Opinie o ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) w Złotów

Net

Biurokracja w firmie ogromna.Na wydziale trzech liderów do tego szparki sekretarki i sekretarze...To nawet za komuny tak nie było w państwowych zakładach.Panu prezesowi to nie przeszkadza, bo dąży do tego aby każdy pracownik fizyczny miał nad sobą "karbowego" to się nazywa organizacja pracy :)

Romek wiesz nikt nie bedzie za ciebie podejmowal decyzji, tez musisz z czegos zyc aczkolwiek jezeli masz mozliwosc innej pracy to bynajmniej ja poszedlbym do tej innej mimo ze ta jest na miejscu jezeli tutaj mieszkasz. Bo w rombie bylym metalplascie wcale nie ma tak stabilnej pracy jak o tym pisza w ogloszeniach ale zachecic potencjalnego pracownika trzeba :). Takze sam podejmij decyzje :)

pączuś tutaj masz wiadomosci z 1 reki, bylem na zebraniu wiec slyszalem co mowili :) stabilne zatrudnienie?? ehehehe w mrowce jest stabilniej :)na ogloszeniach tez moge pisac wiele rzeczy min ze stabilne zatrudnienie co w rzeczywistosci jest wielka fikcja

erererre z tego co sie orientuje caly czas trwaja rekrutacje bo nikt nie chce dla nich pracowac wiec sie zastanow dwa razy zanim zaczniesz starania sie o prace tam

Aplikowałeś do firmy ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Heniu

Przy takim zarządzaniu firma chyli się powoli ku upadkowi. Jeżeli na tzw liderów zatrudnia się osoby niedouczone, nie mające żadnej wiedzy technicznej, zatrudniane często z protekcji... to o czym to świadczy.Organizacja pracy dla tych liderów, to pilnowanie aby pracownik za często nie wychodził do toalety i niewolniczo pracował.Panie prezesie nie na tym polega organizacja pracy!!! Kiedyś Metalplast i jego okucia miały renomę w całej Polsce. Obecnie za sprawą zarządu spółki to już historia.Zdaniem pracowników wymiana całego zarządu mogla by uzdrowić firmę, jednak wtajemniczeni wiedzą że to nie realne.

teraz daja wypowiedzenia, do lutego maja zwolnic ok 120 osob tak jak mowili na zebraniu jakis czas temu, sporo maszyn z produkcji sprzedali i beda najprawdopodobniej dostawac material wiec wiecej mobbingu na montazu bedzie, a teraz kolejna sprawa byli i obecni jezeli ma ktos z was umowe o prace na 2 lata i dostanie 2 tyg wypowiedzenie bez przyczyny a jest to z winy pracodawcy bo zwalniaja wiec redukcja etatu to nie zapomnijcie o sadzie pracy bo nalezy sie jednomiesieczna odprawa. A oni nie podaja przyczyny mimo ze z ich winy i umywaja rece a duzo pracownikow nie zna swoich praw :) takze nie dajcie sie oskubac i mozecie sie ubiegac o odprawe wedle prawa pracy do 3 lat od zwolnienia nie z waszej winy :) aa zapomnialbym zwalniaja bo najprawdopodobniej beda chcieli przyjac z pup bo to podobno jakies dofinansowanie do pracownika maja dostac

kris

witam.Czy mozecie napisac jak wyglada praca przedstawicele . pencja , auto słuzbowe , regiony .Dziekuje

taniasiłarobocza
@kris

daj sobie spokój kolego. to Firma bez widoków na przyszłość. na działach rządzą niedouczeni po szkołach zaocznych, takimi się szefostwo obstawiło bo oni myślą że wielką karierę robią i zrobią wszystko czego od nich chcą. Idą po trupach.

tipo

uno, albo jesteś z kierownictwa, albo nie wiesz o czym piszesz.Rotacja pracowników w spółce jest ogromna.Ludzie młodzi popracują trochę i uciekają stąd jak najdalej.Jeśli odpowiada Ci mobbing i niewolnicza praca to się zatrudnij.Ogłoszenie w PUP jest cały czas-tylko brak chętnych.Wiec nie pisz głupot że nikogo do pracy nie poszukują!

pracownik84

A teraz co sie tam dzieje. Nie ma juz mistrzow,zrobili leaderów na wzor phillipsa w pile.Leader teraz traktuje pracownika jak śmiecia ale nie kazdy. Zwalniaja na potęgę jak cos sie nie podoba.Gdyby mogli placili by jeszcze mniej a wymagali więcej. Zaczyna sie robic mobbing i juz widnieje inf na tablicy ze związkowcy wyspali pismo do pip-u ze tak traktują ludzi na montażu. Któregoś dnia babka stalą nad pracownikiem i liczyla ok zrobila pozniej awantura. Studentów na 10 dni zatrudnili i jak sie wykażą to zostaną. Chcą aby pracownik 2 etaty robil za najniższa,poszanowania pracownika żadnego.czasami tez do toalety latają za pracownikiem czy aby za dlugo nie siedzial nie wspomne ze wielki problem robia tez z wyjścia do toalety. Niestety to nie klamstwa a prawda.tez szukam innej pracy bo w takich warunkach nie da sie pracować...zastanowcie sie dwa razy no chyba ze ktoś nie ma naprawdę perspektyw bo romb byly metalplast to kolchoz

Były_pracownik
@pracownik84

Kiedyś w Metalplaście pracownik był ceniony, szanowany i miał swoje prawa.Obecnie pan prezes i jego poplecznicy stworzyli w tym zakładzie Obóz Pracy.Pracownik fizyczny jest nikim i można z nim zrobić wszystko...PIP w Pile nic tu nie pomoże,pan Bhp-owiec już się o to postara...

Były_pracownik

Zatrudnij się,a może jesteś w Klanie...Wtedy zobaczysz czy ta opinia jest "powieszchowna"- ortografia się kłania... Gdybym chciał wymienić wszystkie przykłady trzeba by było chyba założyć oddzielny wątek.Poczytaj sobie inne komentarze, jest ich trochę...Czy one są też nie wiarygodne i bezwartościowe???

mmmmm

Wypłata to temat tabu, najczęściej najniższa. Zależy jakie stanowisko

Tralala

Jeszcze trzeba dodać: brak szkoleń i brak możliwości rozwoju. Sam rozwój firmy stoi w miejscu. A do konkurencji nam bardzo daleko. To tak jakby ktoś teraz proponował Ci telefon klasyczny, gdy możesz mieć smartphone.

Tralala

Dofinansowanie do studiów niby jest ale dopiero przy umowie na czas nieokreślony, czyli najpierw okres próbny, później umowa na rok, a potem na dwa -trzy lata, więc prędzej skończysz studia, niż dofinansowanie. Wymagania z kosmosu, ciągle mieszanie się tych z góry w Twoje kompetencje. Jak się nie spodobasz -a czasem chodzi o najmniejszą "pierdołę" to nawet nie wiesz kiedy jesteś zwolniony. Jedyne co się chwali to wypłata na czas.

nik

brak dofinansowań do studiów.. szukaj innej firmy z perspektywami... gdzie się czegoś nauczysz, a nie rutyny i lenistwa... nic się nie dzieje, firma się cofa przyjmując takich dyrektorów jakich ma .... zajmują się tym co nie trzeba... PAPIERAMI... FIRMA powinna sprzedawać produkt, a nie tylko produkować :),...

Zorro

Na pewno warto. Jeśli osoba pokaże co potrafi to zostanie doceniona. Umowy szkoleniowe, dofinasowanie do studiów. Podwyżki uzależnione od efektów pracy.

he he
@Zorro

gdzie to tak ? pierwsze słyszę,no to ludziska się pchają do Metalplastu.

Bolo

Witam mam zacząć prace w tej firmie proszę o pomoc czy warto ?? praca umysłowa ale czy to co obiecują na rozmowie wstępnej dotrzymują słowa że doceniają pracownika, stale podwyżki i po okresie próbnym wzrost pensji nawet o 100 % proszę o wypowiedzi na ten temat

Xyz
@Bolo

Są tacy co narzekają, ale ja tam nie narzekam. Mi tam dobrze.

eliasz
@Bolo

o podwyżce zapomnij ,i tyle .ludzie przychodzą popracują i dają dyla jak najdalej...

Kajo

Jeśli trafisz na produkcje to nie zapomnij wykupić dodatkowego ubezpieczenia wypadkowego...

ON

Nie wiem czy taki osobnik zasługuje na miano człowieka.

behapowiec

Wszyscy jesteśmy behapowcami.

@behapowiec

A ja myślałem że ludźmi...

Kajo

Wspaniała firma,jeszcze trochę a będą znakować pracowników numerkami na wewnętrznej stronie przedramienia...Atmosfera w firmie nie do wytrzymania, pełno lizusów którzy dla "dobra Pana prezesa" zrobią wszystko. BHP-owiec to prawdziwe indywiduum pozbawione wszelkich zasad moralnych, za którym przemawia cynizm i obłuda.

rz

Wspaniała firma dynamicznie rozwijająca się, tylko kadra zarządzająca z czasów manufaktury , pracownik to cyferka nr ewidencyjny któremu można kazać wszystko i zrobić z nim (usunięte przez administratora)liczy się tylko wydajność i obniżanie pensji , chyba jedyny zakład gdzie w toaletach nie ma papieru toaletowego bo rzekomo kradną , a prezes fajny facet siedzi za biurkiem bojąc się konfrontacji z załogą ważne że szwagier rządzi grupą Kęty to tu mu nic nie grozi przez parę lat rządów swój zakład zwiedził parę razy dobrze że wprowadzają system ERP bo wątpię że wiedziałby co się dzieje na produkcji od swoich podwładnych którzy ciągle uprawiają kolesiostwo sieją się że kto pierwszy nagada prezesowi ten ma rację szkoda tylko że ludzie kreatywni nie mają przyszłości w tej firmie która powoli umiera tracąc specjalistów różnej maści, a na młodzież liczyć nie mogą po wyuczeniu nowego pracownika dostaje on z kopa w(usunięte przez administratora) bo chce podwyżkę taka jest krótka prawda o tej firmie a BHP-owiec to prawdziwy indywidualista wszyscy winni (jak kat) tylko nie firma przecież ludzie to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) - Złotów

• Jak się pracuje w ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)?

Zobacz opinie na temat firmy ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)?

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)