Opinie o Frontline Studio w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Frontline Studio. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Frontline Studio o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frontline Studio w Kraków

tiktak

Koledzy mają rację w tym co piszą, rzeczywiście jest tak, że projekt zrobiony, ale pieniędzy brak. Kierownictwo tylko żeruje na ludziach... Nie warto tam iść!

fiutline

Nie warto tam iść, stale trzeba się prosić o należne wynagrodzenie, ciągle tylko wymówki i przekładanie wypłaty...

nick

Szkoda tracić czas na pracę tam. Wykorzystają Cię do granic możliwości, a Ty nic z tego nie będziesz miał. Nadgodziny? Czemu nie, oczywiście bezpłatne. Na pensję czeka się dłuuuuugo. Jest wiele innych lepszych firm w Bydgoszczy.

As

Nie mogę o tej firmie powiedzieć dobrego słowa niestety. Obiecują sporo, tyle, że nic z tego nie spełniają. Pensja dochodzi z dużym opóźnieniem. Bonus? Zapomnij. Jest dobrze, jeżeli w ogóle uda się dostać wypłatę... NIE POLECAM

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Frontline Studio. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
yuyu

ech, szkoda gadać, nie polecam. Właściciele tej firmy nie rozumieją, że za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie.

Nie polecam tej firmy. Wymagania wobec pracownika są wielkie, natomiast jak przychodzi do zapłaty za pracę to jest już problem. Oszuści i złodzieje!

erasmus

Brak słów. Praca jest, za to pieniędzy brak. NIGDY nie dostałem wypłaty (marnej) w terminie. Trzeba czekać przynajmniej miesiąc i jeszcze się prosić. NIE POLECAM.

qwerty

Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje !!! Zdecydowanie odradzam pracę w tej "firmie". Jedyne czego się można tam dorobić to garb. To wstyd, żeby na własne, uczciwie zarobione pieniądze czekać kilka miesięcy. Widocznie kierownictwo nie ma elementarnego poczucia honoru.

APE

cześć komuszki. Nie zgadzam się z przedmówcą. Minimalna płaca dla klepacza kodu to 4k. Jeżeli ktoś płaci mniej to obraża intelekt pracownika. A jeżeli nie płaci to... no cóż... pracownicy sami się obrażają robiąc dla takiego złodzieja. Bo jak inaczej można to nazwać. Jak można jeszcze w takiej sytuacji mówić "płacę i wymagam"? A wymagają sporo. Tyle, że biedny wieśniak pod rządami czerwonych Khmerów czuł sie mniej zestresowany niz pracownik tej 'zacnej' firmy. Nie polecam - właścicele to dorobkiewicze bez skrupułów i sumienia

death

Słyszałem o tych gnojach. Kolega dla nich pracował, wszystko co piszą wyżej, o oszukiwaniu w sprawach finansowych, robieniu wszystkiego, żeby tylko nie zapłacić - to prawda. Oni szukają ludzi, którzy nie mają pojęcia o rynku pracy. Nie dajcie się robić w balona! Programista to nie kasjer w hipermarkiecie ! Minimalna stawka na UMOWIE O PRACĘ dla programisty w Bydgoszczy w porządnej firmie to 3k. Miganie się od zapłaty powinno być z urzędu przestępstwem. Może gdyby wsadzili takiego gnoja do więzienia, do celi z pedałami, którzy by prześwidrowali mu [usuniete przez moderatora], to na drugi raz by mu do tego głupiego łba nie przyszło żeby migać się od zapłaty.

kkk

Radzę unikać tej firmy jak ognia! Nie dość, że nie płacą regularnie (potrafią nawet zwlekać z płatnościami kilka miesięcy), to jeszcze jawnie wykorzystują pracowników. Nadgodziny - chętnie, ale za darmo, a takie zdarzają się często, zwykle przez dezorganizację i brak kompetencji zarządu. Za krótkie terminy na wykonanie projektów, nierzadko ostre słowa w stosunku do pracowników i bałagan. Idąc do pracy nigdy się naprawdę nie wie kiedy się z niej wróci. Ludzie siedzą tam w nadziei, że w końcu dostaną kasę, bo jak się zwolnią, to uświadamiani są, że będą musieli długo poczekać. Bonusy?! To chyba pomyłka... Uzyskiwanie doświadczenia?! Czy to jest naprawdę aż tego warte ?

niebywały

jedyne dwie pozytywne opinie wpisane zapewne przez kierownictwo...dramat. Ludzie fajni ale nie Ci ktorzy tym wszystkim kieruja. Ogolna atmosfera zaklamania, pracownicy nie wiedza kiedy moga spodziewac sie wyplat. Trzeba sie prosic o swoje i ciagle wysluchiwanie, ze przelew juz wyszedl, moze dzis, moze jutro a moze za miesiac. Jawny mobbing. ludzie boja sie odchodzic bo wiedza, ze jak odejda to spadna na sam koniec kolejki do wyplacenia zaleglych pieniedzy. Szefostwo wykorzystuje , zmusza do nadgodzin(bezplatnych), nie dajac nic w zamian. To jest wykorzystywanie kultury osob ktore tam pracuja, mysle, ze predzej czy pozniej trafi tam ktos kto zlapie szefa za morde, powybija mu szyby w jego drogim aucie i troche postraszy, moze to przyniesie efekty.

