Chemadin Export Sp.zo.o

Kielce

Opinie o Chemadin Export Sp.zo.o

anonim 2010-12-20 22:44:15
( usunięte przez administratora )Pracowalem tam dlugo i w koncu powiedzialem dosc!!!!!!jak zreszta wielu innych.Nie dosc ze placa gowniane pieniadze to jeszcze chca aby placic za reklamacje 100%-no i ( usunięte przez administratora )uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-12-21 17:01:49
Uwaga na Chemadin!!!!!!!pracowalem tam kiedys.Teraz jest tam akord ( usunięte przez administratora ),oraz zabieraja za reklamacje!!!!!!!w zadnej firmie sie tego nie praktykuje tylko u nich!Nie jest prawda to co oferuja!!!!!!!!!!!Jedzie sie tam na wlasny koszt,a jak nie zdasz prób to dowidzenia,nie obchodzisz ich.Jezeli zdasz próby to i tak długo nie popracujesz.Jak pospawasz to jeszcze musisz to po sobie wyczyscic i wyszlifowac,no i poprawic to co kontroler znajdzie-a znajduja bardzo duzo!!!!no i na koniec i tak przychodzą reklamacje za które trzeba zaplacic!!!!!!!!!nie wiem jak jest na innych kontraktach,ale tak bynajmniej jest na wegrzech-pecs.Uwaga nie dac sie nabrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
polkol 2012-06-20 08:32:17
Ja mam inne zdanie. Za nic nie trzeba płacić, atmosfera dobra, polecam
spawacz 2012-11-06 05:08:37
ktoś taki dobry takie ładne słowko napisał o tej śmiesznej firmie-Dobpa atmosfera-ja chiba źle widze!Wykonano mną zlicenie dla Chemadinika kieleckiega,wszystko oki,wadliwości zero,wszystko wterminie,no mówie atmosfera jak ta lala-póki nie doszło do wypłaty i tu lipa-NIEMA.,czekałem na wypłate za styczeń aż do maja jak z adwokatem nie pogadałem.Są nie złymi kombinatorami i ludzie trzymajciesię z dala od oszustów,(usunięte przez administratora)
Były 2014-08-27 19:59:30
Nie polecam. Śmieszni ludzie o miernych kwalifikacjach! Potrafią wyłącznie odbierać pracownikom pieniądze za byle co! Praca na "exporcie" to pomyłka, a ten ich zakład w Skarżysku to żenada!
spawacz 2014-09-10 19:04:05
Nigdy więcej!
Kamil 2014-09-25 09:25:34
Ta firma to: usługi spawalniczo-ślusarskie na zachodzie (głównie Niemcy). Pracownicy są traktowani kiepsko.
maciek 2015-01-20 16:21:30
z małym doświadczeniem w branży to mam przeczucie @trep, że niewiele osiągniesz gdziekolwiek.. ale też jest ważne, żeby od czegoś końcu zacząć tak naprawdę i to też jest na plus na pewno jak firma jest tak do końca za zdobywaniem u nich doświadczenia, to od razu pozytywnie nastraja do nich i s dobrze postrzegani.
młody 2015-03-26 14:39:46
w sumie to każdy kiedyś w każdej branży jest początkującym zielonym ludzkiem ale trzeba dawać młodym szansę żeby się uczyli zawodu. diamenty trzeba szlifować a złota nie wydobywa się orazu w sztabkach. ja jestem tak młodym człowiekiem który chciałby w tej branży zawodowo wystartować ale nie wiem czy oni mnie zechcą
oszukany 2015-04-12 23:08:34
Witam wszystkich lejcie z góry ciepłym moczem na tych oszustów.
nie znasz dnia 2015-04-16 14:07:28
do czasu kolego.
Re 2016-03-30 23:13:07
U Klasena maja fajny kontrakt brygadzisci maja od firmy doladowania do telefonow,pracownikom puszczaja sygnaly aby ten oddzwonil ,a firmowe pieniadze przegaduja na prywatne sprawy Na pomoc ze strony brygadzistow na tym kontrakcie nie mozesz liczyc dbaja wyloncznie tylko o swoje interesy
dobry 2016-06-20 06:07:46
Uwaga na Chemadin oszukuje na stawkach godzinowych i skłania ludzi do składania fałszywych papierów do urzędów konkretnie chodzi o Szwajcarie
Były pracownik 2016-07-19 23:32:00
Pracowałem w tej oszukańczej firmie pięć miesięcy w Szwajcarii nie ma pieniędzy za diety za godziny nadliczbowe . A z ich urojonych zarobków które są dietami potrącają sobie wypłatę w złotówkach.Żenada firma do zapomnienia . Wiem że czeka ich teraz twardy orzech do zgryzienia. Nie idźcie tą drogą.
Również były pracownik 2016-07-23 15:07:22
Ale w czym oszukują ? Z tego co wiem to każdy wie za ile jedzie i na jakich warunkach? Jak Ci nie odpowiadało to po co przyjechałeś ? Po co pracowałeś tam aż 5 miesięcy jak jest tak źle ? Ja wiele lat tam pracowałem i nie narzekałem. Żałosny jesteś. Pozdrawiam.
dobry 2016-07-28 21:20:44
Kolego zostawiasz im swoje pieniądze które ci się nalezą
re 2016-08-25 00:02:18
Pracuje w tej firmie 8 lat,na kontrakcie i jestem zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas,dobry kontakt.
marcin 2016-09-05 16:28:46
No to w sumie niezły staż @re a możesz powiedzieć jakie warunki masz na tym kontrakcie tak konkretnie? No i jak na tym wychodzisz finansowo. Sam zastanawiam się nad przejście z innej firmy ale przez poprzednie dość niepochlebne komentarze się wahałem ale może teraz ty mnie oświecisz jak jest naprawdę
Zatrudniony 2016-11-03 15:33:11
Macie racje że to są oszuści,pomimo że oszukują w płacach tz .zaniżają stawki jakie obowiązują w danym kraju oraz nie płacą szkodliwego podczas prac na zakładach chemicznych,to jeszcze nie wypłacili pracownikom Jałmużny za wrzesień.
ciekawy 2016-12-01 17:16:21
Witam. Co możecie powiedzieć o pracy w tej firmie na prefabrykacji konstrukcji w niemczech .pozdro
spawacz 2016-12-04 12:39:18
Uległem poważnemu wypadkowi na budowie z winy kierownika Chemadinu następnego dnia jeszcze pracowałem ale ze względu że utykałem na nogę kierownik zawiózł mnie na dworzec i zostawił jak psa przyjechałem do miejsca zamieszkania udałem się do lekarza dostałem skierowanie do szpitala , a kierownik pieniądze na zaliczki rozdaje żonie i dzieciom .
Zostaw swoją opinię o Chemadin Export Sp.zo.o - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemadin Export Sp.zo.o