Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

Nh

Czy nie możemy złożyć indywidualnych wniosków do FGŚP? Jest taka opcja na stronie....

Olo

Kasy dalej brak...................

zaiteresowany

witam czy ma ktoś jakiś kontakt do syndyku telefon adres gdzie pismo można złożyć będę bardzo wdzięczny Pisałem pisma do szefa szefów ale oczywiście zlewa na pracowników.

zainteresowany
@zaiteresowany

Witam Ponawiam prośbę wiem że było info ale nagle znikło Proszę o jakiś telefon lub adres korespondencyjny lub maila do Syndyka

....

Oj drodzy koledzy oraz koleżanki mam złe przeczucia a to dla tego że znowu zaczynają się jakieś niesamowite przypadki ktoś czegoś nie złożył potem jednak okazuje się że złożył ale źle mimo że było na prawdę sporo czasu wszystko idzie w złym kierunku

.... Tak
@....

A potem jeszcze okazuje się że złożenie dokumentacji dalej zależy od firmy he he he to jest najlepsze

@....

Po korektach dalej są jakieś błędy jawne walenie w h... dalej robią co chcą nie obchodzi ich że ludzie są bez kasy a pan (usunięte przez administratora) pracuje teraz pod syndyk iem i dalej ma wszystko gdzieś

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lolek

Z tego co się dowiedziałem gdy zwraca tylko za 3 najniższe krajowe, z ciekawości pytam czy ktoś kto ma więcej zaległych świadczeń rozważa jakieś kroki prawne?

@Lolek

Na poczatek doczytaj albo sie dowiedz a nie potem siejesz panike i wprowadzasz w błąd. Fundusz wyplaca pieniadze na 3 miesiace wynagrodzenia plus za odprawe tez

KRK

Lista wpłynęła do Funduszu jednakże osoba, która się zajmuje Tajmaxem się pochorowała i nie wiadomo czy w tym tygodniu jeszcze będzie. Lista wpłynęła w piątek po południu więc niestety osoba z którą rozmawiałem nie potrafiła powiedzieć czy jest ona kompletna i wszystko z nią ok. By dowiedzieć się czy jest się na liście należy dzwonić do kadr do Tajmaxu. Syndyk takiej informacji nie udzieli bo sam czeka na listę. Ponad to Pan syndyk do końca tygodnia jest na wyjeździe zagranicznym.

@KRK

Lista jest niekompletna TAJMAX ma 7 dni na poprawki dzwoniłem do funduszu

Team

Nic nie robia w kierunku zeby wszystko poszlo szybciej tylko jak zwykle maja nas w (usunięte przez administratora) .... nie wyplacaja nam kasy i jeszcze utrudniaja szybsza wyplate w funduszu

Prawo

Papierów naszych nie złożył bo podobno listy płac są niekompletne. Rozmawiałem z Panią z biura syndyka. Dziś wpłynęło pismo od syndyka do gfp że złoży. Ja też czekam na kasę.

Prawo

Tak. Syndyk nie złożył naszych dokumentow

@Prawo

A skąd wiesz że nie złożył?

KRK
@Prawo

Bzdury piszesz znikąd nie potwierdzone. Weryfikowałem dzisiaj jak temat wygląda. Syndyk złożył dokumenty co potwierdziły kadry. Pani w FGŚP w KRK nie widzi tego jeszcze u siebie ponieważ dokumenty syndyk składa na ul. Kraszewskiego a ona ma siedzibę na Placu na Stawach. Kierowca z dokumentami między tymi urzędami jeździ 2 razy w tygodniu więc najprawdopodobniej dokumenty dowiezie dzisiaj jeśli syndyk miał czas do 21.11. Sprawa wygląda tak, że jeśli syndyk złożył dokumenty poprawnie i nie będzie tam nieścisłości to urząd w przeciągu 2 tyg. przelewa pieniążki na konto syndyka a ten ma czas 7 dni roboczych na wysłanie środków na konta pracowników. W przyszłym tygodniu najwcześniej koło wtorku FGŚP w KRK będzie mógł udzielić informacji czy wniosek od syndyka dotarł i czy jest wypełniony poprawnie więc nie pisz bzdur jeśli wcześniej czegoś nie sprawdziłeś.

