Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Maciek M

Opinie, które tutaj są pochodzą od osób, które skorzystały z usług, to ja też coś napiszę. Kancelaria jest na pewno godna polecenia, więc zachęcam do skorzystania. Mają bardzo skuteczne usługi i pomagają w bardzo różnych sytuacjach.

Damian

Sprawa została załatwiona szybko, konkretnie i z dobrym efektem, Radca Prawny ekspresowo odpowiada na zadawane pytania dotyczące sprawy i prowadził rozmowy ugodowe, pełnomocnictwo dzielone więc ja jestem zadowolony !

Poszkodowany

Nie polecam. Od ponad roku niby prowadzą sprawę. Pieniądze miały być już we wrześniu ub. Roku. A jest już styczeń 2019 i nie idzie się do nich dodzwonić. Jak coś wiecie jak na to poradzić to proszę dać znać.

TT
@Poszkodowany

Ale uzyskali cokolwiek i jest kłopot z przekazaniem świadczenia na pana konto czy nie uzyskali nic ? co do kłopotów z dodzwonieniem to chyba nie tylko pan tak ma. Proszę sobie sprawdzać,ja też sprawdzam czy jeszcze są na Portowej bo podobno mają się przenosić?

mania898

Widzę, że wiele osób nie opisuje tutaj pracy w tym miejscu tylko jego usługi, dlatego ja też na ten temat się wypowiem. Przyznam szczerze, że miałam u nich jedną sprawę, troszkę wszystko trwało, ale w końcu się udało odzyskać mój majątek. Ja jestem bardzo zadowolona!

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
EWA

Unikajcie!!! to (usunięte przez administratora) Prokuratura już na nich siedzi. Nie wypłacają pieniędzy pomino, że ubezpieczyciele im płacą. Jeśli są osoby które jeszcze mogą się wycofać z ich usług to jak najszybciej to róbcie. Cofajcie pełnomocnictwa i nie podpisujcie żadnych ugód. A jeśli Już was oszukali to zgłaszajcie sprawę do V komisariatu policki w Krakowie do Pani Starszej Sierżant Eweliny Stasiek tel: 126152203 ona już prowadzi sprawy tej kancelarii. Rozgłaszajcie gdzie tylko możecie, żeby już nikogo nie (usunięte przez administratora).

Agnieszka
@EWA

Dzwoniłam osobiście na ten numer i żadne postępowanie się nie toczy przeciwko kancelarii proszę najlepiej zadzwonić i się upewnić a nie siać nieprawdy!!!!!!!

Elka
@EWA

czy istnieje możliwość skontaktowania się na priv - mam taką samą sprawę i nie mogę się doprosić odszkodowania....

RR

Lata świetności na rynku firma LEX Kancelaria Odszkodowawcza ma już dawno, dawno temu za sobą. Niestety od kilku lat, od kiedy pojawiły się kłopoty z płynnością finansową już nie jest tak dobrze jak na początku. Ale taka sytuacja obecnie jest w całej branży. Podmioty typu < kancelaria odszkodowawcza > padają ostatnio jedna za drugą - i jeśli wcześniej robiły krzywdę raz już poszkodowanym przez los ludziom to bardzo dobrze. Sprawiedliwość musi być ! Co do LEX to jako były już pracownik mam propozycję: proszę opublikujcie na swojej stronie następujący komunikat i tutaj też z informacją że nie zalegacie ŻADNEMU Waszemu klientowi z wypłatą jego odszkodowania, że Wszyscy pracownicy którzy od Was odeszli dostali należne im świadczenia w terminach ustawowych ! że nie toczyło oraz nie toczy się w sprawie LEX żadne postępowanie przygotowawcze karne ! że nie macie zablokowanego konta firmowego i nieprawdą jest że pensje dla obecnie jeszcze u Was pracujących ludzi są wypłacane po terminach, oraz że nie byliście nie jesteście pozwani w procesach cywilnych, że nie jest prawdą że zmieniono nazwę spółki i że NIE przenosicie się ( musicie ? ) z Waszej obecnej siedziby z Portowej w Krakowie do innej lokalizacji od 20 stycznia tego roku ? jak tak to proszę już teraz opublikować na Waszej stronie jaki będzie adres spółki tym samym adres do doręczeń Wam korespondencji ? tylko, albo aż tyle. Jeżeli z wiadomych powodów usunięty zostanie mój post, zostanie opublikowany na nowo. Ręczę że odniesienie się do ww. zapytań i publikacja odpowiedzi pokaże obraz jak obecnie funkcjonuje Państwa firma.

pepe

Niestety, muszę potwierdzić negatywne opinie o kancelarii. Pracowałem dla nich kilka miesięcy zeszłego roku, nie otrzymałem nawet zwrotu poniesionych kosztów! Unikają kontaktu, nie odpowiadają na maile, nie odpisują na sms-y. Jedyny kontakt telefoniczny to sekretariat, gdzie dowiaduję się, że moje moje żądania zapłaty zostały przekazane do kierownictwa. Nikt inny nie odbiera telefonów! Pod koniec roku dzwoniła do mnie również klientka Lex-a, z prośbą o interwencję, ponieważ od dłuższego czasu nie ma kontaktu z kancelarią. Brawo Lex-kancelaria!!! Ze swojej strony rozważam podjęcie kroków prawnych, w celu odzyskania należności od firmy.

