Opinie o Open Direct (Open Finance S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Open Finance S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Open Finance S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Finance S.A. w Warszawa

ArtekURS

Mi bardzo pomogli we wzięciu kredytu i kiedy byłem w banku to dostałem odmowę, a jedna wizyta u nich 3dni czekania i zapraszają z dokumentami bo dostaje. Naprawde polecam

MAX
@ArtekURS

ALE NIGDY GO NIE SPŁACISZ BO OPEN FINANCE JEST TYLKO POŚREDNIKIEM (usunięte przez administratora)

oeopenfinance
@MAX

Open Finance nie jest pośrednikiem, bo nasze doradztwo jest bezpłatne. Umowy kredytowe zawierane przez Klientów współpracujących z naszymi doradcami są wręcz korzystniejsze z uwagi na aktywny udział doradcy nie tylko na etapie wyboru oferty kredytowej banku, ale także na etapie negocjacji jej ostatecznego kształtu. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

@oeopenfinance

(usunięte przez administratora)TY NADAL SWOJE DYRDYMAŁY PISZESZ TO ZA CO WAS SKAZANO ZA RZETELNOŚĆ CZY ZA OSZUSTWA I NIEUCZCIWE PRAKTYKI HANDLOWE A AKCJE OF SZYBUJĄ DO GÓRY CZY 85% SPADEK W CIĄGU ROKU TO WASZ SUKCES CZY TOTALNA PORAŻKA , A LIKWIDACJA ODDZIAŁÓW TO SUKCES CZY PORAŻKA W/G PANA[ PSEUDO OPOWIADACZA] HAHAHA A JESZCZE CZEKAJĄ WAS NIEMIŁE NIESPODZIANKI

Realista
@oeopenfinance

Człowieku nie ośmieszaj się, nie rób reklamy. Jesteście pośrednikiem, bierzecie kasę od banku za zwerbowanie klienta, nie jesteście doradcami ponieważ doradca bierze kasę za znalezienie najkorzystniejszej opcji dla klienta a wy jesteście jedynie dystrybutorem produktów bankowych i kasę płaci wam bank. Często doradzacie klientowi tą ofertę za jaką dostaniecie najwięcej kasy, plus dorzucamy jakieś ubezpieczonko i mamy całkiem ładny zysk za robotę którą klient mógłby sam wykonać.

EDMUND

POTRZEBUJESZ POMOCY W WALCE Z OPEN FINANCE PISZ PODPOWIEM e.lisiewicz@poczta.onet.pl

MIŚ

W CZĘSTOCHOWIE OPEN FINANCE ZLIKWIDOWANO ZA DOPROWADZANIE DO NIEKORZYSTNEGO ROZPORZĄDZENIA MIENIEM KLIENTÓW (usunięte przez administratora)

Arek

Kredyt i lokaty załatwiam przez open finance. Nie wyobrażam sobie biegania i poszukiwania na własną rękę czegokolwiek związanego z finansami. Od lat korzystam z open finance . Zawsze mam wyszukana ofertę dokładnie taką jak potrzebuję i jest na moje możliwości.

Opiekun Klienta

Rozmowa Kwalifikacyjna, Szkolenie + scenki zaliczeniowe i testy

Jak namówić klienta, żeby przyszedł do oddziału, co wiesz o firmie, Twoje mocne strony, czego oczekujesz od pracodawcy, dotychczasowe doświadczenie zawodowe

darko

Ja też trzymam się od początku jednego doradcy w Open Finance i bardzo cenię sobie jego pomoc.

Olga

Ja korzystałam z usług Open Finance i jestem zadowolona. Doradców mają dobrych, chociaż ja się trzymam jednego od początku.

Barambabum

Witam dostałem ofertę pracy w Open Finance Nieruchomości - co możecie o tym powiedzieć??? Warto ?

JAŚ FASOLA
@Barambabum

MOŻESZ SIĘ NABAWIĆ NERWICY ORAZ DOZNASZ MOBBINGU LEPIEJ SZUKAJ PRACY GDZIE INDZIEJ UOKiK dotyczą Aegon TU na Życie, Idea Bank, Open Finance i Raiffeisen Bank Polska. - UOKiK stwierdził, że cztery instytucje finansowe zaangażowane w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych z funduszem kapitałowym naruszyły zbiorowe interesy konsumentów. Urząd nałożył na te instytucje kary o łącznej wartości 50 mln zł. Są to jedne z najwyższych kar nałożonych przez UOKiK za naruszenie interesów konsumentów – powiedział prezes UOKiK Adam Jasser. Dla Aegon TU na Życie kara finansowa wyniosła 23 446 206 zł. Idea Bank musi zapłacić 4 172 571 zł kary, Open Finance - 1 673 546 zł i Raiffeisen Bank Polska - 21 122 088 zł. Jasser: samoregulacja branży zawodzi

oszukany
@JAŚ FASOLA

Jeśli jeste (usunięte przez administratora) i potrafisz ludziom kłamać prosto w oczy to jest praca dla Ciebie. Open Finance to instytucja skierowana na oszukiwanie niczego nieświadomego klienta. Obiecają wszystko żeby tylko sprzedać produkt i dostać prowizję, a potem wypierają się wszystkiego. W umowie są zupełnie inne zapisy niż jest to mówione na spotkaniu w oddziale.

Dla zwykłego klienta nic się nie zmienia. Open Finance nadal działa i jest ok. Ja jestem zadowolona z ich usług.

jaxa
@Monika

Jeszcze nie wiesz ,że zrobili cię w rogi akcje spadają dziś o 6% likwidują placówki i zwalniają pracowników Ciebie to też czeka bo wynika z Twojego pisania,że jesteś jedną z nich

MAX

NIEUKU TO TY CZYTAJ KIM JEST FIRMA OPEN FINANCE TO OSZUST FINANSOWY NR1 W POLSCE W NAGRODĘ DOSTAŁ 1.650 0000 ZŁ KARY ZA OSZUKIWANIE KLIENTÓW

Nowik

Bardzo dobra firma doradcza , według mnie. Przy wszystkich poważniejszych decyzjach finansowych ,korzystam z ich usług. Nie wyobrażam sobie, podjąć decyzje o wyborze lokaty bez możliwości porównania różnych ofert. A open Finance zabezpiecz mi tą możliwość.

JASIU Z I A
@Nowik

NOWIK WIĘKSZEGO NIEUKA JAK TY TO NIE WIDZIAŁEM POCZYTAJ SOBIE ZA CO CO ZOSTAŁ UKARANY OPEN FINANCE 1.7OO OOO ZŁ KARY ZA STOSOWANIE NIEUCZCIWYCH PRAKTYK ZA CO GROZI TYM PSEUDO DORADCOM Z ART 286 $1 KK OD 6-MC DO 8 LAT

Z mojego doświadczenia wiem, że problemy mają ci co nie czytają umów. Ja wszystkie czytam i jest ok. Korzystałam z pomocy Open Finance i jestem zadowolona.

Krystek

Brałem kredyt na auto z pomocą doradcy Open Finance i wszystko było ok. Dostałem kalkulację 5 ofert i wybrałem najlepszą.

MIŚ

A AKCJE OPEN FINANCE SPADAJĄ Z JUŻ NIEDŁUGO NA 3,90 WSZYSCY KLIENCI UCIEKAJĄ Z OPEN FINANCE A TWOJA SIOSTRA PEWNIE NIE WIE CO MA ROBIĆ BO JEJ UMIEJĘTNOŚCI TO NISKI POZIOM WIEDZY EKONOMICZNEJ -FIGURANTKA A NIEBAWEM OBUDZI SIĘ Z REKA W NOCNIKU WEJDŹ NA WWW.OSZUKANI PRZEZ OPEN FINANCE I GETIN BANK HAHAHA

oszukany
@MIŚ

Ja też bym nie narzekał jakbym miał prowizję od każdego oszukanego klienta. Mnie okradli na 15 tysięcy złotych i "doradca śmieje mi się w twarz" bo prowizję dostał i ma mnie głęboko w (usunięte przez administratora)

Moja siostra pracuje w open finance . Nie słyszałam żeby narzekała. Przeciwnie często przynudza cały wieczór o swojej pracy.

Maria

Ja mam pozytywną opinię o Open Finance. Bardzo mi pomogli w trudnej sytuacji. Co do umów... to radzę czytać za każdym razem co się podpisuje. Przecież nie trzeba czytać na miejscu. Można wziąć do domu i na spokojnie przeanalizować.

JAŚ FASOLA
@Maria

OSZUŚCI NR 1 W POLSCE A TY JESTEŚ PRAWDOPODOBNIE JEDNĄ Z NICH

@Maria

(usunięte przez administratora) OPEN FINANCE WSPÓŁPRACOWAŁ Z TYMI NIEUCZCIWYMI FIRMAMI KTÓRE STOSOWAŁY ZAPISY ABUZYWNE OKRADAJĄ KLIENTÓW

wit

http://tvn24bis.pl/informacje,187/ponad-50-milionow-kary-za-polisolokaty-brak-kupieckiej-uczciwosci,480103.html NARESZCIE ZABRALI SIĘ ZA OPEN FINANCE NAŁOŻONA KARA DA MOŻLIWOŚC DALSZEGO DZIAŁANIA PRZECIWKO OPEN FINANCE KTÓRA OSZUKAŁA TYSIĄCE KLIENTÓW

JASIU

DZIŚ W TVN 24 BĘDZIE PROGRAM O NIEUCZCIWYCH PRAKTYKACH GETIN BANKU ,OPEN FINANCE O SPRZEDAWANIU TZW POLISO LOKAT I O NAŁOŻENIU WIELOMILIONOWYCH KAR NA BANK PRZE UOKiK

MAREK

OPEN FINANCE JESZCZE WIĘKSZY SYF JAK GETIN BANK CZY IDEA BANK JAK NAJDALEJ OD TEGO SZEMRANEGO TOWARZYSTWA (usunięte przez administratora)

jurek
@MAREK

dziwisz sie?? i dlaczego? oni mają swoje szemrane towarzystwo a ty swoje... tajemnica istnienia pheee

ArturAmstaff

Z tych wszystkich opinii, które czytam na wieeelu wielu portalach, mój wniosek jest jeden: PODPISUJECIE W CIEMNO! Ja umowę o abonament telefoniczny przeczytałem 3 razy i każdy załącznik/regulamin. Wy piszecie, że zabrali bo tak było napisane. Bo podpisaliście, nie przeczytaliście, nie powiedzieli, zabrali i macie pretensje. CZYTAĆ moi drodzy, czytać to co podpisujecie!

EDMUND
@ArturAmstaff

STOP OSZUKAŃCZYM poliso lokatom!!! Przyjdź na Ogólnopolską Manifestacje pod KNF Odzyskajmy NASZE pieniądze!!! Drodzy Poszkodowani oraz Sympatycy naszych działań, 18 WRZEŚNIA o godz.12.00 pod siedzibą Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie (ul. Plac Powstańców Warszawy 1), nasze Stowarzyszenie organizuje manifestację przeciwko tzw. OSZUKAŃCZYM polisolokatom. Zademonstrujemy, co należy zrobić z firmami ubezpieczeniowymi sprzedającymi oszukańcze polisy oraz KNF-em kryjącym, pozorowanymi działaniami, cały proceder. Czy prezesi oszukańczych korporacji i prezes KNF zostaną skuci kajdankami przez panów w kominiarkach i zabrani do kryminału? Przyjdź i weź czynny udział lub poprzyj nas tylko swoją obecnością! Musimy odzyskać nasze pieniądze, musimy zmusić organy państwowe do działania!!! !Uwaga! Wszystkich chętnych do czynnego udziału w manifestacji m.in. w oryginalnym happeningu podczas pikiety, prosimy o bezpośredni kontakt w prywatnej wiadomości. Celem zgromadzenia jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na trwający ponad 10 lat proceder, w którym firmy ubezpieczeniowe zamiast sprzedawać ubezpieczenia, oferują „pod płaszczykiem” ubezpieczeń produkty inwestycyjne tzw. polisy na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Produkty tego rodzaju, sprzedawane masowo na polskim rynku prowadzą do bezprawnego pozbawiania tysięcy ludzi pieniędzy, często oszczędności życia. Przy skali tego zjawiska, afera „Amber Gold” wydaje się niewiele znaczącym incydentem. Prawomocne wyroki sądowe wszystkich instancji (w tym Sądu Najwyższego), stwierdzają, że ubezpieczyciele rażąco naruszali i nadal naruszają interesy klientów i bezprawnie zagarniają należące do klientów oszczędności, poprzez stosowanie „opłat likwidacyjnych”. KNF nie widzi w tym żadnego problemu. Dlatego celem zgromadzenia jest również zamanifestowanie i publiczne wyrażenie sprzeciwu wobec działań Komisji Nadzoru Finansowego, które sprawiają wrażenie zorganizowanego lobbingu na rzecz ubezpieczycieli. STOP OSZUKAŃCZYM polisolokatom!!! Przyjdź na Ogólnopolską Manifestacje pod KNF Odzyskajmy NASZE pieniądze!!! Drodzy Poszkodowani oraz Sympatycy naszych działań, 18 WRZEŚNIA o godz.12.00 pod siedzibą Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie (ul. Plac Powstańców Warszawy 1), nasze Stowarzyszenie organizuje manifestację przeciwko tzw. OSZUKAŃCZYM polisolokatom. Zademonstrujemy, co należy zrobić z firmami ubezpieczeniowymi sprzedającymi oszukańcze polisy oraz KNF-em kryjącym, pozorowanymi działaniami, cały proceder. Czy prezesi oszukańczych korporacji i prezes KNF zostaną skuci kajdankami przez panów w kominiarkach i zabrani do kryminału? Przyjdź i weź czynny udział lub poprzyj nas tylko swoją obecnością! Musimy odzyskać nasze pieniądze, musimy zmusić organy państwowe do działania!!! !Uwaga! Wszystkich chętnych do czynnego udziału w manifestacji m.in. w oryginalnym happeningu podczas pikiety, prosimy o bezpośredni kontakt w prywatnej wiadomości. Celem zgromadzenia jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na trwający ponad 10 lat proceder, w którym firmy ubezpieczeniowe zamiast sprzedawać ubezpieczenia, oferują „pod płaszczykiem” ubezpieczeń produkty inwestycyjne tzw. polisy na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Produkty tego rodzaju, sprzedawane masowo na polskim rynku prowadzą do bezprawnego pozbawiania tysięcy ludzi pieniędzy, często oszczędności życia. Przy skali tego zjawiska, afera „Amber Gold” wydaje się niewiele znaczącym incydentem. Prawomocne wyroki sądowe wszystkich instancji (w tym Sądu Najwyższego), stwierdzają, że ubezpieczyciele rażąco naruszali i nadal naruszają interesy klientów i bezprawnie zagarniają należące do klientów oszczędności, poprzez stosowanie „opłat likwidacyjnych”. KNF nie widzi w tym żadnego problemu. Dlatego celem zgromadzenia jest również zamanifestowanie i publiczne wyrażenie sprzeciwu wobec działań Komisji Nadzoru Finansowego, które sprawiają wrażenie zorganizowanego lobbingu na rzecz ubezpieczycieli. Lubię to!Lubię to! · · Udostępnij · 2712 Maciej Gorlice, Alicja Krusenstern, Marek Obraczka i 24 inne osoby lubią to. 2 ponownych udostępnień Edmund Lisiewicz Napisz komentarz… Magda Motyl Kotwica Stop pseudodoradcom! Lubię to! · Odpowiedz · 28 min Kazik Mazik changed his profile picture 8 godz. · Zdjęcie użytkownika Kazik Mazik. Lubię to!Lubię to! · Edmund Lisiewicz Napisz komentarz… Lubię to!Lubię to! · · Udostępnij

miś
@ArturAmstaff

CZYTAŁAŚ AŻ 3 RAZY TO JESTEŚ CIEMNA JAK BUT NATOMIAST W PRZYPADKACH OPISANYCH DOT POLISOLOKAT NIE DAWANO KOMPLETU DOKUMENTÓW WIEC PAJACU SPADAJ NA DRZEWO I NIE ZABIERAJ GŁOSU JAK NIE WIESZ O CO BIEGA

Kalina32
@EDMUND

Racja, trzeba czytać to co się podpisuje. Ja robię podobnie i zawsze jak coś podpisuję to proszę o 10-15 min na zastanowienie i przeczytanie regulaminu. A pro po Open Finance, to zakładałem u nich lokatę Bumerang i jestem bardzo zadowolony z ich usług.

miś
@Kalina32

NIE ROZUMIESZ PROBLEMU TO ZA CO OPEN FINANCE DOSTAŁ PRAWIE 1 MILION SIEDEMSET TYSIĘCY ZŁOTY KARY W NAGRODĘ CZY ZA TO ,ŻE OSZUKIWAŁ KLIENTÓW

Ada

a ile trwa taki proces bo jestem zainteresowana skorzystaniem z Państwa usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Open Finance S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Open Finance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Open Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Finance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Open Finance S.A.?

Kandydaci do pracy w Open Finance S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Open Finance S.A.