Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

yyy

S tanowisko zlikwidowali umowe rozwiązali a jak odprawa się ma czy w lutym mogą wypłacic .Jezeli ktos jeszcze tu zagląda może wie

Aaaa

Chetnych do pracy w Delikatesach M&L zapraszam do biura delikatesow do Sulejowka ul Szkolna 2a

uuuu

Witam w nowym roku byłych pracowników almy szukam pracy w sklepie na kasie moze macie namiary . Proszę dajcie znac

Aaaa

Chętnych do pracy zapraszam do Delikatesów M&L.

z
@Aaaa

A jaka tam praca czeka ,jacy ludzie ,jakie zarobki . Mozesz napisać ale prawde

@z

Byli pracownicy Almy maja umowe na rok a zarobki 1800 zl praca jak kazda trzeba pracowac I tyle. Ludzie rozni ale jest ok ja nie narzekam.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
Alma Bydgoszcz

Czy ktoś już dostał jakiekolwiek zaległe pieniadze, obojętnie skad, bo mnie już w- kur bierze, ile można czekać. Sanacja ogłoszona i jak było tak jest czyli wuj

xxl

Czy któryś z działających jeszcze sklepów dostał jakąkolwiek oficjalną informacje jak to wszystko ma dalej działać ?

Kani

Kiedy ktoś się w końcu zainteresuje firmą Alma na poważnie ,gdzie jest obecny rząd ? Gdzie są prawdziwi dziennikarze ? Gdzie są portale co wykopią prawdę ? chyba nie wszystkich łączy Alma Tower ?.Poprzedni rząd i garnitury Vistuli ...?Otwieranie sklepów ,naniesione koszty dużo większe ...? Niedawna socjalna jałmużna pierwszy raz, próg od 600zł ...kto w Almie otrzymywał takie wynagrodzenie ? Naniesione pensje z agencji pracy ? czy kilku lipnych pracowników zatrudnionych by był ten próg ? Mówiono pracownikom ,że nie otrzymują pensji bo sąd jest opieszały ,nie wydaje wyroku ,siedzą komornicy na kontach ...a teraz gdy jest sanacja gdzie jest pensja ? ,pracownicy nie dostali już za 2 mies,zaraz będzie trzeci .Gdzie pieniądze tych co byli na L4 ,złotówki nie dostali od września. Czy kogoś interesuje los pracowników tej spółki ? Czy w tym kraju ktoś kto ma pieniądze może rujnować polskie rodziny i ich życie ? Obecny rząd i ich obietnice ...500plus ? proszę zapytać samotne matki ,pracownice almy jak się im żyje za te 500 plus ,bo maja tylko to ,żadnych innych dochodów ,panu byłemu prezesowi Almy przecież też się ciężko żyje ..Niech każdy rodzic odda panu JM swoje 500 plus ,ludzie wiecie ile teraz cygara kosztują ? zlitujcie się nad panem JM.Gdzie odpowiednie służby z tego kraju...?Może w końcu ktoś zapuka do odpowiednich drzwi gdzie są miliony a nie złotówki .

a24 byla

Da się wytrzymać jak nie przeginasz i dużo wymaga

ONA
@a24 byla

A ja szukam pracy jaki to sklep moze i dla mnie byloby miejsce.Jaka siec jezeli to ie tajemnica . były pracownik almy

Mnm
@a24 byla

On w domu w dni wolne oglądal kamery i patrzył co się dzieje w almie... Czasami widział że ktoś wychodzi to dzwonił do ochroniarza i kazał sprawdzać gdzie ta osoba poszła i po co.

Kinga

Hej, Byłam na rozmowie o pracę w sklepie gdzie kierownikiem będzie były dyrektor Almy24 Leszek R. Da się z nim wytrzymać ? To jakiś normalny człowiek bo słyszałam różne opinie i się trochę boję tam iść.

Aa
@Kinga

To cham, burak i prostak.

Olo
@Kinga

Nie ma szacunku do nikogo. Szczerze Ci współczuję jesli on będzie Twoim kierownikiem. A wytrzymać to się z nim da jeśli jesteś jego pupilem i przydupasem. Cała reszta pracowników to dla niego zero... Nie jest normalnym czlowiekiem... Jeśli możesz to poszukaj sobie innej pracy bo szkoda nerwów na takiego chama.

lol.
@Kinga

I do końca wciskał ludziom kit, że wszystko będzie ok, zatrudniał swoich ludzi-donosicieli, którzy mieli dwie lewe ręce do pracy.Ale idź i wnioski wyciągnij sama. Jeżeli to firma, która zapłaci Ci za Twoją pracę i nie oszuka to próbuj.

ona i on
@lol.

Ciekawy facet a gdzie on pracuje to bym poznala jego . Wiecie jaka siec sklepow ja pracowalam na kasie lubie wyzwania już mnie z almy zwolnili więc mam doswiadczenie ha ha . Macie namiary napiszcie

A przed nami swienta

Wow, wpłynęła żenada Mazgaja, 100pln zapomogi. Kpina od zarządu. A teraz pytanie na co to wydac? Jedzenie? Zalegle oplaty? Skóra z karpia? Mam nadzieje ze osoby z centrali spotka ten sam los co nas

ld

mam pytanie czy ktoś wie jak sanacja wpłynie na wypłatę zaległych świadczeń tzn kiedy można się ich spodziewać? dzwoniłem do centrali i kazali mi zadzwonić ok środy bo w zeszłym tygodniu nikt nic jeszcze nie wiedział

Oszukany

Ładnie lecą w ch... Najpierw z dostawcami potem z bankiem teraz z pracownikami. Bo świata mi zafundowali na "bogato" i nie tylko mi

Almunia SRAJTUNIA

Komu wysyłają, chyba nie tym którym się okres wypowiedzenia skończył z końcem listopada. Ci którzy podpisali wniosek może i dostana

komo

Wysyłają kasę z FG ŚP sprawdzajcie konta .

@komo

ale co wysyłają zaliczki czy zaległe pensje ? ktoś dostał ?

ld
@msg

wypłacają zaliczki

Awway

Alma24 zamknieta.... Ciekawe co teraz zrobi gang z Wyszkowskich wiosek.

lola

Niech idą do swojego ex dyrektora Leszka, ściągnął ich, do końca wciskał kit, że wszystko się rozkręci...Nie powinien się pokazywać w tamtych stronach-swoich rodzinnych stronach. A co teraz ten ex dyrektor robi?

"GangWyszkowskichWiosek"

Nie wiem skąd jesteś i jaki ból d* py masz ale "gang Wyszkowiskich wiosek " robi to samo co np. Warszawa bo jesteśmy z nimi w kontakcie w sprawie odzyskania pieniędzy z Almy. Czemu o Warszawie nie napiszesz że ich wniosek nie przynosi skutku skoro złożyliśmy dokładnie takie same dokumenty? Bo co, bo to Warszawa a nie "wioska" ? I owszem, pracujemy w Piotrze i Pawle Ale to nie my chodziliśmy i prosiliśmy " przyjmijcie nas bo wyrzucili nas z Almy " tylko to w naszym kierunku została wysunięta oferta pracy ze strony dyrektora. Wiesz czemu? Bo Wyszków bardzo dobrze spisał się w Almie i bardzo dobrze spisuje się w Piotrze i Pawle. Nie wiem z jakiej części mapy Polski jesteś ale widocznie z obszaru o zaniżonym ilorazie inteligencji Ale radzę zająć się sobą, swoimi wnioskami, swoją pracą bo jak widzę dużo interesujesz się Wyszkowem Ale nie martw się, radzimy sobie świetnie. Co, za dużo czasu , brak pracy, zajęcia po tak znanych DELIKATESACH ALMA , nikt nie przyszedł do Ciebie z ofertą pracy? Bardzo mi przykro, aczkolwiek gdybyś może poświęcił czas na szukaniu pracy zamiast interesować się "gangiem Wyszkowiskich wiosek " może Twoje życie byłoby lepsze tak jak nasze. Nie pozdrawiam

Aaaaa

A Ty skąd pochodzisz słoiku?

@Aaaaa

Przykro mi ale nietrafiona odpowiedz. .. skończę ten dialog na poziomie na który go wprowadziles bo jest dla mnie ciut przy niski. Jedna rada, odczep się od Wyszkowa i zajmij czymś bądź kimś innym

@"GangWyszkowskichWiosek"

ludzie , skaczecie sobie do oczu o jakieś pierdoły, wstyd, brak słów .........

