DeLaval Operations Sp. z o.o.

Wrocław

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Opinie o DeLaval Operations Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

@2600brutto, a na jakim stanowisku konkretnie jest taka stawka? Po obtrąceniu to najmniejsza krajowa, więc to praca z niższego rzędu? Precyzujmy odpowiedzi tak żeby każdy wiedział na co w DeLaval Operations może ostatecznie liczyć jeśli chodzi o wynagrodzenie.

Kore
@Joanna 23.05.2018 17:07

na każdym od brygadzisty w dół, radzę tą firmę omijać z daleka, zresztą poczytaj sobie oponie

Wiesz jak wyglądają zarobki w DeLaval Operations Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

2600 brutto
@Administrator 22.05.2018 09:12

2600 brutto

beznadzieja

Chciałbyś się znaleźć w latającym cyrku Monty Pythona? Tęsknisz za przedszkolem? Dom wariatów nie jest ci straszny? Bur..l to twój „drugi dom”? Firma DeLaval zapewni ci te wszystkie atrakcje z nawiązką! Przy okazji stanie się twoim Pierwszym Domem! Jesteś ciemnym ignorantem? Nałogowym konfidentem? Szarą bez charakterową masą? Leniwym i głupim pachołem, który nie lubi pracować, za to uwielbia się integrować? Nie masz zainteresowań, poglądów czy własnego zdania? A do tego wtapiasz się w szarą masę i bezmyślnie wykonujesz polecenia? W DeLavalu, odnajdziesz swoje powołanie! Firma potrzebuje takich ludzi!

Juras

Kiedyś to była porządna firma godna polecenia . Teraz radzę wszystkim szukającym fajnej pracy omijać to miejsce szerokim łukiem

chcesz to idź pracuj
@Juras 09.02.2018 20:57

wszystko jest nie tak, od głupich wytresowanych pachołów, po kadrę kierowniczą która nie potrafi zarządzać grupą, o obiadach, które są niezjadliwe nie wspominając

Pracowałem tam 4 miesiące za każdym razem były błędy w naliczeniach wynagrodzenia po zgłaszaniu długi czeka się na wyrównanie ja czekałem 3 miesiące.... Poza tym jest stołówka obiady dla pracowników niestety nawet gdy nie chodziłem przez miesiąc też została zaliczona opłata A jakość tych obiadów naprawdę straszna ...Poza tym ok

również były pracownik
@Były pracownik 24.03.2018 13:19

zgadzam się, jeden wielki (usunięte przez administratora) = DeLaval

Inżynier

Moja opinia dotyczy pracowników biurowych, a konkretnie inżynierów. Nie wiem, jak jest na stanowiskach pracowników fizycznych. Atmosfera w pracy jest dobra, choć tak naprawdę to zależy od tego, gdzie (do jakiego działu) się trafi i czego się oczekuje. Ale generalizując, naprawdę nie można narzekać. Nikomu nie patrzą na ręce, nie liczą, czy wypił 1 kawę czy też 10. Ważne, żeby robota była zrobiona. Pracuje się bezstresowo. Nie ma zostawania po godzinach za darmo. Jest czytnik godzin pracy i ma się na koniec okresu rozliczeniowego zgadzać. Darmowa opieka medyczna, darmowe obiady. Jeśli pracuje się przy ciekawych projektach to można pojeździć po całym świecie. A z minusów to straszny bałagan organizacyjny. Oddział we Wrocławiu ostatnimi czasy bardzo się rozrósł, a organizacja za tym nie nadążyła. Na razie wygląda to tak, że wiele spraw trzeba załatwiać, dopilnować osobiście bo procedury nie działają lub wręcz utrudniają życie. Być może w przyszłości się to jakoś ustabilizuje. Są w firmie ludzie, którzy wytrzymują 2-3 lata i rezygnują a są też tacy, którym praca pasuje i mają staż pracy 10-15 lat.

Joanna

@anonim co według Ciebie jest powodem takiej sytuacji? Wspominasz głównie o tym jak wygląda działanie firmy oraz sama praca. A co możesz powiedzieć na temat firmy jako pracodawcy? Jakie są plusy i minusy z perspektywy pracownika?

