Opinie o Open Direct (Open Finance S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Open Finance S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Open Finance S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Finance S.A. w Warszawa

marek

wiadomo, ze jednym będzie sie podobała ta praca innym nie, ja należę do tych pierwszych, w open finance zaczynałem 5 lat temu - w oddziale, po 2 latach pracowałem już w centrali,to czego się tam nauczyłem, to dla mnie bardzo dużo znaczy, spotkałem na swojej drodze mądrych i doświadczonych ludzi, teraz otworzyłem swój biznes, ale po open finance zawsze zostanie pozytywne wrażenie i duży sentyment

AGA

piszecie ze zarobki są dośc wysokie. Co to znaczy? Osobiscie lubie pracę z klientem, ale u mnie jest to kwestia rezygnacji z czegoś dla czegoś i wybrania ciekawszej finansowo alternatywy. Wysokie to powyzej pięciu netto? czy 3, a moze 10? Z góry dzięki za odpowiedź.

karol

pracuję w Open Finance od 3 lat, bardzo dużo się tu nauczyłem i mam nadzieję, że jeszcze trochę popracuję, praca pełna wyzwań, ale lubię taką, ludzie w porządku, atmosfera bardzo przyjazna, no i nie ukrywam, ze zarobki dosyć wysokie, co cieszy w dzisiejszych czasach :)

mini
@karol

Wreszcie Getin Bank pokazał prawdziwe oblicze i to dobrowolnie sam od siebie pokazując reklamę swojego nowego produktu i powołując się na nowelę Stevensona pt. Doktor Jekyl i mister Hyde [usunięte przez administratora] i który wszystkie te przestępstwa kamufluje pod postacią szlachetnego człowieka , lepszej reklamy Getin Bank nie mógł wymyślić i TERAZ NIE MÓWCIE ŻE NIE WIEDZIELIŚCIE Z KIM MIELIŚCIE DO CZYNIENIA. [usunięte przez administratora]

jan.konnicki
@mini

Posiadam kontakty do kilkuset osób z całej polski poszukujących kredytu hipotecznego, gotówki lub k. firmowego- najwięcej (hipoteki). LEADY są z różnych miast, ( najwięcej z Trójmiasta) cały czas dochodzą nowe. nawiąże współpracę i oddam te kontakty za 20-30% od prowizji zainteresowanych współpracą proszę o

magda

co człowiek, to opinia...ja pracuje w open finance już 3 lata, bardzo sobie chwalę tę pracę, zarobki są wysokie, atmosfera w pracy całkiem przyjazna, no i różne pakiety socjalne - lekarz, siłownia, wiadomo jest stres, jest nerwówka, le w której pracy nie ma? ja polecam open finance jako pracodawcę.

Opiekun Klienta

Rozmowa Kwalifikacyjna, Szkolenie + scenki zaliczeniowe i testy

Jak namówić klienta, żeby przyszedł do oddziału, co wiesz o firmie, Twoje mocne strony, czego oczekujesz od pracodawcy, dotychczasowe doświadczenie zawodowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

W tej robocie naprawdę można się nauczyć zawodu profesjonalnego doradcy, tylko co tu kryć, nie ma czasu na optalanie, kaweczki, jak panie w urzędach. A widzę, że poniektóre drogie panie tak właśnie by chciały.

elka

jakiś czas temu dostałam prace w Open Finace, ciesze się niemożliwie, nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, jak dla mnie jest bardzo dobrze, praca czasami stresująca, ale to chyba normalne, zarobki satysfakcjonujące, a atmosfera bardzo przyjemna, ja osobiście polecam!

aldona

Pracowałam tak niecały rok, po czym miała okazję do przejścia do banku i na lepszą posadę. Zarobki na stanowisku opiekun klienta, gdzie indziej to też nie marzenie i dzisiaj też z premią mam(usunięte przez administratora)ale umówmy się, że ta kasa to nie jest marzenie.(usunięte przez administratora) Co do atmosfery, ciśnienie jest, ale dotąd nie znam roboty, gdzie by go nie było.

mag

pracuję w open finance klika ładnych lat, co potwierdza, ze jest dobrze :) praca jest czasam stresująca, ale to jak wszędzie, za to atmosfera, wynagrodzenie, dodatkowe profity są bardzo w porządku, ja osobiście polecam tego pracodawcę

oburzona

Tak,dla rodziny mozesz wziac multisport. Nie sa to duze pieniadze,ale to tylko taki myk aby przyciagnac ofiare do pracy... praca sama w sobie jest porazka,katastrofa wrecz. Jesli masz swoje zdanie,honor to predzej stamtad wyjdziesz niz wejdziesz!

oburzona

Przeczytaj sobie opinie, które są wyżej wypisane. 100% prawda o firmie OF.(usunięte przez administratora) a za wszystko płacisz z własnej kieszeni.

kadry

Witam, w sieci pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy ktoś wie jak wygląda praca w tym dziale, ogólna atmosfera itp. Warto aplikować??

Asd

Witam Dostałem zaproszenie na rozmowy w sprawie pracy. Aplikowałem na stanowisko kierownika oddziału mobilnych doradców. Warto wybrać się ? Co to za stanowisko ? Może ktoś podpowie ? Pozdrawiam

PANMIETEK

Słuchacie... jednym ta praca się podoba, drugim nie... niektórzy trochę tyrali, niektórzy nie. Ja osobiście zakończyłem moją 10 miesięczną przygodę 5 kwietnia br. Pracowałem czasami po te 10, a nawet 12 godzin, udało mi się coś tam odłożyć, do gara było co włożyć, mieszkanie było opłacone itp nie narzekałem, mimo, że trochę mało własnego życia, ale coś za coś... przynajmniej mój SV wypuszczał na weekendy wcześniej co dla mnie było fajne, bo chyba w piątki każdy żyje weekendem, a ja sobie wychodziłem o 13 w zamian właśnie za nadgodziny. Ale w celach wyjaśnień powiem tylko, że już nadgodzin teoretycznie nie ma... tylko z tego co wiem poniedziałki po 10h :) Oczywiście Irytujące były momenty kiedy przelewy za premię, za nadgodziny się spóźniały, ale nigdy nie było sytuacji kiedy nie zostały wypłacone!!! Więc nie panikujcie... a podstawa zawsze była na czas!!! A propos pracy - trzeba mieć naprawdę mocną psychikę, bo słabe jednostki zostaną po prostu "zjedzone" przez klientów... a cel Opiekunów na infolinii jest jeden - umawiać na spotkania i zrobić target... dla mnie nie było problemu, ale w momencie kiedy zacząłem narzekać, już zaczęło mnie to wkurzać to po prostu się zwolniłem... żyję takim powiedzeniem " nie podoba się (usunięte przez administratora)choć nikt mnie nie wyganiał, na pewno nie żałuje tej pracy... szkolenie wstępne było przydatne, doświadczenie w pracy z ludźmi, z klientami było przydatne i cenne... Szczególnie polecam wygadanym osobom ;-)

ona

to po co pracujesz 8 miesięcy skoro nie dostajesz kasy na czas??????

ona

Ale wy głupi jesteście.... Matko jak czytam te komentarze to aż padam ze śmiechu.... targety nie do wyrobienia ? hehehe pracuje 5 miesięcy i co miesiąć target. Teraz jest zmiana w wynagrodzeniach i masz premie o(usunięte przez administratora) tego podstawa fakt najnizsza krajowa ale to podstawa dodaj do tego kase za target swoj, target grupowy nadgodziny Ja najmniej dostałam (usunięte przez administratora) na reke chodze na nadgodziny kiedy chce no poza poniedzialkami bo to obowiazkowe ale to dlatego by zrobic sobie target wyzszy za ktory masz kase !! zaczynalam na zleceniu bo tak chcialam mialam wybor bo kazdemu daja. Po 3 miesiacach przeszlam bez problemu na umowe o prace multosport opieka medyczna. Kasa zawsze na czas. No ludzie czego wy chcecie??? siedziec na tykach nich nie robic dostawac 4 tys ??? nie ma takiej pracy Wszyscy krytykujacy to sa byli pracownicy ktorym nie chcialo sie po prostu pracowac to po cholere szli do pracy ?? Wytlumaczmy jedno jezeli szukasz pracy to cos w niej musisz robic za to dostajesz kase. A Open to naprawde najlepsza firma jezeli chodz o prace na sluchawce. Przynajmniej (usunięte przez administratora)na reke opieka medyczna multisport i kasa zawsze na czas na twoim koncie umowa o prace.... macie takie oferty pracy na sluchawce ???

EDMUNDO

OPEN FINANCE TO NIE JEST FIRMA DLA UCZCIWYCH PRACOWNIKÓW

G

Dobre sobie, pracowałam 4 miesiące i nigdy nie miałąm 2500N. Ci co cenią normlane życie i prace po 8 godzin a nie po 12 też tyle nie zarobią:) Nie sztuką jest zarobić ponad 2 koła biorąc nadgodziny jak murzyn Obecnie pracuję na CC gdzie po roku dostałam awans, zarbiam więcej niż kiedykolwiek udało mi się w OF. Zdecydowanie pracę w tej firmie wspominam najgorzej ze wszystkich. Brak sensownych szkoleń, przełożeni bez dośiadczenia wybrani drogą" zesram się ale zrobie kariere w Warszafce to mama będzie dumna" Nie polecam tym którzy cenią swoje prywatne życie, zdrowie psychiczne.Osoby które w tej firmie się spełniają to przysłowiowe "słoiki" pragnące kariery w wielkim świecie korporacji, grzejący się tym że na święta w domu mogą powiedzieć iż pracują w finansach

wawa

aaa - 2013-02-28 19:30:33 Witam czy ktoś z obecnych pracowników może wypowiedzieć się co do warunków, czy rzeczywiście oferują umowę o prace tak jak w ogłoszeniu, czy da się wyrobić target czy nadgodziny są obowiązkowe?Będę wdzięczna za opinie.doradca mobilny: umowa o pracę na symboliczną kwotę + reszta na prowizję (bardzo satysfakcjonującą). Socjal: medicover i multisport. Narzędzia pracy: telefon, laptop, net. Szkolenie 2 tygodniowe w stolicy. Atmosfera w pracy - pewnie zależnie od oddziału - u nas baaardzo fajna. Można się wykazać, nikt nadmiernie nie ciśnie! Wiadomo, ze pracować trzeba! Aplikować WARTO, wiele można się nauczyć.

aaa

MDF

Jak wygląda praca na stanowisku Mobilny Doradca Finansowy ? Jakie narzędzia pracy(samochód,laptop,telefon ) ? Jaka podstawa ? Pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Open Finance S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Open Finance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Open Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Finance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Open Finance S.A.?

Kandydaci do pracy w Open Finance S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Open Finance S.A.