Opinie o Vetoquinol Biowet w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vetoquinol Biowet. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vetoquinol Biowet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetoquinol Biowet w Gorzów Wielkopolski

Jak się pracuje? Warto aplikować?

Robo

Ja niedawno zacząłem tu pracę i jestem zadowolony. Atmosfera ok, ludzie fajni, zarobki zawsze na czas. Ogólnie polecam. Dużo fajnych rzeczy tu się dzieje.

biola

Proszę jakieś opinie na temat Pracownika ds obsługi zamówień. Jakie zarobki , jaka atmosfera w pracy .? Czy są jakieś plany sprzedażowe? Czy firma przestrzega praw pracowniczych ?

Dominika

@Jezus jeśli nie zgadzasz się z wcześniejszymi opiniami, to chętnie dowiem się również tego jak Ty oceniasz Vetoquinol Biowet jako pracodawcę. Będzie to o wiele bardziej pomocne niż ocenianie innych użytkowników wątku.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Vetoquinol Biowet? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Laborant (ds. monitoringu)
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Jezus

A mi sie zdaje moi drodzy ze tak naprawde te wasze negatywne komentarze spowodowane sa tym ze po prostu sami nie wiecie czego chcecie! W innych zakladach takich jak Faurenciea,czy TPV ludzie tez narzekaja a i tak tu wracaja. To w czym jest problem?? Najlepiej to nic nie robic i siedziec w domu i ciagnac zasilek? Z takim podejsciem daleko nie zajdziecie

Karol

Można zrozumieć, że ktoś nie jest zadowolony z pracy w Vetoquinol Biowet. Najprostsze rozwiązanie to zmienić firmę i po sprawie. Wiem jednak, że firma ciągle się rozwija, praca nad udoskonaleniami, tyle w temacie.

Dominika

@Zaangażowany dziękuję za odpowiedź. A czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju jakie daje praca w firmie? W treści ofert pracy powtarza się informacja o takich właśnie możliwościach. Jak wyglądało to w Waszym przypadku?

Dominika

@Pracownik zaangażowanyrozumiem, że firma wprowadza zmiany jeśli chodzi o warunki zatrudnienia pracowników. Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie podstawowego wynagrodzenia, można również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

Zaangażowany
@Dominika

Fundusz socjalny, luxmed

Pracownik zaangażowany

Pracuję w Vtq, jeżeli pracujesz, nie pijesz (jesteś trzeźwy w pracy) i masz pojęcie o wykonywanych zadaniach to nikt do Ciebie pretensji nie ma Płace może nie najwyższe ale po ostatnich podwyżkach najniższa pensja to 2000 na rękę czyli 3000 brutto. Od roku wdrażany jest system kaizen i program pomysłów pracowniczych, mówi się również o zmianach w organizacji fabryki

Karol

Czy wyjaśniła się sprawa tej tajemniczej śmierci zwierząt o której pisaliście na tym forum? Sadzę, że to była zwykła plotka żeby pognębić jakąś osobę? A jak sie teraz pracuje w firmie, czy atmosfera po wakacjach dobra? Pracowałem tu kiedyś i miło wspominam.

Jakosc
@Karol

Pracownik w jakości o padłych zwierzętach nic nie było słychać, to jakiś fake music być

Dominika

Firma dalej rekrutuje i obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromechanika. Możecie powiedzieć na co mogą liczyć osoby, które rozpoczną pracę w tym dziale? W treści oferty pracy można przeczytać, że pracodawca oferuje dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego. Możecie powiedzieć co się w tym pakiecie zawiera?

Zenek

@Robot O co chodzi z tą sprawą o której piszesz? Możesz coś więcej dodać? Sądzę, że przefajniłeś ten wpis ale ogólnie to coś takiego miało miejsce? Szukam pracy i miałem aplikować ale przeczytałem Twój wpis i chciałbym dowiedzieć się coś więcej w temacie

Masz więcej informacji? Czy to nie jest ta sprawa, w której prowadzone jest postępowanie? Może warto naglośnić ten skandal?

mecenas
@Tomek

Jaka sprawa jeżeli można zapytać ? Chętnie się wypowiem

Karol

Czy o firmie nie można powiedzieć coś dobrego? Myślę, że na takie narzekanie Vetoquinol Biowet nie zasługuje. To firma z piękną historią i bogatą przyszłością, gdyż działania prowadzone w firmie wskazują na jej rozwój. Szkoda, że tak mało jest wpisów pozytywnych.

Dominika

@anonim Wydajesz bardzo surową opinię. Firma Vetoquinol Biowet rozwija się, zbudowała międzynarodową sieć i jest obecna w 25 krajach.

Normalny
@Dominika

Dominik jak myślisz na podstawie czego Anonim napisał ppinie o tej firmie? To ja Ci odpowiem , w oparciu o własne doświadczenoe zdobyte w tej firmie! Chyba wszyscy co to czytają zdaka sobie sprawe ze to prawda..... smutne ale wlasnie w ten sposob w Polsce bogaca sie i rozwijaja pseudo innowatorzy biznesu.

og

Warto też iść na przedstawiciela regionalnego @ypaoao, jest samochód służbowy

kris

Witam możesz się ze mną skontaktowac [usunięte przez administratora] ponieważ złożyłm tam papiery na magazyniera. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Vetoquinol Biowet - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Vetoquinol Biowet?

Zobacz opinie na temat firmy Vetoquinol Biowet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vetoquinol Biowet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vetoquinol Biowet
1.8/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Kosynierów Gdyńskich 13 lok. 14
    66-400 Gorzów Wielkopolski