Opinie o GASPOL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GASPOL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GASPOL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASPOL S.A. w Warszawa

Były klient

Przez wiele lat byłam wierną klientką Gaspolu. Jednak obecnie rezygnuję z ich usług, które znacznie się pogorszyły. Kiedyś umawiałam się na dzień i godzinę i pan kierowca grzecznie przywoził butlę z gazem. Teraz dwukrotnie prosiłam o dowóz butli. Dwukrotnie pani z miłym głosikiem zapewniła mnie, że "ach, oczywiście, przyjęła złoszenie". I co? I nic! Czekałam przez dwa dni, gaz w kuchni się skończył a ja rezygnuję z usług firmy ( o ile to coś można nazywać jeszcze firmą).

Pavel
@Były klient

Zapraszamy do Firmy Hanex z Ludom. Na nas zawsze możesz liczyć. www.hanex24.pl Dział Handlowy tel.: 798445992

Olek
@Były klient

Czas zostawić firme, ktora nie dowozi gazu. Czas odstawić Gaspol i nigdy do nich nie wracać.

Ryszard Gdańsk
@Olek

Firma nie dowozi gazu, ponieważ pozbyła się pracowników na etacie .I szuka kierowców na umowach śmieciowych, tak że życzę im powodzenie .I tym kierowca !!! którzy zgodzili się jeździć na takich spartańskich warunkach .

bestpol

Planowanie w Rypinie to porażka, stacje benzynowe stoją bez gazu, planiści zatrudniani z łapanki oderwani od rzeczywistości. A kierownictwo urządza telekonferencje i inne tego typu pierdoły.

Man

Gaz nie dociera na czas, zawsze dostaje informację, że brakuje aut aby zrealizować zamowienia. Transport to totana katastrofa co potwierdzają kierowcy. Zacząłem współpracę z inną firmą i śpię spokojnie.

Rolnik
@Man

Zgadzam się. Transport to dramat.

Łucja
@Rolnik

Ale skoro więcej osób ma problem z transportem, to czy nie warto jakoś grupowo to zgłosić szefostwu firmy? Podejrzewam, że zależy im na tym by mieć zadowolonych klientów :P

@Man

Jak zwolnili pracowników z etatów i zachciało się kierowców z działalnością no to teraz jest problem!

Adam Tomczak
@Man

podobno nie mają kierowców i samochodów w Barlinku stąd łańcuch dostaw się sypie a klienci w zime nie mają gazu bo nie ma kto dowieść - żenada tak firma potężna a nie stać ich na pracowników, ale za gaz dostarczony 3 tygodnie po terminie faktura przychodzi następnego dnia - a cena wysoka

Żadna firma tylko zlepka przypadkowych ludzi. Nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy dojedzie gaz zamawiany 6 dni temu. Narażają na straty odbiorców. Może czas zmienić kierownictwo skoro nie daje sobie rady z transporem? Wyrzucić starych z hukiem i zatrudnić nowych, bardziej kompetentnych z planem "B" I "C" wtedy będą mogli zorganizować transport. No chyba że firmie nie zależy na sprzedaży. Ciekawe czy prezesi o tym wiedzą. Może trzeba napisać bezpośrednio do nich?

Aleksander

To napisz…

Ok
@Aleksander

Dobra nspisze do Holandii. Buźka zrzednie

Firma GASPOL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalisa / specjalistka ds zakupów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Firma GASPOL S.A. szukała pracowników na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu w mieście Rypin. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Haha

Pod skrzydła słynnej Pani kierownik. Współczuję.

Pomyłka

Kolejny sezon jesienny i znów problemy z dowozem gazu. Gaz dociera po dwóch dniach od planowanej dostawy. Chyba czas zrobić porządek z kierownictwem odpowiedzialnym za transport.

Nikc

Każdy sobie coś tam skrobie. Nie ma współpracy między ludźmi tylko tzw spychologia, zwłaszcza w biurach. Ściana na każdym kroku. (usunięte przez administratora) jest sposób komunikacji jednej z pań kierownik. Trzeba tego posłuchać bo trudno uwierzyć w tak bardzo prostacki styl. Nie polecam ani nie odradzam. Warto przyjść i popatrzeć jak wygląda wyścig i do czego zdolni są ludzie podczas zawodów o stołek. Widowisko gwarantowane.