...
@KRK

Po pierwsze to na podstawie jakiego artykułu oraz jakiej ustawy piszesz o 2 tygodniowym terminie przelewu od fgśp do syndyka oraz to samo pytanie skąd pojawia się termin 7 dni które ma syndyk??? Dajesz tu ludziom złudne nadzieję co do tempa w jakim się to rozstrzygnie a jakoś nie widzisz że tu od samego początku ze wszystkim są problemy

Krk
@...

Na podstawie rozmowy z pracownikiem fgśp. Sam czekam i też jestem żywo zainteresowany zamknięciem już tego tematu.

Ktoś coś wie nowego ?

King

Dzis 21...... cos wiadomo ?

Onlyirony

Czy ktoś ma jakieś informacje z PIP FGSP etc ?? Coś się ruszyło z wypłacaniem kasy ?

@Onlyirony

Trzeba czekać do 21 Listopada

Rick
@....

Dokładnie. Do 21 listopada syndyk powinien zgłosić listę do FŚP. Jak będziesz na liście to należy Ci się kasa z Funduszu łącznie z odprawami . Tyle w temacie.

@Rick

A skąd będę wiedział że jestem na takiej liście? Przyślą mi jakieś pismo?

King
@Ciekawyciekawy

Bo byles pracownikiem tajmaxu i wisza ci kase to logiczne ze bedziesz. Skoro syndyk dobral im sie do tylka to wie co jest w dokumentach.

@King

A ile maja czasu na wyplacenie ? Doczekamy sie jeszcze w tym roku kasy?

Bez szans

@Ciekawyciekawy

Syndyk ma miesiąc na przesłanie zestawienia zaległych zobowiązań wobec pracowników do FGŚP , następnie fundusz ma również miesiąc na weryfikację i ewentualnie uruchomienie wypłat które trafią do syndyka a następnie do ludzi.. Można mieć nadzieję również że po ogłoszeniu upadłości 21.10 komornicy odblokują konta i coś z tej kasy trafi do pracowników.. Trzeba czekać.

.,.,

Na podstawie jakiej ustawy i jakiego artykułu w tej ustawie piszesz że fgśp ma miesiąc na weryfikację ponieważ nie wiem czy wiesz ale termin dotyczący syndyka i tego że ma miesiąc nie jest terminem zawity i również do niego istnieje odstępstwo

Ciekawyciekawy

Czyli tak czy siak w tym roku można zapomnieć o kasie. I tak to wszystko będzie trwalo miesiącami. Karma wraca!

Ida

Dziś dzwoniłem do krakowskiego GFŚP i dowiedziałem się ,że do 21 listopada syndyk ma przesłać listę pracowników którym należą się pieniądze. Będzie można wtedy wystąpić do Funduszu i oni przekażą pieniążki które wypłaci nam potem syndyk. Jest nadzieja ,że może kŕótce dostaniemy nasze zaległe należności. Tajmax już zgłosił upadłość.

Lele

Bylo minelo... trzeba zyc dalej... karma i tak do nich wroci...predzej czy pozniej. A kase i tak sie odzyska predzej czy pozniej

A tacy pobożni byli, na każdą rocznice firmy msze organizowali i zapraszali pracowników. Fałsz i obłuda. (usunięte przez administratora)

Czy wiecie że Zusy są niezaplacone dla pracowników od luty-marzec. Liszka i Gracz to (usunięte przez administratora) Nie płacą i się śmieją w twarz. Pozostaje nam liczyć na Fundusz Świadczeń Pracowniczych a ja ze swojej strony deklaruje ,że nawet złotówki nie podaruje tym dwóm oszustom. Tyle miesięcy zwodzenia i brak jakichkolwiek informacji. Czuję, że będzie proces cywilny przeciwko tym dwóm panom. Wezmę radcę prawnego a oni za wszystko zapłacą. Liszka to nawet z żoną tak dobrze się bawi na weekendowych wycieczkach, że ma ta całą sytuację w dupie....a Gracz udaje chorego żeby tylko się wymigać z całej sytuacji....

