Opinie o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. w Kędzierzyn-Koźle Portowa 47

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. w Kędzierzyn-Koźle Portowa 47

Edyta

@Zainteresowany Na stronie internetowej KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " http://www.kofama.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ znalazłam kilka ich aktualnych ofert pracy. Może zaaplikujesz? @pracownik A czy mógłbyś się z nami podzielić bardziej szczegółowymi informacjami na temat warunków pracy w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA"? Czy w kwestii niskiego poziomu wynagrodzeń, o którym pisaliście wcześniej coś się zmieniło? Czy firma oferuje jakiś pakiet socjalny, motywacyjny? Jaka jest ogólnie atmosfera pracy?

Były Pracownik
@Edyta

Brak atmosfery, nikt z sobą nie rozmawia bo nie wiadomo kto donosi. Wynagrodzenia najniższa krajowa za nadgodziny, oszukane przez majstra płacą co 3 mce- jak zapomnisz....warunki pracy?(usunięte przez administratora)polecam przejść się po pokojach w jakich ludzie tam pracują....dziua, grzyb na grzybie, brak dostępu do ciepłej wody, a BHP owiec udaje, że nie widzi.

Firma porażka, pensja głodowa, kierownictwo i Prezeska "bez zmysłu analitycznego-pożal się Boże" kolesiostwo do granic. Niewypłacalna, etaty podzielone na 3 osobowe stanowiska, pooglądajcie tyły zakładu jak si tam trawi do bólu...kombinatorstwo i wtrącanie w cudze życie prywatne. Odradzam,,, zero premii, zero pakietu socjalnego...a na wigilie rokiet z barszczem na Hali przy -20 st...karpiowego brak. Odradzam..lepiej zatrudnić się w Amazon, tam tak nie wykańczają.

A czy w umowie były zapisy mogące skutkować nie wypłaceniem wynagrodzenie? Zgłosiłeś może problem do odpowiednich instytucji? Napisz też, czy udało się Tobie odzyskać ewentualne zaległości w wynagrodzeniu.

Były Pracownik
@Michał

Oczywiście, że były, ale że PIP mają w garści to nawet oni nie pomogli, do dziś brak odprawy, natomiast łamanie BHP to oni mają w jednym paluszku. Zenon jeden z drugim budują im domy, remontują ogrody,,,,bo dorobią do głodowej pensji. Porażka-odradzam.

Henryk

Może ktos ma wiedzę czy firma prowadzi rekrutacje i jak przebiega ?

Quku

Jak wygląda sytuacja w firmie po przejęciu przez ZARMEN, coś się poprawiło? Jak wygląda tam praca na maszynach CNC? Na jakie stawki może liczyć operator CNC?

@Quku

Każde przejęcie firmy może wpłynąć w pozytywnym stopniu na dotychczasowe miejsce pracy. Może warto byłoby po prostu zadzwonić i zapytać, jakie stawki obowiązują na stanowisku operatora CNC. Ile lat doświadczenia masz w tym zawodzie? To może być istotna informacja dla pracodawcy.

Alexander
@Quku

Nic się nie zmieniło. Prezes komunista dojeżdża wszystko do reszty. Ludzie się zwalniają na potęgę. Roboty miały zastąpić niedobór ludzi, ale dwaj niedorobieni programiści i jakaś dziewczynka z doskoku nie są wstanie zrobić niczego więcej za marnowaniem gazów i drutu. Ludzie mieli się pchać drzwiami i oknami,ale póki co to tylko uciekają wspomnianymi wyjściami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Bartek

Opinia pisana przez byłych pracowników zawsze jest nieobiektywna. Pytanie jaka była przyczyna rozstania z firmą?

@Bartek

Przyczyna jest zawsze taka sama,zbyt male wynagrodzenie do wymagan.Nadgodziny platne po okresie pól rocznym.A ludzie robia nadgodzinypo to,zeby miec pieniądze na wyplate za miesiąc,a nie za pól roku.Są ludzie którzy są forowani przez kierownictwo,mimo ze nie są pracownikami Kofamy.Są firmami zewnętrznymi.Wiedzą za jaka stawke pracują,i co robią w czasie pracy.I to sie nie podoba pracowniką Kofamy.I przez to sa niesnaski i obopólna niechęc do najemników.Tak są nazywani.Prosze spojrzeć na to z tej strony

@pracownik

Tu sie zgodze.A co do wydajnosci,to bardzo bym prosil o przyjzenie sie temu problemowi.Stawki wygorowane,wydajnosc na poziomie zerowym.Mam na mysli bylego brygadziste spawaczy.

Daremna jest ta firma Płaca najmniej w Kedzierzynie Premia jest w stawce i nic wiecej nie da sie zarobic tylko mniej bo premia nie zawsze jest.Nadgodziny sa wyplacane co pół roku z tym ze do 180 h robi sie za zwykła stawke Ogółem straszna lipa i wyzysk

spawacz

Mysle z nowy wlasciciel wyciagnie odpowiednie wnioski,co do brygadzisty spawaczy.Za taka stawke,moze zatrudnic dwoch spawaczy.I to ludzi,ktorzy beda sie przykladac do roboty.Jak tak dalej bedzie,to sam zostanioe w brygadzie.I wtedy bedzie mogl pracowac na okraglo.

Spawacze
@spawacz

Schowal sie teraz w dawnej spawalni,i tam tak {ciezko} pracuje,ze musi robic po godzinach.A dziwi nas to,bo tam jest monitoring,wiec mozna zobaczyc,jak sie do swoich obowiazkow przyklada.I mamy prosbe do wlasciciela,prosze sie tym zainteresowac

mmmmm
@spawacz

Zlikwidowano brygade spawaczy,zostali rozdzieleni po brygadach.I brygadzista spawaczy chce sie zwolnic,bo bedzie musial wreszcie pracowac,jak przystalo na pracownika z jego stawka.

misiek

Witajcie, ja odszedłem z tamtąd po 20 latach pracy jeszcze do 2010 było spoko kierownictwo szło za pracownikiem potem wszystko się odmieniło kazdy patrzył na swój ty.... niebyło sensu tam dłuzej siedzieć i się zwolniłem

mag

Dalszy ciag sprawy brygadzisty spawaczy.Naciaga firme na godziny,bo ma stawke kosmos.W czasie pracy nic nie robi,zeby tylko nadgodziny zlapac.Ale jak sie ma uklad z kierownictwem,tak twierdzi.To nie ma co sie dziwic.

Piast SG

Co do brygadzisty hehe wygryzł poprzedniego żeby podnieść firme z kolan a wyłożył ją na łopatki hehe

pracodawca wykonujący usługi

Witam . Uwaga firma nie płaci swoich zabowiązań , sporo zalegają w płatnościach .

A
@pracodawca wykonujący usługi

Nadal brak zapłaty

pazur

Szczeze odradzam ten Kołchoz jeste pracownikiem więc wiem co mówię

KIEROWNIK
@pazur

MASZ PECHA JA CIĘ ZNA I JESTEM KIEROWNIKIEM I JUŻ TU NIE PRACUJESZ

tigowiec

Kofama to jeden z najlepszych pracodawców na Śląsku. Zawsze płaci niemałe pensje na czas, wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Super zorganizowani, jesteś nowy to masz wsparcie i szkolenia na wszystkich obszarach. Chcesz podnieść swoje kalifikacje, tylko wystarczy, że powiesz, to firma przedstawia ci konkretny program podnoszenia kwalifikacji. Podniesiesz swoje umiejętności to zaraz masz inna pozycję i wynagrodzenie. Zawsze możesz liczyć na życzliwość przełożonych i kolegów z pracy. Jest możliwość załatwienia miejsca parkowania samochodu na wewnętrznym parkingu Firmy. Firma oferuje ubranie robocze i ciepłą wodę w szatni, są również toalety. Gwarantowane bezpieczeństwo w pracy, każdy z pracowników dostaje kask. Polecam, wszystkim którzy lubią międzynarodowe środowisko pracy.

@tigowiec

Żartujesz? W szatni zimno. Kaloryfery popękały od zimna. Nie ma podwyżek z racji podniesienia kwalifikacji. Ubranie robocze? - o rękawice trzeba się długo prosić. Zorganizowani? Kolejny żart. Odradzam. Ludzie odchodzą z tej firmy teraz bardzo często. Jedyny plus to pensja na czas.

Jaro
@tigowiec

Tigowiec obudź się.. tak powinno być a nie jest. Źyczliwość? Spróbuj powiedzieć że w sobotę nie przyjdziesz bo masz sprawy rodzinne.. Zapomnij o życiu prywatnym. Wycisną Cię jak cytrynę a skórkę zmielą. Bezpieczeństwo pracy ? Siwo na hali, pyłu w pełno, trawienie nierdzewki na hali (wdychasz kwas), kiedyś Kofama była poważanym zakładem, teraz to zakład "przejściowy" - zatrudnij się i szukaj innej roboty w tym czasie. Poza tym coraz słabiej tu z zamówieniami. Odradzam.

Morek
@tigowiec

I zatrudnic sie jako spawacz,i miec obecnego brygadziste.Jest to nierob i prostak.Prawdopodobnie bedzie miec sprawe o mobing,ale jak twierdzi on sie nie boi,bo prazes mu pozwala na takie zachowanie.Wiec tyko czekac na prokuratora

@Jaro

Jesli chodzi o trawienie nierdzemi,to za hala gdzie to robia,tam nic przez najblizsze 100 lat nie wyrosnie.Nie wpominajac o skażeniu gleby i srodowiska.

elo

A jak wygląda praca w biurach?

andzej

Kofama to jedna wielka porażka szczerze odradzam

borianek

Praca w Kofamie jest wieka pomyka.Kiedy remontowano dach,zapomniano o wentylatorach.I teraz po 12 godzinach pracy spawaczy i slusarzy,jest doslownie siwo na hali.Nie ma mozliwosci pozbycia sie dymu i oparow po spawaniu.Ale o dziwo,maja wszelkie badania,ktore potwierdzaja ze wszystko jest ok.Chyba to jest jakas pomylka,prosze o zainteresowanie sie to sprawa.A chetnym do pracy w tym zakladzie,szczerze odradzam.Jeden wielki smog i dym na chali produkcyjnej

admin

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.?

KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.

KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.