Opinie o DeLaval Operations Sp. z o.o. w Wrocław

DeLaval dostarcza zintegrowane rozwiązania do produkcji mleka, zapewniające komfort producentom, a zwierzętom dobrostan.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DeLaval Operations Sp. z o.o. w Wrocław

mrianura

Embedded Software Developer: Nie szanują czasu potencjalnego kandydata - po rozmowie rekrutacyjnej poinformowano mnie, ze odpowiedz nadejdzie w ciągu tygodnia, nie nadeszła nigdy, 0 feedbacku. Myślę, że żadna szanująca się firma na takie zachowanie nie może sobie pozwolić. Pytania rekrutacyjne banalnie proste, w ogóle nie można ustalić na ich podstawie umiejętności kandydata. W ofercie zostały podane zawyżone widełki potencjalnych zarobków - pomimo podania kwoty z dolnej połowy, rekruter zrobił wielkie oczy ze zdziwienia.

Kiedyś było lepiej w DLO.... ehh wspomnienia tylko to zostało...

@0101

Tak to prawda. Kiedyś zupełnie inaczej pracowało sie w DeLaval. Inna atmosfera, inni ludzie, inne podejście do człowieka. Pracować trzeba było jak wszędzie ale swoje sie robiło, nikt się nie czepiał, nikt nie donosił. (usunięte przez administratora)Ilość spotkań, tablic, papierów do wypełniania jest tak duza za z 8h pracy robi się 6. Jakie to ma przełożenie na wydajność pracy? Robot spawalniczy miał być sukcesem a jest klapa po której trzeba poprawiać notorycznie. Ale wg. Technologa IK wszystko jest git. Git tzn że robimy tak!!! Uwaga podnosimy dywan i zamiatamy raz dwa, raz dwa. Ruchy ruchy bo Szwedzi jada... opuszczamy dywan i klata do orderu. Ehhh szkoda gadać.

W_wd

Do tego masa spotkań brygadzistów z majstrami i planistami itd. w małych pomieszczeniach. Można to odpuścić w tym okresie. Przecież są maile, telefony służbowe.. A najlepszy jest ten mały hipokryta, goni ludzi za brak maseczki a sam chodzi z nosem na wierzchu :)

Polo market
@W_wd

Czy masz na myśli Pana pynki pinki

Xxx

Hehe dobre :-)

GOŚĆ

WSZYSCY MAJĄ OBOWIĄZEK NOSZENIA MASEK ZAKRYWAJĄC NOS I USTA A NIE NOSZĄC NA BRODZIE BĄDŹ Z ODSŁONIĘTYM NOSEM! TRAGEDIA !

Leszno
gość

Pilnują żeby się zmiany nie spotykały ze sobą a szantażują pracowników żeby pracować po godzinach czy to nie nonsens

Taki tam
@gość

Te pseudo obostrzenia szatniowe to tylko dla ich alibi że niby coś zrobili, nie widzą się tylko pierwsza z drugą zmianą a jak będą jacyś chorzy to nocka pozaraża wszystkich bo się mija ze wszystkimi, a ten ich nakaz noszenia maseczek w szatni kompletna paranoja.

ArS
@gość

Jasne że nonsens. Tym bardziej, że jest sporo osób które pracują tylko na 1 zmianę, więc i tak się mieszają

Na jakie benefity można liczyć w DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Tak

Uścisk kierownika

Jakie są mocne strony pracodawcy DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Mocny

Mocna dezorganizacja Mocne kolesiostwo Mocne powtarzanie sobie "jesteśmy światowym liderem" - tylko podejście do produkcji Mocne wysokie pensje dla osób które więcej robią niż mówią Mocne więzi rodzinne Mocne przepłacone 3x inwestycje na które nikt nie zwraca uwagi Mocna moc niech będzie z nami wszystkimi

Adblock
@Mocny

Ja bym dodał jeszcze mocny brak równowagi w zarządzaniu produkcją oraz mocny brak konkretnych technologów. W jednych brygadach trzeba pracować od dechy do dechy z batem na plecach, a w innych można praktycznie legalnie siedzieć w kantynach i palarniach ile dusza zapragnie, a na drugiej zmianie oddalić się w siną dal po godz. 17..... np szlifierze na milkingu - stara komunistyczna szkoła - zrobić swoje i fajrant i tak płacą za 8 godz. Nikt z tym nic nie robi od lat a tyle godzin idzie w komin...

NiEzNaJoMy
@Adblock

Mocne strony to ugadywanie sie z pracownikami na temat zwolnienia za porozumienien stron zamiast dyscyplinarki. (usunięte przez administratora).

Adblock+
@Adblock

Cycaty dobrze równoważy produkcję, a kulawy jest konkretnym technologiem :-) Kolesiostwo... Jakby mieli wyjebywać wszystkich za takie grzeszki to 3/4 produkcji musieliby zwolnić, a chętnych żeby tu przyjść brak...

OMG

A kogo przyłapali na piciu w pracy? Z jakiego wydziału?

Kris
@OMG

Bolka i Lolka z wydziału X

Jedzenie

Co sądzicie o obecnej stołówce? Jedzenie wam smakuje? Jak oceniacie obsługę? W ciągu dwóch lat obsługa i jedzenie zmieniło się na gorsze czy na lepsze?

g..o
@Jedzenie

jest gorzej niż tragicznie, a te skąpe baby ze stołówki zachowują się gorzej ja za komuny

Zażenowany

Słyszał ktoś o obniżce pensji w dobie pandemii? Coś mi się o uszy obiło

Ktoś
@Zażenowany

Tak. Zabiorą po 1000pln dla każdego ????????Wiadomość na TVP 1 oglądasz???

Nie odpisują na maile, nie rozumiem tego. Sami sobie przez takie zachowanie wystawiają ocenę.

gwiazdor

ten zakład pracy jest dla masochistów i ignorantów, typowe korpo dla prostych i mało ambitnych ludzi

exWorker
@gwiazdor

Nie wierze w to co czytam. Kiedyś ta firma była wzorem, każdy chciał tu pracować. Co tam się właściwie stało, że tak się pogorszyło?

Dawid
@exWorker

Dlaczego uważasz, ze się pogorszyło. Masz na myśli brak podwyżek, czy chodzi Ci o inne aspekty zatrudnienia? Wyjaśnij to bardziej szczegółowo, bo osoby zainteresowane pracą chętnie dowiedzą się jak wyglądają realne warunki zatrudnienia.

exWorker
@Dawid

Wnioskuję po komentarzach. Ja nie pracuję w tej firmie od 10 lat, ale dobrze ją wspominam, szczególnie atmosferę i świetną organizację.

NieZnajomy
@exWorker

Swietna organizacja firmy to może kiedyś, teraz to jeden wielki żart i śmiech

Wielki
@Dawid

A za robienie dobrego PRu to ile wam płacą? Nie to że chciałbym się zatrudnić bo aż tak kłamać nie potrafię, z czystej ciekawości pytam

WD 40
@exWorker

Dzisiaj Dzień Ziemi więc postanowiłem odpisać Tobie exWorker. Mnie potraktowali tak samo jak Ciebie czyli pomimo ponad 10-cio letniego stażu pracy nagle propozycja przejścia na niższe stanowisko, degradacja, mówiąc wprost delikatne wymuszenie do odejścia za porozumieniem stron. Nowe towarzystwo i ich polityka to żenujące pasmo chciwej łapczywości. Taka duża korporacja, tak fajnie prowadzona tyle lat przez Szwedów a teraz jak zwykle wszystko spartolili. Najlepsze jest to - otworzyli sobie w Legnicy trawialnie, która kwaśne ścieki przez lata wylewała na pola. Całe kierownictwo z zarzutami prokuratury. gdyby Szwedzi się o tym dowiedzieli to by szybko wysprzątali cały bałagan. Zresztą zobacz na link: http://www.legnica.po.gov.pl/aktualnosci/pr-3-ds-1432019 Jakbyś miał coś dla mnie ciekawego to chętnie przyjmę propozycję.

Nivk

Coś pisanie po polsku nie wychodzi

Vania
@Nivk

To że w ogóle ktokolwiek umie tam napisać cokolwiek to już jest szczyt ponad którym większych osiągnięć się nie ma co spodziewać po tych ludziach. Banda intelektualnego kalectwa

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Hehe

Jesteś zdrowy na umyśle?

Walni się w łeb

Najgłupsze pytanie na tym forum, mama cię nie kocha?

Jeszcze w takim kipielu nigdy nie pracowałem. Praca tam to jakiś niezdrowy żart stający się koszmarem! Nigdy nie spodziewałem się że atmosfera na każdym możliwym szczeblu może być taka straszna. Brak organizacji każą nadrabiać samoorganizacją, a kiedy już zaczynasz sobie z tym bałaganem radzić po swojemu, tak jak sugerowali, to przychodzi ten sam czlowiek który miał pretensje że muszę radzić sobie sam, z pretensjami że nie stosujesz się do chorych norm jakie powymyslali. Co to za ludzie?! Straszą, szantażują, pokazują wyższość, a kiedy zaczynasz sobie radzić lepiej, to podkładają świnie. Jakieś grupy wzajemnej adoracji, masakra!!! To nie jest zakład dla normalnych ludzi. Nie polecam i nie pozdrawiam!

Potrzebują spawaczy ? Spawam w pozycjach PC ,PA, PF blachy 12 , 8 na przetopy + wielowarstwowe przeważnie ,pachwiny w PB też wielowarstwowo .

Dzordż
@Adam

Aktualnie nie bo zwalniali dużo osób zwłaszcza tych co nie mieli na stałe i obcokrajowców

@Adam

jest całe mnóstwo firm we Wrocławiu i wokół gdzie potrzebują spawaczy, płacąc bardzo dobrze, czemu ludzie jeszcze się pchają do tego bajzlu? ani zarobki, ani warunki, ani atmosfera w pracy nie jest dobra

Agata

Firma przez dwa miesiące zalega już z wypłaceniem ekwiwalentu za talony świąteczne osobą które są na urlopach macierzyńskich przecież to się każdemu należy jak można traktować te matki co drugi miesiąc nadal czekają! Wstyd firma nawet nie raczy się tym zainteresować ciekawe jak to rozliczą?!!!

@Agata

nie rozliczą, ze mną do dziś dnia się nie rozliczyli z urlopem na którym nie byłem

NiEzNaJoMy

Firma schodzi na psy, na paski placowe trzeba czekać 2-3 tygodnie od wypłaty, zeby sie doliczyć nadgodzin to graniczy z cudem. Nadgodziny niby sa zapisane ale z wypłacaniem ich gorzej... Rozwój ? raczej brak hah szkolenia ? hmmm nie slyszlame haha imprezy firmowe ? padaka hah zeby cos na produkcji załatwić wymienić to nie ma kasy, a cyk grudzień i nagle w biurach wymieniane meble, czyli kasa jaka niby jest, ale nie dla wszystkich. Nie masz znajomosci, to to nie ma sensu

Vadim

to tam jeszcze ktoś chce pracować?

Jak wygląda ścieżka awansu w DeLaval Operations Sp. z o.o.?

jeż

masz znajomości, kogoś w rodzinie na wysokim stanowisku, masz awans, tak wygląda ta "ścieżka" (zdrowia) :D

Hejt

I nie płacą za soboty????

Zostaw merytoryczną opinię o DeLaval Operations Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DeLaval Operations Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DeLaval Operations Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DeLaval Operations Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DeLaval Operations Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 98 ocen.

DeLaval Operations Sp. z o.o.