIAŁ TO SKRÓCIĆ,PRZEDE WSZYSTKIM W KOŃCU ZACZĘLIBY CZĘŚCIEJ PRZEBYWAĆ NA SKLEPIE A NIE TYLKO SIEDZIEĆ PRZY KOMPUTERZE I SIĘ OBJADAĆ!!!!!!!!!!DLATEGO SIĘ GO POZBYLI....ZWOLNIĆ TO POWINNI TO HRABIOSTWO PSEUDO KIEROWNICZE A NIE JEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TAK JEMU WCHODZILI W DUPĘ......WIĘKSZOŚĆ OCZYWIŚCIE PRACOWNIKÓW GO LUBIŁA I SZANOWAŁA ZA TO JAKI BYŁ. TRAKTOWAŁ JAK LUDZI A NIE JAK ROBOTY I WOŁY DO PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BĄDŹMY SPRAWIEDLIWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikt ważny
@Bleble

WIĘKSZOŚĆ OCZYWIŚCIE PRACOWNIKÓW GO LUBIŁA I SZANOWAŁA ZA TO JAKI BYŁ.HE HE..JAK LUDZI A NIE JAK ROBOTY TO TRAKTOWAŁ TYLKO WYBRANYCH KILKA OSÓB WIĘC NIE PISZ GŁUPOT.MÓWIŁ ŻE DA SAM SOBIE RADĘ BEZ NAS I NAS POZWALNIA BO MA SWOJA EKIPĘ A TO JEGO WYJEB....LI A MY ZOSTALIŚMY.A BYŁ TAKI PEWNY SIEBIE.

Myślalam o pracy w olsztynie, jest ktoś? Zanosić CV, polecacie?

bomogę
@Marta

Jeżeli nie masz własnego zdania, tolerujesz chamstwo i brak szacunku, to znajdziesz tam pracę idealną dla siebie. Po zmianie obsady na najwyższym stołku miało być lepiej, ale nie jest. Widocznie ogrom obowiązków jest zbyt przytłaczający i ktoś się tu chyba pogubił, a zwykle w takim przypadku zaczyna się podejmowanie absurdalnych decyzji, działanie po omacku, zajmowanie się pierdołami i odsuwanie od siebie odpowiedzialności za to, co jest naprawdę ważne, czytaj: pracownik i troska o niego. Bez jego pracy, zaangażowania i lojalności nie ma wyników. Ale trzeba umieć to zauważyć. Nie pomoże ciągłe kontrolowanie, ciągłe pretensje i brak przykładu. Bo ja Ty nie robisz nic, nikomu nie będzie się chciało. Nieważne jak głośno krzyczysz. Bez przykładu z góry można pluć przełożonym w twarz, bez konsekwencji, można obsadzać istotne stanowiska osobami bez kompetencji, zupełnie z przypadku. Wszechogarniający chaos nie jest dobrym sprzymierzeńcem. Jeszcze gorsze jest nieszanowanie pracownika. Bo to właśnie on zaharowuje się, żeby Tobie było dobrze. Szanujmy się wzajemnie! Bo karma wraca i to w momencie, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

bomogę
@Marta

Pani Marto, tak to właśnie wygląda w Almie w Olsztynie.

Ddddd

Też był moim dyrektorem i uważam, że był najlepszym przełożonym. Nie wydaje mi się, żeby był typem szefa, który da sobą rządzić. Ale można się z nim dogadać, to na pewno. Ale jak ktoś Przeginia to się potrafi wkurzyc.

hej
@Ddddd

A kto jest teraz na Wilanowie?

hej

Dyrektor z Wilanowa był moim dyrektorem i jest naprawdę w porządku. Być może jedyny ogarnięty w Naszym regionie-a przeżyłem już trzech.Chyba że zaczną nim rządzić kierownicy. A co stało się z Mistrzem?

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market