Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Dolar

Wygląda to jakby Apart sprzedawał na niskiej marży i chwilowy kryzys podcina nogi... Hehhe masakra To ja pracuje u Niemca i takich cyrków nie ma.. Może Wam TVN pomoże...

Marmut

Galeria handlowa nie kazała otwierać sklepów jubilerskich,w sytuacjach kryzysowych jak epidemia itp. muszą odstąpić od umowy karnej. Dzwonilem, pytałem. Jeśli sklep w danej galerii jest otwarty to wola pracodawcy, pracodawca jest zobowiązany do płacenia najmu za dany miesiąc ale nie ma kar.

Zgloszenie

Gazeta wyborcza i Interwencja Polsat - już wysłałam zgłoszenie. Nie popuszczę. Róbcie zdjęcia maili... Jeśli się rozdmucha trzeba mieć dowody bo zaczną kazać usuwać wszystko tak jak kiedyś i zostaniemy z niczym. Nie dajcie się zastraszyć. Błagam róbcie wszystko żeby nie zatuszowali sprawy.

Beads
@Zgloszenie

Jeszcze jest "Alarm" na TVP 1. Też można im podesłać, myślę że będą mieli świetny reportaż zgodnie z duchem czasu.

Może jeszcze w #tematdlauwagi podać

hej
@Zgloszenie

To wysłałaś info,i sama nie zrobiłaś zdjęć,coś słabo w to wierzę,że ktokolwiek I cokolwiek z tym robi

@Zgloszenie

Dokumentujcie wszystko bo potem maile poznikają i nic nie udowodnicie.

Ola

Z tej firmy trzeba uciekać i szukać innej pracy, ponieważ nikt się tam nie wybije- skrzydła podcinane i same układziki .

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ola

Masz rację- tak to wygląda w Aparcie pracownik się nie liczy.

Kama

Najlepsze jest to że pójdziemy do pracy na 8h A zapłacą nam 60%wynagrodzenia.Czy mi się wydaje,czy robi A z nas Debili?!!Owszem są takie kretynki co z "miłości,"się poświęcą bo liczą na uznanie ,dobre słowo kto wie może nawet awans albo podwyżkę....Ale sprowadzę was nędzne istotki na ziemię Nie liczcie na nic z tych rzeczy bo dla Rządzących tym Sanktuarium się nie liczcie A prawda jest jedną NADGORLIWOŚĆ GORSZA OD FASZYZMU!!

niesmiała

zamiast ulewac zale na forum pora zalozyc związek zawodowy. to jedyna droga walki o nasz socjal o nasze prawa o godne zarobki

@niesmiała

Zarobki jak na taką firmę - to tragedia , czas się obudzić i szukać innej pracy.

Barry

Tylko w kraju z dykty i kartonu może coś takiego wydarzyć. Premier Rządu wraz Ministrem Zdrowia sportu i rekreacji zapowiedzieli tydzień kwarantanny dla Polaków. Tymczasem jakiś kapitał inwestujący w galerie handlowe domaga się na podstawie luki prawnej w rozporządzeniu Ministra Zdrowia otwarcia sklepów jubilerskich, gdzie nie można kupić ubrań, butów, telewizora na podstawie tego rozporządzenia. Czy zatem zakup złotego pierścionka w czasie epidemii wirusa może być traktowany konieczny zakup, a nie np. telefonu służącego do komunikacji, która jest ważna w czasie epidemii ? Zastanawiam się dlaczego do tego czasu żadna z liczących się na rynku polska firma jubilerska nie wystosowała do Ministra Zdrowia i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oficjalnego pisma precyzując lukę w rozporządzeniu i wymieniając nazwy deweloperów, którzy nadużywają ten kruczek prawny dla swych korzyści i jednocześnie działają na niekorzyść najemców centr handlowych oraz narażają pracowników najemców stricte sklepów jubilerskich na narażenie zakażeniem koronawirusem w drodze do pracy i powrocie oraz podczas jej wykonywania.

