KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.

admin 2015-08-02 21:37
Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.? Komentuj na naszym forum.
borianek 2016-01-28 18:02
Praca w Kofamie jest wieka pomyka.Kiedy remontowano dach,zapomniano o wentylatorach.I teraz po 12 godzinach pracy spawaczy i slusarzy,jest doslownie siwo na hali.Nie ma mozliwosci pozbycia sie dymu i oparow po spawaniu.Ale o dziwo,maja wszelkie badania,ktore potwierdzaja ze wszystko jest ok.Chyba to jest jakas pomylka,prosze o zainteresowanie sie to sprawa.A chetnym do pracy w tym zakladzie,szczerze odradzam.Jeden wielki smog i dym na chali produkcyjnej
andzej 2016-03-13 10:47
Kofama to jedna wielka porażka szczerze odradzam
elo 2016-06-29 00:44
A jak wygląda praca w biurach?
tigowiec 2016-11-27 00:29
Kofama to jeden z najlepszych pracodawców na Śląsku. Zawsze płaci niemałe pensje na czas, wszystko zgodnie z kodeksem pracy.
Super zorganizowani, jesteś nowy to masz wsparcie i szkolenia na wszystkich obszarach.
Chcesz podnieść swoje kalifikacje, tylko wystarczy, że powiesz, to firma przedstawia ci konkretny program podnoszenia kwalifikacji. Podniesiesz swoje umiejętności to zaraz masz inna pozycję i wynagrodzenie.
Zawsze możesz liczyć na życzliwość przełożonych i kolegów z pracy.
Jest możliwość załatwienia miejsca parkowania samochodu na wewnętrznym parkingu Firmy.
Firma oferuje ubranie robocze i ciepłą wodę w szatni, są również toalety.
Gwarantowane bezpieczeństwo w pracy, każdy z pracowników dostaje kask.
Polecam, wszystkim którzy lubią międzynarodowe środowisko pracy.
pazur 2016-12-01 19:47
Szczeze odradzam ten Kołchoz jeste pracownikiem więc wiem co mówię
Pracownik 2017-02-01 09:51
Żartujesz? W szatni zimno. Kaloryfery popękały od zimna. Nie ma podwyżek z racji podniesienia kwalifikacji. Ubranie robocze? - o rękawice trzeba się długo prosić. Zorganizowani? Kolejny żart. Odradzam. Ludzie odchodzą z tej firmy teraz bardzo często. Jedyny plus to pensja na czas.
KIEROWNIK 2017-02-15 14:25
MASZ PECHA JA CIĘ ZNA I JESTEM KIEROWNIKIEM I JUŻ TU NIE PRACUJESZ
Jaro 2017-03-08 22:30
Tigowiec obudź się.. tak powinno być a nie jest.
Źyczliwość? Spróbuj powiedzieć że w sobotę nie przyjdziesz bo masz sprawy rodzinne.. Zapomnij o życiu prywatnym. Wycisną Cię jak cytrynę a skórkę zmielą.
Bezpieczeństwo pracy ? Siwo na hali, pyłu w pełno, trawienie nierdzewki na hali (wdychasz kwas), kiedyś Kofama była poważanym zakładem, teraz to zakład "przejściowy" - zatrudnij się i szukaj innej roboty w tym czasie.
Poza tym coraz słabiej tu z zamówieniami. Odradzam.
Morek 2017-03-21 23:00
I zatrudnic sie jako spawacz,i miec obecnego brygadziste.Jest to nierob i prostak.Prawdopodobnie bedzie miec sprawe o mobing,ale jak twierdzi on sie nie boi,bo prazes mu pozwala na takie zachowanie.Wiec tyko czekac na prokuratora
pracownik 2017-04-15 16:18
Jesli chodzi o trawienie nierdzemi,to za hala gdzie to robia,tam nic przez najblizsze 100 lat nie wyrosnie.Nie wpominajac o skażeniu gleby i srodowiska.
Zostaw swoją opinię o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.