LordKnaga

Pracowałem w tej firmie jako Koordynator Obszaru. Ciężko ocenić firmę jednoznacznie. Kto nie chce pracować bedzie niezadowolony w każdej fimie, a kto chce może w Gaspolu zderzyć się z twardą ścianą. Za dużo obowiązków, jeden wielki bałagan i mizerna kasa za tak duży stres. Ogólnie jestem rozczarowany. Nie polecam, nie odradzam.

Ilona
@LordKnaga

Dlaczego sądzisz, że pracownicy mają za dużo obowiązków? Czy ten wspomniany przez Ciebie bałagan tyczy się właśnie podziału zadań między pracownikami? Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy poza podstawowym wynagrodzeniem w GASPOL są także premie.

LordKnaga
@Ilona

Nie sądzę tylko doświadczyłem tego na własnej skórze. Zadań jest tyle, że nawet pracujac 10-12h nie jesteś w stanie zrealizować 75%. Dynamika dodatkowych obowiazkow jest prawie codzienna. Bałagan raczej wynika ze spychoterapii pracowników biurowych. Najczęściej są to stażyści, którzy mają wszystko gdzieś. Wszystko trzeba załatwiać samemu. Premie są, ale małe i wypłacane bardzo nieregularnie. często nie zależą od twoich działań.

Łucja

Cześć, chciałabym dopytać o pracę przedstawiciela w Gaspolu :) Jak wyglądają wymienione w ofercie benefity pozapłacowe? Co wchodzi w ich skład? I jak wyglądają systemy premiowe? Jak wysokie są premie i za co?

Janek
@Łucja

Praca od rana do wieczora. W weekendy również dzwonią telefony. O spokojnym urlopie zapomnij. Jeśli nie załatwisz sobie zastępstwa i to porządnego ,a nikt nie chce zastępować bo sam ma dużo pracy, to zapomnij o wypoczynku. Ciągle pretensje, wygórowane wymagania niemożliwe do zrealizowania. A jeśli są nie do zrobienia nie ma premii. Podejście do pracownika co najmniej niestosowne. Szkoda życia na denerwowanie się pracą.

@Janek

Praca nie jest lekka to fakt. Presja narasta z każdym rokiem. Budżety coraz trudniejsze w realizacji. Pracowałem poprzednio w dwóch innych firmach korpo (medyczna i spożywcza) i niczym się za bardzo nie różnią. Handel generalnie nie jest dla każdego i nie jest łatwy.

Viki

Czy to prawda, że dwie osoby pozwały firmę o mobbing?

Ktos
@Viki

Wcale bym się nie zdziwił

do Viki
@Viki

Nie słyszałam. Skąd źródło?

Aga

Obsloga Klijeta katastrofalna

Korona

Bez podstawy obniżono pracownikom pensję poprzez zabranie diet , dodatków to jest świadome wykorzystywanie koronawirus sprawę kierujmy do premiera b

Hektor
@Korona

Dieta została zawieszona, a nie zabrana. Być może gdyby skasowano twój etat i 20 twoich kolegów to diety by zostały zachowane. Nie mniej jednak firma zadecydowała o zachowaniu wszystkich etatów kosztem tych diet. Piszesz "bezpodstawnie"? A jaka była podstawa jej nadania? Rozumiem, że powołujesz się na jakieś konkretne podstawy.

Cio
@Hektor

Straszenie zwolnieniami to dowód na to, że autor zatrzymał się gdzieś w latach 90 a może sam się boi i próje zarazić tym innych. Naprawdę myśli Pan że wszyscy trzęsą sie ze strachu? Proponuje dokładnie przeanalizować zyski i straty. A jeśli chodzi o powód nadania tzw diety to warto poczytać oś więcej niż FB.

Hektor
@Cio

@Cio co innego jest straszyc, a co innego obserwowac fale zwolnien na rynku pracy. Bezrobocie wzroslo z 3% do juz blisko 8%. Nikt nie twierdzi, ze ktos sie trzesie lub nie ze strachu. Jak ktos pracy nie szacuje i tym samym swojego pracodawcy to domniemam, ze „nie trzesie sie ze strachu”. Jak masz taki takie analizy zyskow i strat to proponuje spotkac sie z prezesem i to przedyskutowac, a nie „madrkowac” na gowork. Na koniec- „bardzo merytorycznie” odpowiedziales odnosnie dodatkow i diety.

POZNANIAK
@Hektor

Firma etatów nie utrzymała mimo cięcia premii. Kierowcy z Poznania wszyscy zostali bez pracy

Kierowca
@POZNANIAK

Firma Hanex z Ludom poszukuje kierowców z Poznania.Powiększają tabor.

Antek
@Kierowca

szukają już któryś miesiąc - czyli chyba nie ma dobrej oferty.. A tek ciekawe dlaczego na tym portalu szuka kierowców...? Chyba chce podkupić pracowników - niezbyt to dobrze świadczy o tej firmie chyba..

Wiesław

Dla mnie to firma bałaganiarska i na dodatek o złodziejskich zapędach. 9 lat temu z konieczności ( PSG nie podciągnął sieci do mojego budynku) nawiązałem kontakt z tą firmą i to był poważny błąd. Wypożyczyłem na umowę jedną butlę, wpłaciłem kaucję, przez kilka miesięcy kupowałem gaz, a po podłączeniu gazu sieciowego zwróciłem butlę i zwrócono mi kaucję. Chociaż nigdy nie dostawałem potwierdzenia wpłaty, jednak faktury dostawałem pocztą regularnie, również potwierdzenie zwrotu butli i kaucji. Myślałem, że temat Gaspolu się skończył. Błąd !!! Dopiero się zaczęło . Na koniec roku dostałem jakieś druczki , żeby potwierdzić, że posiadam niezwróconą butlę. Oczywiście nie potwierdziłem. W kolejnych latach sytuacja się powtarzała. Aż wreszcie dostałem fakturę z załączonymi kserokopiami potwierdzeń. Telefonicznie próbowałem się dowiedzieć o co chodzi. Raz usłyszałem, że podobno dostałem butlę w prezencie bez umowy. drugi raz, że nie oddałem pustej butli co wg księgowości Gaspolu z Pleszewa oznacza , że mam dodatkową butlę. Fakt, raz zdarzyło mi się oddać pełną butlę z cieknącym zaworem. Po latach dowiedziałem się w oddziale w miejscu zamieszkania, że pracownik usprawnił sobie procedurę reklamacyjną, wymieniając butlę nieszczelną na dobrą. Po kolejnych latach i wezwaniach do zapłaty postanowiłem zakończyć ten temat od strony finansowej. Niestety nie mam żadnej gwarancji, że to się nie zacznie od nowa. Wpłaciłem Gaspolowi sumę większą niż żądali z nadzieją, że będzie ich stać na kopertę i znaczek i dostanę teraz jakieś konkretne pisemne wyjaśnienie tej chyba biurokratycznej szopki.

Ktos
@Wiesław

Po dwóch latach wszelakie noty obciążeniowe tracą moc prawną jeśli nie zostały przekazane do sądu. Nic bym sobie nie robiła z pism od Gaspolu. Gdyby coś mieli oddali by sprawę do odpowiedniej instytucji a nie wysyłali makulaturę od kilku lat.

Jarek

Jeszcze 2 lata temu to była naprawdę dobra firma dla pracownika i klienta.Posunięcia kadrowe spowodowały ruchu, które w długotrwałym okresie spowodują olbrzymie straty dla filmy a finalnie straty udziału w rynku. Wielu kierowników nie powinno znajdować stsnowisk na jakich pracują. Stwarzają problemy i niechętnie współpracują aby usprawnić działania. Za to "festiwal" pełen brązowych nosków kwitnie gdy tylko na choryzocie pojawi się dyrektor.(usunięte przez administratora). Brak doświadczenia, wiedzy a przede wszystkim brak chęci nauki i pracy u większości kierownictwa jest rażący. Dopóki kolesiostwo będzie ważniejsze niż wiedza i umiejętności to nie będzie to dobre miejsce dla ludzi pracowitych i z wartościami .

Strfa
@Jarek

Jestes pewien czy wszecles na konto dobrej firmy?

Do Jarek:
@Jarek

Czy moglbys podac jakies bardziej konkretne przyklady i o jaki dzial ci chodzi?

Kim
@Strfa

Taka firma jak pisownia i składnia u @strfa.

Wielbiciel

Porażka. Kolesiostwo, lizostwo. Można być mistrzem Polski w swojej dziedzinie a i tak awansują ludzie, którzy zamiast pracować i rozwijać siebie i firmę tworzą piękne historie i cudowną otoczkę i mity wokół własnej osoby. Nie warto nic robić ponad obowiązki a i do nch należy podchodzić ostrożnie.

Alex

Kilka razy prosiłam o zmianę numeru kontaktowego, w dalszym ciągu nic z tym nie zrobili i dzwonią do teściowej, jak kończy się gaz w butli...Pani 3 razy zapewniała, że już to aktualizują i będzie dobrze, a jak przychodzi co do czego, to dalej to samo...

Kompletny brak organizacji Przed 6 miesacami kupilem dom i nie moge sie pozbyc reszty gazu i zbiornika ziemnego firmy gaspol Moze ma ktos jakas idee.Prosze o pomoc pilne,nie moge dalej rozbudowac mojej posesji bo oni jeszcze spia.

Olek
@Adam

Wyślij rachunek ( note ksiegową) za magazynowanie zbiornika na swoim terenie od terminu do którego zbiornik powinien być zabra do teraz. Wylicz to sensienie zgodnie ze średią ceną wynajęciem metra magazynu w Twojej okolicy. Poczekaj 14 dni a jeśli nie otrzymasz odpowiedzi yo znaczy ze firma się zgadza i zapytaj kiedy zrobią przelew. Pamiętaj żeby to solidnie wyliczyć i przedstawić na reklamacji.

Brak dostaw gazu, brak informacji. Firma twierdzi ze jest liderem na rynku. Zgadzam się. Jest liderem niekompetencji. Ktoś powinien wreszcie zmienić kierownictwo w transporcie bo to nie pierwszy raz kiedy transport nie dojezdza i nikt nie wie kiedy przyjedzie dostawa.

50220367

Wysyłam reklamację na świadczone usługi w zakresie dostawy gazu. Pomimo udokumentowanych monitów i prób nawiązania kontaktu z pracownikiem odpowiedzialnym za dostawę gazu nikt nie nawiązał ze mną kontaktu w tej sprawie. Planowana dostawa uwidoczniona w portalu przewidywała dostawę w terminie między 08.01 a 18.01.2021. Z uwagi na ignorowanie moich monitów i brak jakichkolwiek informacji na temat terminu dostawy, poniosłem straty. W związku z tym proszę o zbadanie tej sytuacji i przyznanie mi rekompensaty za poniesione straty. Wasz klient Bohdan Bohdanowicz.

Klient
@50220367

Witam, obecnie firma Gaspol nie radzi sobie z logistyką.Proszę również sprawdzać umowy jakie firma Gaspol podsuwa klientowi.

@Klient

zima zaskoczyła wszystkich ... każdy pewnie włączył ogrzewanie i niestety jest problem...

Prawo
@50220367

Napisz reklamace z załączonym spisem strat. Jeśli po 14 dniach nie otrzymasz odpowiedzi (a raczej nie otrzymasz) to zgodnie z art 561. reklamacja zostaje uznana . Wystawiasz notę księgową, wysyłasz i czekasz na przelew.

Ex
@Ania

Prawdziwe oblicze firmy poznasz jak działa w trudnych sytuacjach a nie wtedy kiedy jest spokój na froncie.

kucz-pas
@Klient

Rotacja ? czyli robienie klientów w balona i nabijanie kasy za nic!!!

Krzysztof

Firma Hanex z Ludom zatrudni od zaraz byłych lub obecnych pracowników Gaspolu. Obecnie poszukuje dwuch przedstawicieli handlowych trzech kierowców. Nowoczesny tabor Mercedesy sprintery, Volvo FH 500, Jepp Renegade, Kia Rio.

Gaspol
@Krzysztof

"Dwóch" pisze się przez "ó". Nie chce pracować dla firmy która daje ogłoszenie z błędem ortograficznym. A zwłaszcza nie chce jeździć Rio bo to degradacja a nie awans.

Zostaw merytoryczną opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GASPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GASPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GASPOL S.A.