Opinie o Vetoquinol Biowet w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vetoquinol Biowet. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vetoquinol Biowet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetoquinol Biowet w Gorzów Wielkopolski

Totalne dno, brak możliwości rozwoju, tragiczna atmosfera. Samowolka brak odpowiednich ludzi przeznaczonych do liderowania zespołem, zarobki poniżej najniższej krajowej !

Z rodziną najlepiej na zdjęciu
@Pracownik111

Zwłaszcza jak się ma tam rodzinkę to nawet bez wymaganego prawem stażu i kwalifikacji można zostać z mechanika od razu na kierownikiem co nie (S). Naprawdę ciężką pracą i latami się dorabiałeś uczciwie Ani w tej ani w innej firmie.... Nikt nie przeporowadza się z metropolii Poznań do wioski Gorzów żeby tu pracować ...ty jak twoja koleżanka Justynka karierowiczka z Poznania szukać musiała pracy na wiosce Gorzów bo w metropolii za mało pracodawców i was nie docenili

Gonzo

Super firma, polecam szczególnie zarobki. Chyba najwyższe stawki w Gorzowie, nawet na najmniej wymagającym stanowisku stawka 5000zł netto. Do tego wspaniała atmosfera, cudowny kontakt z przełożonymi!

Poinformowany
@Gonzo

Ty de.......bilu, jak jesteś idiotą i chlejesz godząc się pracować za najniższą krajową, to jesteś ok dla kierownictwa biowetutu Gorzów

Zdziwiony

Stenia ocena 1.7 ??, pracuje tu już kilka lat i w życiu Biowetu tak nisko bym nie ocenił może mój dział jest inny chociaż mam wrażenie ze skarżą się pracownicy z Kłodawy głównie a tam nie pracuję to wypowiedzieć się nie mogę. Ale jeżeli ktoś ma problem to można to zgłosić anonimowo ( nie tak jak w Misiu) i szefostwo zaczyna drążyć temat. Jeden z mistrzów poleciał z powodu takiego zgłoszenia jakiś czas temu. VETOQUINOL biowet to firma gdzie warto się zatrudnić tylko przy rekrutacji trzeba powalczyć o kasę bo później będzie trudno to zmienic. Polecam firmę

Rysia
@Bok

Dokładnie to klika własnej adoracji ,raczka rączkę myje !! Nie ma tam miejsca na uczciwie pracujących ludzi.

Gonzo

Zakal
@Gonzo

Jakie to stanowiska, chyba pisze ktoś z HR aby poprawić wizerunek firmy .Specjaliści w Hurtowni mają 4000zl brutto

Vica
@Gonzo

Gdzie tak jest,jaki wydział że dają 5000 zł na rękę.Jakaś ściema.Pisze to pewnie ktoś kto jest znajomym Pani/a Dyrektor/a bo pierwszy lepszy z ulicy tyle nie ma.Zapytajcie pracowników w Kłodawie ile zarabiają oczywiście nie pytajcie te osoby co wiecznie donoszą na koleżanki bo one dostają nagrody za "pochodzenie" i "donoszenie" i są ekstra traktowane to prawda.

Rudy
@Gonzo

Firma zatrzymała się na latach 80. Zarobki niskie. Obiecywali dużo ,a teraz mowa ,że podwyżki nie będzie bo firm nie ma pieniędzy

Elżbieta
@Rudy

A wcześniej kasa w budżecie normalnie była? I ciekawa jestem jakie podwyżki w takim razie tu zapewniali i kiedy to miało miejsce. Czyli po nowym roku na jakie wy w ogóle zmiany możecie się nastawiać? Stawki faktyczne nie ruszą? A co z innymi warunkami zatrudnienia?

Propaganda nie boli

Ty a wyżej kolega napisał 2000 netto :d

puk
@Gonzo

Co za Bzury, najniższa krajowa, taka jest prawda.

Poinformowany Nowy wpis
@Gonzo

Cześć. Możecie mi opisać prace automatyka? Warunki stawiane kandydatom są raczej standardowe i te 2 lata stażu spełniam. Trudno jednak dopatrzeć się informacji dotyczących zarobków. mam również przyjąć przedziałkę rynkową?

Taki ktoś tam Nowy wpis

Biovet to relikt PRL, zarobki słabe jak na taką branże, chcesz zarobić pracuj po godzinach i przychodź do pracy w sobotę, jeżeli masz taką możliwość!! Brak możliwości rozwoju. Ogólnie nic ciekawego. Żeby nie być gołosłownym! Jeżeli osoba zatrudniona rezygnuje z pracy po tygodniu z powodu zarobków, (oczy tej osobie otworzyły się jak ją robią w konia z kasą odnośnie danego stanowiska) to o czymś to świadczy.

Hej, dobrze widziałam, że nie trzeba mieć doświadczenia aby dostać się na specjalistę ds. kwalifikacji i metrologii? Z wymaganym wykształceniem się wpasowuję, z tym że widzę, że to umowa o zastępstwo… nie wiecie przypadkiem czy jest więcej podobnych stanowisk na których nie trzeba doświadczenia, gdzie mogłabym się ewentualnie później przenieść po wygaśnięciu umowy?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Vetoquinol Biowet? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Laborant (ds. monitoringu)
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
MZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Halo czy ktoś może napisać coś o tej pracy ? Jak się pracuje w Gorzowie?

Potrzebny kontroler przemysłowy, firma chce popracować nad KPI. Mieliście już przypadki zatrudniania samodzielnych specjalistów w zakresie kontrollingu, lub innych, zbliżonych do tematu optymalizacji produkcji? Jak szacowana jest finansowo praca takiego specjalisty w tej firmie?

Tutaj można na pól etatu pracować? wspomniano o dorabianiu w innej firmie, wiec mnie to zastanowiło, tak samo zresztą jak ta oferta dla laboranta ds. zaplecza technicznego. Nie mam pojęcia czy ją widzieliście, bo dziś została dopiero dodana i z treści wynika, że zawierana ma być umowa o zastępstwo. Co w zasadzie potem? czy dłuższa współpraca będzie zapewniona?

puk

Na pół etatu to musisz dorabiać w innej firmie, bo w biovecie zarobisz co najwyżej najniższą krajową. Albo raca w każdą sobotę.

Zastanowiło mnie zapytanie o ten akord. Co o nim wiecie? faktycznie jakiś występuje? Na których stanowiskach? i czy możecie opowiedzieć o pracy laboranta? mam na myśli to jak na dzień dzisiejszy wygląda? ogłoszenia są powystawiane, dlatego się ciekawie

Aga

Jak się tu pracuje ? Czy tu jest jedną zmiana ,? Trzeba wyrobić jakieś normy akord?

Zdzichu

I nic się nie zmieniło

Pracownik111

jak ktoś chce, to może się rozwijać i awansować, ale potrzeba chęci i zaangażowania w pracę! każdy, kto pracował w każdej innej firmie na strefie, docenia Biowet! Zamiast narzekać, idzcie do innej firmie, to dopiero zobaczycie jak się pracuje!

Rysiek
@Pracownik111

Bzdura haha (usunięte przez administratora)potrzeba żeby robili za tych co im się nie chce bo są nietykalni Każdy się może zwolnić fakt ale to problemów nie rozwiąże tej kliki towarzystwa własnej adoracji, (usunięte przez administratora)

Z rodziną najlepiej na zdjęciu
@Pracownik111

To ile w końcu może zarobić elektromechanik? Podano tu różne kwoty i 5 000 netto i też, że dużo mniej, no a jak ostatecznie na tym stanowisku to wygląda? Mógłbym wynegocjować nawet wyższą pensję, jeśli mam duże doświadczenie? Na stronie napisali, że dają stabilność zatrudnienia. Dużo jest długoletnich pracowników? Umowa na stałe nie jest trudna do uzyskania? Dajcie znać proszę.

Nicus

Oj tak elita i to marna myślą że to ich Prywatny (usunięte przez administratora) panoszą się kasę biorą i udają że pracują.Jest tam taki szkoleniowiec Tomma wyciągnie z Ciebie wszystkie informacje swoimi sposobami a następnie wszystko wyklepie dla Twojego szefa.Słabe mocno to jego zachowanie.Cwaniak taki fest.Także uważajcie co do gościa mówicie bo tajemnicy nie dochowa to pewne.Wielki Kołcz, to raczej donosiciel

Zuza
@Nicus

Nie siedzę aż tak w tym temacie, widzę ze pytanie było o elektromechanika lecz na stronie laboranta także szukają, czy do niego także miałby ktoś jakieś szersze odniesienie? jakich zarobków można się spodziewać i jak w praktyce wyposażone jest samo stanowisko?

@LIZA

Stabilne zatrudnienie to mają osoby z układu: znajomi Dyrektorów, ludzi na stanowiskach biurowych co mają dobre układy z Głównym Dyrektorem.Zwykły pracownik co przychodzi do pracy i chce pracować i nie donosi na swoich kolegów z biura nie popracuje długo.Nawet jak porozmawiasz z HR i powiesz prawdę to Ciebie wywalą nie tego donosiciela i tego co Ciebie będzie gnębić za to że pracujesz lepiej.To ludziom przeszkadza.Vetoquinol to KLUKA zarządzający to ludzie ktorzy znają się od lat i nic nie zrobią, szukaj innego miejsca.

Ktoś zachwalał pracę i jednak odszedł? Wiadomo o co wtedy chodziło? Na stronie widnieje oferta dla koordynatora ds. bezpieczeństwa i wstępnie ją reflektuję. Proszę w pierwszej kolejności o ocenę współpracy. jak w praktyce przebiega? w wymogach znalazły się minimum 3 lata doświadczenia. czy staże są przy tym może oferowane?

Sindy

Witam wszystkich. Czy są do was przyjęcia? Szukam pracy na jedną zmianę, wiem, że od nas z Sunday została przyjęta Mariolka i podobno jest bardzo zadowolona. Byłabym wdzięczna za każde info odnośnie przyjęć. Pzdr.

@Sindy

A jako kto chcesz robić? Ja jak na razie myślę o operatorze, jeszcze z tydzień będzie wisiała taka oferta na produkcje, tu akurat robota od 7 do 15, to raczej 1-zmiana? Nie wiem jak z koordynatorem ds. bezpieczeństwa, bo tez wisi ale to już nie moja broszka. Generalnie to bym sam chciał dopytać o cos, skoro jest okazja, te nadgodziny mnie ciekawią o których kiedyś pisali, poważnie tak z nimi ciężko żeby je zgarnąć?

Ktos

90 % opini dotyczy układów międzyludzkich w Kłodawie . Tam gdzie są ludzie ma są i konflikty . Generalnie w fabryce praca jest w miarę spokojna z pensja niestety nie najwyższa ale daje się przeżyć. Do przygotowywania produktów potrzebni faceci najczęściej ręczny załadunek surowców z worków do maszyny , czyli mięśnie i kondycję trzeba mieć, przy niektórych produktach praca w specjalnych maskach, dużo papierów

asdf
@Ktos

cześć, to w zasadzie na których stanowiskach można spodziewać się teraz zapotrzebowania dla kobiet? Oczywiście oddzielam od tego biuro. Obecnie z tego co widziałam występuje aktualne ogłoszenie dla operatora produkcji. Jakie jeszcze inne robocze byłyby teraz opcjonalne do zajęcia? Jakie działy jeszcze występują? na nich nie ma takiej rotacji skoro ofert nie widać?

Jaka jest umowa w firmie Vetoquinol Biowet? Wiecie, czy jako Laborant zatrudniają na umowę zlecenie?

Ktos

Najprawdopodobniej umowa na czas określony z możliwością przedłużenia ale najlepiej pytać w HR. Praca na jedna zmianę (?) trzeba chemię trochę ogarniać jakby co powinni przyuczyć do pracy na HPLC lub GC ale jednak jakieś pojęcie w temacie trzeba mieć. Do tego pewnie miarecKowania z biretami Elę lub titratorami jakieś dissolution lepkości gęstości wielkości cząstek itp. Zespół całkowicie żeński

Mirka

Nie wiem o jakich wyciekach była mowa ale czy ktoś odniosłyby się proszę szerzej do pracy biurowej? Chodzi o to, że takiej będę szukać od kolejnego roku i chce się wstępnie zapoznać z potencjalnymi warunkami, a tutaj do elektromechaników raczej nawiązujecie. Na stronie także oferty biurowej nie widziałam, kiedy ostatnio kogoś do niego szukano?

