Opinie o Open Direct (Open Finance S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Open Finance S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Open Finance S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Finance S.A. w Warszawa

ja288823

I nie rozumiem dlaczego kierownictwo kazało pracownikowi pisać tu niby dobrą opinnię o firmie, kazdy kto tam pracował wie ze tak naprawdę nie jest... więc może darujcie sobei te niby pozytywne opinnie bvo kazdy dobrze wie jak tam jest... Przejscie ze sluchawek z jednego dzialu do drugiego to zadna rewelka... ;D pozdrawiam była pracownica call center Opena przy Domaniewskiej, 9 piętro, nazwiska kierownikan nei podam. bo jaki to kierownik który ma 20 pare lat hahahah

Chyba wiem która osoba w warszawskiego call center napisała ten post powyżej... Może i ma trochę racji bo w żadnej firmie bez pracy nie ma wyniku, ale nie oszukujmy się praca na słuchawkach to ostatni kawałek chleba, jak nie będziesz zdzierał gardła to nie osiągniesz nic, zarobki w openie jak i w innych call center sa marne, targety i tak nie do wyrobienia, kierownictwo które tam pracuję to żadna elita, zwykli dwudziesto paro latkowie, więc co taka osoba może wiedzieć o kierowaniu ludziami ha ha. Mają swoje chore zasady co do pracy, jak ktoś już naprawdę nie ma innej pracy to może tam iśc, ale bez szału, pensja 1300 netto to porażka w dzisiejszych czasach... sam dyrektor tam nie zarabia więcej niz 2300 netto wiec pomyślcie sobie,..... a awans to słowa które bym nie cytowała w ogóle bo to mało realne...

J

Poczytałem wszystkie te opnie i bardzo się dziwię. Praktycznie nic co zostało napisane wyżej nie jest prawdą. Jeśli ktoś kto miałby aplikować do tej firmy przeczytałby to raczej się nie zdecyduje. Po 8 miesiącach pracy, udało mi się awansować wyżej ( i nie na starszego opiekuna). Wystarczyło chcieć pracować, poświęcić trochę wolnego czasu i podszkolić swoje umiejętności. Praca jest idealna dla studentów, możliwość pracy na zlecenie, robienia nadgodzin, dodatkowo płatne weekendy, mniejszy podatek naprawdę polecam osobom w trakcie studiowania. Jeśli interesuje was praca na umowę o pracę, cóż tutaj może was trochę spotkać zawód. W zależności od miesiąca nadgodziny są dozwolone codziennie albo tylko w poniedziałki. (W sumie to logiczne po weekendzie zawsze najwięcej jest kontaktów) Nikt nikogo tutaj nie ciśnie. A przynajmniej jeśli wykonujesz jakąkolwiek prace. Wiadomo jesli siedzisz i nic nie robisz to opierdziel od czasu do czasu dostaniesz, ale to logiczne. Nie wiem w jakiej pracy tak nie jest. No ale jeśli to kogoś dziwi to cóż polecam założyć swój własny biznes i siedzieć i próbować zarabiać. Wynik oczywiście musi być w końcu po to pracujemy. Znam osoby które przez 4-5 miesięcy nie zrobiły targetu ale starały się i nikt się z nimi nie pożegnał. Wszystkie te wypociny na temat jak tu źle jak trzeba lizać (usunięte przez administratora) . też nie są prawdziwe. Większość ludzi wpisuje w listy motywacyjne albo CV zdanie jeśli poszukujecie solidnego i ambitnego pracownika... tutaj właśnie taki pracownik jest potrzebny, któremu będzie się chciało. Siłą rzeczy na awans trzeba zapracować, ale wszędzie tak jest. Godna polecenia jest atmosfera w grupach i między nimi. Ludzie którzy pracują w CC są naprawdę komunikatywni i bardzo sympatyczni więc nie ma problemu z porozmawianiem z kimś między kontaktami z klientem. Nie ma też ciśnień jeśli chcecie coś zjeść albo się napić. Grunt to po prostu pracować odpowiednio i po sprawie. osobiście w skali na 5 wystawiam 4. Można by poprawić sytuację osób na umowę o pracę, ale reszta jest ok.

Wojtek

Nie wiem jak jest w Call Center ale praca doradca finsowego w tej firmie to jeden wielki syf... Masz nabijać klientów w butelkę, nie mówić im prawdy, ponieważ inaczej nic nie sprzedasz a wtedy masz ciągłe rozmowy z kirownikiem [usunięte przez moderatora] dyrektorem jeszcze większym [usunięte przez moderatora] itd. Klienci piszą pozwy zbiorowe, doradcy to są tylko z nazwy...

Opiekun Klienta

Rozmowa Kwalifikacyjna, Szkolenie + scenki zaliczeniowe i testy

Jak namówić klienta, żeby przyszedł do oddziału, co wiesz o firmie, Twoje mocne strony, czego oczekujesz od pracodawcy, dotychczasowe doświadczenie zawodowe

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
magda

Ile zarabia kierownik placówki?

w placówce

byly pracownik

No tak, ale internetowy, czy w placowce ?

doradca Klienta

byly pacownik

na jakie stanowisko?

hehe

ciekawe opinie na temat OF ja własnie zostałem zaproszony na rekrutacje wiec sam sie przekonam jak to wyglada, jesli macie jeszcze jakies rady i uwagi prosze o nie.

kinia

dokladnie! kto sciemnia, oszukuje [usunięte przez moderatora]- ok, a jak nie masz ukladów to wciskaja Ci kit, że do niczego sie nie nadajesz i jesli w przyszlym m-cu nie zobaczymy poprawy to wypad. Taki system motywacyjny;)

kinia

ta firma to paranoja! na poczatku oczywiscie opowiadaja jak bedzie pieknie i kto/gdzie nie awansowal, potem pracujesz za 2 brutto bo myslisz ze sie rozkreci, zrobisz w koncu target- ale jakim cudem! skoro wymagania targetowe potrafia sie zmienic 3 razy w m-cu.. i nikt nie widzi problemu bo przecież Ci placa podstawę; i oczekuja za to calowania po rekach. Jeżeli lubisz być traktowany jak śmieć, dzwonic do ludzi po 10 razy mimo, ze klient mowi, ze nie życzy sobie kontaktu, l[usunięte przez moderatora]niedowartosciowanemu menagerowi, robić nadgodziny bo tak wypada - polecam;)

oleole

Ogłaszają się w Poznaniu, poszukują do Call Center naganiaczy na spotkania - podstawa 1760 zł netto. Niezła stawka jak na CC, ale zapewne jak nie wyrobisz targetu, to do widzenia. Na razie więc oleje aplikowanie tam, poczekam aż pojawią się komentarze pracujących tam poznaniaków.

a czy moge wiedziec ile tam max zarobiliscie , jak dlugo pracowlaiście ? intersuje mnie na stanoisku doradca finansowy, konultant Macie rajce , jak sie oglaszaja to wygldam to super, warunki zajebiste , gorzej wychodzi to w praktyce

zgadnijkto - 2011-10-23 02:44:55 kochani-wszystko co tu jest napisane to prawda-kazdego dnia zamartwiasz sie ile brakuje ci do targetu, ile esek(s-skrot od spotkania) musisz dzis zrobic zeby nadazyc-wyniku nie masz-odpadasz z gry. Ludzie robia tam waly jakich malo-jesli robia je starzy wyjadacze-to ok. jesli przychodza nowi i zaczynaja kombinowac to strasza dyscyplinarnym zwolnieniem.jest mega zastraszanie pracownikow mozliwoscia wylecenia jesli nie zrobisz wyniku. ja osobiscie za pare dni dostane wypowiedzenie-dlaczego? bo nie zrobilam targetu. dlaczego? bo na uczciwego nie dasz rady zmusic goscia na spotkanie z doradca-albo wyszukujesz swieze formularze albo wbijasz rodzine i znajomych na spotkania z doradca. jesli idziecie na rozmowe to nie ludzcie sie szybkim awansem, mega premiami itd itp. to tylko mrzonka-a jesli sie komus udaje, jest to okupione[usunięte przez moderatora] brakiem zycia prywantego i wielkimi przekretami ktore groza dyscyplinarka. pozdrawiam Ciesz się ze Cię wywalą! Ja już tam nie pracuje i powiem Ci że mega odżyłam. Życzę powodzenia! A tak z ciekawości z której grupy jesteś? Pozdrawiam była Openowiczka

zgadnijkto

kochani-wszystko co tu jest napisane to prawda-kazdego dnia zamartwiasz sie ile brakuje ci do targetu, ile esek(s-skrot od spotkania) musisz dzis zrobic zeby nadazyc-wyniku nie masz-odpadasz z gry. Ludzie robia tam waly jakich malo-jesli robia je starzy wyjadacze-to ok. jesli przychodza nowi i zaczynaja kombinowac to strasza dyscyplinarnym zwolnieniem.jest mega zastraszanie pracownikow mozliwoscia wylecenia jesli nie zrobisz wyniku. ja osobiscie za pare dni dostane wypowiedzenie-dlaczego? bo nie zrobilam targetu. dlaczego? bo na uczciwego nie dasz rady zmusic goscia na spotkanie z doradca-albo wyszukujesz swieze formularze albo wbijasz rodzine i znajomych na spotkania z doradca. jesli idziecie na rozmowe to nie ludzcie sie szybkim awansem, mega premiami itd itp. to tylko mrzonka-a jesli sie komus udaje, jest to okupione [usunięte przez moderatora], brakiem zycia prywantego i wielkimi przekretami ktore groza dyscyplinarka. pozdrawiam

panktos

100 procent prawdy, masakryczny wyścig szczurów, ludzie pracujacy tam nie biora nawet przerwy aby nie pozostawać w tyle, najsmieszniejsze jest , że aby sie dostac należy być poleconym przez kogos, nie ważne czy masz doświadczenie , czy nie, ahahah, wspaniałe rozmowy rekrutacyjne, ciśniemy cisniemy , buahahahhaahahahah, wspaniałe systemy motywacyjne, nagroda dla najlepszego naganiacza tygodnia, jest wiele lepszych firm , które bynajmniej pozwalaja wyrobić premie, firma dno , 1110 z netto, i targety, targety,

KAsia

Zdecydowanie nie polecam, jest wiele lepszych firm. Praca sama w sobie jak praca, nie jest ani trudna ani straszna. Reszta konsultantów- mega plus. Natomiast atmosfera robiona przez psudo dyrektora, menadzerkę i część superwajzorów niszczy wszytsko.

Z zewnątrz firma wydaję się być cudowna a jak się zacznie prace wtedy wszystko staje sie jasne. Klienci skarżą się ze tyle razy do nich dzwonimy.ale taki jest odgórny wymóg( po 8 nieodebranych dajemy spokój). Łopen strasznie demotywuje.... supervisorzy sa zadufani w sobie i nawet nie chca pomóc jak sie ma problem;/ Strasznie cisną....niby CC to najwazniejsi ludzie w firmie a najmniej im płacą.... O awansie można pomarzyć.;/

df

Podpisuje pod tym co ktoś napisał na górze! Taka prawda jak czøowiek weźmie wolne, l4 to wszystko karzą odpracować© bo target, bo trzeba dzwonić© szanują tylko maszyny które zostają po 12 h dziennie żeby poprawić swój wynik. pracowałem już na infoliniach ale tu jest najgorsza atmosfera, każdego dnia każdy się zastanawia kgo tym razem wywala. lepiej płaca w ich spółkach, noble, getin takze do opena nie wysyłajcie bo się nie opłaca! niech was nie złudzą możliwościami awansu, na każdym szkoleniu wstępnym będzie co chwile ktoś przez przypadek wchodził i zachwala prace, jaka to nie cudowna jak to sie można rozwijac. [usunięte przez moderatora]. tyle dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Open Finance S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Open Finance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Open Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Finance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Open Finance S.A.?

Kandydaci do pracy w Open Finance S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Open Finance S.A.