Dr Chuck Norris

Jest to forum do Pracownikow którzy maja przedstawić swoją opinie na temat pracodawcy wiec WIECIE CO ZROBIC Z NIEKTÓRYMI KOMENTARZAMI???? Podpowiem ze papieru toaletowego brak???????? Niech moc będzie z NAMI????

Dr Chuck Norris
@Dr Chuck Norris

dodam ze znaki zapytania same wyskoczyly to byly emotikony

Basic

Przestoj w pracy jesli nie jest z winy pracownika nie moze byc przez niego odpracowany. Nie jest to zgodne z prawem. My bylismy gotowi do pracy, to pracodawca kazal nam pozostac w domu, owszem mogli nam rozdysponowac inna prace w tym czasie ale tego nie zrobiono Art 81&1 KP

Ochrona

Niestety nie ma rękawiczek i nie ma maseczek i nie stoimy min metr od siebie.

Praca

Mnie ten przydługi i miło konkretny wywód pasuje do S.T.

Boki

Nawet wyłączyli internet w salonach

Zgłoście sprawe do programu Interwencja na Polsacie lub Gazety Wyborczej,która juz kiedyś zajmowala się praktykami firmy Apart. To ze jest ograniczenie w funkcjonowaniu galerii handlowej i zamknięcie sklepów na 14 dni a Wy tam musicie być jedno wyklucza drugie. Tym bardziej ze zapłacą Wam tylko za pół miesiąca bo reszta to czas przestoju. Nie bójcie się.Was nie powinno tam być

Zalamana

Co było w tym programie? Ktoś coś wie ?

Adc

U nas na salonie panuje przekonanie,że oni każą nam przychodzić żeby pilnować dobytku.A te śmieszne maile są tylko ściemą żeby wytłumaczyć nasze przymusowe siedzenie tam.Żadnych zwrotów nie zrobimy,NIC,oprócz gapienia się w monitor i oczekiwania na kolejne bezsensowne maile...

Ola

A Ty kobieto co jesteś taka nerwowa - napij się herbatki

@Adc

Oczywiście zdrowie i życie jest najważniejsze- dbajcie o siebie bo nikt za was tego nie zrobi.

Basic

Zrobmy cos, nie dajmy sie z tymi zaleglymi godzinami

......

Chcieliśmy być w pracy w sobote 14 marca, byliśmy gotowi do pracy, nie z naszej winy nie mogliśmy się stawić w pracy. 5 dni firma milczala co mamy robić, więc z jakiej racji teraz mamy odrabiać te godziny? Z jakiej racji teraz do 31 marca mamy wyrobić np.110 godzin lub z jakiej racji mamy pracować godziny, które powinny być postojem w innych miesiącach?

Absurd
@......

Ale czy to jest zgodne z prawem aby nakazac pracownikowi odrobienie godzin nieobecnosci ktora nie powstała z jego winy....

Salon

I jak tam sytuacja bierzecie L4? Mogą nam coś później zrobić?

NicNieMoga
@Salon

Nic Ci zrobić nie mogą. W dobie pandemii L4 to najrozsądniejsze wyjście.

F.
@Salon

A co nam mogą zrobić??? W obecnej sytuacji i tak to już nic nie zmieni. Nawet jak będziemy przychodzić i się poświęcać to i tak później powiedzą że jest kryzys i pozwalniają ludzi.

Ric

Godzin nam będzie brakować. Dorobimy w następnym okresie rozliczeniowym mimo że tak nie można.

Maja
@Ric

To jest naruszenie kodeksu pracy.

prze-konana

Mamy pakować i wysyłać do centrali , moi drodzy wszystko wskazuje na to że salony które były na granicy opłacalności zostaną zamknięte/zlikwidowane. Mamy mieć wypłacone 60% wynagrodzenia (nie wiadomo z czego będzie wyliczone) róbcie sobie zdjęcia wszystkich e-mail lub wydrukujecie tak samo z SMS-ami. To jest kpina nie dość że w trosce o nasze bezpieczeństwo chcą nas zakazić to jeszcze postępują w taki sposób.

....

Ale to wszyscy mamy teraz przychodzic i pracować po 8h? Całe zmiany ?

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.