Opinie o GASPOL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GASPOL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GASPOL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASPOL S.A. w Warszawa

Dostawy

Coraz większe problemy z dostawami. Naraża to biznes na przestoje produkcji a idąc dalej straty poniesione przez zakład produkcyjny no i kary które trzeba zapłacić za niezrealizowanie zamówienia urządzeń. Mówiąc wprost to ofertę Gaspol należy odrzucić na wstępie albo nie brać tej firmy wogole pod uwage jako dostawce propanu.

juzek połuwfka

pija a jak, a ciecie w nocy śpią jak susły :) ale to jest wschód polski - inny świat, standardy zaniżone ale wypłaty by chcieli mieć jak na zachodzie :) a ceny nieruchomości czy usług u nich niższe o połowe więc i wypłaty powinny być niższe o połowe mam racje?

Marian
@juzek połuwfka

Bez flaszki do załadunku w nocy w Malaszewiczach nie podjeżdżaj czekanie do rana jest pewne. Nowy kierownik obsiadł w piórka i juz zapomniał jak to był dyspozytorem i to nie najlepszym.

Transport w Gaspolu leży, Pani S powinna Hot Dogi w Orlenie robić nie transportem się zajmować

ALWARO
@Monika

zamiast dobrze trzymać z przewoźnikami i kierowcami to ona prowadzi grę przeciw nim, dla niej ważniejszy jest zysk dla firmy i holendrów - ale to jest polityka krótkowzroczna, bo cierpi wizerunek firmy i klienci niezadowoleni, stacje bez gazu nawet cały dzień a konkurencja zaciera ręce - zobaczymy co będzie tej zimy, szykuje się ARMAGEGON klienci lepiej niech sobie za wczasu kupią piecyki na węgiel i farelki

Prorok Andrzej
@Monika

Ja myślę, że po tej zimie kupimy od tej Pani hod-dogi i proroctwo się ziści.

Ola
@Prorok Andrzej

Panie Andrzeju jak ma Pan nr tel do tej Pani to trzeba powiedzieć, że w Sędziszowie na Orlenie się miejsce zwolniło. Skoro w Transporcie jej nie idzie,to czas się sprawdzić w innej branży.

Paulina

Zdecydowanie największemu wrogowi nie życzę kontaktu, ani współpracy z firmą Gaspol. Od momentu podpisania umowy brak kontaktu. Uzyskanie informacji podczas rozmowy telefonicznej niemożliwe, kompletna spychologia. Oddzwonimy do Pani nikt nie dzwoni jak się uda dostaniesz smsa lub e-mail przy dobrych wiatrach. Po dwóch miesiącach umówiony montaż zbiornika, jednak ktoś zapomniał, że jest do tego potrzebny zbiornik, a transportu nie ma. Po ponad tygodniu montaż i transport umówiony, jednak każdy z podwykonawców zna inną godzinę dostawy zbiornika. Informacja z Gaspolu - firma transportowa sie z Panią skontaktuje. Nadchodzi długo wyczekiwany dzień montażu dowiadujemy się od instalatora, że wysypał się transport. Oczywiście z Gaspolu brak informacji konieczny kontakt i kolejne uzgodnienia. Radzę, aby każda rozmowa była potwierdzana korespondencją z ich strony - później wszystkiego się wyprą. Wszystkie prace wykonują podwykonawcy, łącznie z projektem. Gaspol niczego nie ma pod kontrolą i zupełnie się tym nie przejmuje. Pamiętajcie, że każde opóźnienie z Waszej winy to obciążenie karą finansową. Szkoda nerwów i pieniędzy na współpracę z tą firmą. Podwykonawców podziwiam, że jeszcze z nimi współpracują.

Zbyszek N.
@Paulina

A teraz pytanie - czy gaz dojedzie na czas? W styczniu tego roku czekałem na dostawę gazu ponad 3 tygodnie a mieszkam 18 km od siedziby firmy w Barlinku. Czy to jest normalne? Czy to poważna firma?

@Zbyszek N.

Panie Zbyszku z tego co wiem ,tam nikt nie chce pracować, umowy tragiczne do tego własną działalność gospodarcza. Pieniądze kiepskie. Robota przerąbana od ranna do wieczora , jazda po lasach i działkach.