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako HRIS Administrator. Co możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w tym dziale firmy? Jakim pracodawcą jest De Laval Operations? Każda merytoryczna opinia będzie cenna dla osób, które rozważają aplikację do pracy w firmie.

arek

wogole teraz poszukują ludzi do biura, wiec na spawacza nie mają zadnych ogłoszeń, ale można zostawic na recepcji i tak?

rob

Witam. Jak wygląda praca spawacza TIG w tej firmie. Jaka umowa, co się spawa i jak, no i jaka kasa średnioi:)?

CCCC
@rob 19.09.2016 18:21

Dla dobrego spawacza zawsze jest praca. CV można składać na recepcji.

JARO

Czy jest ktoś w stanie pokierować mnie jak dostać pracę w firmie jako spawacz TIG,ślusarz.Przez kilka lat pracowałem w małych prywatnych firmach i mam już dość proszenia się o elektrody czy drut.

Gracjan

Praca na produkcji coraz bardziej stresująca,ogólna nagonka na wszystko,jak ma przyjechac Szwed na audyt to kierownictwo dostaje paniki gorzej niż za Prl- u i prawie malowanie trawy na zielono.Warunki socjalne dobre,narzedzia pracy na odpowiednim poziomie.

były

Nie tylko produkcyjni... Paru umysłowych też zwolniono i sądzę, że w obecnej sytuacji jeszcze ktoś pożegna się z DeLaval. Słaba kadra zarządzająca średniego szczebla. Kłopoty zaczęły się już w tamtym roku po połączeniu wszystkich fabryk pod jeden zarząd (koszty). Nikt nie potrafi tego uporządkować. Działy przenikają się kompetencjami. Z powodu kosztów technolodzy to dzieci po studiach bez wiedzy i praktyki. Zarobki średnie na dzisiejsze czasy. Niejasny system zwalniania, premiowania, koneksje rodzinne na produkcji. Natomiast poza jednostkami produkcyjnymi firma jest dobra. Przydałoby się tam posprzątać :)

@były 26.10.2015 12:58

teraz jeszcze gorzej,nie ma materialow do produkcji,bez testow sa dopuszczone na produkcje duzo gorsze zamienniki,najwazniejsze sa 3 tablice na kazdym gniezdzie 5s.kabaret

Bolek

Rzeczywiście, na specyficznym rynku, w którym działa DeLaval jest trudny okres. Nie zazdroszczę pracownikom produkcyjnym. Natomiast trzeba mieć świadomość, że we Wrocławiu znajdują się oprócz fabryk jeszcze inne działy, nie związane z produkcją. Tutaj tez każdy pieniądz przed wydaniem ogląda się trzy razy, ale etatów nie likwidują. Po prostu przeniesienie stanowiska z np. Szwecji do Polski to przy obecnych różnicach zarobków olbrzymia oszczędność. Kapitalizm -tak to niestety dzisiaj działa. Każdy pracownik jest kosztem. Jeżeli jego kompetencje, produktywność i inne cechy przynoszące firmie zyski przeważają nad kosztami - jest dobrze. Jeśli na odwrót - żegnają się. Brutalne. Natomiast nie jest to portal o ekonomii, tylko o pracodawcach. A DeLaval oceniłbym następująco: Pieniądze - o nich się nie dyskutuje, ale dla nich się pracuje. Generalnie tyle, ile wynegocjujesz, tyle masz. Wszystkie zasady premii, podwyżek itd. są jasno określone i pracodawca tego się trzyma. Kasa zawsze na czas. Dodatki socjalne - generalnie standard - opieka medyczna, karta sportowa, mikołajki itd. Atmosfera - nie da się generalizowac. Dużo zależy od działu do jakiego się trafi i bezpośredniego przełożonego. Ze swojej strony polecam obejrzeć filmik "swedishness" na portalu wiadomym. Kodeks pracy - tu nie ma żadnych kompromisów, jest zgodnie z przepisami. Kropka. A to już wielki plus w obecnych czasach. Z fajnych rzeczy to firma nie oszczędza na rozwoju pracownika, sporo szkoleń, możliwość nauki języka itp. Następna rzecz to kwestia narzędzi do pracy. Oczywiście wszystko tez zależy od stanowiska, ale pracodawca zapewnia co potrzebne bez proszenia się. Rzeczy denerwujące oczywiście też są. W skrócie - korporacji.

Kasztan

Nie widziałaś ogłoszeń bo teraz DeLAval bardziej zastanawia się kogo zwolnić a nie zatrudnić. 20 pracowików już otrzymało wypowiedzenia. A to dopiero początek. Jeżeli marzysz o stabilnej pracy to na pewno nie znajdziesz jej w DeLaval. Tu rządzi kapitalizm w najgorszym wydaniu.

Bolek

Heh.. "w takiej firemce" - w samym Wrocławiu blisko 500 osób, wiec co dla Ciebie jest nie-firemką? A co do ilości potrzebnych księgowych to będzie trochę ogłoszeń, cała księgowość koncernu jest powoli przenoszona do Polski.

Jasna
@Bolek 20.09.2015 23:11

SSC się rozrasta.

zainteresowana

Mam pytanie, co chwilę widzę że poszukują do De Laval księgowej? Dlaczego? Takie złe warunki że co chwile księgowe same odchodzą? Jakie warunki finansowe na tym stanowisku?

jaco

Jak dla mnie to kamer boją sie tylko ci, co próbują kombinować coś na boku, teraz w obawie przed nagraniem zapewne już tak łatwo Wam nie jest oszukiwać, czy też siedzieć i udawać, że się pracuje. Najwyraźniej De Laval Operations podjęło dobrą decyzję, skoro teraz ludzie odradzają pracę z powodu instalacji kamer.

brrado

Witam, widzialem ostatnio oferte na stanowisko specjalista ds. utrzymania budynkow. Ile zarabiaja osoby zarzadzajace w DeLaval???

babel

Teraz sa kamery jest zle nie polecem firmy mobing caly czas

adam321

Witam, czy firma zatrudnia bezposrednio czy przez jakas agencje? bo z checia bym sie gdzies zglosil w sprawie pracy.

ALICJA

PIERDU PIERDU ludzie narzekają na socjal na tylko 200zł. co drugi rok-pod gruszą i ciężką pracę którą powinno śię wykonywać w zwiększonym zespole pracowników na montarzu.Na magazynie premie są ucinane nie wiadomo za co. tak naprawde pracownicy są zniechęceni do pracy !!!!!

mikołaj

Może to dziwne pytanie, ale gdzie delaval ma swoje ogłoszenia o prace, bo w jednej dojarni juz pracowałem, myslę czy nie spróbować u nich.

N

Obecnie raczej szykują się nowe stanowiska, a nie zwolnienia :) Ogólnie bardzo polecam firmę - świetna atmosfera, dobra komunikatywność, bardzo dobry socjal.

beginning of the end

Zależy o którą Fabrykę chodzi. Na Coolingu (zbiorniki schładzające) ul. Fabryczna były redukcje, nawet w grudniu przed świętami wywalili parę osób. Na Robotniczej (milking) nie przedłużyli umów niektórym, co nie mięli na stałe. Jako takich zwolnień nie było. Na przyjęcia raczej nie ma co liczyć.

off

Ponoć w połowie 2012r były spore redukcje. Może ktoś to potwierdzić, ewentualnie napisać jak sprawa wyglądała, tzn. zwolnili tych co podpadali czy może ze względu na brak roboty? Jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy, dalej są redukcje, czy może przeciwnie i potrzebują ludzi? Pozdr.u3

zzz

Nikt tu nikogo nie straszy, warto wiedzieć, że obrzucanie innych błotem nawet w internecie nie jest bezkarne. P.S. Radzę zainwestować w słownik ortograficzny

wal

Nie strasz nie strasz

zzz

art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst.

żona pracownika

ok 3500 brutto

Zostaw opinię o DeLaval Operations Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeLaval Operations Sp. z o.o.