Chemadin Construction Sp. z o.o.

Opinie o Chemadin Construction Sp. z o.o.

Zatrudniony

Witam, polecam, dobre warunki pracy, z wypłatą wszystko ok, nie wiem czemu ponozej tak piszą

Mir

Polecam firmę, warunki dobre,placa sie zawsze zgadza, praca jak kazda, daja szanse kazdemu kto ma chęci to pracuje do dzisiaj. Kierowniczka dostępna zawsze i bardzo pomocna

Xyz
@Edward

Więcej.

Darek

Ja tam pracuje już od dawna i jestem zadowolony i mam nadzieje nadal pracować.Zarobki są ok, kasa się zgadza, robota prosta jeden schemat. Duży zaleta- MIESZKANIE! Plus że tu pracuje sporo dobrych, miłych ludzi.Te które mimo wszystko próbują się trzymać. Mam nadzieję że zostaną docenieni przez kierowniczkę które zrobi wszystko dla tego żeby nie było "fali" zwolnień i faworyzowania innych osób. Lubię was i trzymam za was kciuki! Pozdrawiam

Maria Nowy wpis

Gdzie można sprawdzić, że faktycznie ktokolwiek nie dostał kast za robotę? chłopak ma już doświadczenie w zakresie montażu a widzieliśmy tym samym, że poszukiwali kiedyś do siebie monterów na wyjazdy. Tu na stronie widać że firma ma powystawiane jakieś certyfikaty, są też fotki realizacji. ile teraz przy nich można byłoby zarobić?

Inny Nowy wpis

Witam szkoda interesować się to firmo ta firma od roku miała problemy nie płaciła pracownikom ani za wynajem budynku w którym mają biura firmę przejął syndyk jak ktoś nie wieży i jest głupi proszę zadzwońić do syndyka lub do użędu.pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis

W firmie od końca lutego już nikt nie pracuje.zamknieta nie rozumiem dlaczego wysyłają oferty w sprawie pracy

Ja tam po krsie nie widzę by cokolwiek było zamknięte. skąd masz takie informacje, gdzie odszukać potwierdzenie? Też właśnie widziałem oferty, dla spawacza chociażby. nikt nie aplikował?

Faktycznie do teraz to nie jest rozmówione? Możesz rozjaśnić stwierdzenie o bankructwie? Chodzi o to, że szukają na dalsze prace, bo widzę na tej stronie z ofertami. Na podstawie czego skoro piszecie, że kasy brak?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chemadin Construction Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spawacz 311.
Zatrudniony

Szkoda czasu na tą firmę,kasy nie płacą już od dwóch miesięcy.i z tego co wiem chyba syndyk wejdzie

Sama..

Witam serdecznie.Chcialbym się skontaktować z pracodawcą.Lecz nie potrafię przez stronę.Mozna prosić jakiś namiar na firmę?

@Sama..

a masz może przetestownay już ten numer, który się znajduje w zakładce z kontaktem? Ja jeszcze się zastanawiam nad tym czy w ogóle pojadę, więc na razie tematu nie drążę w kontekście kontaktu. są jakieś sprawdzone miejsca pracy godne polecenia?

Nie rozumiem chyba. Zostało napisane na forum, że firma nie ma żadnych kontraktów przy czym jak widać szukają normalnie do siebie spawaczy, monterów i innych. co wam wiadomo o tej całej wspomnianej upadłości? To tylko sugestia?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Chemadin Construction Sp. z o.o.?

Wybierał się ktoś może ostatnio na robotę? konkretniej myślę o tej ofercie na Duisburg dla montera. Teraz niedawno ktoś tu stwierdził, że kontrakty mogą trwać nawet po dwa tygodnie a potem jest słabo z praca. Czy więcej osób tak miało? Które lokalizacje / pracodawcy są w razie czego na 100% sprawdzeni?

Piszesz, że nie miałeś terminowych wypłat, zero ubezpieczenia i tak dalej? a na jakiej umowie robiłeś tak w ogóle? i z tym chorobowym jaki miałeś problem? Ja widziałem, że na umowę o prace chyba biorą, więc zastanawiam się czemu tak miałeś

Ktoś jakieś problemy miał z kasa czy o co chodzi? jakieś takie wpisy się tu pojawiały niby, a przynajmniej tak rozumiem kontekst wypowiedzi pozostałych. chodziło przy tym o robotę za granicą? A co z ta w Polsce? Zauważyłem, że widnieją oferty dla monterów na Kielce. Czy uważacie ze lepiej najpierw tutaj rozpocząć współpracę a potem ewentualnie wyjechać?

Zatrudniony

Na jakim kontrakcie byles skoro tak źle płacą a robota wg Ciebie była tak ciężka? Połowa ludzi co ze mną jest nawet na te zarobki nie zasługuje a jak masz problem z wypłatą to zadzwoń do biura, na moim wszyscy dostali a nawet zaliczke dali a są nowi i prawko tu ma więcej osób niż 1

Zatrudniony

Ja wypłatę mam, robota jak każda i wszędzie taka sama, warunki mieszkaniowe w porzadku, samochody daja i ktos zawsze jezdzi narzekasz byleby tylko narzekac lepiej za prace sie weź, pracowalem na wielu kontraktach wiec wiem co piszę

Zatrudniony

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik utrzymania ruchu w Chemadin Construction Sp. z o.o.?

Weronika

"jakieś aneksy"? Miałeś z nimi jakąkolwiek styczność, że tak ogólnikowo piszesz? o jakich konkretnie mowa, czy ktoś się odniesie? i co do współpracy z kontrahentami to firma miewała kiedykolwiek jakieś większe problemy w tym zakresie?

Weronika

jak u Ciebie kwestie umowy wobec tego wyglądają? czy przysługuje jakiś okres wypowiedzenia? chyba, że już zostało przez Ciebie złożone? ciekawi mnie fakt, że takie opinie już wcześniej się pojawiały a ludzie i tak się zatrudniali, dlaczego?

Weronika

no i jak taki problem może zostać ostatecznie rozwiązany? w jaki sposób firma się do tego odnosi i ogólnie z czego to wynika tak właściwie? są jakieś zobowiązania wobec odrębnych podmiotów? pracownicy mają pojęcie o tych sprawach? co z biurowymi?

Mir

Edward
@Mir

Jak się można dogadać z kierowniczka to ju duży plus. A jak płacą? Więcej niż najniższą krajową?

Xyz
@Edward

Więcej.

Antoni

Wymagania z kosmosu, czyli co? Trzeba było robić za 3 czy co?

Zostaw merytoryczną opinię o Chemadin Construction Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Chemadin Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemadin Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemadin Construction Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemadin Construction Sp. z o.o.