Firma GASPOL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalisa / specjalistka ds zakupów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Stefania

Skarga na bezczynność organu (usługodawcy) oraz zaniedbanie obowiązku wynikającego z zawartej umowy Od 3 dni moje gospodarstwo domowe nie ma dostępu do gazu. Pomimo, że czterokrotnie zgłaszałam problem, z Państwa strony nie ma właściwej reakcji. Państwo jako usługodawca nie byli w stanie udzielić mi informacji kiedy zostanie zapewniony mi ponowny dostęp do usługi. Ja rachunki płace terminowo. Umowa jest tak skonstruowana, że to po Państwa stronie ciąży obowiązek pilnowania i terminowego dostarczania gazu pod adres wskazany w umowie. Zaistniała sytuacja jest niedopuszczalna, naraża mnie i moją rodzine na utratę zdrowia, w związku z powyższym wnoszę o przyznanie bonifikaty za okres, w którym nie ze swoje winy zostałam pozbawiana dostępu do energii. Biorąc pod uwagę, fakt, że jest okres zimowy (temperatura -15 stopni za oknem), moje gospodarstwo domowe jest ogrzewane tylko energią gazową, ja jestem samotną matką niepełnosprawnego dziecka, które obowiązkowo wymaga zaprawienia odpowiedniej temperatury w mieszkaniu, proszę o potraktowanie tej skargi priorytetowo z należytą powagą.

Wacław Dynamo
@Stefania

Proszę pisać skargi do dyrekcji w Warszawie do dyrektora głównego albo do właściciela w Holandii. Wszystkiemu winny jest zarząd, brak kierowców spowodowany jest niskimi zarobkami i brakiem umów o pracę - tylko umowa zlecenie bądź samozatrudnienie. Na takie warunki płacowe nie ma chętnych i nie ma komu gazu dowieść. Tymczasem kierownictwo nic z tym nie robi i ma klientów w 4 literach.

AntyZbych

Firma totalny (usunięte przez administratora) trzeba się prosić o naprawę aut. Czekanie na wycenę wymiany klocków hamulcowych przebiło sufit. Umowa o współpracy i odpowiedzialność materialna za auto i towar to tylko namiastka. Zbiorniki postawione na zakazach tonazowych, no i najlepsi są spedytorzy kopiuj wklej zero pojęcia o robocie i czasu pracy kierowcy.

Klient

Nie polecam współpracy z firma GASPOL, zlewka totalna ma klienta, brak kompetentnych ludzi, kontakt z przedstawicielem beznadziejny, kontakt z przełożonym nie możliwy. Jednym słowem katastrofa.

Klient

Tragedia, kontakt z ta firma to jakaś porażka i totalna zlewka z ich strony. Wystrzegać się takich.

Margo

Najgorsza firma z jaka miałam w moim życiu do czynienia. Nie polecam, nie polecam, ogromny NEGATYW. Po podpisaniu umowy ogromne lekceważenie klienta, omijać szerokim łukiem.

Były PH

Gaspol to firma która wyciska z ludzi co może i daje im kopa. Pracowałem dla nich niecałe 3 lata. W 15 miesiecy zdobyłem 516 nowych klientów. Mysle, ze to kiepski wynik. Nie pozdrawiam pana kierownika dzialu butle Zbigniewa A. z Nowego Targu. Większego ...... jak do tej pory nie poznałem. Ciesze sie, że mnie tam nie ma bo chyba bym się wykończył psychicznie z tymi korpo szczurami. 3 osoby z zespołu wspominam dobrze. Reszta szkoda gadać. Współczuję tylko tym ludziom i życzę jak najwięcej szmalu????

Grażyna
@Były PH

Widzę, że w ostatnim czasie bardzo aktywnie się tu udzielasz, co oczywiście jest czymś dobrym. Nie masz co prawda dobrego zdania na temat pracy w GASPOLU, ale może mi pomożesz. Jaki rodzaj umowy oferuje się tam pracownikom? Czy można liczyć na stabilność zatrudnienia?

@Grażyna

Wiesz co nie chce mi się juz nawet myśleć o tej firmie. Spróbuj sama

Artur
@Były PH

Przed zatrudnieniem w danym miejscu dobrze jest dowiedzieć się podstawowych kwestii związanych z danym stanowiskiem. Ty miałeś okazję pracować jako przedstawiciel handlowy, więc może mógłbyś napisać, czy osoby niemające doświadczenia zawodowego również są przyjmowane przez tego pracodawcę?

