Opinie o DeLaval Operations Sp. z o.o. w Wrocław

DeLaval dostarcza zintegrowane rozwiązania do produkcji mleka, zapewniające komfort producentom, a zwierzętom dobrostan.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DeLaval Operations Sp. z o.o. w Wrocław

Makarena

Dno dno i pół km szamba, tak wygląda korporacja DeLaval

Alicja

mówisz? po wejściu tak na forum mało co z tego można wywnioskować. skoro tak utrzymujecie to zdanie to można prosić o opis warunków tak lakonicznie ale wprost?

Meybi

Obecnie jest sporo ofert na inżynierów z różnych dziedzin-dział się rozwija? Jak to wygląda?

Wrocławianin
@Meybi

Jeśli chodzi o warunki pracy jest coraz gorzej stawka zbliżona do najnowszej krajowej brak możliwości dorobienia w ramach nadgodzin nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku magazyniera

stan

Chcę tu iść na wózek widłowy, czy warto?? W miarę spokojna praca czy rzeźnia?

Krystyna
@Hsbhs

Dzięki za infor, firma właśnie prowadz rekrutację na stanowisko magazyniera i oferuje atrakcyjne wynagrodzenia. Wiesz może na ile można się spodziewać na początek? Znajomy zamierza rekrutować i woli się jakoś przygotować do rozmowy żeby nie być zaskoczonym.

Tomasz

Pracowałem w DeLaval w latach 2006-2008 na magazynie, ale musiałem zwolnić się bo wyprowadzałem się z Wrocławia, czego żałuję do dzisiaj. W tamtych czasach zarówno praca jak i wynagrodzenie i socjal były super. Także bardzo dobrze wspominam tą pracę.

Po czym kolego wiesz, że poprzednik zarabiał 300 zł więcej niż minimalna? i przede wszystkim która? ta tegoroczna tylko w roku 2008? wtedy polityka firmy mogła byc całkiem inna niż dzisiejsza? ciekawe jakie różnice zaszły na przestrzeni tych lat?

Halina Nowy wpis

cześć. Dairy Advisor teraz w ofercie miał wpisaną jedynie umowę o pracę. Czy tylko ona faktycznie obowiązuje? Wygodniej by mi było być na B2B, czy istnieje na nią możliwość?

Al Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

dzień dobry, widzę, że jest oferta pracy dla Doradcy Mleczarskiego - Rzeszów, po angielsku, złożyłem podanie. Jakieś rady? czy szybko odpowiadają na zgłoszenie? Jestem zainteresowany pracą tam, wydaje mi się to ciekawą pracą

Jak jest dostępna ta oferta dla technika swoją drogą. Procesów logistycznych to piszą w niej o bardzo dobrej znajomości SAPa. Z tym, że chodzi raczej o jakieś głownie moduły, a nie całość programu? Uściślicie je by stało się to dla mnie jasne? Dodatkowo czy cokolwiek z tego zakresu będzie sprawdzane na rozmowie?

Kacha

Może wszystkich wrocławskich to akurat nie znam, mimo wszystko zastanawiam się na podstawie czego tak konkretniej rzucasz tego typu stwierdzenia. Jest szansa na jakaś szersza argumentacje? Partner chce iść na operatora

BiskupAdi Nowy wpis
@Kacha

Praca jest super. Bardzo kompetentni ludzie, szczególnie na wyższych stanowiskach. Zawsze mają świetne pomysły! Jak usprawnić proces i utrudnić pracownikom życie. Pensja jest na tyle duża, że dwa razy w miesiącu jestem w stanie pójść do restauracji typu McDonald's czy KFC i wziąć coś bez kuponu (odlot, biorę co chce). Kwestia urlopu również jest rozwiązana. Pracodawca jasno narzuca terminy, w których wypada go wziąć, więc co roku jeździmy z rodziną w szczycie sezonu. W zeszłym roku byliśmy w Wietnamie, w tym roku planujemy Bułgarię. Delaval dba też o moją linie, żebym się nie przejadł na świętach daje bardzo małe benefity, żebyśmy z rodziną tylko zjedli, kupili dzieciom prezenty (również nie z promocji, rozpieszcza nas) i na nic więcej nie starczy. Plusów mógłbym wymieniać dalej, ale nie starczyłoby tu miejsca :( .

Pojawiło się ogłoszenie na operatora. Jako 12 letni operator z doświadczeniem na liniach jak wyglądają zarobki? Co do pracy to raczej nie boję się roboty i nie boję się mieć kilku obowiązków niż tylko siedzenie przy maszynie i parzenie co się dzieje. Jak zarobki i atmosfera. 7000 brutto jest realne? Chociaż ja wyznaje zasadę ze w pracy przyjaciół się nie szuka a pracuje.

Zzzeeee
@Nowy

Pamiętaj, że firmie Delaval towarzyszy hasło " łączy nas pasja" dlatego tutaj nie pracuje się dla pieniędzy, a dla pasji ???? jest dużo plusów. Są obiady i jest woda. Można się umyć po robocie i zaoszczędzić kilka groszy jeśli brakuje Ci w budżecie. Aaaa i firma jest bardzo EKO. Możesz jeździć rowerem i zaparkować pod firmą jeśli nie stać Cię na bilet autobusowy ????????????

Praca jako operator wózka widłowego jest całkiem przyjemna w tej firmie, idąc do pracy w tej firmie wiesz że będziesz wykonywał robotę której szukałeś a nie jakieś kompletowanie wz czy inny (usunięte przez administratora) Praca na przyjęciu przyjemna, na transporcie również, atmosfera spoko, jedyny mały minus to z góry zajeżdża trochę corpo ale biorąc pod uwagę jak duża jest to firma nie ma się chyba co dziwić, powód mojego zwolnienia? Mała ilość zamówień co przekładało się na brak pracy na ulicy Robotniczej i Rakietowej, przez co człowiek bujał się po magazynie i szukał w co ręce włożyć, gdyby nie to pewnie nadal bym tam pracował. Ogólnie polecam dla operatorów wózka widłowego.

Tomasz

Teraz? a opisujesz jaki okres ze swojego zatrudnienia? niby 2008 to faktycznie trochę odległa data biorąc pod uwagę fakt, że mamy 2024. A co się pozmieniało, że jest gorzej? do socjalu cos dodawali latami?

Meybi

Maja
@Meybi

To prawda - DeLaval Operations pilnie poszukuje kandydatów na na stanowiska Inżynierów: Inżyniera Jakości, Inżyniera Procesu, itp. Wszystkie ogłoszenia widnieją na znanym portalu - pracodawcy.pracuj.pl. I trzeba powiedzieć, iż firma oferuje już bardzo zachęcające do aplikowania warunki. Która z tych ofert wzbudziła Twoją największą ciekawość?

matełuszcz
@Meybi

szukaj czegoś lepszego, tam przyjmują w (usunięte przez administratora)inżynierów na papierze

Maniek
@matełuszcz

Chyba ze 4-5 z nich ostatnio się zwolniło w ciagu 4tygodni; z planiztów też chyba 2 osoby i slyszalem że to nie koniec.......

Artur
@Maniek

Rotacja i odejścia pracowników mogą mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Może mógłbyś napisać jakie warunki zatrudnienia są według Ciebie pozytywne, a co chciałbyś zmienić. Czy wynagrodzenie i przysługujące dodatki Cię satysfakcjonują i poleciłbyś zatrudnienie innym osobom?

Robiłem tam
@Artur

Jesteś jakimś robotem? Botem? Cały delaval to dno, a ty to dno reprezentujesz dam ci łopatę, może do rozumu się w tym dnie dokopiesz

Tylko nie tam
@Meybi

Nie polecam .... szkoda czasu dla ludzi ambitnych...

Artur
@Tylko nie tam

Może rozwinąłbyś swoją wypowiedź i podał argumenty na poparcie swoich słów. Masz na myśli brak rozwoju w firmie dla osób które myślą o karierze? Chętnie z Tobą podyskutuję tylko bądź bardziej precyzyjny i napisz co Ci się nie podobało w zatrudnieniu.

prawie
@Artur

za dużo pisania jakie g...o reprezetujecie ta firmą, dno intelektualne... argumenty znajdziesz poniżej we wszystkich negatywnych komentarzach poniżej pod którymi podpisuję się obiema rękami... nepotyzm, złodziejstwo, niekompetencje, (usunięte przez administratora) buractwo, warcholstwo, tworzenie insynuacji, zero logicznych rozwiązań w czymkolwiek ...wystarczy ci tych argumentów gnido?

Mariol
@Artur

(usunięte przez administratora) twojego pokroju chociażby

@Meybi

W tej firmie nic się nie rozwija ewentualnie kolejne rubryki na ich "genialnych" tablicach które nic nie wnoszą w proces produkcji.

Alicja

No i co konkretnie na nich widnieje? Oni jednak ich nie wykorzystują później w procesie planowania? kto to analizuje?

Wrocławianin
@Meybi

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do DeLaval Operations Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 27 stycznia.

Seba

Tragedia przyjechałem po towar który był już gotowy nie wydali mi go ponieważ awizacja była na piątek ja byłem w czwartek i kazali czekać do piątku porażka magazynier powiedział że ma w (usunięte przez administratora) że jestem dzień wcześniej on się pilnuje awizacji i taką była z nim rozmowa

były worker
@Seba

bo się wywaliło dobrego fachowca, który trafił potem do szpitala psychiatrycznego, a teraz siedzą lamusy po znajomości, którzy kompletnie nie nadają się do niczego... przepraszam, do pilnowania że wszystko ma standardy 5S (porobili stanowiska dla nieudaczników, zeby się do czegoś nadawali). Ale to jest jeszcze nic, ja musiałem do 11 czekać na produkcji na części (a pracowałem od 6:00 rano), bo jakiś kretyn z biura stwierdził "no bo tak", tak więc ta firma to jest zaprzeczenie normalności wszelakiej

Stary
@Seba

Tak jest na każdym magazynie. Nie ma awizacji to wypad. Proste. Nikt nie będzie ryzykował swoją głową.

Jak sądzicie, czy na tym wspomnianym magazynie dalej się tak w porządku pracuje jak napisał jeden Pan teraz niedawno? Wiem, że wskazany jest przy tym rok 2008 ale jakie zmiany mógłby do dziś zajść? I dodatkowo ile wynosi przy tym średni staż pracy magazyniera?

Ja trafiłam na otwartą rekrutację i szukają pracownika na stanowisko Technical Support Engineer. Całe ogłoszenie jest po angielsku czy mam rozumieć, że generalnie praca tu też jest w tym języku i polskiego służbowo raczej się nie używa? Jest info, że chcą dobrego poziomu angielskiego do rozmów z innymi oddziałami w europie. A czy jak pracuje się tu w PL to też rozmowy, dokumentacja i cała reszta jest robiona po angielsku?

aaa

Na każdym dziale macie taką atmosferę i zwracacie się do siebie jak tu na forum czy to zależy (chodzi o ostatnie opinie w różnych wątkach)? Pytam, bo jest teraz oferta na staż w dziale planowania produkcji i ciekawi mnie sposób w jaki traktowani są stażyści oraz to czy sporo można z takiego stażu wyciągnąć? Był ktoś teraz i może polecić? Jeszcze 2 tyg mam żeby się zgłosić

Wito
@aaa

Poczytaj sobie opinie, bo niestety są prawdziwe, wszędzie jest tam taka (usunięte przez administratora)atmosfera, bez wyjątku

Inia

Witam, dołączając jeszcze do tego zapytania o kobiety to właściwie na których stanowiskach mogą na pewno bez problemy się zatrudnić? oraz dodatkowo na którym dziale jest ich obecnie najwięcej? Omówicie atmosferę?

Dejw

Na jaką stawkę można liczyć na początek jako magazynier?

Zosia
@Dejw

Proszę powiedzieć jaka atmosfera jest w firmie czy kobiety mają ciężki operacje do wykonania?

Ten staż w dziale produkcji już nie jest aktualny? Widz, że pod koniec października ktoś się nim interesował a obecnie widnieją tylko do działu jakości ale także tego inżynieryjnego. W tym przypadku któryś jest bardziej polecany? Pod względem atmosfery i rzecz jasna merytoryki?

Katarzyna

Czy ktoś odbywał z nimi staż? Interesuje mnie taki w dziale HR, ale chciałabym go odbyć w firmie gdzie miałabym potem opcję normalnie się zatrudnić:) W necie niestety nie wspominają o tym. Byłaby taka szansa tutaj? I czy pracownicy są na tyle przyjaźni, żeby faktycznie pomóc i czegoś nauczyć? Czy bardziej robiłabym ksero, telefony i tyle?

Sowa
@Katarzyna

Praca pewnie nie jest wykluczona po stażu. Ale kandydatów chętnych do odbycia stażu jest zwykle wielu tak że najpierw trzeba dostać się na taki staż co nie jest łatwe...

Mariusz

Przełożony dba o mój dobrostan.Ciagle podwyższa normy, ale nie wynagrodzenie.

Makarena

Dno dno i pół km szamba, tak wygląda korporacja DeLaval

Jacek
@Makarena

Dokładnie potwierdzam

Dominika
@Jacek

czyli co, przez trzy lata w firmie nie było zadnych zmian na plus? szkoda ze nie piszecie nic konkretnego bo takie komentarze to kazdy moze napisac a nic one w sumie nie wnosza ...

Najgorsza firma świata
@Dominika

Mało ci konkretów w opiniach? Po co się powtarzać

Łucja
@Najgorsza firma świata

Bo każdy ma inne odczucia a mi zależy żeby mieć jak najdokładniejszy obraz sytuacji.. to co dodasz coś od siebie?

@Makarena

To i tak mega ładnie ubrane w słowa

Anty mobbing

Podpisuje się z czystym sumieniem pod tym co napisał Sajgon77.... Ale to co płaci firma za Ukraińców to jeszcze nie wszystko,na ostatnim rozdaniu Oskarów zostali nawet wyróżnieni i nagrodzeni za "wkład jaki włożyli do firmy" nawet nagroda w postaci $ Ja się pytam jakimi oni są pracownikami delaval skoro są z firmy zewnętrznej....ludzie z kilku letnim stażem lub i dużo wiecej nic nie dostają nawet dziękuję a tu proszę taka sytuacja czy to przypadkiem nie pachnie dyskryminacja nas Polskich pracowników? Co my jacyś gorsi jesteśmy? A może raczej chodzi o to że my możemy się postawić i otworzyć gębę odezwać się? Wiem jedno...my ludzie czekamy na te wasze jak to nazywacie "podwyżkami" bo ludzie mają dość tzw jałmużny,wszystko poszło na tyle w górę że nikogo nie zadowoli 200 czy 300 brutto a sobie weźmiecie procentowo zależnie od zarobków. Co do zarządzania to fakt to nie istnieje od....głównego technologa będącego dyrektorem,chłop od 5S kierownikiem,człowiek zrywający kiedyś folie kierownikiem no prawie jak latający cyrk Monti pajtona i żaden nie potrafi dopilnować swoich podstawowych obowiązków dotyczących pracowników ani rozwiązania prostych problemów. A na horyzoncie nawet nie widać żeby coś chciało pójść chociaż odrobine w lepszą stronę a wręcz przeciwnie bo nawet trzeba się tłumaczyć dlaczego się chce iść na urlop tak jak mają ludzie zaplanowany bo siła się chce przepchnąć kolektywny urlop gdzie ludzie i związki mówią stanowcze NIE.

Zostaw merytoryczną opinię o DeLaval Operations Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DeLaval Operations Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DeLaval Operations Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DeLaval Operations Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 98 ocen.

DeLaval Operations Sp. z o.o.