Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

leo

Ale też tam pracujesz!!!

Maciek . Kraków

mnie zaskoczyli samym poczatkiem. nie było mowy o mega pieniadzach za złamany obojczyk i niedowład splotu barkowego. z innych firm przychodzili i ładowali takie kwoty że niby je odzyskają że głowa boli ;-) do lexa tafiłem z polecenia. pan Piotr Ż. wyjaśnił,wytłumaczył i juz sprawę konczymy. dostana łącznie z pierwszą wypłatą mniejsze pieniądze niż obiecywały magiki z innych firm ale jestem bardzo zadowolonby bo wiem że takie pieniądze były realnie do odzyskania. Pozdrawiam lexa, Maciek z Yamahy

klient

Ja też korzystałem z pomocy Kancelarii Odszkodowawczej Lex i jestem zadowolony. Wszystko za mnie załatwili i jeszcze sporo kasy dostałem.

Beata

Jakiś czas temu uległam wypadkowi na chodniku. Miałam uraz kolana. Szczególnie chciałam podziękować za prowadzenie mojej sprawy p. Piotrowi Wiszniewicz z Kancelarii Odszkodowawczej Lex, który bardzo profesjonalnie się nią zajął. Dostałam pieniądze i jestem zadowolona. Szczerze polecam.

Beata

Ale ja nie mam na nazwisko R... to jakaś pomyłka i naprawdę jestem klientką kancelarii. Jeśli Pan/Pani nie wierzy to proszę podać namiar na siebie i chętnie się spotkam i pokażę dokumentację. Jestem zadowolona z prowadzenia mojej sprawy o odszkodowanie.

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

largo

@beznadzieja, jeśli nie podoba Ci się to , że czasami ktoś napisze dobre słowo o Lexie to najlepiej jakbyś sam / sama podzielił/iła się swoimi przemyśleniami na temat tej firmy. Łatwo jest tylko krytykować innych nie dając nic od siebie. A jeśli ktoś pisze i podaje argumenty to nie można mieć mu tego za złe

Małgorzata

Bardzo dziękuję Kancelarii Lex i jej pracownikom za pomoc, rzetelną i profesjonalną obsługę i prowadzenie mojej sprawy. Już dostałam pierwsza transzę pieniędzy, a będa jeszcze kolejne. Z czystym sumieniem polecam tą Kancelarię. Pozdrawiam / Klienta z dolnośląskiego.

monik

Chcę podziękować pracownikom firmy Lex bo jest to firma rzetelna.Miałam obawy co do firmy ale dziś mogę z czystym sumieniem zaoferować tą firme innym.Bardzo dziękuje prawnikowi panu (usunięte przez administratora)

do rzeczy

masz problem ze zrozumieniem pytania? chodziło mi o konkrety ale widzę , że tam pracujesz i gościa grasz- to jest normalne pytaniwe po to jest ten portal,a narazie większość tych wpisów jest wogóle nie na temat. pzdr

aleksandra

Serdeczne podziękowania kieruję całemu zespołowi Lex Kancelarii za prowadzenie sprawy mojej mamy, która zakończyła się wysokim odszkodowaniem . OGROMNE Podziękowania kieruję dla Pani Katarzyny K. Pani Kasiu dziękuję za poświęcony czas, udzieloną pomoc,, rzetelne informacje, kontakt który był cały czas aż do momentu zakończenia sprawy oraz Panu Bartoszowi M. za prowadzenie sprawy. Bez was nie byłybyśmy w stanie same zmierzyć się z ubezpieczycielem. BEDE POLECAC WAS. Jestescie profesjonalistami w tym co robicie.Cieszę się, że na was trafiłyśmy Pozdrawiam cały zespół Lex Kancelarii, Panią Katarzynę Krzysztofiak, Pana Bartosza Matusiak. Aleksandra

do rzeczy

Witam czy móglby ktoś rzetelnie napisać o warunkach pracy(podstawa,śr.zarobki miesięczne,itp:-) na stanowisku ph. Z góry dzięki

jolanta

Chcialam bardzo podziekowac kancelari Lex a szczegolnie (usunięte przez administratora) za prowadzenie sprawy mojej corki Martyny, ktore sie zakonczylo sukcesem i za to jeszcze raz dziekuje a takze za slowa otuchy.Pozdrawiam (usunięte przez administratora).

Klara

Chciałbym podziekować pracownikowi kancelarii Panowi (usunięte przez administratora) ktory bardzo pomogl mi oraz moim dzieciom uzyskac odszkodowanie. Zarowno on jak i Pani Grazyna z ktora mialam kontakt telefoniczny wyjasnili mi wszystkie kwestie zwiazane z odszkodowaniem, szczegolna pomoc otoczyla mnie Pani Monika ktora byla dostepna pod telefonem caly czas i odpowiadala mi na każde pytanie.

Klientka

Bardzo dziękuje calemu zespołowi Kancelarii LEX, a w szczególności Panu Piotrowi Ż. za to że wskrzesił we mnie chęć walki o swoje. bardzo dziekuje tym wszystkim którzy przyczynili się do wygrania mojej sprawy w sądzie. Mimo że trwało to kilka lat, pwoiem że warto było. Nie wolno się poddawać i trzeba do końca wierzyc i walczyć o swoje. Bardzo dziękuję Panie Piotrze, dziękuję całemu Lexowi. Renia

andzia

Jestem bardzo zadowolona ze wspoloracy z kancelaria Lex . Maja bardzo dobry kontakt z ludzmi malo tego wszystko jest tlumaczone tak zeby czlowiek bez problemow zrozumial o co chodzi bez matania i kretactwa . . Co jakis czas otrzymywalismy telefony z informacja jak sie sprawy maja . Z czystym sumieniem polecam kancelarje jak i Pan (usunięte przez administratora) .ktory zajal sie wszystkimi formalnosciami i wrazie watpliwosci czy jakich kolwiek problemow byl zawsze dla nas dostepny i pomocny .

Mirek

Potwierdzam. Bardzo dobra kancelaria - mieszkam z rodziną w Krakowie i długo nie mogłem zdecyzdować się na wybór pełnomocnika. Pewnie jak większość ofiar wypadków tak i ja i moja rodzina tuż po tragedii nachodzeni byliśmy już w szpitalach gdzie leżelismy przez "pseudopomagaczy" ! A to że niby Ci najlepsi,a tamci źli - masakra jakaś ! Z polecenia sąsiada z osiedla trafiłem na LEXA. Wbrew twierdzeniu przedstawiciela jednej z największych tego firm z Wrocławia LEX ma siedzibę i w niej spotkałem się z ich przedstawicielem. Pan wszystko mi wytłumaczył, żadnej ich konkurencji nie oczerniał. Tak jak tego oczekiwałem skupił się na mojej sprawie i oczekiwaniach. Szacun za taka postawe. Dostaliśmy juz jakies pierwsze kwoty, nie są jakieś oszalamiającą wielkie ale wiem i mam wytłumaczone że to kwoty bezsporne i że będa kolejne większe wpłaty. Dziękuję całej firmie LEX za zaangażowanie w naszą sprawę. Pozdrawiam Mirem z żoną i dziecmi.

Lola

Solidna i rzetelna firma. Mogę śmiało polecić. Była w siedzibie w Krakowie, ponieaż tam podpisywałam umowę, prawnik mi wszystko wytłumaczył więc jestem bardzo zadowolona z podejścia tej firmy do mojej sprawy

Zadowolona Ania

Jestem bardzo zadowolona z obsługi Lexa, mogę śmiało polecić tą firmę jako podmiot rzetelny i uczciwy. Bez zbędnych opowiastek jacy to oni nie są wspaniali, jakich to dużych kwot nie wywalczają. Same konkrety od początku aż do końca. Wiadomo trochę odstrasza że dzwonią zaraz po wypadku, ale dzwoniła do mnie chyba każda firma która jest na tym rynku. I ważna rzecz, chyba jedyny przedstawiciel który nie oparł swojej wypowiedzi na oczernianiu innych ... a to się ceni ...

Dziękuję bardzo pracownikom LEX Kancelarii zwłaszcza Pa (usunięte przez administratora) o za prowadzenie mojej sprawy i zakończenie jej z sukcesem. Jestem zadowolona z obsługi pozdrawiam Anna.C.

STEWARD

a co w tym dziwnego ? Pewnie szukają dopóki najlepszego nie znajda ;-)

Janusz . T.

Dziękuję bardzo pracownikom LEX Kancelarii za prowadzenie mojej sprawy i zakończenie jej z sukcesem. Jestem zadowolony z obsługi. Szcególne podziekowania kieruję do Panów Piotra Ż. i Piotra L. Bardzo dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza