Vetoquinol Biowet

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Vetoquinol Biowet

anonim 2009-01-26 15:15
Słowa kojarzące się z tą firmą to (kompletne dno):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako szkoleń tak ale nic z tego nie wynika
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .poniżej dna
Od jakiej stawki można negocjować pensję negocjować dobre sobie
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: w dni wolne od pracy
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się: sposób zarządzania
kris 2010-02-05 15:19
Witam możesz się ze mną skontaktowac [usunięte przez administratora] ponieważ złożyłm tam papiery na magazyniera.
Pozdrawiam
brożydar 2013-11-11 22:21
Niedługo być może dowiecie się wiele ciakawostek o tej firmie. Menagement górą.
anonim 2014-12-11 01:33
Totalne dno, brak możliwości rozwoju, tragiczna atmosfera. Samowolka brak odpowiednich ludzi przeznaczonych do liderowania zespołem, zarobki poniżej najniższej krajowej !
og 2016-05-05 16:40
Warto też iść na przedstawiciela regionalnego @ypaoao, jest samochód służbowy
Dominika 2017-03-11 15:43
@anonim Wydajesz bardzo surową opinię. Firma Vetoquinol Biowet rozwija się, zbudowała międzynarodową sieć i jest obecna w 25 krajach.
Normalny 2017-04-13 17:15
Dominik jak myślisz na podstawie czego Anonim napisał ppinie o tej firmie? To ja Ci odpowiem , w oparciu o własne doświadczenoe zdobyte w tej firmie! Chyba wszyscy co to czytają zdaka sobie sprawe ze to prawda..... smutne ale wlasnie w ten sposob w Polsce bogaca sie i rozwijaja pseudo innowatorzy biznesu.
Karol 2017-04-25 18:08
Czy o firmie nie można powiedzieć coś dobrego? Myślę, że na takie narzekanie Vetoquinol Biowet nie zasługuje. To firma z piękną historią i bogatą przyszłością, gdyż działania prowadzone w firmie wskazują na jej rozwój. Szkoda, że tak mało jest wpisów pozytywnych.
Dominika 2017-08-02 13:19
Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Handlowych. Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.
Zenek 2017-08-24 11:33
@Robot O co chodzi z tą sprawą o której piszesz? Możesz coś więcej dodać? Sądzę, że przefajniłeś ten wpis ale ogólnie to coś takiego miało miejsce? Szukam pracy i miałem aplikować ale przeczytałem Twój wpis i chciałbym dowiedzieć się coś więcej w temacie
Tomek 2017-08-25 09:17
Masz więcej informacji? Czy to nie jest ta sprawa, w której prowadzone jest postępowanie?
Może warto naglośnić ten skandal?
Tomek 2017-08-25 09:18
Może warto naglośnić ten skandal?
Dominika 2017-08-28 11:45
Firma dalej rekrutuje i obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromechanika. Możecie powiedzieć na co mogą liczyć osoby, które rozpoczną pracę w tym dziale? W treści oferty pracy można przeczytać, że pracodawca oferuje dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego. Możecie powiedzieć co się w tym pakiecie zawiera?
Karol 2017-09-12 23:18
Czy wyjaśniła się sprawa tej tajemniczej śmierci zwierząt o której pisaliście na tym forum? Sadzę, że to była zwykła plotka żeby pognębić jakąś osobę? A jak sie teraz pracuje w firmie, czy atmosfera po wakacjach dobra? Pracowałem tu kiedyś i miło wspominam.
Pracownik zaangażowany 2017-09-17 16:17
Pracuję w Vtq, jeżeli pracujesz, nie pijesz (jesteś trzeźwy w pracy) i masz pojęcie o wykonywanych zadaniach to nikt do Ciebie pretensji nie ma
Płace może nie najwyższe ale po ostatnich podwyżkach najniższa pensja to 2000 na rękę czyli 3000 brutto. Od roku wdrażany jest system kaizen i program pomysłów pracowniczych, mówi się również o zmianach w organizacji fabryki
Pracownik zaangażowany 2017-09-17 16:17
Jakosc 2017-09-17 16:20
Pracownik w jakości o padłych zwierzętach nic nie było słychać, to jakiś fake music być
Dominika 2017-09-18 11:33
@Pracownik zaangażowany rozumiem, że firma wprowadza zmiany jeśli chodzi o warunki zatrudnienia pracowników. Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie podstawowego wynagrodzenia, można również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?
Zaangażowany 2017-09-18 20:04
Fundusz socjalny, luxmed
Dominika 2017-09-22 10:04
@Zaangażowany dziękuję za odpowiedź. A czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju jakie daje praca w firmie? W treści ofert pracy powtarza się informacja o takich właśnie możliwościach. Jak wyglądało to w Waszym przypadku?
Zostaw swoją opinię o Vetoquinol Biowet - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetoquinol Biowet