GASPOL S.A.

Opinie o GASPOL S.A.

hof 2009-07-30 15:02:02
bardzo solidna firma dobre zarobki i miła atmosfera
kkk 2010-01-08 20:48:35
Szkoda nerwów, człowieka mają za nic, zero współpracy, a jak jest to kiepska. Firmę tworzą ludzie a ludzie tam są beznadziejni...
ph 2013-05-15 22:51:15
Czy ktoś może napisać jak wygląda tam praca PH który zajmuje się dystrybucją butli gazowych,zarobki,czas pracy itp....??
ph 2013-08-06 19:32:44
Na ogłoszenie odnośnie zatrudnienia na miejsce PH zajmującego się dystrybucją butli szkoda odpowiadać.Rozmowa kwalifikacyjna składa się z dwóch etapów,pierwszy z pracownikiem GASPOLU,drugi z dyrektorem a dokładnie z [usunięte przez moderatora] który jeżdzi pasatem CC którego zapewne kupił za pot PH którzy rozwożą butle......tak rozwożą butle bo tak to stanowisko naprawdę wygląda.Na rozmowach okłamują że jest to praca polegająca na jeżdzie autem osobowym i szukaniu punktów zbytu do tego że dają umowę o prace z wynagrodzeniem 3 tyś brutto.Po tym jak się człowiek ujeżdzi na dwie rozmowy kwalifikacyjne,dostajesz tel że są zainteresowani współpracą z tobą ale......oczywiście masz być PH od dystrybucji butli najlepiej na własnej działalności i koniecznie z własnym autem dostawczym!!!!!! Śmiech,kpinę sobie robią z normalnych ludzi bo ich normalnymi nazwać nie można!!!Rozmawiałem z chłopakiem który właśnie wdepną w to[usunięte przez moderatora] inaczej współpracę z firmą GASPOL Stąporków.Pracuje na własnej działalności,jeżdzi własnym autem,zarabia śmieszne pieniądze a odejść nie może wcześniej niż po 2 latach bo w umowie zastrzeżone jest że odchodząc wcześniej musi zapłacić karę 20 tyś. Śmiał się że panowie ze Stąporkowa praktykują to od dawna, dają ogłoszenie na PH obiecują gruszki na wierzbie a potem liczą że trafi się frajer i zacznie na nich tyrać.....Tylko po co kłamać już na starcie zamieszczając ogłoszenie o treści mającej się zupełnie inaczej do rzeczywistości????Panowie zabawki i do piaskownicy!!!!!!!!
...aaa... 2013-08-16 15:27:06
Tak, tak [usunięte przez moderatora] jest niesamowity… Ogólnie zastanawiające jest po co [usunięte przez moderatora] go trzyma… facet nie ogarnia już, nie kontaktuje. Tajemnicą [usunięte przez moderatora] jest to, że nie mówi w innym języku niż polski plus ma raczej max maturę :) a tak zapewne 2 dyszki na rękę co miesiąc są:)
ph 2013-08-19 23:05:40
ozon nie mam pojęcia,wiem tylko że szukają kogoś z autem dostawczym tzw skrzyniowym i na pewno nie dadzą ci zarobić....
tu mi graj 2013-09-16 00:04:52
Dostałem maila, w sprawie ph. Widać nadal szukają handlowca. nie wiem co o tym myśleć. Niby poważna firma a miale pisze.... dziwne.
KIKA 2013-11-19 13:37:23
Firma jest beznadziejna !!! Zarząd od "stu lat" ten sam, totalnie niereformowalny, zero normalnego kontaktu i jakiejkolwiek komunikacji z pracownikami. A w koło pełno lizusów, donosiceli i nierobów od lat na tych samych stołkach. Zadnego rozwoju i perpektyw dla pozostałych pracowników - Omijać z daleka !!!
ANIA 2013-11-26 12:15:52
Zgadzam się w 100 % z powyższą opinią !!!
kkk 2013-12-19 14:50:37
Pracowałem jako kierowca cysterny w tej 'firmje' na własnej działalności za wypadek z nie mojej winy {tak stwierdziła policja}przysłali mi rachunek za naprawę samochodu i przyczepy w wysokości 190000 zł. Nikt się ze mnę od czasu wypadku nie kontaktował. Nie dostawałem zleceń [pracy].A po 6-śću miesięcach rachunek do zapłaty.Jaką ja mogę mieć opinię na temat tej fjrmy?
pytajnik 2014-01-26 10:33:15
To jak jest z tym PH? jakie są warunki pracy? Jest goła pensja czy płacą jeszcze za pozyskanych odbiorców do sprzedaży butli. Słyszałem że jest jakaś zewnętrzna firma która zatrudnia dla Gaspolu PH. Dobrze jak ktoś napisałby o co można starać się idąc na stanowisko PH
Der 2014-04-05 11:30:25
@dusigrosz, a to niby dlaczego? Wiesz coś o tych instalacjach, czego my nie wiemy, może byś się podzielił, by ostrzec klientów Gaspol?
Kiłek 2014-04-07 06:51:05
Ja nie proponuję polecać, bo z tego może wyniknąć jeszcze jakaś dodatkowa kicha, Tak dla własnego bezpieczeństwa
Red 2014-04-15 10:06:24
Czym jeżdżą PH?, bo nie ciężarówkami chyba?
nowy 2014-10-15 20:58:26
ja wlasnie pracuje jako PH od butli i narazie nie narzekam.Jezdze swoim autem ale na paliwo regularnie dostaje pieniadze powiekszone o amortyzacje(czyli jak pali mi 7l dostaje tak jakby palilo mi 10l).Nie woze zadnych butli tylko pozyskuje nowych klientow i podpisuje umowy. Mam podstawe i dodatkowo od kazdej umowy prowizje.Jak wykonam 100% palnu to mam wieksza prowizje.Mija 2 tygodnie,a plan mam wykonany w 91%.Zobaczymy jak bedzie dalej ale narazie zlego slowa nie moge powiedziec.Nikt mnie nie goni, nie krzyczy, nie wydzwania ze cos jest nie tak.Dodam tylko, ze nie pracuje bezposrednio dla Gaspolu.Jestem zatrudniony przez firme zewnetrzna.Rozmowa byla jedna i bardzo mila i trwala ok. godzine.Bylem na niej sam,a nie umowione stado chetnych.Powiedzieli, ze oddzwonia i oddzwonili.Pozniej male szkolenie i w teren.
nowy 2014-11-11 21:23:01
atmosfera przynajmniej u mnie bardzo mila, a nawet kolezenska. Przyjmuja z nieduzym doswiadczeniem ale tak jak mowie ja nie pracuje bezposrednio w Gaspolu. Zarobki zarobkami ale spokojnie mozna 4 tys.wyciagnac jak sie starasz i jezdzisz
dan 2014-11-25 12:20:19
i komu sprzedajesz te butle ? do firm zajmujących się rozwożeniem gazu czy jak ?
nowy 2014-11-25 20:50:37
do sklepow, stacji paliw, dystrybutorow, osob fizycznych. Poszukiwanie nowych klientow
nowy 2015-01-20 14:47:23
widze, ze najwazniejsze sa jakies karty multisport, wypasione limuzyny, super telefony i laptopy. Ja nie pracuje bezposrednio w Gaspolu ale mniej niz 4 jeszcze nie mialem. I nie musze miec swietnych wynikow,a wykonac plan w 100%,a zdarzalo mi sie nawet 170%, 130%. Jak masz umowe z nimi to chyba masz auto itd. Ja jezdze swoim ale wracaja mi za paliwo i na amortyzacje auta mam wiec dla mnie jest OK.Ja nie mialem doswiadczenia jako PH bo tylko 4 miesiace ale daje rade tylko trzeba chciec, a nie siedziec na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Piotr 2015-01-29 07:42:04
Przychylam się do wcześniejszych wypowiedzi @Kika. Firma jak firma na socjal nie ma co patrzyć jest jak w większości takich korporacji. Najważniejsze to mieć duży słój wazeliny, a będzie dobrze. Jesteś dla "szefostwa" wyrobnikiem najważniejsze by się zgadzać i potwierdzać ich czasem nierzeczywiste stanowisko. Własne zdanie czy indywidualne sukcesy niczym się mają w ogólnym rozrachunku. Jak podpadniesz z jakiegoś powodu to do "piachu". Jeżeli ktoś zdecyduje się na pracę niech się zaopatrzy w wazelinę i szeroką taśmę, by czasem czegoś nie chlapnąć.
pdk 2015-02-03 22:33:50
(usunięte przez administratora) Witam,moze ktoś opisać jak wygląda naprawdę współpraca z tą firmą? Przecież mając auto,magazyn no i hajs na butle to mogę na własny rachunek butle wozić niż się z kimś użerać... Pozdro
nowy 2015-02-07 17:20:57
ciekawe skad wezmiesz butle zeby je rozwozic? Sam sobie bedziesz nabijal? Chyba trzeba miec specjalne pozwolenia,a zadna firma nie pozwoli ci rozwozic ich butli chyba ze podpiszesz z nimi umowe i bedziesz ich dystrybutorem. Pozatym wez pod uwage, ze jak butla nalezy chociazby do GASPOLU Ty sam sobie nie mozesz jej nabic bo jest to nielegalne. W ogole nie mozesz nigdzie legalnie nabic butli-swojej pustej
pdk 2015-02-17 14:32:24
Może źle się wyraziłem... Chodzi o to że na działalności z własnym autem i magazynem podpisuje umowę np. z Barterem i cisnę z tematem. Bo po ogłoszeniach z gaspolu które się ukazują non stop to myślę ze nie za wesoło tam jest. chciałbym żeby ktoś napisac jak to wygląda od srodka czy nie ma tam jakiś chorych kierowników bo pracując swoim sprzetem na własnej działalności nie chce aby mi ktoś mówił jak mam pracować...
user 2015-02-21 21:13:41
Witam wszystkich. A czy można z kimś porozmawiać w Lubartowie, osobiście na temat stanowisk innych niż PH np. specjalisty ds rozwoju, bądź analizy rynku?
Czy takich ludzi potrzebują w ogóle?
nowy 2015-02-28 22:00:54
ale pytanie :-). Wysylaj Cv to sie przekonasz jakie masz szanse u nich na prace,a nie na forum sie pytasz
nowy 2015-03-17 19:05:26
ja nie pracuje bezposrednio u nich ale atmosfera wedlug mnie jest OK. Jak jest z zatrudnieniem to Ci nie powiem ale mysle, ze bedzie chyba ciezko cos zalapac powaznego. Ja mam bdb wyniki, sa zadowoleni ale na stala umowe i prace bezposrednio u nich chyba nie mam co liczyc. Przez pol roku w kazdym miesiacu mialem ponad 100%. Bylo nawet 130% i 170%
stary gazownik 2015-03-17 19:37:40
dobry macie lpg samochodowy czy ujnia? wiela propanu w mieszance w zimie i lecie?
Przedsiebiorczy 2015-03-25 09:48:32
Pracowalem tam 18 lat i jak zachorowalem na przewlekla chorobe to wywalili a na moje miejsce maja mlodego ale to raki standard w Polsce a ja za granice teraz jezdze i mam pod wzgledem finansowym duzo lepiej
Artur 2015-08-23 20:10:54
Witam, możeciecośpowiedziećopracyna stanowisku doradcy handlowego ds. klientów indywidualnych? jaksię ma wynagrodzenie, atmosfera pracy orazjakienarzędzie oferuje firma chodzi głównie o auto jakie?
nowy 2015-08-23 23:36:06
mercedes maybach dla Ciebie,a ogolnie to z tego co wiem to skodami jezdza raczej wszyscy
olo 2015-09-14 21:21:56
Tak potrzebuja ale w cenrali w Wawie
Były... 2015-09-14 21:26:10
mozesz liczyc na 3000 - 3500 podstawy + prowizja (skąplikowane jest jej liczenia) ale realnie średnio miesięcznie 4000 - 5000 jesteś w stanie wyjąc. Auto Skoda Rapid bez limitu użytkowania w swoim regionie. Praca OK ale betonowy zarząd i przełożeni co jest najwiekszym minusem. PO prostu czasami trzeba robic rzeczy którę są głupie i bez sensu z założenia ale góra nie chce tego zauwazyc bo musi się wykazac działaniami prze zarządem. Generalnie mimo takiego minusa polecam :)
nowy 2015-09-27 22:20:17
nie ma to tamto gdzie Ty masz te ogloszenia bo ja na stronie nie widze nic
Giermek 2015-11-05 20:31:51
gaspol to dobra firma tylko kierowcy są traktowani jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a my dygamy butle od rana do nocy i nikt nam nie pomaga, nawet dyrektor nie interesuje się czy kierowca ma gdzie sprzedać czy nie nikogo nie interesuje sprzedaż tylko ceny w górę z dnia na dzień a my musimy słuchać od ludzi że sami wymyślami sobie takie ceny
madzik 2015-11-17 19:59:44
zgadzam się z opinią , ludzie w biurach nie maja pojęcia o tym co sie dzieje w terenie , zero praktyki , tylko teoria ,która jest daleko od sprzedaży gazu , niech te biurowczyki usiądą za kółko i się uczą , bo dużo im brakuje w tym fachu,
Prima 2016-01-20 11:25:41
Zlodzieje, krwiopijcy, oszusci !
Ostrzegam przed nimi ! Jakiekolwiek interesy z ta post komuna czerwonych hochsztaplerow to grabiez twojej kieszeni.
W szczegoly nie wchodze ale traktujcie powaznie ta przestroge !
Interes z nimi to nikczemny wyzysk petenta.
hgfddd 2016-05-05 17:45:03
wazne jest jednak @jennnnnnnnnn zeby taka osoba dobrze sie znala na swojej pracy koncu jest specjalsita
Zostaw swoją opinię o GASPOL S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GASPOL S.A.