Współpracownik

Współczuję klientom Vetoquinol: musiałem wycofać się ze współpracy w transporcie leków, wygryzła mnie stara gwardia na chłodniach. Są na działalności więc tną koszty. Wyjmują czujniki temperatury z ciężarówek i oszczędzają olbrzymie pieniądze na paliwie żeby nie chłodzić leków. Leki są ładowane i rozwożone przez tydzień od załadunku. wiosna, lato i jesień są przełożone w wysokich temperaturach i są do śmieci. A czujniki po wyjęciu chłodzą lodem więc pokażą ze wszystko było ok. Mnie tylko zastanawia ze ci co decydują z kim Vetonique współpracuje udają ze tego nie widzą i czemu nie są rozpisywane konkursy na transport tylko od wielu lat jeżdżą ci sami…

Tadek

Prawda :-)

Hurtownia
@Współpracownik

Wiele razy przyjeżdżały ,,ciepłe’’ leki, które można z miejsca wyrzucić. Reklamacje odrzucane i ordynus kierowca.

@Współpracownik

W obrębie Polski Vtq ma umowę z uznana na rynku firmą transportową, specjalizująca się w transporcie i dystrybucji leków

Tak.

Wanda
@Zdziwiony

Zdziwiony widzę ze chcesz zrobić dobry marketing swojej firmie ale bajki opowiadasz. To 1 osobowe firmy kierowca + ciężarówka. Każdy ma swoje trasy i robi swoje oszczędności jak tylko się da. Pilnują swoich układów. Współpracownik ma rację a weterynarze tez dzwonili ze ciepłe leki przyjeżdzają. Jak tak dbasz o firmę to może zrób porządek z kierowcami :-)

Dyro
@Współpracownik

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawsze o kase uklady ukladziki kieszen pełna zawsze . Napisz do Francji

Maniek
@Współpracownik

Nic dziwnego,, nawet produkt ciepły stoi na poczekalni więc jakie to mają być potem z tego leki buhhhhaha

@Maniek

Surowiec do leków z transportu

Rysio

Wiesz jak oni tu zatrudniają jeleni? Narobią (usunięte przez administratora) po pas, potem biorą jelenia z zewnątrz na parę miesięcy z zewnątrz żeby to posprzątał za leserów, jak mu się nie uda to wszystko idzie na niego zło co sami nie zrobili i jest podstawą do zwolnienia, jeleń bierze winę i zwolnienie, a wszyscy czyści dalej udają że pracują. A jak się jeleniowi uda bajzel ogarnąć to też do zwolnienia idzie, a na jego miejsce już mają po znajomości bo posprzątane to można już to brać kukułcze jajo.

Alicja
@Zdziwiony

A do kogo ten problem anonimowo można zgłosić?

Bok
@Zdziwiony

Nie licz na to że anonimowo zgłosisz problem i nikt się nie dowie że to Ty zgłosiłeś.Tu nie ma anonimu,Dyrekcji to jedna wielka klika po pracy Sie spotykają i o czym rozmawiają jak myślisz.?HR dramat jeden drugiemu przekazuje robią pogadanki z pracownikami tylko dla zajęcia sobie czasu i żadnych efektów nie ma na końcu i tak wywala tego co zgłasza i głośno mówi że nie podoba się np.atmosfera, Przekleństwa,pracowników i koordynatorki np.w Kłodawie, chamskie odzywki do nowych pracowników,brak wsparcia a wręcz wprowadzanie celowe w błąd po To żeby później miały gwiazdy w BOK ubaw i temat że sobie niby nie radzisz,kasowanie raportów i mówienie że nie zrobiłaś czegoś.Tym starym to pewna grupa wszystko wolno.Totalny brak kultury.Jedna taka DAMA chodzi do ubikacji i sorawdza czy toalete umyłes po sobie,nastepnie wchodzi do BOK i zanosi sie od smiechu jak ktos nie umyje tego WC.Ale sama wstawia zdjecia na FB od siebie z domu gdzie widac np.kabine prysznicowa ktora pewnie od nowościci nie byla czyszczona czarna od grzyba na maksa.Dramat w Kłodawie.I to wszystko Dyrektorka i koordynatorką wie ale nic z tym nie robią,dlaczego ignorują zgłoszenia.A no dlatego że ONE maja taki sam stopień kultury i dla nich to norma.

Karina
@Bok

Za mało ludzi pracuje, dodatkowo myślą samodzielnie. W zwiazku z czym łatwo się domyślają kto "anonimowo" tu pisze. Więc odpuść sobie Go siu.

!!!
@Bok

!!! Czyli jest potwierdzenie niskiego poziomu kultury

@Karina

Każdy ma prawo pisać a już tym bardziej prawdę więc nie uciszaj prawdomównych,widocznie to o Tobie mowa @Kar ina

Karina
@Alek

Wyssane z palca insynuacje nie są prawdą. Go siu

@Karina

No tak, ciężko się przyznać do swojego bardzo niskiego poziomu kultury @Ka rin i najłatwiej zaprzeczyć własnym podłym działaniem w miejscu pracy i napisać że niby insynuacja.

Elżbieta
@Alek

A jest szansa, żeby te sprzeczności w opiniach jakoś rozstrzygnąć? bo teraz serio osoby z zewnątrz mogą nie wiedzieć co na ten temat myśleć. prawda jest po środku?

Szczęśliwa
@Elżbieta

NIE, PRAWDA NID JEST PO ŚRODKU.Osoby ktore źle sie zachowuja nigdy nie przyznaja sie.Pracowałam w Kłodawie i z tak niskim poziomem kultury nie spotkałam się nigdzie. Pracują tam osoby które myślą że to ich własny (usunięte przez administratora) Koordynatorka totalny brak wiedzy w Zarządzaniu zespołem,nie pomaga,nie motywuje tylko demotywuje,nastawia Cię negatywnie do Kierowników Terenowych,tworzy konflikty.Na pytanie Dyrektora skierowane do zespołu BOK,dlaczego odchodzą dobrzy specjaliści i dlaczego są źle traktowani odpowiedź padła"bo tu powinni być zatrudniani osoby z Urzędu Pracy albo takie osoby cyt.Styrani Życiem które nie będą zwracały uwagę na atmosferę i traktowanie" Były takie sytuacje że cześć pracowników a to ci co się wiecznie podlizywali i kablowali na innych, mogli wychodzić w czasie pracy do Lekarza czy w innym celu a były też takie osoby którym nie wolno było.Czy jest to równe traktowanie ?Tych osób już nie ma już nie pracują a byli to bardzo dobrzy specjaliści.Na dyżurach ta pierwsza grupa mogła oglądać sobie filmy na (usunięte przez administratora) a druga grupa nie mogła przygotowywać raportów za które miała dodatkową gratyfikację.Kasowanie raportów czy otwarte Bazy Klientów(przez te osoby które notorycznie były bezczelne cha msk....)gdzie masz zastępstwo abyś nie mogła zapisać zmian i mówienie że wszyscy pracują na swoich Bazach to to jest poprawne zachowanie zespołu? Jak zgłaszasz Koordynatorce takie zachowanie i ONA nic z tym nie robie to jak masz się czuć? Wulgaryzmy takie z przytupem non stop.Koordynatorka siedzi i słyszy i co, zero reakcji a Ty rozmawiasz z Lekarzem Weterynarii i musisz poprowadzic tak rozmowe sprzedażową aby kupił Leki od Ciebie bo masz plan do wykonania a Lekarz slyszy te przeklenstwa od kolezanki Ange.....To się nazywa Wysoki Poziom Kultury ludzi co tam pracują? Nie wspomnę już jak Koordynatorka nazywa klientów.....Czy ta osoba posiada odpowiednie kompetencje do zarządzania Ludźmi, czy tylko posiada znajomości u Dyrekcji i dlatego tam pracuje. Jedna Koleżanka zgłosiła do Koordynatorki że osoba która siedzi po jej prawej stronie Ang.... źle Ją traktuje, dostała informacje od Koordynatorki cyt."to zmień biurko"Sprawdzanie toalet czy myjesz po sobie to też prawda.Jaki ubaw miała ta "specjalistka" od mycia Toalet jak zwróciła uwagę koledze z innego działu oj działo się działo.Nie wspomnę już jakie hasło udostępniła Koordynatorka dla nowego pracownika w oczekiwaniu na dostep do systemu X:(usunięte przez administratora) Wigilia 2021 ktoś z osób tam zarządzających Życzył Wesołych Świąt, jakaś krótka przemowa na Wigilii Zakładowej do pracowników?Dyrektorka byla zajęta,ale byla Koordynatorka- zapomnij, słowem się nie odezwała.Czy to była Wigilia,może jakieś śniadanie na wysoki połysk,kto to wie.

RRR
@Szczęśliwa

masakra, dla kogos z zewnatrz to moga byc niewiarygodne historie - alw to wszystko jest niestety smutna prawda!!! Tak jak wyzej ktos napisal - dyrekcja o tym wie od dawna i NIC NIE ROBI i to dyrektorzy zarzadzajacy....sprzedazy....hr....wielka pani dyrektor nie wiadomo czego z klodawy, ktora wrecz na to wszystko przyzwala i co z tego? moze to bedzie nauczka ze nie mozna w nieskonczonosc zamiatac problemow pod dywan i udawac ze ich nie ma szczegolnie kiedy dochodzi do (usunięte przez administratora) i udawac ze wszystko jest ok, bo (usunięte przez administratora) zawsze wybije!!!! przy podjeciu pracy slyszy sie, ze panuje w firmie rodzinna atmosfera??? tylko wspolczuc takiej rodziny. Jak czlowiek w koncu trafia do innej firmy z czegos takiego, to trzeba sie na nowo uczyc , ze dookola ciebie moga byc ludzie, ktorzy cie szanuja a nie chca zniszczyc. Klodawa jest do zamkniecia!!!!

@Szczęśliwa

Prawda, prawda

VIRO
@RRR

Nie pchajcie się do Kłodawa,wszystko co tu piszą to prawda.Totalne dno, szukajcie pracy gdzie są życzliwi ludzie. Kłodawa BOK dramat.Bardzo duża rotacja pracowników, z jakiego powodu? Nikt z HR nie przygląda się temu zjawisku.Nikt nie analizuje powodów odejścia bardzo dobrych pracowników.Dlaczego?A dlatego że to Klika,poplecznictwo itd.i dominuje donosicielstwo,tym żyje szanowna Dyrekcja

kama83
@Zdziwiony

Jak można dostać się u was do pracy?? Tyle razy już wysyłałam cv i nic :( produkcja, magazyn, cokolwiek.. trzeba spełniać jakieś specjalne warunki?? W ogłoszeniu jest coś takiego jak Program rekomendacji pracowników ale to pewnie trzeba znać kogoś kto już pracuje..

Układ
@kama83

Jak masz tam znajomego który chce Tobie pomóc to masz szansę na zatrudnienie. Do Vetoquinol można dostać się tylko z układu.Inaczej szanse marne.Były zatrudniane osoby z poza układu i niestety długo nie popracowały. Podłe traktowanie, wymyślanie np.za długo zostajesz po godzinach i znaczy że się nie wyrabiasz.Jestes do zwolnienia.HR marnie funkcjonuje i nic z takimi co cię Podle traktują nie robi.Po co ? Wywalaja tego z poza układu.Ale pozostali robią nadgodziny dostają pieniądze za nadgodziny i te osoby są ok.Robią Tobie nadgodziny ponuewaz w czasie pracy 3 razy na kawę wychodza kurierów z prywatnymi paczkami przyjmują. Prywatne tekefonu to standard zamiast do klientow dzwonic a nastepnie proszą o nadgodziny.I o dziwo dostaja zgode ale dlatego ze w tym wszystkim to sama Koordynatorka uczestniczy. Kłodawa tak funkcjonuje to pewne.Uklady Uklady Uklady. Jest wiele miejs pracy o znaczniej wyższym potencjale tam szukać pracy nie Vetoquinol

Misja zerojedynkowa
@Układ

Prawda i biały domek też tylko układziki a (usunięte przez administratora) są za darmową pensję i musza za wszystkich robić nieudaczników niekompetentnych ktorzy zdalna praca albo dzieci chore etc . robol musi za wszystkich dybac co po ukladzie leca

Francuz
@Alicja

to fikcja nikogo to nie obchodzi to tylko ściema korporacyjna ze sa standardy uczciwosci etyki i inne bzdury robol jest w tej korpo niczym

Rysia
@Bok

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Vetoquinol Biowet?

Atmosfera Vetoquinol Biowet dramat. Jesli jesteś z układu to będziesz tam pracować nawet jak będziesz źle traktować współpracowników. Bądź pewna że nic Tobie nie zrobią.Jak będziesz odnosić się z szacunkiem to niestety nie znajdziesz tam miejsca.Dyrekcja bardzo dziwnie podchodzi do zgłoszeń kiedy zgłaszasz ze jesteś traktowana w sposób naganny przez np.Koordynatorkę z Hurtowni w Kłodawie i jej Teamu.Ciebie pierwszego wyrzucą, ponieważ jesteś niewygodny normalny, kulturalny.TU kultury pracy BRAK.Takie osoby nie mają szans na utrzymanie zatrudnienia.Liczą się osoby które używają wulgaryzmów, donoszą do Dyrekcji, klientów nazywają SPADAMI, robią sobie prywatne zamowienia i kurierzy jeden za drugim wjeżdża, odbieraja swoje prywatne paczki, biegaja przymierzać zakupiona i dostarczoną bielizne do WC, jedna drugiej smaruje placki jak poparzyly sie słoncem, istny cyrk w tej Kłodawie taki pracownik jest doceniany.A narzekają że planu nie mogą zrobić, mało zarabiają.HR specjalista przyjeżdża na przesłuchanie pracowników jak zgłaszasz.Dla oka tylko aby 8 godzin zleciało.Na koniec Ciebie wywalą jak jesteś normalna, uczciwie pracujesz i nie uczestniczysz w tym cyrku.To tak w wielkim skrócie. Szukaj innego miejsca pracy bo zdrowie tu stracisz to pewne.

Obiektywny

Wnioskuje po komentarzach ze są pisane przez byłych pracowników. Ja tez mam doświadczenie z ta firma i większość informacji mogę potwierdzić. Rozmawiając z działem personalnym i na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko wyglada pięknie. Za to prawda wychodzi jak przekroczy się próg Kłodawy. Pracownicy którzy tam pracują uważaj się za lepszych i obrażają nowych pracowników. Nie szanują nie tylko nowych którzy przychodzą to pracy na to stanowisko co oni ale obrażają i bardzo wulgarnie wypowiadają się na temat pracowników z innych działów. Szkoleniowcy, lekarze weterynarii, klienci, przełożeni są(usunięte przez administratora) na niczym się nie znają. Pracownicy z Kłodawy wszystko robia najlepiej, na wszystkim znają się najlepiej a jednocześnie w i ich opinii są najgorzej opłacani i najbardziej wykorzystywani. Nawet długo po odejściu pracowników na ich temat wygłaszane nie pochlebne opinie i są obrazani wulgaryzmami. Kierowniczka potrafi napuścić na siebie na wzajem pracowników i tworzy chora atmosferę. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma ciągłego przeklinania i obrażania. W mojej opinii sytuacja w tej firmie powinna się przyjrzeć inspekcja pracy bo jak widać większość komentarzy jest spójna. Mogę tez potwierdzić częste przyjazdy kurierów z prywatnymi przesyłkami i później przymierzanie ubrań.

Były
@Obiektywny

Inspekcja Pracy w Kłodawie nic nie zrobi.Dyrektorka w Kłodawie oraz jej Koordynatorka do wymiany natychmiast wówczas jest szansa na zmianę.Pracują tam ludzie z układu i tyle.Poziom traktowania jest nieakceptowalny. HR nic w tym kierunku jeszcze nigdy nie zrobił.Czyli również układ.Jak jesteś elokwentny, masz wiedzę i dobrze wykonujesz swoją pracę, bardzo dobrze traktujesz klientów niestety nie utrzymasz się w Kłodawie.Jesteś zagrożeniem dla tych "najmądrzejszych" w tym cały problem i dlatego pozbywają się wartościowych ludzi z potencjałem.Jest tam jedna taka Kalinka co nawet sprawdza tych nowych czy toalety czyścisz po sobie. W sumie chyba to umie robić najlepiej.

Na szczęście mam to za sobą

Tam atmosfery przyjaznej nie ma i nigdy nie będzie. To co się tam działo i dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie robią co chcą, nie ma nad nimi kontroli. Jest widoczny podział pomiędzy pracownikami. Czy coś z tym robią mimo uwag?. Nie, bo po co. Udawajmy, że jest ok ???? Zrobimy zdjęcia, pokażmy wszystkim jaki ten Zespół jest wspaniały!!! Koordynator to znajoma Pani E.M, która udaje, że ma zgrany Zespół. A tak naprawdę nie jest zainteresowana panującą sytuacją w jej Zespole. Koordynator biura potrafi dla swoich koleżanek pokazywać e-maile, pokazywać CV osób do zatrudnienia i po każdej rozmowie opowiadać co i jak. To kto w końcu zatrudnia, ona czy te koleżanki? Czemu te osoby maja aż tak duży wpływ na różne działania w BOK? Wiecznie narzekają, nie wykonują swoich obowiązków a A.R. ma to gdzieś. Nowych pracowników traktuje dobrze, tylko na początku. Nie mają dużego wsparcia od Szefa, dobrze że bywały tam osoby, które potrafiły zająć się nowa osoba lepiej od ich Kierownika. A.R. nie reaguje, że pewna osoba z BOK odzywa się chamsko do ludzi, zwłaszcza tych nowych. Uważa się za lepszą a nowi, którzy jej nie pasują to są nikim. Dlaczego nikt nie reaguje na to?! A.R. zainteresowała się jakimś problemem wtedy, kiedy dostała uwagi z góry. Ale jak ma być zrobiony plan, jak ma tam być dobrze, skoro nią rządzą ludzie a nie ona nimi? Dlaczego Dyrekcja wiedząc, co się dzieje nic z tym nie robi? Każdy pracownik, który stamtąd odszedł, informował dlaczego odchodzi.Jednym z powodów były właśnie dwie osoby. Cieszę się, że już tam nie pracuję i mam za sobą tych ludzi. Brak kultury osobistej, szacunku, uważają, że im się wszystko należy. Śmiech na sali. Po pracy w tamtym miejscu jestem bardziej ostrożna do ludzi, z którymi aktualnie współpracuję. Dziękuję Vetoquinol za takie super przeżycia. A normalnym ludziom radzę się dobrze zastanowić zanim wyślecie tam CV.

Zaciekawiony
@Na szczęście mam to za sobą

Pięknie wszystko opisane.Wszystko to prawda.Praca w Vetoquinol daje ogromny bagaż doświadczeń negatywnych i smutnych. Warto się zastanowić czy chcesz zarobić i stracić zdrowie czy lepiej stracic pieniądze i poszukać trochę dłużej pracy ale spokojniejszej.

Na szczęście mam to za sobą
@Zaciekawiony

Zarobki wcale nie są dobre, więc kasa nie zachęca do współpracy. W mojej ocenie nie ma już ratunku dla Kłodawy póki są takie zachowania. A szkoda, bo Firma w sobie nie jest zła..

Mniej niz zero
@Na szczęście mam to za sobą

Masz rację tam nie da sie funkcjonować nowi sa zle traktowani a starzy stosuja polityke zastraszania wobec nowych i groza zwolnieniami ale to nie te czasy juz 3proc bezrobocie to moga skoczyc i obtoczyc bo to oni sa null na rynku pracy i nikt ich nie przyjmie stad te niskie poczucie wartosci i niszczenie nowych pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Vetoquinol Biowet - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Vetoquinol Biowet?

Zobacz opinie na temat firmy Vetoquinol Biowet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vetoquinol Biowet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vetoquinol Biowet
1.8/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Kosynierów Gdyńskich 13 lok. 14
    66-400 Gorzów Wielkopolski