Jeśli fundusz nic nie da też skłaniam się do procesu karnego, a oni doskonale wiedzą że jeśli się komuś nie zapłaci pare msc wniosek idzie już do sądu najwyższego. I tam sie zobaczymy!!

Norbi

Miałem chęci na prace w firmie ale to co napisaliście jest bardzo niepokojące.

@Norbi

A to gdzieś jeszcze rekrutują ?

Ja do tej pory miałem więc teraz nie wiem czego się spodziewać i co dalej z tym robić jak nie będzie

Hmm
@Nowy

A to ktos tam jeszcze pracuje??

nowy
@Hmm

nie wiem ja ostałem w tamtym miesiacu zwolnienie z obowiazku praccy ale konczy mi sie umowa dopiero z koncem tego miesiaca ....i odprawa

Ciekawy
@Nowy

U mnie taka sama sytuacja

Mniejciekawy
@Ciekawy

U mnie już wszystko rozliczone (odprawa+pieniądze za zaległy urlop)

@Mniejciekawy

Podpisz się imieniem i nazwiskiem!!!! Chyba że nie masz odwagi, ale to standard.

Mniejciekawy
@RP

Tylko napisz mi co zmieni moje imię i nazwisko na forum?

Jpr

Może sam/sama to zrób?

@Jpr

R-jak Radosław P-jak Pszczółkowski, ciężko było, jak byś czytał poniżej wpisy na GoWork to byś się domyślił, ale co wymagać od osoby która podpisuje się Jpr, jeżeli dobrze myślę to ja(usunięte przez administratora)

@Mniejciekawy

Nie rozumiem skoro to nic nie zmieni to po co piszesz komentujesz na GoWork?

Jpr
@RP

Bo lubi wylewać swoje gorzkie żale na forum, zamiast zacząć działać, żeby odzyskać swoje pieniądze. Taki typ człowieka, który dużo gada a mało robi. I tak do twojej wiadomości Radosławie ja swoje pieniądze odzyskałem po zgłoszeniu sprawy do PIP-u i dostałem też od nich pismo, w którym poinformowano mnie, że powołano nadzorcę sądowego w związku z wpłynięciem wniosku o upadłość. Jeżeli nie dostałeś zaległych pieniędzy to w tej chwili, musisz złożyć wniosek do sądu pracy (nic za to nie płacisz) a po skończonej sprawie, dostaniesz kasę z FGŚP.

Katarzyna
@nowy

Co jest powodem tych zwolnień? Czy podzielisz się informacją? Bo czytam ,że jesteś kolejna osoba która właśnie kończy pracę w Tajmax.

Panie Jacku jak Panu nie wstyd bawić się świetnie na weekendowej wycieczce z małżonką przy czym ludzie przez Pana nie mają za co chleba kupić. Proszę pamiętać karma wraca A do Pana wróci po stokroć!!

Pomony

Jak z nimi teraz walczyć o swoje bo czekać na wypłatę nie ma sensu raczej

Myk
@Pomony

Zgłoś się do krakowskiego oddziału PIP. Dostaniesz odpowiedź z dokładnymi wartościami, z jakimi Ci zalegają. Wyślij wezwanie do zapłaty z tymi kwotami. Po upływie czasu, jaki dasz im na zapłatę idź do sądu, najlepiej przez kancelarię

nn

Czy informacje odnośnie braku przelewów są fałszywe ? Chyba nie. Przecież przelewów nie dostajemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax