counter
Pracownik Nowy wpis

Nie polecam stawka do kitu jak na delegację do tego brygadzista na budowie nie normalny wyjazdy w piątek na weekend to niech sam sobie pracuje za tą stawkę nawet 50 nie płacą za pracę w weekendy (usunięte przez administratora)

Użytkownik Nowy wpis
Klient

Mam suszarnie Adnar z podwójnym odzyskiem ciepła od dwóch lat. Pracuje świetnie i jest oszczędna w tym roku 1.39 l/t%. Pracuje bez zarzutu przegląd robię dwa razy w roku zgodnie z umową. Ja ją przeczytałem i uważam że przegląd dwa razy w roku to nic strasznego. W zależności od przebiegu mój samochód ma trzy przeglądy w roku. Umowa jest normalna i może tu chodzi o brak przeglądu gwarancyjnego a potem kolega narzeka że coś trzeba naprawić odpłatnie.

użytkownik Nowy wpis

posiadam urządzenia firmy ADNAR, lipa straszna brak serwisu po zakupie, brak kontaktu, gorąco nie polecam, kto podpisuje niech czyta dobrze umowę.

Użytkownik Nowy wpis
Klient
@użytkownik

Są na forum jacyś pracownicy firmy Adnar Daniel Kołodziejczyk? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

gość

Najlepiej zamówić i zlecić montaż u producenta on nie wynajmuje grup montażowych montują je wówczas pracownicy Adnar i suszki działają perfekcyjnie

Ostatni_Sprawiedliwy

Jeśli składał ja [usunięte przez moderatora] to na bank ma problemy :)

gonzo

Kto posiada suszarnię ADNAR i czy masz problemy z tą suszarnią?

Zostaw merytoryczną opinię o Adnar Daniel Kołodziejczyk - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad