Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

Ciekawy

Ciekawy

Będzie jutro wypłata?

RP
@Ciekawy

Znaczy do tej pory miałeś? Po co pytasz

,,,,,

(usunięte przez administratora) Wydaje się poważni ludzie, firmę swoją mają swoją, a co do ludzi widać jakie traktowanie,. Karma wraca ze zdwojoną siłą

Bogdan
@,,,,,

O co dokładnie chodzi? Firma zalega Ci z wynagrodzeniem? Jak duże są te opóźnienia? Opisz proszę dokładnie tę sprawy, żebyśmy mogli dowiedzieć się więcej na temat sytuacji pracowniczej w "Tajmax".

?

Czyba ważne jest że otrzymałeś wypłatę, czy to ważne z jakiego konta? Skoro konta są zajęte przez komornika to nie otrzymał byś żadnych pieniędzy, faktycznie, strasznie kombinują... Pomyśl zanim coś napiszesz

@?

Tak kombinowali, że firma jest właśnie w takiej sytuacji jakiej jest. "?" nie masz odwagi się podpisać!!!!!!!!!

@?

Primo, nie moje konto. Secundo - ja i duża część pracowników nie dostała kasy. Tertio - screen jest dla celów dochodzenia roszczeń wobec firmy. Kancelarie dochodzące naszych praw mogą mieć z tego pożytek. Quatro - nie zrozumiałeś zamysłu, a tak głośno wyszczekujesz swoją rację. Z myśleniem nie mam problemu, w przeciwieństwie do ciebie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
$$$$

Sprawdźcie sobie konta, bo mi wpłynęło za wrześień 2100 zł od Tajmaxu. Adres nadawcy Litwa. Zawsze coś.

Doradca

Ja tez dostalem

Micki
@Doradca

Ja to nawet z premia i odprawa, a również za zaległy urlop

Raz dwa trzy
@$$$$

A jak! Dostałem wypłatę, odprawę, premię uznaniową, ekwiwalent za urlop i pisemne podziękowanie za współpracę od dyrektorów z jakiegoś mozambijskiego konta. Wspaniali ludzie, wspaniała firma. A nie. Jednak nie.

Konto nieosiągalne dla komornika

Pszczoła

dostałeś kasę to ciesz się i siedź cicho, po co tak się nakręcać. Czy to ważne skad ? Ważne że masz

@Pszczoła

Gdyby wszystko było wypłacane zgodnie z umowami i zgodnie z obowiązującym PRAWEM nikt by niczego i nikogo nie nakręcał. Firma wyraźnie faworyzuje osoby, które grzecznie poszły na układ i pozwoliły wysmarować pewne części ciała wazeliną, żeby mniej bolało.

Taka prawda

Mam nadzieję że przeczyta to ktoś kto ma jeszcze coś do powiedzenia w tej firmie to co się stało z firmą to nie jest nasza wina staraliśmy się że wszystkich sił by robić jak najlepsze wyniki wcześniej już dawaliśmy wam sygnały że idziemy w złym kierunku lecz nikt nie chciał nas słuchać ale wiecie drodzy szefowie o co mam tak na prawdę do waz żal o to jak potraktowaliście wasze najlepsze sklepy które do końca walczyły ba nawet do końca wyrabiały plany które wydawało by się przez sytuację były niemożliwe do wykonania ja nie żałuję moim kolegą i koleżanką z innych sklepów które już dostały odprawy i wypłaty tylko po prostu śmieszy mnie to że na ten sam koniec potrafiliście docenić wasze sklepy które prosperowały najsłabiej i potrafiły zrobić dokładnie 30% zysku w porównaniu do tych najlepszych które walczyły do końca bez dobrej lokalizacji reklamy czy dobrych cen mam do was ogromny żal za to że tak nas potraktowaliście nas którym wysłaliście gratulacyjne e maile za wyniki ganiąc przy okazji tych którym teraz wszystko szczerze i uczciwie wypłaciliście nas pozostawiając na lodzie z kredytami i bez wypłaty odprawy o ekwiwalencie za urlop nie wspominając myślę że teraz każdy z nas ma nauczkę że jak zaczyna dziać się źle to trzeba sobie po prostu odpuścić bo za walkę do końca dla was nie mam jak opłacić kredytu za co bardzo dziękuję szwfustwu firmy tajmax

Grzegorz
@Taka prawda

Wiedziałeś dobrze że to tak się skończy, co mądrzejszy już w maju potrafił wyciągnąć wnioski że tej firmy z takimi długami nie da się uratować, mogłeś szukać już wtedy nowej pracy a nie czekać do końca z nadzieją że ktoś Ci da potem na chleb, jakim trzeba być naiwniakiem by wierzyć w to że szefowie firmy będą martwić się pracownikami, oni boją się o własne du..;

Ida

Macie jakieś pomysły co dalej robić z Tajmaxem. Przecież nie dostaliśmy wypłat, zgłoszenie do PIP poszlo ale to trochę za mało. Może jakieś zbiorowe wezwanie do zapłaty? Czy zgłaszamy sprawę do Sądu? Zróbmy coś razem bo oni są bezkarni? Macie jakieś konsktruktywne pomysły? Ponoć jeszcze nie ogłosili upadłości a można by było zgłosić sprawę do Funduszu Świadczeń Pracowniczych? Nie siedzmy tak, zróbmy coś! Te pieniądze są nasze i żaden Piorecki, Liszka czy Gracz nas nie powstrzyma!

M
@Ida

Zadzwońmy się , przecież mamy telefony , są sklepy które zostały więc można się dogadać a nie tu pisać ! Pisanie nic nie da , trzeba działać .

++++

należy się jak psu buda !!!!!

,,,,,,

jak dla Was to zawsze wszystko musiało być na już!!!!!!!!!! jak dla nas to co nie trzeba???

,,,,,,

dawać kasę!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie nie mają za co rachunków opłacić i za co żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co dalej

Będzie dziś wypłata ? :|

@Co dalej

Pracownicy którzy zostali lub dostali aneks do umowy dostali ci którzy odeszli nie. Jutro będę dzwonić od samego rana jeśli nic to nie da będę poszukiwać osób poszkodowanych do pozwu zbiorowego.

wkur$%$#
@DD

moim zdaniem to nic nie da, ja jadę osobiście jutro

@wkur$%$#

Daj znać

@DD

No cóż, pozostaje zgłosić sprawę do PIP-u a następnie do sądu pracy.

Czegoś się dowiedziałeś?

@Pszczółkowski Radosław

Piórecki nie zna odpowiedzi i nie umie nic wyjaśnić. Sprawę już zgłosiłem

@DD

Co i komu zgłosiłeś i w jakiej formie? Dlaczego nikt się nie podpisuję?

@Pszczółkowski Radosław

Ja zgłosiłem do Pipu w Krakowie. Teraz czekam na odpowiedź, mają na to 30 dni od daty zgłoszenia

@Pszczółkowski Radosław

Póżniej FGŚP a jak nic z tego to złożę pozew do Sądu pracy.

Pszczółkowski Radosław

Panie Rock? Skąd takie info? Moim zdaniem wypada zapytać wprost Panowie Marek K. Radosław K. czy firma rozliczyła się Panami. Wiem że oglądacie Go work, no i właśnie dobre pytanie jaka będzie wasz reakcja ? Czekam

Borys

Jak najszybciej składajcie pozew do Sądu pracy i PIP niech zabezpieczą pozostały majątek spółki tj. budynki, samochody itp

@Borys

Jeżeli jest już komornik to raczej nic to nie da. Pierwsza w kolejce skarbówka i ZUS. Ale ja złożyłem

Epoka

Kończy się pewien czas ...... wielu udanych lat. Tajmax dał pracę wielu ludziom w tym i mnie. Dziękuję za to Zarządowi.

Dak23

To glaczego wyplaciliscie wybranym?

Rick

Przez brak wyplaty od firmy Tajmax nie mam za co zapłacić raty kredytu i dać dzieciom coś do jedzenia o sobie nie mówiąc. Bardzo za to dziękuję Panu Gracz i Liszka. Ciekawe co by zrobili na moim miejscu. Mam nadzieję, że syndyk dobierze się im do (usunięte przez administratora) i, że Bozia ich pokara adekwatnie do winy...

Kinga

Podszywanie się pod kogoś z imienia i nazwiska jest karalne! Przestańcie robić sobie z ludzi idiotow szanowni internetowi trole.

TT

Żeby złożyć pozew zbiorowy trzeba się jakoś zorganizować i trzeba zrobić to szybko. Inaczej nic z tego. Z mojej strony poszło zgłoszenie do PIP, tylko tak naprawdę co to da? Zagranie p. Pióreckiego - wypłacenie wypłat pracownikom, których przejeły inne sieci, a nie wypłacenie pozostałym jest czystym chamstwem (pewnie zostanie to usunięte przez administratora). Ci, którzy dali wypowiedzenia, też mają swoje zobowiązania, kredyty, rodziny do wykarmienia...

Prawo

Czasami ludzie myślą że są ponad prawem. Np. Sprzedają towar który nie jest ich własnością, nie wypłacaja pensji swoim pracownika. Idą wybory może to naglosnic.

Dd

(Edit) zgłaszajcie do Krakowskiego oddziału. (usunięte przez administratora)

,,,,,,

i kto tu kogo powinien (usunięte przez administratora) nazwać ?????????

D. BLENDER

R. I. P. Cześć Tajmaxu pamięci...

Maciek
@D. BLENDER

Oj tam... My Center ma prowadzić placówki jako Partner - więc przynajmniej jest kontynuacja. Nawet poinformowali sklepy że będą wydawać gazetkę jako Partner i pracownicy będą nadal mieć T-shirty Partnera - więc umarł "król" - niech żyje król... nie ma co płakać.

Pracownik SXX (były)
@D. BLENDER

Racja. Było, prawie już minęło, pożegnać i zapomnieć. Kombinacja od pierwszego do ostatniego dnia pracy. KONIEC!!!

Nadzieja

Jeszcze żyje jakiś sklep? Kogoś ktoś przejął? Bo dalej brak jakichkolwiek informacji...

ren
@Nadzieja

weźcie się ciamajdy, znajdzcie inną pracę a nie sklacie za pracą jest tyle różnych prac, jak pieski przy budzie skomlecie a jest tyle różnych możliwości

Praca
@ren

A może nie chcą znajdować innej bo zostają do końca :D

Pracujący

Większość sklepów przejmie konkurencja już sanok i Jędrzejów przejęty teraz kolej na Iławę i Ełk A kolejne sklepy do przejęcia w kolejce około 28

Amadeusz

Do Neonetu raczej niepolecam przechodzic, tam jest mega cisnieniówa i porabani RKS np. Aleksandra ktora potrafi zameczyc każdego, tle ludzi juz zniszczyla przez nia ludzie masowo uciekają z firmy! MEGA (usunięte przez administratora)

King
@Amadeusz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Złote czasy to były za DOMAXU, normalne warunki mega atmosfera , Imprezy firmowe dla wszystkich pracowników takie jak RYN 2006 potem Białystok 2008. Mnóstwo szkoleń wyjazdów , a to Białowieża a to ptasia Osada , quady paintball , kto pamięta ten wie. Nie było Polis i wyścigu szczurów. Mam znajomych w różnych firmach i wszędzie są teraz takie same jazdy z RKS-ami i tymi wyżej. ciśnienie tabelki potrącenia i wiecznie mało . A neonet i euro to chyba samo dno najgorsze opinie .

@King

Jeżeli pracodawca lub osoby w jego imieniu zarządzające firmą wydają polecenia które są nie zgodne z prawem lub noszą znamiona szykany podwładny ma prawo a nawet obowiązek odmówić wykonania polecenia i to już jest kwestią uczciwości i charakteru.

MichalŻ
@King

Piękne były czasy

w realu
@MichalŻ

To se ne vrati. Sentymentalni jak panienki... a teraz smrodek prawdy unosi się po całej branży

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax