DROG-MET

Kielce

Opinie o DROG-MET

coto 2015-03-12 12:39
Wszystkie firmy z kielc z nazwą -MET na koncu nazwy to ździerusy, 1 właściciel tych firm pan D. Nie da zarobić a wymagania z kosmosu. 250h w miesiącu 2000 na ręke.
pracus 2016-02-10 13:08
ososba z pierwszej opinii ma jakieś baardzo nieaktualne informacje , nie ma w firmie żadnego Pana D. zarobki kształtują się na poziomie od 9 zł na ręke dla pracownika fizycznego a nadgodziny zawsze miałem płacone 150% ekstra. Daletego zawsze wszyscy woleli przyjść w sobotę czy zostać dłużej.
Mto 2016-04-24 16:16
Dobrze w takim razie, że płacą te 150% za nadgodziny @pracus.
kris 2017-08-31 21:05
witam -nie piszcie głupot-zarobki w drog- met to minimum tzn spawacz dostaje 12 zl max i jest zatrudniony na pełnym etacie-ale to jest firma bazująca na emerytach -rencistach itd--jeśli emeryt ma 1500 zł i dorobi 2000 to jest normalne że będzie pracowal dokąd będzie mugł-a młody robotnik ma 1800 -to co tu jest grane o podwyżce niema mowy a ludzi traktuje się jak normalne ścierwo nic nie warte-nadodatek -szef firmy ciągle stosuje mobing wobec ludzi ciągle krzyczy-niema narzędzi iprzyżądów do pracy-a wymaga wiecej jak to jest możliwe-na dodatek tego nie lubi sprzeciwów takich ludzi se pozbywa-a nawet inżynierów
Zostaw swoją opinię o DROG-MET - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROG-MET