@msg

Pierdołami w tym momencie nazywasz to co on określił cudzyslowem "praca" gdzie się zostawało po 3 godziny na nadgodzinach i inne trudy włożone w tą pracę. Powiesz że każdy wkładał trud, to prawda ale Twojej pracy nikt nie ocenia na żadnym forum. Tobie też nie byłoby przyjemnie gdyby Twoją grupę z Twojego sklepu ktoś określił beznadziejnym, poniżej podstawowego poziomu ilorazu inteligencji przezwiskiem. Jeżeli byś się nie poczuła to twoja sprawa Ale nie wszyscy są tacy. Nie chodzi tu o robienie afer i kłótnie a o zwykły szacunek dla pracy innych. Mam nadzieję że więcej to się nie powtórzy ze strony tamtej osoby bo może opusciły ją już chęci interesowania się Wyszkowem. Ze swojej strony chciałam tylko obronić siebie i resztę swojej grupy A wstyd powinien zalać osobę która interesuje się kimś a nie sobą i ocenia czyjąś pracę w taki sposób.

Bobo
@"GangWyszkowskichWiosek"

Trochę to śmieszne, bo sami między sobą nie mieliście szacunku nie mówiąc o reszcie pracowników.

Szynszyla
@"GangWyszkowskichWiosek"

Jest mi bardzo przykro że uraziłem czyjąkolwiek dumę ale prawda jest taka że robicie jako tania siła robocza i dlatego ta oferta została do was wysunięta i tutaj nie ma czym się chwalić bo którykolwiek były pracownik almy może znaleźć tam zatrudnienie . Pozwolę sobie tutaj na obrazę ponieważ zostałem zwyzywany od słoików i niskich intelektualnie a to nie ja wymyśliłem "gangwyszkowskichwiosek" a stopień uważania tej nazwy za obraźliwy chyba świadczy o jakimś poczuciu niższości wsi względem miasta?. Dlaczego? Wyszków piękny i wsie wokół niego też malownicze. A teraz zanim dostane pełen pasji odzew wymyślony najpewniej przez kilka najmądrzejszych głów proszę o przebaczenie. I niech znów te forum służy informacji. Wyszków Rządzi:P

@Szynszyla

z kompleksów się należy leczyć u psychologa, a nie na forum dla pracowników, gdzie jest jakiś kontakt i przepływ informacji dotyczących sprawy dla nas najbardziej ważnej , czyli zaległe wynagrodzenia i odprawy

Lolek

Banda złodzieji ta cała Alma!!! Gdzie nasza wypłata za październik!!! Odprawy i odszkodowania miały być z funduszu a co z wypłatą za październik!!!

Klient

Moim zdaniem kierownicy istniejących sklepów powinni w okresie przedświątecznym uruchomić dostawy na telefon (kurierem) w aglomeracjach w których działają (za 15-20 złotych). To zwiększyłoby sprzedaż.

proooszę
@Klient

tam już nikogo nie interesuje zwiększenie sprzedaży :)

Ktoś

Powstaje pytanie, czy można wypłać pensję (za październik) pracownikom zatrudnionym na Puławskiej i nie wypłać pracownikom Vogla? Kodeks pracy: Art. 183c. Prawo pracowników do jednakowego wynagrodzenia § 1. Pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, obejmuje wszystkie składniki wynagrodzenia, bez względu na ich nazwę i charakter, a także inne świadczenia związane z pracą, przyznawane pracownikom w formie pieniężnej lub w innej formie niż pieniężna. § 3. Pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku. Art. 183d. Prawo pracowników do odszkodowania Osoba, wobec której pracodawca naruszył zasadę równego traktowania w zatrudnieniu, ma prawo do odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów.

alma1
@Ktoś

To jest na pewno kwestia do rozstrzygniecia przez sąd Ale bardzo dobry punkt do sprawy sądowej.

misja

Pewnie nikt nie dostał . Coś tam w trawie piszczy że koło 20 stego mają być ,a ile w tym prawdy to nie wiem. Takie info. dostałem od osób co dzwoniły do tego całego funduszu. Nikomu się nie śpieszy, a tu opłaty za 2 miechy nieopłacone .

Dostał ktoś wypłatę dzisiaj?

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market