Adnar Daniel Kołodziejczyk

Adres: Wróbla 46 lok. 8, 53-327 Wrocław

NIP: 8941426126 REGON: 020102587

Adnar Daniel Kołodziejczyk

Opinie o Adnar Daniel Kołodziejczyk

Są na forum jacyś pracownicy firmy Adnar Daniel Kołodziejczyk? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

gość

Najlepiej zamówić i zlecić montaż u producenta on nie wynajmuje grup montażowych montują je wówczas pracownicy Adnar i suszki działają perfekcyjnie

Ostatni_Sprawiedliwy

Jeśli składał ja [usunięte przez moderatora] to na bank ma problemy :)

gonzo

Kto posiada suszarnię ADNAR i czy masz problemy z tą suszarnią?

Zostaw opinię o Adnar Daniel Kołodziejczyk - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adnar Daniel Kołodziejczyk