FiutLine Studios

MASAKRA !!! Oszuści, naciągacze, (usunięte przez administratora) !! Dużo obiecuja dla pracownika nic nie spełniaja, pieniadze dochodza w opóznieniach wielomiesięcznych, premii zero. Często o pieniadze trzeba sie wykłucać, odchodzić z firmy i dochodzić swoich praw i pieniędzy po przez wymiar sprawiedliwości. Wyszczegać sie firm: "NAVAR" oraz "FRONTLINE" (aka: FiutLine) nie mylić z firma zajmująca się posypka na pchły.

też tam pracowałem

nie chcę być niesprawiedliwy ale niestety muszę się zgodzić z tymi niepochlebnymi opiniami, firma nie ma kasy, bierze za dużo projektów do wykonania ponad swoje możliwości, co odbija się na pracownikach, którzy muszą zostać na nadgodzinach i wnerwiają się na opóźnienia płatnicze. Na czas kasę dostają tylko Ci co są już na etacie a tych jest niewiele i tworzą zgraną klikę w firmie, ale faktem jest że oni na prawdę się poświęcają tej pracy ponad to co powinno się poświęcać (8-godzinny wymiar pracy) i przenoszą to jako obowiązek na tych co nie mogą liczyć nawet na kasę na czas. Jest to swoisty szantaż moralny i wykorzystywanie nowych pracowników. A wystarczyłoby tak jak już ktoś tu napisał po prostu zebrać grupę pracowników i wytłumaczyć. Nie brać projektów ponad wydajność pracowników, i to co można zapłacić w miarę przyzwoitym terminie, bo nie można sobie poukładać życia przez to, nie wiedząc kiedy się będzie miało pieniądze na rachunki. Ale atmosfera pracy na prawdę dobra, ciekawi ludzie i ważne jest to że na prawdę można w tej firmie doświadczenie zdobyć jako grafik lub programista, jeżeli rodzice Cię mogą sponsorować to jest to deobra opcja ,jeżeli nie to ODRADZAM.

Moja opinia jest wyśrodkowana.. firma ma swoje plusy i minusy.. niestety minusami są najważniejsze elementy: terminowość i totalna dezinformacja nt. wypłat. Pracownicy sami muszą się dopytywać o swoje pieniądze.. snuć między sobą domysły co jest zgrane.. a wystarczyło by zwykłe szczere spotkanie i wyjaśnienie sytuacji oraz przedstawienie planów na jej rozwiązanie (tych realnych)... no chyba, że komuś nie zależy.. Jeśli chodzi o samo komfort pracy, to jak dla mnie jest ok... luźna atmosfera.. współpracownicy się dogadują i sobie pomagają. Często trzeba siedzieć po godzinach, ale jeśli sam(a) potrzebujesz wolne aby coś załatwić to nikt nie robi Ci problemu - luźne godziny pracy. Niestety na chwilę obecną nie polecę tej firmy dla osoby, której zależy na stabilności finansowej.. dobre miejsce pracy dla studentów chcących zdobyć doświadczenie zawodowe w branży, mogących liczyć na pomoc rodziców. Znudziło mi się "kombinowanie" kasy od rodziców i znajomych.

FIRMA KRZAK

kiedyś tam pracowałem, MASAKRA - CZEKASZ średnio PÓŁ ROKU ZA SWOJĄ KASĄ- harujesz jak pies, z tego co słyszałem FIRMA NADAL TONIE W DŁUGACH, "FIRMA KRZAK"

CAŁA PRAWDA

ODRADZAM wszystkim którzy chca pracowac w firmie Frontline - Bydgoszcz. Po pierwsze firma nie wypłaca wynagrodzeń. Trzeba czekac z wielo MIESIĘCZNYMI poślizgami. Projekty sa bardzo MARNEJ jakosci a we wiekszosci nawet NIE wychodzą. Ogólnie fimarma ŻERUJE na młodych naiwnych chłopakach, którzy marzą o wielkiej kasie i wielkich projektach gier. KASY NE MA a jak jest to mała równa pracy fizycznej w markiecie. Czesto trzeba robic darmowe nadgodziny. Przymusowe urolopy o ile dostaniesz w wogole umowe o prace. Jesli ktos chce to wszystko poznac na wlasnej sokrze, wierzy obrancą na forum - SZEFOSTWU - to zapraszam do 'firmy'.

vvv

Pracowalem tam ponad rok. Bylo ok do czasu... Firma generalnie ma/miala problemy z plynnoscia finansowa. Opoznienia w wyplatach siegajace ponad miesiaca. O kase trzeba prosic, pytac, przypominac. Kolejne wymowki szefostwa stawaly sie nawet zabawne. Firma kiedys z ogromnym potencialem, przez brak planowania, budzetowania, zarzadzania projektami kilka pomyslow (i tak majacych male szanse na realizacje, ale jednak) totalnie zaprzepaszczona. Brak profesionalizmu, a mam porownanie na tle kilku firm. Mam sentymen, ale obiektywnie niestety NIE POLECAM.

yyyyyyy

a z tego co ja wiem to ciągle zalegają z kasą i jest [usuniete przez moderatora]

bg

Ja mam pozytywne doswiadczenie we wspolpracy z FRONTLINE. System wspolpracy z freelancerami na pierwszy rzut oka wydaje sie skomplikowany, ale na dluzsza mete sie sprawdza i co najwazniejsze zawsze jest gwarancja ciaglosci zlecen. Najbardziej cieszy ich program bonusow za jakosc... Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Frontline Studio - Kraków

Frontline Studio
1.5/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Gabrieli Zapolskiej 16a
    30-126 Kraków