KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.

admin 2015-08-02 21:37:06
Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.? Komentuj na naszym forum.
borianek 2016-01-28 18:02:32
Praca w Kofamie jest wieka pomyka.Kiedy remontowano dach,zapomniano o wentylatorach.I teraz po 12 godzinach pracy spawaczy i slusarzy,jest doslownie siwo na hali.Nie ma mozliwosci pozbycia sie dymu i oparow po spawaniu.Ale o dziwo,maja wszelkie badania,ktore potwierdzaja ze wszystko jest ok.Chyba to jest jakas pomylka,prosze o zainteresowanie sie to sprawa.A chetnym do pracy w tym zakladzie,szczerze odradzam.Jeden wielki smog i dym na chali produkcyjnej
andzej 2016-03-13 10:47:11
Kofama to jedna wielka porażka szczerze odradzam
elo 2016-06-29 00:44:48
A jak wygląda praca w biurach?
tigowiec 2016-11-27 00:29:23
Kofama to jeden z najlepszych pracodawców na Śląsku. Zawsze płaci niemałe pensje na czas, wszystko zgodnie z kodeksem pracy.
Super zorganizowani, jesteś nowy to masz wsparcie i szkolenia na wszystkich obszarach.
Chcesz podnieść swoje kalifikacje, tylko wystarczy, że powiesz, to firma przedstawia ci konkretny program podnoszenia kwalifikacji. Podniesiesz swoje umiejętności to zaraz masz inna pozycję i wynagrodzenie.
Zawsze możesz liczyć na życzliwość przełożonych i kolegów z pracy.
Jest możliwość załatwienia miejsca parkowania samochodu na wewnętrznym parkingu Firmy.
Firma oferuje ubranie robocze i ciepłą wodę w szatni, są również toalety.
Gwarantowane bezpieczeństwo w pracy, każdy z pracowników dostaje kask.
Polecam, wszystkim którzy lubią międzynarodowe środowisko pracy.
pazur 2016-12-01 19:47:50
Szczeze odradzam ten Kołchoz jeste pracownikiem więc wiem co mówię
Zostaw swoją opinię o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.