@Artur

Oczywiście, że TAK bo tacy ludzie są nawet lepsi niezniszczeni handlem. Niektórzy np.jak ja mają bdb efekty(516 nowych klientów w 15 miesiecy). Miałem zlecenie przez 15 miesięcy wiec ciśniesz bo ci zależy. Później dadzą ci na czas określony jak mi i nie przedłuża umowy. Takich się przyjmuje, wyciąga co się da z takiej osoby, a przypomina to wyciskanie cytryny i na koniec "dziękuję" się im, a na to miejsce szuka się kolejnej nowej osoby bez doświadczenia. Dziękuję to za dużo powiedziane. Chcesz wiedzieć jak pan kierownik mi podziękował? Dostałem smsa dzień przed końcem umowy, że mam jutro przyjechać i oddać wszystko????. Przyjechałem pozdawalem wszystko. Podpisałem mu dokumenty i nagle wstał odwrócił się 4 literami i poprostu wyszedł nawet nie podając mi ręki tylko jeszcze opryskliwie krzyknął czy wychodzę czy chce sobie tu jeszcze posiedzieć????. Tak właśnie postępuje kulturalny Sz.P. Zbigniew???? z Nowego Targu. Bardzo bym go chciał kiedyś spotkać to bym zachował się z jego "kultura osobista" bo kiedyś nie pozwoliły mi na to inne względy. I tak jedni jada na wycieczki zagraniczne za twoja prace i dostaja koperty przy tobie, a ty tylko na to patrzysz za 2800 netto miesięcznie i jeszcze Ci wspominają twoja pensje????. Nie będę się rozapisywał wiecej????. Probujcie. Może jest lepiej????. Ja bym nie wrócił tam nawet jakby mi oferowali 10 tys./mies. Wole to co robię teraz. Przynajmniej mam spokój, na miejscu i pieniądze lepsze. Najważniejszy jest komfort psychiczny

do Były PH
@Były PH

Kolego nie wiem po co bredzisz takie rzeczy o jakiś kopertach. Jeżeli byłeś świadkiem takiego zdarzenia to powinieneś to zgłosić do szefa HR, nawet anonimowo, a nie się tutaj żalisz i oczerniasz ludzi. Jeżeli nie zgłosiłeś to odpowiadasz karnie za takie zachowanie.

Armando
@Były PH

Moj drodzy boje się o tych którzy tak daleko zabrnęli na drabinie śczebli awansów korporacyjnych żeby ich pomysły nie okazały się bardzo bolesnym upadkiem co im życzę za ich wyrafinowanie i hamstwo jakie reprezentują ze sobą totalne (usunięte przez administratora) udając ludzi których tak naprawdę nie są!!! Myślę że trzeba być człowiekiem do końca a nie hamem i prostakiem pod przykrywką ludzie opamiętajcie się!!!

Kierowca
@Były PH

Kolego z tymi wynikami jedź to firmy Hanex przyjmą Cię od razu.

Jacek

Pewna dziewczyna przyszła do pracy z objawami zakarzenia popularnym teraz wirusem. Przyszła tylko dlatego że bała się powiedzieć swojemu szefowi że nie przyjdzie do pracy bo się źle czuje. Szef uważa, że nikomu nie należy się przerwa i najlepiej przychodzić w pieluchach aby nie tracić czasu na toaletę,.Również urlop ani też nikt nie powinien chorować. Trudno żeby dziewczyna się nie bała tego człowieka tym bardziej że była nowym pracownikiem. Nie przedłużono z nią umowy a firma rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko niej. Kierownik dumny pracuje dalej.Wnioski niech każdy wyciągnie sam. Tak ludzie mówią na korytarzu

Do koleżanki
@Jacek

Koleżanko "Jacek" nie powinno się przychodzić do pracy z typowymi objawami covidowymi. To narażanie innych. Tak mówią ludzie w kuchni ;)

Viki
@Do koleżanki

Nie powinno się również mobingowac pracowników. No chyba że to norma u Państwa?

Brak słów
@Do koleżanki

Nie powinno to się wymagać od pracowników oświadczenia, że jest się po przyjęciu preparatu, aby zwolnić ich z obowiązku noszenia maseczek. Zachęcam do zapoznania się z Konstytucją RP, zamiast skupiać się na plotkach zasłyszanych, tudzież rozsiewanych w kuchni.

ANDRZEJ

Ja mam pytanie czy są przyjęcia w Sędziszowie dla kierowców? Jakie zarobki oferują? Ile godzin dziennie?

Rafał
@ANDRZEJ

Andrzej omijaj tą firmę szerokim łukiem. To jest korporacja , jeżeli coś wywiniesz za wszystko będziesz obciążony według umowy.

Jacek

Pewna dziewczyna przyszła do pracy z objawami (usunięte przez administratora) Przyszła tylko dlatego że bała się powiedzieć swojemu szefowi że nie przyjdzie do pracy bo się źle czuje. Szef uważa, że nikomu nie należy się przerwa i najlepiej przychodzić w pieluchach aby nie tracić czasu na toaletę,.Również urlop ani też nikt nie powinien chorować. Trudno żeby dziewczyna się nie bała tego człowieka tym bardziej że była nowym pracownikiem. Nie przedłużono z nią umowy a firma rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko niej. Kierownik dumny pracuje dalej.Wnioski niech każdy wyciągnie sam. Tak ludzie mówią na korytarzu.

Rafał

Dział obslugi klienta powinien się nazywać działem zbywania klienta. Mam wrażenie że tam chodzi o szybkość i ilość odebranych telefonów a nie aby pomagać i rozwiązywać sprawy. Któż kto tym zarządza powinien dawno truskawki w Niemczech zbierać. Totalne zbywalstwo i spychologia stosowana. N

Do Rafal
@Rafał

Mozemy Pan podac konkretny przyklad zbywania?

Nick007

Praca w Gaspolu tylko dla ludzi o mocnych nerwach i skrzywionym kręgosłupie moralnym. Traktowanie pracowników niższego szczebla na poziomie karygodnym. Wyzysk, niedocenianie i nierówne traktowanie to siła napędowa tej firmy. W regionach tragedia - kierownicy nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Praktyki niczym w czasach (usunięte przez administratora) "Szefowanie" w myśl zasady - szef to jaśnie pan/pani, którego/której nastroje decydują o atmosferze pracy, co chyba najmocniej jest zauważalne nawet dla ludzi bywających od czasu do czasu w biurze w Warszawie. Jeśli dołożymy do tego fakt, że każda konferencja wyjazdowa (sprzed czasów Covida) to żywy przykład na to, jak plotki na temat lepkich rączek menedżerów (i nie tylko), które znało się ze słyszenia, okazują się prawdziwe, to pozostaje jedynie zastanowić się dwa razy, czy aby na pewno chcesz tam aplikować.

Byly Gaspolowiec

Praca ok. Systemy motywacyjne sprawiedliwe. Bywalo ze naprawde niezle mozna bylo zarobic na prowizjach, choc rzeczywiscie praca po 9-10h dziennie a jak z trasa dalsza to i po 11 h. Produkt jeden, latwy w sprzedazy. Nie to co w FMCG. Firma rozwijajaca sie, choc chyba mogla pewne decyzje podjac szybciej. Generalnie polecam.

Zbychu
@Byly Gaspolowiec

Ty kolego u konkurencji chyba robiłeś, trasa 9h ? 400 km + 9 klijentow po 20 minut to minimum na klijenta plus pauza 12h standard jakie 9???

margo

Lekceważenie to ich domena. Z racji upadłości mojej firmy miałam chwilowe zachwianie finansowe co spowodowało zaległość. Zgodzili się łaskawie na spłatę ratalna ale zatankowanie nastąpi po spłacie zadłużenia którego nie jestem w stanie spłacić jednorazowo. Kompletnie nie odpowiadają na pisma a telefonicznie mówią ze nie zatankują. Termin wypowiedzenia mam 3 miesiące i tej zimy zablokowali mnie tak ze zamiarze. Żałuje ze im zaufałam. Omijajcie z daleka GASPOL.

OTL
@margo

Na przedpłatę kup.

przyszły kierownik

Jak będziesz dużo (usunięte przez administratora) kolegów to zdobędziesz awans. To jest wyścig szczurów, po trupach do celu :)

Klient

Z daleka od tej firmy. Omijać.

Nikc

Każdy sobie coś tam skrobie. Nie ma współpracy między ludźmi tylko tzw spychologia, zwłaszcza w biurach. Ściana na każdym kroku. Wulgarny nawet jest sposób komunikacji jednej z pań kierownik. Trzeba tego posłuchać bo trudno uwierzyć w tak bardzo prostacki styl. Nie polecam ani nie odradzam. Warto przyjść i popatrzeć jak wygląda wyścig i do czego zdolni są ludzie podczas zawodów o stołek. Widowisko gwarantowane.

Obserwator
@Nikc

Wspomniana Pani kierownik nie powinna zarzadzac ludzmi niestety.

Antoni
@Obserwator

To jakaś nowa pani w firmie, czy jest tam już od dłuższego czasu? Może należałoby wnieść jakąś skargę gdzieś wyżej?

Arek
@Antoni

Możesz sobie skargi wnosić tylko nikt tego nie słucha ani nie czyta. System jak w kościele czyli im wygodniejszy fotel tym większa nieomylność. Oczywiście tylko w przekonaniu siedzącego.

Rolo
@Obserwator

Pamiętam jak robiła sobie zdjęcia na ciężarówce że niby gaz rozwozi:) Taki lansik.

Z......
@Rolo

Gaz rozwoziła bo tak traktowała kierowców ,że sama za kierownicę wsiadła, bo nie miał kto gazu wozić.

oko cen
@Z......

(usunięte przez administratora)no proszę jeszcze pewnie za to premie dostała i podwyżkę za zaangarzowanie.... a przecież to że nie ma komu wozić gazu to wina jej polityki personalnej wobec kierowców i zaniedbania sprzętu - oszczędności na remontach i brak podwyżek dlatego nie ma chętnych do pracy hahaha ale jaja, niezły lans, wyszła z twarzą z sytuacji kryzysowej - w końcu dlatego jest kierownikiem!

Zostaw merytoryczną opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GASPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GASPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GASPOL S.A.