RT.
@pepe

Z tymi krokami proszę się spieszyć ! o ile będzie z czego ściągać kasę. Znam kilka osób i byłych pracowników i kliejntów którym są winni pieniądze. Żeby nie było że nie ma czego odzyskać waszych pieniędzy. Firma w czerwcu 2018 zmieniła swoją nazwę na Consensus , warto na te temat poszukać w internecie i przenosi się z Portowej na Kalwaryjską 69 w Krakowie. Też odradzam !

pepe

Przemek

Nie mogę się w tym zakresie wypowiedzieć bowiem moja sprawa została zakończona pozytywnie , miałem bezpośrednio środki na konie od TU jedynie Towarzystwo potrąciło prowizję, dobry kontakt z działem prawny, Ja polecam

Przemek

POLECAM DOBRY KONTAKT Z KANCELARIĄ , PEŁNOMOCNICTWO DZIELONE MIAŁEM ŚRODKI BEZPOŚREDNIO NA KONCIE OD TU

sprawiedliwy
@Przemek

proszę pokazać to pełnomocnictwo tym wszystkim którym Lex nie wypłacił w terminie pieniędzy bądź "kapie" w ratach ich własne pieniądze !!! polecam poszperać w necie na temat opinii i wypłacalności Lexa wtedy Pan się ... ZDZIWI !

Bartosz

Wszystkich byłych i obecnych agentów firmy, zapraszam do kontaktu. Reprezentuję Kancelarię z 30 letnim stażem, renomowaną i stabilną. Zapewniamy bardzo dobre warunki współpracy. Kontakt na: b.wronski@solace.pl

Henryk

Polecam współpracę z Kancelarią. Sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie, bardzo dobra komunikacja, znają się na rzeczy

Konrad

Polecam tam prace , pracowałem tam ponad 2 lata , elastyczny czas pracy , umowa o prace , niebyłe problemu z urlopami

I81

Niestety ale na chwilę obecną nie można polecać i obdarzyć zaufaniem tej firmy. Opinii na temat kłopotów z wypłacalnością LEX-a jest w internecie bardzo dużo. Jak nawet niekorzystne zamieszczane tutaj komentarze zostaną pewnie dzisia albo po Świętach usunięte to wystarczy w google.pl wpisać "LEX kancelaria odszkodowawcza opinie " i same się pojawiają. Niestety w zdecydowanej przeważającej ilości te negatywne. Oto jedna z nich i to już prawie sprzed dwóćh lat: kris363636 15.01.17, 19:51 Witam. Chciałem przestrzec przed Firmą LEX z Krakowa - odszkodowanie powypadkowe (spora kwota, ale też duży uszczerbek, póki co na rehabilitację z własnej kieszeni wydałem też dużo) mam już przyznane ale firma cały czas ociąga się z przelaniem go na moje konto. Nie wiem co mam o tym myśleć, czekam na pieniądze już pół roku i zaczynam się bać czy w ogóle ich się doczekam. Moje telefony są zbywane mnóstwem wymówek, typu "źle wypełniliśmy dane i się nie przelało, zaraz poprawimy" etc. Mam już ich dosyć, nie działa ani prośba, ani groźba (m.in. tego że "puszczę w świat" ich praktyki). Jeśli LEX prowadzi Wam jakąś sprawę i nie chcecie się użerać o swoje pieniądze (a procent biorą duży, w moim przypadku 20%), to uciekajcie póki możecie.

S-WY

LEX jeszcze kilka lat temu prowadził sprawy w sposób faktycznie bardzo profesjonalny i siał przysłowiowy postrach wśród ubezpieczycieli. Osiągnął to dzięki ciężkiej pracy oddanych idei swoim pracownikom. Niestety od roku, może półtorej sprawy się pozmieniały. Kłopoty z terminowymi płatnościami, przetrzymywanie o kilka miesięcy, albo i nawet że rok pieniędzy poszkodowanych ludzi, odejście z firmy bardzo cenionych pracowników zrobiło swoje - z przykrością stwierdzam że nie polecam obecnie LEX jako pracodawcy i pełnomocnika - zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z reportażem: (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Lex - Kancelaria Odszkodowawcza: NIE POLECAM - ODRADZAM ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wypłacać w terminie pieniądze swoim pracownikom i klientom ( !!! )

Kancelaria poprowadziła sprawę mojego taty o odszkodowanie po potrąceniu na rowerze. Jesteśmy zadowoleni z uzyskanej kwoty i podejścia do klienta, podpisaliśmy pełnomocnictwo dzielone więc pieniądze mieliśmy na czas

klijent

Szczerze odradzam ,,możne wcześniej była to rzetelna firma lecz teraz to Jakieś nieporozumienie już mija płu roku od czasu ugody z ubezpieczycielem ,brak jakiejkolwiek chęci na wypłacenie moich pieniędzy,sprawa w prokuraturze i to nie jedna .

Janusz

Jestem niestety juz bylym pracownikiem Lexa i moge firme polecic - moim zadaniem bylo pozyskiwanie klientow ktorzy byliby zainteresowani uslugami Kancelarii, atmosfera bardzo ok, w szczegolnosci duzy plus za dosc elastyczny grafik, dobra kasa zawsze na czas, ogolnie bezproblemowo, jakbym dalej zostawal w Polsce to napewno dalej bym z nimi wspolpracowal.

Mirek
@Janusz

Też mogę polecić z czystym sumieniem.

Krystina

Szczerze polecam bo jestem zadowolony. Najpierw współpracowałem z inną firmą, ale nic nie robili w mojej sprawie, jak tutaj przyszłem to moją sprawę udało się bardzo szybko zakończyć na większa kwotę niż mi proponowali we wcześniejszej firmie. Także mogę polecić.

Krzysztof

Polecam dział prawny kancelarii zawsze mecenas oddzwania do mnie , udało się mecenas zamknąć sprawę ugodą sądową cieszę się bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza